Jump to content

Chłopak całujący się z inną dziewczyną, czarne włosy


Kuroi Neko

Recommended Posts

Znowu miałam taki sam sen :/ Tzn może nie taki sam, ale bardzo podobny. 'Mój' chłopak (oficjalnie nie jesteśmy ze sobą, ale zachowujemy się tak jak byśmy byli :P) całował się z jakąś inną dziewczyną o długich, prostych, czarnych włosach :( Co to może znaczyć? Już drugi raz mam taki sen i znowu ta dziewczyna i te jej włosy :/

Link to comment
Share on other sites

Witam.Moim zdaniem masz,lub wkrótce będziesz miała rywalkę.Jeśli we śnie Twój mężczyzna zdradza Cię w jakikolwiek sposób z inną,to oznacza nieszczerosc i nieuczciwość z jego strony.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

hmmm no to ciekawie się zapowiada :( A czy te włosy akurat mają też jakieś znaczenie? Mówią coś może o tej dziewczynie? Bo w poprzednim śnie dziewczyna miała dokładnie takie same włosy :/

Link to comment
Share on other sites

Miałam bardzo podobne sny, byłam na skraju rozstania i śniła mi się inna dziewczyna, dokładnie widziałam jak wygląda. Widziałam ich życie razem, jak spali ze sobą, jeździli autem itp. tydzień później dowiedziałam się, że ma romans. 16 godzin później wyniosłam się z jego życia na dobre :D Nigdy jej nie widziałam, ale przypuszczam, że to jest ta dziewczyna ze snu. Pasuje idealnie na moje miejsce. Czasami takie sny wyrażają naszą obawę przed zdradą itp. lecz wy nie jesteście już razem.

Link to comment
Share on other sites

hola hola.. nie zapędzajcie się tak.

Dla mnie ten sen jest zwyczajną obawą Kuroi przed konkurencją. Masz świadomość, że ktoś ci może tego chłopaka odebrać, że może się zainteresować inną dziewczyną i ciebie zostawić, bo przecież 'formalnie' nie jesteście razem... Dziewczyna o długich, czarnych włosach jest symbolem kobiecości, namiętności. I może właśnie tego się boisz - że może inna okaże się bardziej kobieca, pociągająca od ciebie. I za takim kimś twój chłopak sobie pójdzie. Ogólnie mam wrażenie, że ty jesteś bardzo nieufna wobec takich kobiecych dziewczyn. Jakbyś węszyła tu jakiś podstęp. Nawet, jeśli one nie mają związku z twoim chłopakiem, to widząc takie kobiety/dziewczyny - czujesz się niewygodnie, nieufnie.

 

Nie doszukujcie się 'proroctw' w takich snach. Serio.

Link to comment
Share on other sites

hahah moja ulubiona interpretatorka jak zawsze najlepsza ;D chyba masz racje Lilith, tu chyba bardziej chodzi o moje obawy niż o jakieś faktyczne zagrożenie w prawdziwym świecie :P na intuicję też miałam podobne myśli, ze tu chodzi o obawy, no ale pomyślałam sobie, ze 'co ja tam mogę wiedzieć, nie umiem dobrze interpretować snów' :P

a czy miejsce tego zdarzenia ma może jakieś znaczenie? 2 razy taki sen i 2 razy to samo miejsce i ta sama dziewczyna i akcja :P jeśli chodzi o miejsce to wszystko dzieje sie na jego klatce schodowej :P ale to chyba nic nie znaczy, co?

 

Lilith dzięki za jak zwykle trafną interpretację ;D upewniasz mnie żebym bardziej kierowała się swoją intuicją w stosunku do rozumienia snów ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie intuicja i własne 'czucie' jest najlepszym narzędziem rozumienia własnych snów. Oczywiście póki ktoś jest w stanie racjonalnie myśleć i nie doszukuje się w swoich snach spełnienia marzeń ;)

Dopóki jednak człowiek się nie wyrobi, warto się dopytywać - wtedy jakoś wyklaruje swoje podejrzenia. Tak, jak i ty przed chwilą.

 

Ja bym powiedziała, że takie proste sny, praktycznie bez symboliki, a z porządną dawką emocji - to sny z rodzaju tych 'życiowych'. Pierwsze, co należy zrobić, to przemyśleć ich odniesienie do naszej rzeczywistości.

 

Schody (klatka schodowa) wskazują na twój stan 'zawieszenia' (jeśli nie ma tam ruchu). Z reguły odnosi się do osobowości i niefizyczności osoby śniącej. Często też wskazuje na etap życiowy - możliwe, że śniący jest na etapie zadawania pytań. Toteż zdarzenia na schodach często są odpowiedzią na te 'życiowe' pytania, ale też z reguły schody wskazują na to, iż odpowiedź tkwi w samym człowieku, w jego osobowości.

 

W powyższym śnie masz wskazówkę, że wiele w twoim 'związku' (a przynajmniej w relacji z tym chłopakiem) zależy od twoich obaw i twoich wewnętrznych rozterek. One z kolei wynikają z jakiejś wewnętrznej bolączki odnośnie własnej kobiecości.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Popieram Lilith ;>

 

 

Zdrada jest czymś o co możemy bać się w rzeczywistości. i Jeżeli śnią nam sie jakieś negatywne czynności(np. zdrada ukochanego) oznacza najczęściej obawę przed tą czynnością. Lub że może się nam to wydawać bardzo prawdopodobne. Sama nieuczciwość lub niewierność którą widzimy w śnie może oznaczać że będziemy przez kogoś przepraszani, ktoś będzie prosił nas o wybaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...