Jump to content

zaginione dziecko


CherryLady

Recommended Posts

Śniło mi się, że urodziłam dziecko. Po porodzie, ktoś dał mi je na ręce, a ja już wiedziałam, że to będzie Piotruś. Chociaż później w śnie zastanawiałam się jak mu zmienić imię na Arek, bo stwierdziłam, że Piotr jest mało męski.

Nosiłam je cały czas na rękach, bo nie miałam żadnego nosidełka ani wózka. A potem położyłam to dziecko jakby na parapecie. Kiedy wróciłam po nie już go nie było. Cała rodzina i znajomi go szukali, ale nie mogliśmy znaleźć. Szukaliśmy po ogródkach przy domu, ale tam były tylko lalki, podobne do mojego dziecka.

Bardzo za nim płakałam i nie mogłam pogodzić się z myślą, że nie mogę go znaleźć.

Co ten sen może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

sen, to przeszłość, lub przyszłość i oczywiście teraźniejszość.

czy masz dziecko? A może planujesz mieć? jeżeli chodzi o przyszłość, to jest możliwe, iż mając dziecko zdaży się coś złego i ono ci poprostu zginie, patrząc dalej na to, co jest w tym śnie, to. lalki w ogrudku mogą oznaczać, żłobek, albo przeczkole.

jest też taka możliwość, iż przyśniło ci się twoje poprzednie życie. może miałaś właśnie takie dziecko o takim imieniu? tego oczywiście nie pamiętasz. lalki mogą oznaczać Np, pokuj zabaw, lub coś podobnego.

Moim zdaniem znikające dziecko oznacza coś nie zbyt wesołego.

Link to comment
Share on other sites

kaffko, wydaje mi się, że Twoja interpretacja pasuje. Co prawda nie do sfery uczuć, ale do kariery i rozwoju osobistego.

Odkładając te nowe możliwości na później stracę je bezpowrotnie. Tak jak we śnie straciłam dziecko.

 

sanandro, nie mam dzieci. I na razie nie planuję. Muszę się ustatkować, skończyć studia, mieć dobrą pracę i właściwego partnera. Także to daleka przyszłość :)

 

Dziękuję wam za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...