Jump to content

OFICER - Offizier


Guest Daffne

Recommended Posts

Oficer - Offizier

 

juuzad.jpg

 

Pozytywnie:

Człowiek władzy, czynu, sukcesu, uczciwy, sprawiedliwy, mądry przełożony, dobry lekarz, nauczyciel, wysoki urzędnik, troskliwy mąż, przyjaciel, partner, umie podejmować decyzje, działa sprawnie i odważnie, żyje w zgodzie z normami moralnymi, swoją postawą budzi zaufanie.

 

Negatywnie:

człowiek z duszą pruskiego żołdaka, nie znosi sprzeciwu, tyran i awanturnik, lubi zadawać ból, wymusza posłuszeństwo. Karta wróży brak sukcesów.

 

Źródło: Karty Cygańskie

 

Pozytywnie:

Człowiek umundurowany. Dotyczy wszystkich tych, którzy chodzą w mundurze. Człowiek władzy, autorytetu, prestiżu, sprawowanego urzędu. Reprezentuje osoby, którzy sprawują władze lub maja władze i z niej korzystają. Oznacza dużą wiedzę, umiejętność dochowania tajemnicy. Jest odważny, oddany sprawie dusza i ciałem. Kieruje się ideałami i uczciwością. Zdecydowany o niespożytej sile woli. Jest nieugięty, oddany sprawie, zdecydowany. Umie świetnie sobie radzić w trudnych sytuacjach. Człowiek sukcesu i powodzenia. Przełożony, zwierzchnik. W pobliżu karty kochanek - kandydat na męża w pobliżu karty choroba - lekarz. Człowiek uczciwy, wierny, prawy, szlachetny, energiczny, czynny, konkretny wymagający od siebie i innych. dobry przyjaciel nie zawiedzie w potrzebie. Wymagający lecz sprawiedliwy. Przedstawiciel władzy wykonawczej. Nie uznaje niedomówień i braku odpowiedzialności. Postępuje zawsze zgodnie z prawem, etyka i moralnością. Wierny mąż, kochanek i dobry opiekuńczy ojciec. Kieruje się zawsze logika ale nie odrzuca serca. Umiejętność korzystania z wiedzy i stanowiska. Umie wykorzystać każdy zbieg okoliczności. Decyzje podejmuje rozważnie, planuje, przestrzega realizacji planów. Trudne sprawy zostaną załatwione pozytywnie. Spełnienie zamiarów, planów zgodnie z przewidywaniami. Podział miedzy życiem prywatnym a zawodowym. Jedna ręka karze, a druga nagradza. Uznanie u przełożonych, droga awansu stoi otworem.

 

Negatywnie:

Pewność siebie, zdecydowane przestrzeganie reguł prowadzi do tyrani. Surowy w ocenie, nie zawsze sprawiedliwy. Szarżują odwaga i brawura, lubi popisywać się swoimi czynami. Zadziorny, awanturniczy, wymusza posłuch i uległosc. Człowiek o duszy pruskiego żołdaka. Nieprzychylny urzędnik. Trudności z załatwianiem zaległych spraw urzędowych. Zamierzenia nie zostaną zrealizowane. Niewierny mąż lubi zdradzać dla zabawy. Rozmija się z etyka i moralnością. Brak sukcesów zawodowych. Awansu nie będzie. Powierzchowność i mały zasób wiedzy.

 

Źródło: Internet (by Princess19891)

Edited by Ismer
połączenie postów.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...