Skocz do zawartości

Telefon w sprawie pracy...


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :)

 

Jestem na etapie wysyłania CV i zapytałam, czy w tym tyg. zadzwonią do mnie w sprawie pracy :)

 

9 Kielichów (odpowiedź), tło: 4 Denarów, 8 Buław, Paź Denarów

 

9 Kielichów to karta spełniononych życzeń, więc raczej tak, chociaż sama w sobie kartą kontaktową nie jest... Ale w tle widać wiadomości, zmiany i wyjście z propozycją...

 

Jak myślicie? Zweryfikuję w piątek wieczorem :)

 

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

Odnośnik do komentarza
Witam, :)

 

Jestem na etapie wysyłania CV i zapytałam, czy w tym tyg. zadzwonią do mnie w sprawie pracy :)

 

9 Kielichów (odpowiedź), tło: 4 Denarów, 8 Buław, Paź Denarów

 

sorki Maddie- ale 9 kielichów to takie troche samozadowolenie......... - podobnie jak 6 buław- bynajmniej mi tak karty pokazują - takze jak dla mnie to nie zadzwonia- w tle widac ciebie - czekajaca na wiadomość

 

ale! głowa do góry- nie od razu Kraków zbudowano no i oczywiście życzę Cie aby moja "przepowiednia" tym razem sie nie spełniła ...

Odnośnik do komentarza

Maddi od Aniołów (jak ja lubie Cie tak nazywać :))) kochana lepiej strzel celta na określony czas (3 miesiace, 6 miesiecy nie krócej) na kariere zawodową tu się powinno ładnie odsłonić wszystko. W pytania na Czy nie bardzo wierzę bo własnie tak jak u ciebie moze wyjsc życzeniowo (9 pucharów). Odp od kart jaką masz to "masz życzenie ze w koncu zaczniesz pracować"

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Maddi od Aniołów (jak ja lubie Cie tak nazywać :))) kochana lepiej strzel celta na określony czas (3 miesiace, 6 miesiecy nie krócej) na kariere zawodową tu się powinno ładnie odsłonić wszystko. W pytania na Czy nie bardzo wierzę bo własnie tak jak u ciebie moze wyjsc życzeniowo (9 pucharów). Odp od kart jaką masz to "masz życzenie ze w koncu zaczniesz pracować"

 

Selenit, wróciłaś! :uscisk: :uscisk: :uscisk::)))

 

Jakieś 4 miesiące temu KatiJo kładła mi karty i najdalej do końca stycznia mam mieć pracę... Sobie też już stawiałam z jakiś miesiąc temu i do końca roku powinno się coś pojawić... Nie chciałabym przewróżyć :) Ale to jednak człowiek ciekawy, czy w końcu do niego zadzwonią...bo to czekanie jest najgorsze...

 

Dziękuję, Selenit :buziak::)

 

Pozdrawiam, :slonko:

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza

mi 9 kielichów zawsze pokazywało , że dostanę to czego chce ... tylko w tle te 4 denary mnie zastanawiają , dla mnie to karta braku ruchu i braku informacji .... więc możesz siedzieć i czekać i nic się nie odezwie .... w tym paziu może chcą kogoś bardziej doświadczonego .... ale trzymam kciuki :)) i mam nadzieję , że moja interpretacja będzie nie trafiona ;)

Odnośnik do komentarza
mi 9 kielichów zawsze pokazywało , że dostanę to czego chce ... tylko w tle te 4 denary mnie zastanawiają , dla mnie to karta braku ruchu i braku informacji .... więc możesz siedzieć i czekać i nic się nie odezwie .... w tym paziu może chcą kogoś bardziej doświadczonego .... ale trzymam kciuki :)) i mam nadzieję , że moja interpretacja będzie nie trafiona ;)

 

No właśnie, ta 4 Denarów budzi kontrowersje ;) Może pokazywać stagnację, ale z drugiej strony to Denary, czyli pieniążki/ praca... Albo np.: dosyć konserwatywne reguły rekrutacji :D 8 Buław wprowadza ruch :) Zobaczymy :)

Dziękuję, że pomimo nauki zaglądnęłaś do mojego wątku :uscisk::) Trzymam kciuki, by wszystko się udało :buziak:

Odnośnik do komentarza
madziu te karty pokazują Ciebie rozsyłająca CV przeglądającą strony, Wszystkoz perspektywy "siedze w domu,dzialam telefonicznie i emailowo. raczej nei ten tydzien.

w PUP zapisana?

