Jump to content

Komputerowe duchy?


gepard212

Recommended Posts

Cześć wam. od razu napiszę że:

a) nie mam wybujałej wyobraźni

B) nie oglądam horrorów od chyba roku

c) nie jestem uzależniona od komputera

 

Już chyba 3 noce pod rząd śnią mi się sny z udziałem duchów.

1. W pierwszym śnie śniło mi się, że dom opanowały duchy. Byłam przerażona, chciałam się ukryć, ale za każdym razem duchy mnie odnajdywały. Ogarniało mnie uczucie chłodu, myślałam, że cały czas coś mnie obserwuje.

2. Część druga ,, snu poprzedniej nocy" :P Otóż wynajęłam egzorcystę, by przegonił duchy. kręcił się i kręcił po mieszkaniu coś gadając. Nagle poczułam błogość, radość, nic już mnie nie przerażało. Potem znów czułam się nieswojo. We śnie chciałam udowodnić rodzinie,że mamy w domu ducha rozsypując mąkę na podłogę( miałam pewność, że duch zostawi ślady stóp:P) Na mące pojawił się napis ,,EMO'' ( oczywiście zapewniam, że nie mam żadnych uprzedzeń). Nie wiem jakim cudem mój sen zamienił się w stronę internetową( moja rzeczywistość występowała w małym oknie na stronie, gdzie ludzie mnie obserwowali) a ludzie dodawali komentarze.

3. W trzecim śnie również w postaci strony internetowej( proszę się nie śmiać ze mnie i w miarę zachować powagę) znajdowałam się w zamku otoczonym murem i 3 bramami. Razem z przyjaciółką próbowałyśmy odeprzeć ataki ,,żywych umarłych" ( bardzo zresztą nachalnych) Bałyśmy się, ale próbowałyśmy jak najlepiej zabarykadować się w zamku, który baaardzo przypominał mój .... dom. Zaczęli się wdzierać do zamku-domu, prawie mnie złapali, gdy nagle kliknęłam na przycisk ,,zamknij'' i straszne postacie zniknęły. uczucie strachu minęło, nastał spokój.

 

Proszę by ktoś spróbował ten sen mi wytłumaczyć,pomimo iż jest on bardzo zawiły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...