Skocz do zawartości

...i ja - RTG :)


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :)

 

Również postawiłam RTG na pewną znajomość... Z panem mieszkamy w innych miastach, mamy do siebie trochę kilometrów... Coś się zaczęło, a ze wzgędu na okoliczności nie wiadomo, czy będzie kontynuacja ;)

 

1. Jego intencje wobec mnie: 3 Buław - pan chce działać i wychodzić z inicjatywą...

2. Jego oczekiwania wobec mnie: 3 Denarów - spotkania, rozwój tej znajomości...

3. Jak mnie postrzega? 8 Buław - jako osobę energiczną, która wprowadziłaby trochę ruchu do jego życia...ciekawe :D

4. Co mi może dać: 9 Denarów - hmmm...przyjaźń, pomoc, wsparcie...

5. Ogólne jego nastawienie do mnie: 5 Kielichów - pan chyba żałuje, że przed naszym rozstaniem nie zadziałał więcej...żałuje, że nie mieliśmy okazji bardziej się poznać i uważa, że teraz już jest bardzo mało prawdopodobne, że coś z tego wyjdzie...

6. Co ukrywa: Głupiec (odpowiedź), tło: Rycerz Denarów, Królowa Buław - i tutaj musze przyznać, że doznałam szoku... Mówił otwarcie, że nie ma dzieci...a tu proszę... Albo niedawno się dowiedział... Hm. Ciekawe. Może też mówić o nowej relacji z kimś...

7. Czego ja oczekuję: Rycerz Buław - ...żeby pan zaczął działać :)

8. Co mogę dać z siebie: Umiarkowanie - przyjaźń, stabilny rozwój relacji...

9. Obraz relacji w chwili obecnej: 7 Kielichów - wszystkie jest w sferze wyobrażeń, co by było... ;)

10. Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnego miesiąca: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Król Mieczy, 4 Kielichów - ...dosyć formalne... Ta 4 Kielichów może mówić o takim kontakcie od niechcenia...

11. W jakim kierunku zmierza relacja: 7 Denarów (odpowiedź), tło: Królowa Denarów, 3 Kielichów, 4 Buław - w kierunku ustabilizowania...spotkań towarzyskich, rozmów...przyjaźni...

 

A Waszym zdaniem? :)

 

 

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza

W intencjach masz 3 Bulawy. To ogolnie pokazuje, ze pan ma dobre odczucia zwiazane z ta relacja. Na razie zawiesza jakies konkretniejsze dzialania, poniewaz uwaza, ze jeszcze nie czas (trojki przypisane sa Saturnowi - Wladcy Czasu). Jednak towarzyszy mu poczucie zadolenia i wg niego sprawy podarzaja w odpowiednim kierunku. Bedzie obserwowal i ewentualnie dzialal, jezel zajdzie taka potrzeba.

 

Czego oczekuje od Ciebie? Ze zechcesz przejsc z nim na wyzszy poziom relacji. Ze rowniez dopuszczasz do siebie mysl, ze mogloby z tego byc cos wiecej.

 

Jak Ciebie postrzega? Jako pelna temperamentu, bardzo inteligentna osobke. Taka, ktora ma mnostwo pomyslu, ciagle dziala, jest nie do powstrzymania.

 

Co Ci moze dac. To wszystko, co ma w sobie. A widac, ze jest bogata osobowoscia. To, co ma w sobie moze sie tym z Toba podzielic.

 

Jego nastawienie. No nie jest tak, jak tego oczekiwal. Cos poszlo bardzo nie po jego mysli.

 

Co ukrywa. Ze liczy z Toba na cos wiecej. W Rycerzu Monet zaczyna BUDZIC sie zmyslowosc. A Ty go bardzo pociagasz w tej Krolowej Bulaw. W podsumie (HB) jest takze Glupiec i Cesarz. Odpowiednio znaczy to tyle, ze przyjdzie Wam przejsc przez poczatkowy chaos relacji zanim z tego wykluje sie cos stalego i konkretnego.

 

Czego Ty oczekujesz. Ze pan pozbedzie sie wszelkich ograniczen, ktore nie pozwalaja mu w pelni dzialac w Twoja stronie i goraca zadziala. Jak to Rycek Bulaw.

 

Co mozesz mu z siebie dac? Mozesz byc ta jego druga polowka. W koncu Umiarkowanie to polaczenie przeciwienstw: ognia i wody, rteci i siarki, mezczyzny i kobiety. I Ty mozesz byc wlasnie ta czescia niego... ktorej on poszukuje.

 

Relacja w tej chwli to stan zakochania i rojen, ogolnie plany nierealne, oderwane od ziemi. Takie, ktore niestety na dluzsza mete nie popychaja do konkretnego dzialania.

 

W ciagu kolejnego miesiaca raczej duzo sie nie zadzieje. Kontakty raczej takie sztywne beda, formalne, wrecz zimne. Nic specjalnego, uczucia zostana zepchniete na boczny tor. W podsumie jest Wisielec i Cesarzowa. Ogolnie chodzi o to, ze macie wszelkie podstawy, zeby z tego cos bylo, ale zle dzialacie. Ten sposob dzialania co do tej pory... a moze tez sposob myslenia... powoduje marazm i stagnacje. Trzeba to zmienic, jak w Wisielcu o 180° obrocic, zeby moc zbierac plony jakie niesie Cesarzowa, czyli wymiana milosci na wszystkich poziomach.

