Jump to content

On Rak Ona Ryby


Guest Asmic

Recommended Posts

Guest truskawka

Bardzo dobrana para. Oboje będą wspólnie marzyć i porozumiewać się bez słów. Pan Rak będzie mógł odsłonić przed partnerką spod Ryb swoją romantyczną naturę. Wspólne wyjazdy, kolacje przy świecach, spacery w świetle Księżyca i potajemne schadzki dostarczą im wiele wzruszeń i sprawią, że ich relacje powoli będą się zacieśniać. W końcu nie będą w stanie bez siebie żyć. Przeżywać będą rozstania, omawiać wszystkie odcienie wzajemnych uczuć. Żadne z nich nie przeżyje zdrady ze strony partnera. Pani spod Ryb będzie dogadzać Rakowi i zgadywać jego zachcianki. Pan Rak będzie się jej odwdzięczał prezentami i kwiatami. Będą poświęcać wiele uwagi swojemu potomstwu i narzekać na trudności finansowe, mimo rzeczywistej sytuacji.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

2 wersje:

 

1. Najlepiej czulibyście się, mieszkając w zacisznym domku położonym gdzieś nad wodą. Potrzebujecie bowiem miejsca, gdzie moglibyście od czasu do czasu schronić się przed zgiełkiem świata, wypocząć i nabrać sił. Obce są Wam pośpiech i pogoń za sukcesami. Musicie jednak uważać, gdyż grozi to pewną stagnacją i brakiem zainteresowania dla zwykłych życiowych spraw.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

 

2. Posiadacie wiele podobnych cech charakteru. Może połączyć Was silna więĽ emocjonalna, pozwalająca na porozumienie bez słów. Oboje potraficie odgadywać potrzeby drugiego człowieka, jesteście wyczuleni na problemy innych i gotowi spieszyć z pomocą. Łączy Was również zamiłowanie do sztuki.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...