Jump to content

Oczy,lustro,upadek.


Nieogarniety

Recommended Posts

Cześć. Miałbym prośbę o interpretację snu, a właściwie pewnie sceny z niego (jedyna jaką zapamiętałem i jeszcze mi nie uciekła ;) )

 

Mianowicie:

 

"scena" miała miejsca w jakiejś łazience, toalecie, gdzie wisiało dużo lusto. Przede mną stała jakaś postać (raczej tu nie istotna), która zmusiła mnie wręcz na spojrzenie w strone lustra. Ujrzałem tam swoje odbicie, tyle że: Zacząłem upadać na kolana, moje oczy zrobiły się wielkie(białka), a źrenice stały się małe jak u szczura, do tego były czerwone i wypływały z nich krople krwi. Moja twarz w lustrze wyglądała..hm.. Tak jakby z czymś walczyła, jakby niemy krzyk.

 

Może to mieć jakieś odzwierciedlenie w realu? Poczytałem trochę, że może to mieć coś wspólnego z jakimiś większymi przedsięwzięciami, które mogą się nie powieść (wniosek z interpretacji pojedyńczych skojarzeń) Jako, że jestem nastolatkiem ostatnio zacząłem się bardziej angażować w rozpoczęcie nowego "związku"...

 

Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo wiem, że sam mogę sobie coś źle sugerować i dodawać.

Link to comment
Share on other sites

nieistotna*

Mozna by sie byli nad tym troszke rozpisac, ale nie widze wiekszego o

powodu.

Przez chwile patrzysz na siebie z innej perspektywy, jest "zalosna", wg Ciebie oczywiscie. Widzisz swoja zla strone, tak czy siak placzesz krwia, mysle ze wprowadzisz dobre zmiany do swojego zycia eliminujac wlasnie te slabosci.

 

Osobiscie dla mnie bardziej liczy sie caly sen niz "najwazniejszy fragment".

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Rzeczywiście jest to obraz twoich starań.

Już wyjaśnaim znaczenie snu w rozbiciu na poszczególne symbole.

Łazienka w snach to miejsce zarezerwowoane dla spraw intymnych - uczuciowych jak również miejsce zmywania "brudów energetycznych". Szkoda że nie opisałeś jak wyglada twoja łazienka bo to by dużo wyajśniło. W twoim snie łazienka jest miejscem zarezerwowoanym dla spraw uczuciowych przynajmniej mi sie tak zdaje. Ta postać która zmusiła cię do spojrzenia w lustro to ty i symbolizuje to przyjzenie się sobie a raczej jakmś starym sprawom - wyglada to trochę jak rachunek sumienia lub porzegnanie z jakims incydentem z przeszłości. Ten uapdek na kolana to moze być obraz wydarzenia z przeszłości jak widac dość bolesnego co widać po twarzy. Tak pokrótce nękają cię jakieś "demony" przeszłości i pożegnanie się z nimi moze być dość trudne i nie koniecznie przebiegać w sposób: "najlepszym sposobem na zapomnienie o starej miłości jest nowa miłość".

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

czystość łazienki wskazuje na czystość uczuć i intencji względem tej osoby - uczucia. Dodatkowo taka łazienka może symbolizować "oczyszczenie energetyczne". A jak zanm zycie jest to pewnie połączenie dwóch tych zanczeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...