Skocz do zawartości

Sylwester - gdzie spędzacie


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie często, jak ludzie spędzają sylwestra? Huczne zabawy, czy raczej szampan w domu? Gdzie w tym umierającym roku będziecie się bawić?

Gdzie warto się udać?

Kreacje?

 

Może komuś się zechce popaplać o banałach, zapraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie mam partnera to zdecydowanie jestem za spędzeniem sylwestra na jakiejs domówce :) Ciepła atmosfera i fajne towarzystwo :-)

 

W przypadku gdybym miała swojego mężczyznę to na jakimś balu. :-)

 

W tym roku jeszcze nie wiem, gdzie wyląduję ;) Pewnie dowiem się na tydzień przed sylwesterm ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak czy siak to w towarzystwie! Ja nie byłam jeszcze na balu sylwestrowym, jestem trochę staroświecka jeśli chodzi o spędzanie świąt - jakichkolwiek. Jak wygląda taki bal? Dużo zachodu by jakoś się przygotować ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda? Hmmm to chyba zależy od miejsca do którego się pójdzie. To znaczy bardziej lub mniej ekskluzywnego miejsca ;) Wyglada raczej jak wesele/studniówka hehe Przygotowania? Hmm trzeba miec jakąś sukienke, można odwiedzić fryzjera, makijazystkę, manicure zrobić. Co kto woli, co kto lubi ;) Nie ma żadnego przymusu przecież, ważne żeby czuć się dobrze we własnej skórze :-)

 

Mi marzyłby się jakiś bal z maskami. Takimi złotymi, srebrnymi ;-) Fajna opcją tez może byc bal/impreza sylwestrowa na promie. Mam nadzieje ze zrealizuję kiedyś te moje małe marzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja w tym roku postanowiłam spędzić sylwestra ze swoim mężczyzną w Trójmieście ;) Tak więc wynajęliśmy apartament w Gdańsku i zamierzamy spędzić w nim romantyczny wieczór. Wybierzemy się na miasto na koncerty. Do tego pomysłu przekonał mnie znajomy, który opowiedział mi, że niebo w jego okolicach o północy jest całe rozświetlone,. W którą stronę nie spojrzeć - fajerwerki,.

Edytowane przez KatiJo
Reklama strony www, brak linka do Ezoforum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Sylwester - gdzie spędzacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...