Skocz do zawartości

2013


annita

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja zawodowa w 2013

 

Zbliża sie koniec roku i czas podsumowań, zrobiłam więc dziś celta na kolejny rok, moja interpretacja

 

 

Karta 1 opisuje: Główny problem, okoliczności, sytuację obecną lub główny cel - Królowa monet-początek zapowiada się obiecująco i bezpiecznie, może nawet nieco wygodnie.

Karta 2 opisuje - co powoduje pogłębienie problemu - 6 buław- problemem będzie brak chęci do walki z przeciwnościami

Karta 3 opisuje - powód danej sytuacji, podstawowe impulsy, dążenia i pragnienia - giermek mieczy,zbyt dużo informacji,więcej gadania niż konkretnych działań.

Karta 4 opisuje - sytuacje z przeszłości, które wpływają na obecną sytuację - Król mieczy-podporządkowanie sie szefowi,

Karta 5 opisuje - Twoją postawę i obecne przekonania, cel do jakiego dążysz, jakich oczekujesz efektów w związku z tą sprawą, coś co mija - 9 mieczy, mija leki i obawy, oraz pech, który prześladuje mnie w tym roku.

Karta 6 opisuje - Tradycyjnie uznawana jako ukazanie najbliższej przyszłości - as mieczy, może świadczyć o pracy intelektualnej

Karta 7 opisuje - Postawę pytającego w tej sytuacji - Sad- odnowienie pomysłów sprzed jakiegoś czasu, chociaż połączenie to wskazywać może także na zmianę planów i koncepcji na życie, porównywanie ich i wybór najlepszego.

Karta 8 opisuje - reakcje i postawę środowiska fizycznego, emocjonalnego czy społecznego - sprawiedliwość, będę poddana ocenie innych,obok sądu powinnam myśląc o tym żeby wszystko przebiegało zgodnie z prawem, powinnam o to zadbać, bo inaczej ktoś inny wskaże mi drogę.

Karta 9 opisuje - Tradycyjnie oczekiwania pytającego lub jego obawy - giermek buław, chciałabym móc przyspieszać pewne sprawy, ale boje się z drugiej strony pochopnie decydować.

Karta 10 opisuje - możliwy rezultat - 4 monety będę chciała zachować to co mam, byc może w końcu uda mi się zdobyć upragniona posadę dzieki ciężkiej pracy.

 

prosze o pomoc w interpretacji, wstępne opisy kart zostały zapożyczone od koleżanki forumowiczki, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

szukam i ciągle jest pod górę no i te śmieciówki, masakra po prostu:(. Mam trochę wątpliwości co do tych mieczy bo ogólnie nie zbyt te karty dobrze wróżą w rozkładach, te trzy szczególnie mnie przytłoczyły as mieczy, sad i sprawiedliwość bo to może również oznaczać jakąś sprawę sądową, tego by jeszcze brakowało, co prawda szykuje się sprawa spadkowa, ale to chyba nie dotyczy sytuacji finansowej, chyba że karty pokazały ja w ogólnym przekroju finansów nie pracy jako takiej. Co myślisz?

Odnośnik do komentarza

karty maja to do siebie ze wyrzucają co najważniejsze niekoniecznie to o co pytasz takze tu mogły wyrzucić te sprawę spadkowa

a jesli nie to masz 4 den a to karta bezpieczeństwa finansowego a może cie ktoś jeszcze utrzymuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...