Skocz do zawartości

zlorzeczenie


milenaEl

Rekomendowane odpowiedzi

śluchajcie jak to jest jak ktos komus zle rzyczym w takim sensie ze np wiemy ze jest ktos kto kazdego dnia wstaje i zatapia sie w pragnieniu niepowodzen naszych:udusic: jak sie ustrzec przed tym jak odbic to od siebie?? skrypt runiczny moze byc wyjsciem??chetnie poslucham waszych opinii:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzenie kilku nie przyjemnych slow nakreca to wszystko jeszcze bardziej bomba cyka coraz bardziej, (mam taki wrazenie czasami) wewnetrzny lek czasami czuje,gdy wycisze sie i cale zle mysli wypre to znika to na jakis czas a pozniej znowu wraca i im wiecej o tym mysle tym jest tego wiecej...czuje sie jakby ktos na mnie polowal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swiecie jest bardzo malo osob ktore siedza i 100% wolnego czasu przeznaczaja na zle myslenie o kimkolwiek

to ze ty je odczuwasz takie mysli bez przerwy, swiadczy to najwyzej o tym ze wiekszosc z nich (kto wie moze nawet 99%) jest wytworem twojej paranoi

 

rowniez uwazam (zarowno teoretycznie jak i we wlasnym zyciu) ze nalezy wybierac konfrontacje. chowanie sie za wyimaginowanymi tarczami, odpedzanie zlych mysli to najlepsza droga do rozwoju paranoi ktora jak widac i tak juz wystepuje.

 

poza tym magicznymi metodami najlatwiej manipulowac osobami ktore boja sie wziac odpowiedzialnosci za swoje czyny nie mowiac juz o samodzielnym mysleniu - i tak jak to okreslila Hrefna - takimi ktore boja sie samodzielnie i twardo stapac po ziemi - a wiec takimi na jaka sie kreujesz w tych krotkich postach

 

jezeli chcesz rady to zacisnij zeby i zrob co masz robic a nie jak dziecko bedziesz sie chowac za spodnica mamusi.

 

inna rada dla wszsytkich milujacych pozytywne wibracje oraz peace&love - bezczelnie nadstawiaj drugi policzek tak jak to robil Ghandi - tylko rob to z rozumem a nie jak nieudacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam na forum zanim bylo wlamanie, ze bardzo skuteczne jest (buddyjscy mnisi tak robia) oczyszczenie wlasnej aury. Nasza czysta aura chroni przed zlorzeczeniem i chroni nas od pecha. Gwarancja czystej aury jest postepowanie fair, uczciwie i w zgodzie ze soba. Takze myslenie o swoich malych sukcesach jest bardzo efektowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam ze nie wiesz ani jacy to mnisi ani z jakiej sciezki ani z jakiego klasztoru?

 

 

Nie wiem. Watek o tym czytalam przed wlamem na forum i nie mam nawet mozliwosci sprawdzenia teraz tego. Zapamietalam tylko meritum sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swiecie jest bardzo malo osob ktore siedza i 100% wolnego czasu przeznaczaja na zle myslenie o kimkolwiek

to ze ty je odczuwasz takie mysli bez przerwy, swiadczy to najwyzej o tym ze wiekszosc z nich (kto wie moze nawet 99%) jest wytworem twojej paranoi

 

rowniez uwazam (zarowno teoretycznie jak i we wlasnym zyciu) ze nalezy wybierac konfrontacje. chowanie sie za wyimaginowanymi tarczami, odpedzanie zlych mysli to najlepsza droga do rozwoju paranoi ktora jak widac i tak juz wystepuje.

 

poza tym magicznymi metodami najlatwiej manipulowac osobami ktore boja sie wziac odpowiedzialnosci za swoje czyny nie mowiac juz o samodzielnym mysleniu - i tak jak to okreslila Hrefna - takimi ktore boja sie samodzielnie i twardo stapac po ziemi - a wiec takimi na jaka sie kreujesz w tych krotkich postach

 

jezeli chcesz rady to zacisnij zeby i zrob co masz robic a nie jak dziecko bedziesz sie chowac za spodnica mamusi.

 

inna rada dla wszsytkich milujacych pozytywne wibracje oraz peace&love - bezczelnie nadstawiaj drugi policzek tak jak to robil Ghandi - tylko rob to z rozumem a nie jak nieudacznik

 

 

 

 

 

 

a ja mam inne zdanie i jest wielu ludzi ktorzy kazdy swoj wolnyczas poswiecaja na zle myslenie o kims jak i zlorzeczenie,gdyby bylo ich tak malo jak o tym mowisz nikt by nie szukal sposobow na walke z tym a swiat bylby praie ze doskonaly bo wszscy bysmy sie kochali i wzajemnie szanowali :serduszka:ale tak nie jest:fuck: jeden drugiego utopilby w lyzce wody wiec sorry pani/ panie madralinski.....:i4bananbabluwh8:

 

 

 

ps.dzieki ale od diagnozowania chorob sa lekarze:26:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak pozwole sobie spytac:

Skad wiesz ze ktos Ci zle zyczy? Moze po prostu swoje niepowodzenie na to zwalasz?

Zgadzam sie z tym, co powiedziala Hrefna.

Gdy myslimy o tym, ze cos zlego nas spotyka lub ktos inny ma wplyw na nasze zycie rzeczywiscie moze tak byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja powiedzialam ze przesladuje mnie niepowodzenie?nie . skad wiem ze ktos mi zle zyczy?hm wiem poprostu mialam partnera z ktorym tworzylam zwiazek karmiczny,duzo czasu zajelo mi pogodzenie sie z okrutnym losem tej znajomosci,dzis juz wiem ze jestem wolna od tej destrukcyjnych emocji ,on sie z tym nie pogodzil i dlugo sie nie pogodzi..stad to moje cale pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.dzieki ale od diagnozowania chorob sa lekarze:26:

to byla przenosnia, ale przypuszczam ze od stosowania przenosni sa poeci (licencjonowani zapewne ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moja teściowa jest taką osobą, która wydaje się być miła, a jak się odwrócisz to uważaj na kostki bo gryzie :) Wielokrotnie słyszałam jak niektórym zle życzy. Pewnie ja tez jestem na jej liście, bo każdy jej prezent wychodzi mi bokiem hehe :) więc od pewnego czasu wszystko co od niej dostanę, wywalam do kosza :) Może macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby się po cichu chronić przed taką osobą...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...