 

Eh... :_bezradny: Tak wzdycham, bo zawsze masz rację... ;) Nie, w PUP-ie ;) się jeszcze nie zapisywałam... Dzięki, sheina :buziak:

Odnośnik do komentarza

zadzwonic chyab zadzwonia - u mnie 9 puch to tez karta "dzikej radosci", takiego huraa!

4 monet, hm - mozeoznaczac "pod koniec tygodnia", albo ze finansowo nie za bardzo, ale to przeciez pytanie o telefon - moze zatem ta informacja bedzie bardzo zdawkowa/sucha w tresc (?)

8 kijow to znak, ze cos sie zadzieje (co Cie ucieszy-> 9 puch.) i za tym bedzie szla konkretna wiadomosc :Paz monet

do Pazia z reguly dociagam, bo mnie ciekawosc zzera o co k'man ;)

4 monet moze tez mowic o Twojej reakcji na poczatek rozmowy - ze troche Cie wcielo, polozylasz na chwile uszy po sobie, bo poczatek malo zachecajacy

(np., ze teraz maja malo stanowisk albo srodkow finansowych albo malo czasu/napiety grafik)

przelamuje je 8 kijow ("a jednak! - cos maja") i pazik to juz konkretyzowanie - czy np. zaproszenie na rozmowe czy cus-tam innego, ale raczej w kontekscie 9 puch. to raczej nie jest odmowa

Edytowane przez alathea
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
zadzwonic chyab zadzwonia - u mnie 9 puch to tez karta "dzikej radosci", takiego huraa!

4 monet, hm - mozeoznaczac "pod koniec tygodnia", albo ze finansowo nie za bardzo, ale to przeciez pytanie o telefon - moze zatem ta informacja bedzie bardzo zdawkowa/sucha w tresc (?)

8 kijow to znak, ze cos sie zadzieje (co Cie ucieszy-> 9 puch.) i za tym bedzie szla konkretna wiadomosc :Paz monet

do Pazia z reguly dociagam, bo mnie ciekawosc zzera o co k'man ;)

4 monet moze tez mowic o Twojej reakcji na poczatek rozmowy - ze troche Cie wcielo, polozylasz na chwile uszy po sobie, bo poczatek malo zachecajacy

(np., ze teraz maja malo stanowisk albo srodkow finansowych albo malo czasu/napiety grafik)

przelamuje je 8 kijow ("a jednak! - cos maja") i pazik to juz konkretyzowanie - czy np. zaproszenie na rozmowe czy cus-tam innego, ale raczej w kontekscie 9 puch. to raczej nie jest odmowa

 

O jejku :D, alathea, nawet nie wiesz, jak mnie teraz na duchu podniosłaś! :))) Dla mnie Paź Denarów to jakaś propozycja też...ale zobaczymy, jak w tym przypadku się zrealizuje :) Bardzo dziękuję :buziak::uscisk: :uscisk: :uscisk::)

Odnośnik do komentarza

jeśli nie pracujesz i nei studiujesz a jestes starą d. to musisz się ubezpiczyc bo jak cos sie sanie to bedziesz w tysiakach bulic, a poza tym w przychodniach nie obwiązuje Cię wtedy zadne ubezpieczenie i mozesz leczyć się tylko prywatnie.

Odnośnik do komentarza

9 Kielichów (odpowiedź), tło: 4 Denarów, 8 Buław, Paź Denarów

 

maddie, wg mnie jeszcze nie w tym tygodniu. Wg mnie w kartach widać, że zrobiłas wszystko co w Twojej mocy i powinnaś być zadowolona ze swoich poczynań. Mimo poprawnie zarzuconej wędki i odpowiedniej przynęty - brania w tym tygodniu nie będzie.:uscisk:

Odnośnik do komentarza
9 Kielichów (odpowiedź), tło: 4 Denarów, 8 Buław, Paź Denarów

 

maddie, wg mnie jeszcze nie w tym tygodniu. Wg mnie w kartach widać, że zrobiłas wszystko co w Twojej mocy i powinnaś być zadowolona ze swoich poczynań. Mimo poprawnie zarzuconej wędki i odpowiedniej przynęty - brania w tym tygodniu nie będzie.:uscisk:

 

 

"Brania w tym tygodniu nie będzie" => :) Ale mam nadzieję, że ktoś ten haczyk złapał... :( Dziękuję, Vivere :buziak::uscisk:

