Skocz do zawartości

Dom siostra cioteczna pies i psy wściekłe


mo0tyleq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!:z_jezorem_na:

 

Śniło mi się że jestem w domu którym mieszkam teraz ale raz na jakiś czas zamieniam się mieszkaniami z siostrą cioteczną. W kuchni przychodzi mój pies i z szuflady oblizuje sztućce po obiedzie. Potem akcja rozgrywa się w przedsionku gdzie siostra pokazuje dla mnie jak ustawiła czarne biurko na buty i różne szpargały, mówię jej że bardzo mi się to podoba i żeby tak zostawiła jak znowu tu przyjdę mieszkać, po czym już gotowa do wyjścia jestem ja. Stoimy przy uchylonych drzwiach na podwórko ponieważ przedsionek jest bardzo mały. PO chwili słychać warczenie i wściekłego psa który rzuca się na mnie. JA swoją ręką go odpycham ciągle stojąc słyszę jak jęczy bo mocno go odpycham zahaczając go o jego pysk ciągle widzę jego złe spojrzenie zęby ,próbuje zamknąć drzwi żeby go nie wpuścić ale nie daje rady ich utrzymać bo ktoś próbuje je otworzyć z drugiej strony i wiem że to pies ciągnie te drzwi. Po chwili otwieram drugie drzwi do domu i wołam swojego psa na pomoc. Mój pies wbiega i się gryzie z nimi słyszę tylko jęki psów po chwili mój pies wbiega do domu jest ranny widzę trochę krwi. Pojawia się znowu pies ten agresywny z podwórka i znowu gryzie mnie za rękę a ja go mocno odpycham widzę też że na podwórku pojawia się następny pies . A potem znajduję się z siostrą w domu zamykamy drzwi na łucznik a te wściekłe i agresywne psy próbują wejść do domu. Sen w tym się momencie urywa się obudziłam się z płaczem

 

Wyjaśnienie: Rok temu zostałam pogryziona przez psa z 300 metrów od domu który mi się śnił w którym nadal mieszkam. Pies który znajduję się w domu czyli "mój" pies (domowy) od 2 lat nie żyje został zabity przez samochód

 

Proszę o interpretację snu !

 

Pozdrawiam Dominika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...