Jump to content

Pani Lew - Pan Byk


l_i_l_i

Recommended Posts

Guest truskawka

Silne przyciąganie erotyczne, ale trudny układ na całe życie. Ta para najlepiej sprawdza się na wyjazdach i wakacyjnym odpoczynku. Oboje lubią używać życia, otaczać się luksusami i korzystać z wszelkich wygód. Pani Lew będzie odpowiednią kobietą, którą Pan Byk będzie się mógł pochwalić przed kolegami. Pani Lew korzystać będzie na szczodrobliwości i zamożności Pana Byka. Kiedy pieniądze się skończą, może pojawić się pierwszy kryzys. Jeśli związek ma przetrwać dłużej, Pan Byk musi ustępować Pani Lew w większości spraw. Nie może też wyliczać jej pieniędzy na ubrania i kosmetyki. Pani Lew natomiast nie może oglądać się za innymi partnerami i musi zrezygnować chociaż z połowy swoich wielbicieli.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

2 wersje:

 

1. Charakteryzuje Was wytrwałość, wierność i potrzeba wspierania najbliższych w trudnych momentach życia. Konflikty, do jakich dochodzi między Wami, najczęściej mają podłoże finansowe. Sytuację pogarsza fakt, że oboje jesteście uparci i chcecie postawić na swoim.

 

2. Macie dużo silnej woli i uporu. Jeśli poświęcicie się komuś albo czemuś, pozostaniecie temu wierni do końca, na dobre i na złe. Różni Was podejście do finansów. Tobie pełne konto bankowe pozwala czuć się pewnie, bo zapewnia odpowiednie środki do życia. Dla niego pieniądze oznaczają solidną pozycję społeczną, poczucie własnej wartości i możliwość zrobienia wrażenia na innych.

 

Źródła - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest truskawka

Niezbyt dobrana para. Po pierwszej fascynacji erotycznej okaże się, że więcej ich dzieli niż łączy. Pani Lew nie ma zbyt skomplikowanego charakteru, Pan Skorpion szybko dostrzeże jej wady i słabości. Nie będzie potrafił ciągle jej podziwiać i chwalić. Nie odda jej też rządów na domowym podwórku. Pani Lew będzie nieszczęśliwa, jeśli partner nie będzie postępować zgodnie z jej wskazówkami, czy nawet żądaniami. Z kolei Pan Skorpion będzie tak zazdrosny o atrakcyjną Lwicę, że może ją to zirytować. Pani Lew mimo stałego związku nie zrezygnuje przecież z adoratorów. Aby para ta żyła ze sobą w zgodzie i spokoju, Pani Lew powinna ograniczyć grono wielbicieli i zabierać partnera na każde przyjęcie. Pan Skorpion zaś nie może być ciągle zazdrosny o partnerkę i częściej ją chwalić, nawet za drobiazgi.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Jesteście różni jak dzień i noc, jednak oboje macie silne osobowości. W Waszym związku panuje atmosfera rywalizacji, która jeszcze potęguje wzajemne zauroczenie. Każde z Was zażarcie broni swoich racji, spieracie się niemal cały czas, lecz jesteście bardzo do siebie przywiązani. Silnie łączy Was również seks.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

 

Z natury Twój partner jest człowiekiem otwartym, serdecznym i wesołym. Lubi rozrywki i nie stroni od spotkań towarzyskich. Ty z kolei jesteś indywidualistką o głębokim, lecz skomplikowanym życiu wewnętrznym. Niełatwo Cię zrozumieć i przekonać się, jaka naprawdę jesteś. W sytuacjach konfliktowych nieprzejednane stanowisko, przy jakim obstaje każde z Was, uniemożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego obie strony porozumienia.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest truskawka
a pani lew i pan baran

 

Oboje macie ogniste temperamenty. Każde z Was pragnie pozostawać w centrum uwagi, zajmować najbardziej eksponowane miejsce i niepodzielnie panować. On potrafi zachowywać się w sposób wyzywający, by tylko zwrócić na siebie uwagę otoczenia, Ty bardziej dbasz o to, żeby dobrze wypaść w oczach innych.

 

To znakomicie dobrana para. Oboje lubią przygody i dobrą zabawę, mają podobny temperament seksualny. Na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Pan Baran będzie mógł się wszędzie chwalić swoją piękną i zadbaną towarzyszką. Pani Lew natomiast będzie miała u swego boku silnego i zdecydowanego jej bronić mężczyznę. Pan Baran nie będzie też musiał się tłumaczyć partnerce spod Lwa ze swoich samotnych eskapad i spotkań z kolegami. Pani Lew bowiem również lubi się zabawić i otaczać adoratorami. Oboje nie mogą jednak dopuścić, aby zazdrość wkradła się w ich serca. Gdy przetrwają pierwsze burze i kłótnie, czeka ich świetna przyszłość.

 

źródła opisów - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...