Skocz do zawartości

Hmm...


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ta osoba sie odezwie?

 

 

Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

 

As Mieczy wg Jasinskiej to jesien, czyli czas do konca listopada.

W tym Krolu Bulaw wyglada, ze sama ta osoba sie odezwie, ze ja nie powinnam nic robic (X Kolo), ta osoba podejmie dzialania (czyli odezwie sie). W podsumie XIX Slonce. Nie przejmowac sie, brac na luzie sprawe.

Odnośnik do komentarza

Odp. As Mieczy

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

Odezwie się na pewno - 8 Buław. :) W Buławoym widać, że ma taki zamiar i chciałaby zrobić to jak najszybciej, tylko jakby nie było to do końca od niej zależne (Koło Fortuny). Teraz pytanie: kiedy? Moim zdaniem do końca listopada (wg Kolesowa) :) Ale sam wydźwięk kart mówi, że nastapi to dosć szybko :)

Odnośnik do komentarza

Kiedy ta osoba sie odezwie?

 

Odp. As Mieczy

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

dość szybko powinien się odezwać, może zaskoczyć Cię nagłym kontaktem.... a kiedy....on sam jeszcze nie wie więc i karty mają dylemat, może to być dziś, ale równie dobrze do 7 dni. Ewentualnie w ciągu dnia spotkacie się gdzieś poza domem? (Pan może szukać kontaktu z TObą :)

Odnośnik do komentarza
A czekasz na jakieś wyjaśnienia ze strony pana?? Bo wg mnie to do wodnika się odezwie a tło wyjasnia dlaczego i czy wogóle.........facet mega zalatany jest ale ma w planach kontakt jak najbardziej.

 

Nie, wyjasnien nie. Ogolnie pytam. A ze to osoba ciagle zalatana to zgadza sie jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

A mnie się wydaje, że nie tak od razu. Pan na zwyczajna "bajerę" raczej nie wpada? Pan raczej musi mieć jakiś konkretny pretekst, temat do omówienia? Czy macie jakieś wspólne zainteresowania, tematy, które Was w jakiś szczególny sposób łączą?

Odnośnik do komentarza
Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

A mnie się wydaje, że nie tak od razu. Pan na zwyczajna "bajerę" raczej nie wpada? Pan raczej musi mieć jakiś konkretny pretekst, temat do omówienia? Czy macie jakieś wspólne zainteresowania, tematy, które Was w jakiś szczególny sposób łączą?

Ha! dobre... nie... no od bajerow to mam innych... bajerantow. No... sa tematy wspolne, mozna to tak ujac.

Odnośnik do komentarza
o ile w ogóle to albo w strzelcu albo w okresie zimy astro

 

No w ogole to chyba tak. Ogolnie daje co jakis czas znak zycia. Ciekawa jestem, bo robilam mu ostatnio rozklad. Wkleilam i umarl... Znaczy milknal na wieki wiekow...

Odnośnik do komentarza

Kiedy ta osoba sie odezwie?

 

 

Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

 

Sacral.. nie znam sie na czasie w tarocie ale As mieczy - to takie nagłe olśnienie... a w le Krol buław, koło, 8 buław- pan mozliwe ze wyskoczy jak Filip z konopii....... nagle i niespodziewanie- moze nawet sam siebie zadziwi, że podziała zanim dobrze o tym pomyśli :) myslę ze bardzo krótki czas karty pokazały- ale jaki nie wiem..:(

Odnośnik do komentarza

No ja tez czasu w Tarocie nie za bardzo czuje... :)

Ale tu zerkalam do tematu odpowiedniego (wrzuconego przez Daffne) i Jasinska bodajze mowi, ze to jesien... do konca listopada to okresla...

Takze zobaczymy... jak i czy w ogole.

Czlowiek na biezaco sie uczy.

Oczywiscie weryfikacja odpowiednio bedzie.

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza

Kiedy ta osoba sie odezwie?

 

 

Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

dla mnie As mieczy to nie jest karta kontaktu, ale szybkiego rozwiazania problemu

pan sie skontaktuje jak sie z czyms upora, z czym aktualnie dzielnie walczy (K.kijow) -> wciaz napotyka jakies przeciwnosci -> Kolo F.

jak wreszcie przebrnie przez Kolo - to natychmiast podejmie kontakt 8 kijow

i bedzie dosyc milo i sympatycznie - Slonce

 

mnie tez ciezko operowac czasem, zazwyczaj opieram sie na wydarzeniach

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam. Widze dopiero, ze nie zweryfikowalam. Owszem, pan sie odezwal. Nawet dwa razy. Ale ja zyczylam mu juz powodzenia i podziekowalam. Takze na ten czas ostatni raz mielismy kontakt (wymiana wiadomosci) ponad 10 dni temu. I nie sadze, zeby bylo cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Odp. As Mieczy

 

Tlo: Krol Bulaw, X Kolo Fortuny, 8 Bulaw ---> suma XIX Slonce

 

A mnie się wydaje, że nie tak od razu. Pan na zwyczajna "bajerę" raczej nie wpada? Pan raczej musi mieć jakiś konkretny pretekst, temat do omówienia? Czy macie jakieś wspólne zainteresowania, tematy, które Was w jakiś szczególny sposób łączą?

 

 

I dokladnie tak bylo. Wrzucal cos na fejsa to przy okazji mi odpowiedzial. Nie wrzucalby nic, nie mialby potrzeby sie ujawniac, pewno bym sie nie doczekala. Drugi raz tez... wrzucal cos, przy okazji mi odpowiedzial.

Odnośnik do komentarza
I dokladnie tak bylo. Wrzucal cos na fejsa to przy okazji mi odpowiedzial. Nie wrzucalby nic, nie mialby potrzeby sie ujawniac, pewno bym sie nie doczekala. Drugi raz tez... wrzucal cos, przy okazji mi odpowiedzial.

 

czyli "w tle" Koło Fortuny + 8 buław = kontakt przy okazji? warto zapamiętać.

Lubie takie doświadczenia i analizowanie po fakcie.

Odnośnik do komentarza

Tak dokladnie tak jest. Ladnie ujete. "Kontakt przy okazji". Pan nie odczuwa i nie odczuwal potrzeby kontaktu ze mna. A odzywal sie tak wlasnie przy okazji. Dlatego przy drugim razie napisalam mu, ze nie ma juz potrzeby sie trudzic, bo potrzebne informacje uzyskalam z innego zrodla. :icon_smile2: Pozdrowilam, zyczylam powodzenia. Mysle, ze to koniec juz znajomosci.

 

Dla mnie, okzazalo sie, duzo wazniejszej, niz dla pana. Ale tak jest ok. Sama sie nakrecilam i sama musze zobaczyc, jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...