Jump to content

moje ręce i pierścionki...


smerfetka844

Recommended Posts

chciałabym by ktoś zinterpretował mój sen . tak naprawde w rzeczywistości jakieś 4 dni temu zdjęłam moje pierścionki które dostałam od mojego narzyczonego - jeden zaręczynowy a drugi z okazji ze rok jesteśmy razem. i leża u mnie na komodzie bo stwierdziłam ze nie zasługuje by je na dzien dzisiejszy nosić, wiec stwierdziłąm ze jak sie poprawie to je ubiorę. I moze nie było by w tym nic dziwnego gdyby dzisiaj nie przysnił mi się sen a był krótki ale wymowny chyba; SNIŁO MI SIĘ że patrze na swoję ręce i nagle patrze a na nich mam swoje pierścionki które w rzeczywistości odłożyłam na komodę i w śnie tak sobie mysle co one robią na moich rękach skoro je zdjęłam , skąd się wzieły znowu n amoich rękach?. prosze kto pomoze mi powiedzieć jakie przesłąnie miał ten sen. [shadow=darkred:a0a7a78cd1][/shadow:a0a7a78cd1][shadow=blue:a0a7a78cd1][/shadow:a0a7a78cd1]

 

[ Dodano: 2006-06-27, 12:56 ]

nikt nie odpisze :( HTML używany poza forum <a href="http://www.forum.e-wesele.pl/" target="_blank">

<img src="http://www.forum.e-wesele.pl/counter.php?id=1168></a>

Link to comment
Share on other sites

Ta relacja może być dużo silniejsza niż Ci się wydaje (pierścionki znowu były na Twoich palcach ku Twojemu zdziwieniu) - i tylko w nieznacznym stopniu jej dalszy rozwój będzie zależał od tego czy zechcesz partnera ukarać czy nie.

Sen może być również odreagowaniem Twojej decyzji, żeby ich nie nosić dopóki Twój chłopak się nie zmieni. Podświadomość jakby na przekór pokazuje, że bardzo tego pragniesz (nosić je, być w tej relacji), mimo, że w realu postanawiasz panować nad wszystkim "rozumowo".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...