Jump to content

co to znaczy?


angel19727

Recommended Posts

Witajcie... śniło mi się, że wybieram się na spotkanie z moim mężczyzną, ale nie znam adresu, pytam ludzi po drodze, wskazują mi drogę przez osiedle wieżowców, błądzę, w końcu docieram tam. Kolejny raz to samo - śnię tej samej nocy, że się umówiłam, ale nie mogę wyjść z domu, rodzina mnie zatrzymuje, robi wymówki, że wychodzę i późno wracam, patrzę na zegarek i jest pół godziny po czasie... wychodzę szybko, ale nie pamiętam drogi, pytam kogoś o nią, ale droga wydaje się inna, kreta, muszę przechodzić przez niedokończone budowle, surowe mury, nad kanałem rzeki,jestem zdenerwowana, nie wiem, czy dojdę... Co to znaczy?

Edited by angel19727
błędy
Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Z tego snu można zaoobserwować,że rodzina nieakceptuje Twojego mężczyzny, ponadto będziesz miała problemy. Świadczy o tym,że nie wiesz,gdzie masz iść . Może to także symbolizowac w pszysżłości zagubienie i nie wiedzę,co się ma zrobić. Ew. oznacza koniec związku,ale narazie nie można wysnuć tak daleko idących wnosków. Zegar wskazujw 30 minut spóźnienia - przegapisz coś istotnego,co spowoduje jeszcze większe zagubienie się.

Czeka Cię długa droga, po końcówce snu widzę,że to dopiero początek związku albo problem jest świeży. To czy dacie sobie z nim radę i przejdziecie kryzys zależy tylko od was.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...