Jump to content

tajemnicze ogniska


nirva2991

Recommended Posts

widziałam to już dawno , ale niestety nie miałam okazji nigdzie tego opisać , ani nie mogłam znaleźć nic na ten temat w internecie.

 

a więc , kilka lat temu byłam świadkiem bardzo dziwnego zjawiska (i to nie raz , oraz nie tylko sama ).

 

Była zima , ok -15 stopni godz przed 16(nie było ciemno lecz taka szarówka). siedziałam nad stawem (utopiło się tam kilka osób , ale nie wierzyłam nigdy w żadne bajki ) . było prawie po kolona śniegu, i żadnej ujeżdżonej drogi . nagle odwracam się za siebie i w odległości jakieś 20m ode mnie pali się wieeeeelkie ognisko ! (takie na półtora metra ) . nic nie mówiłam znajomym o tym co widziałam . więc spoglądam znowu drugi raz za ramię i znowu pali się te ognisko . od razu spojrzałam trzeci raz i po ognisku ani śladu .... jakby nagle zniknęło ... chociaż znałam , że to jest niemożliwe , to mimo wszystko pomyślałam sobie, że ktoś po prostu rozpalił tam te ognisko (co było awykonalne ponieważ śniegu było po kolana) . za jakiś czas poszliśmy wszyscy do domu i nie myślałam sługo nad tym.

 

 

Za tydzień znowu poszłam na ten staw (tym razem już było ciemno ) z paczką znajomych . było nas 6 . idziemy i nagle w odległości dosłownie 10 m przed nami pali się te ognisko ... wszyscy to widzieliśmy (nie tylko ja ) i wszyscy byli w szoku ... więc podchodzimy bliżej . udało nam się podejść bardzo blisko bo jakieś 3-4 metry od tego zjawiska ... chcieliśmy podejść jeszcze bliżej , ale ognisko po prostu znikło .... na naszych oczach ... podchodzimy dokładnie w te miejsce gdzie się ono "paliło " szukać śladów po nim .... i nic. żadnego drewna niczego . żadnych śladów jakiegokolwiek paleniska . a śnieg był nie naruszony ... żadnych śladów kroków, tylko czyściutki , śnieżnobiały śnieg... (po kolana )

wszyscy się bardzo zdziwiliśmy tym zjawiskiem , ale nie było ono straszne . nikt nie odczuwał strachu . tylko duże zdziwienie , i zastanawialiśmy si co to mogło być .... nigdy później nie widziałam czegoś takiego, a nad tym stawem bywałam baardzo często.

 

 

mam do Was pytanie ... co się mogło manifestować w ten sposób? i w ogóle co to mogło być ?

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...