Odnośnik do komentarza
Maddi prędzej czy poźniej zadzwonią ;)

 

:uscisk: Ale piszesz tak, żeby mnie pocieszyć, czy tak pokazują karty? ;) Kiedyś zapewne tak, ale pieniążki przydałyby się już... Czekać np.: 9 miesięcy na pracę to mało optymistyczna opcja ;):buziak:

Odnośnik do komentarza
w najgorszym razie nie wytrzymasz presji i sama zadzwonisz - w tej wersji wiadomosc juz na 100% pozytywna (o przejsciu dalej czy tez przyjeciu Cie)

 

:jupi: Właśnie jutro miałam zamiar dzwonić :o:) Dam znać, czy coś się ruszy :) Dziękuję, alathea :buziak::kwiatek:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, alathea, że przypomniałaś mi o weryfikacji :uscisk::buziak: Zupełnie z głowy mi wypadło...

 

Tak, dzwoniłam - w tej chwili nie mają wolnych wakatów... Byłam brana już wcześniej pod uwagę, ale dowiedziałam się, że stanowisko dostała osoba z branży... Przy następnej rekrutacji mają znów mnie brać pod uwagę - czyli najszybciej w lutym...

 

Pozdrawiam. :slonko:

Odnośnik do komentarza
Dziękuję, alathea, że przypomniałaś mi o weryfikacji :uscisk::buziak: Zupełnie z głowy mi wypadło...

 

Tak, dzwoniłam - w tej chwili nie mają wolnych wakatów... Byłam brana już wcześniej pod uwagę, ale dowiedziałam się, że stanowisko dostała osoba z branży... Przy następnej rekrutacji mają znów mnie brać pod uwagę - czyli najszybciej w lutym...

 

Pozdrawiam. :slonko:

 

dzięki za weryfkę... no szkoda, że tak.....pisałam cos o Krakowie? nie martw się Maddie

Odnośnik do komentarza
dzięki za weryfkę... no szkoda, że tak.....pisałam cos o Krakowie? nie martw się Maddie

 

:uscisk::buziak: Nie martwię się...jeszcze. Oferty są, ale problem w tym, że mogą już mieć komplet przed ich wygaśnięciem...

 

O co chodzi z Krakiem? :D

Odnośnik do komentarza
:uscisk::buziak: Nie martwię się...jeszcze. Oferty są, ale problem w tym, że mogą już mieć komplet przed ich wygaśnięciem...

 

O co chodzi z Krakiem? :D

z Krakowem- nie od razu go zbudowano- tylko powolutku.... wiec tobie tez uda się znaleźć pracę, byle sie nie załamywac... :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Dziękuję, alathea, że przypomniałaś mi o weryfikacji :uscisk::buziak: Zupełnie z głowy mi wypadło...

 

Tak, dzwoniłam - w tej chwili nie mają wolnych wakatów... Byłam brana już wcześniej pod uwagę, ale dowiedziałam się, że stanowisko dostała osoba z branży... Przy następnej rekrutacji mają znów mnie brać pod uwagę - czyli najszybciej w lutym...

 

Pozdrawiam. :slonko:

 

czyli tu wyszlo 3 monet w przytrzymaniu, blokadzie stanowiska na teraz...

meczy mnie to 9 pucharow

byc moze odezwa sie wczesniej niz w lutym - bo 8 kijow jest takie nieoczekiwane, moze tamta osoba sie nie sprawdzi..?

wiem, ze juz kombinuje jak kon pod gorke :DDD - ale jesli odpowiedz kart dotyczy tej firmy, to oferta jednak powinna przyjsc i to wczesniej niz mowia...

 

powodzenia Maddie :_okok:

Odnośnik do komentarza

@rogi7: A, to tak...pisałaś :):_okok:

 

@alathea: Albo ta 9 Kielichów pokazała moje zadowolenie z wyjaśnienia sprawy... :mysli: Trochę ich pomęczyłam, pani mnie pamiętała :) Może się mną biedną absolwentką przejęli i odezwą się szybciej... ;) Chociaż nowe kontrakty mają podpisywać w okolicy lutego i, jak się też dowiedziałam, unikają zatrudniania nowych osób pod koniec roku... :bezradny:

 

Dziękuję, dziewczyny :buziak::uscisk: :uscisk: :uscisk::kwiatek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...