 

Dokad zmierza relacja. :) Moze byc ze do ciazy. :) 7 Monet to ciaza. A dalej mamy Ciebie jako juz zadowolona kobiete, pelna szczescia, posiadajaca partnera. W 3 Kielichach widac, ze wszelkie dotychczasowe blokady uczuciowe zostaly przerwane. W 4 Bulawach widac zadowolenie i harmonie. W podsumie z tych kart (HB) masz Umiarkowanie i Papieza. Zacheta, zeby umiec znajdowac kompromisy, dbac o odpowiednia mieszanke wszystkiego. W ten sposob bedzie Wam dane poglebic te relacje (Papiez).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

SacralNirvana, jestem pod wrażeniem Twoich interpretacji... Widać lata doświadczenia i wielowymiarowe rozumienie kart :) Ostatnio robiłam sobie medytację z moim Duchowym Przewodnikiem, ponieważ napiętrzyły się moje wątpliwości, co do życia uczuciowego... I w pytaniu o pana zobaczyłam obrazek z 10 Kielichów... Hm. Te spotkania jeszcze nie są idealne, ale chyba coś w tym jest...że ta relacja ma szansę na coś więcej... I jak napsiałaś o tej ciąży, to przypomniała mi się ta 10 Kielichów... Ojej. Czas pokaże...ale aż mnie ciarki przeszły ;)

 

Dziękuję, SacralNirvana. :buziak::uscisk: :uscisk: :uscisk::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

SacralNirvana stanowi dla mnie ogromne wyzwanie, moja interpretacja w porównaniu z jej nie zrobi już wrażenia, ale ok, skuszę się:)

 

1. Jego intencje wobec mnie: 3 Buław - on jest otwarty na znajomość z Tobą, jakakolwiek by nie była i nie chce biernie czekać

2. Jego oczekiwania wobec mnie: 3 Denarów - chce kontynuacji znajomości

3. Jak mnie postrzega? 8 Buław - jestes żywiołowa i energiczna, wpadasz i wypadasz

4. Co mi może dać: 9 Denarów -może sprawić, że poczujesz się dowartościowana

5. Ogólne jego nastawienie do mnie: 5 Kielichów - on żałuje, że zachował się nie tak jak powinien

6. Co ukrywa: Głupiec (odpowiedź), tło: Rycerz Denarów, Królowa Buław - że tak naprawdę to jest nieodpowiedzialny i bierny i lubi jak babki o niego zabiegają - piszę na podstawie moich doświadczeń

7. Czego ja oczekuję: Rycerz Buław - żeby się w końcu określił i się zaczął normalnie kontaktować

8. Co mogę dać z siebie: Umiarkowanie - harmonię i spokój w jego niepoukładanym zyciu

9. Obraz relacji w chwili obecnej: 7 Kielichów - tylko myślenie i marzenia

10. Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnego miesiąca: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Król Mieczy, 4 Kielichów - raczej ocenianie, czy warto, czy nie, on jakis sceptyczny i znudzony

11. W jakim kierunku zmierza relacja: 7 Denarów (odpowiedź), tło: Królowa Denarów, 3 Kielichów, 4 Buław -jak będziesz cierpliwa, z czasem może być nawet romans, z Twojej inicjatywy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
SacralNirvana stanowi dla mnie ogromne wyzwanie, moja interpretacja w porównaniu z jej nie zrobi już wrażenia, ale ok, skuszę się:)

 

1. Jego intencje wobec mnie: 3 Buław - on jest otwarty na znajomość z Tobą, jakakolwiek by nie była i nie chce biernie czekać

2. Jego oczekiwania wobec mnie: 3 Denarów - chce kontynuacji znajomości

3. Jak mnie postrzega? 8 Buław - jestes żywiołowa i energiczna, wpadasz i wypadasz

4. Co mi może dać: 9 Denarów -może sprawić, że poczujesz się dowartościowana

5. Ogólne jego nastawienie do mnie: 5 Kielichów - on żałuje, że zachował się nie tak jak powinien

6. Co ukrywa: Głupiec (odpowiedź), tło: Rycerz Denarów, Królowa Buław - że tak naprawdę to jest nieodpowiedzialny i bierny i lubi jak babki o niego zabiegają - piszę na podstawie moich doświadczeń

7. Czego ja oczekuję: Rycerz Buław - żeby się w końcu określił i się zaczął normalnie kontaktować

8. Co mogę dać z siebie: Umiarkowanie - harmonię i spokój w jego niepoukładanym zyciu

9. Obraz relacji w chwili obecnej: 7 Kielichów - tylko myślenie i marzenia

10. Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnego miesiąca: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Król Mieczy, 4 Kielichów - raczej ocenianie, czy warto, czy nie, on jakis sceptyczny i znudzony

11. W jakim kierunku zmierza relacja: 7 Denarów (odpowiedź), tło: Królowa Denarów, 3 Kielichów, 4 Buław -jak będziesz cierpliwa, z czasem może być nawet romans, z Twojej inicjatywy

 

:) Po interpretacjach SacralNirvany ma się wrażenie, że już nic ciekawego się nie wymyśli - też tak mam :D

 

Inez, bardzo dziękuję Ci za Twoje spojrzenie na karty :buziak::uscisk: Każdy pomysł jest ważny i czasami to jest niesamowite, jak te same karty odsłaniają poszczególnym osobom inny obraz sytuacji....

Podoba mi się to określenie, że wpadam i wypadam :D I np.: to, że lubi, jak kobiety o niego zabiegają - w życiu bym nie pomyślała, ale kto wie :))) O, albo że np.: lubi skakać z kwiatka na kwiatek...tutaj kawa z tą, a tutaj soczek z tamtą ;) I ta 7 Denarów...też ją odbieram jako czekanie bardziej, chociaż Wróżbita Maciej ;) ostatnio mówił, że dla relacji to dobra karta, bo oznacza długoterminowość, stabilność, trwanie... Hmmm... Ciekawe, która opcja się sprawdzi ;)

 

Miłego dnia :)))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...