Skocz do zawartości

2013 w uczuciach


annita

Rekomendowane odpowiedzi

1 Karta Sytuacja wewnętrzna i zewnętrzna pytającego- 9 monet- jest mi dobrze tak jak jest nie chce niczego zmieniać

2 Karta widoczny charakter problemu- 5 buław, w moim obecnym związku będzie trochę konfliktowo,

3. Karta sytuacja i atmosfera wokół pytającego- 9 kieli, niby wszystko ok ale czegoś będzie brakowało

4. Karta 10 monet podświadomość- 10 monet podświadomie zacznę myśleć o założeniu rodziny i chęci zawarcia poważnego związku

5. Karta Królowa monet wpływy z przeszłości- królowa monet, przejdę okres stabilizacji, utwierdzę się w przekonaniu czego mi najbardziej potrzeba

6. karta 2 buławy- najbliższa przyszłość- chyba zacznę się komuś przyglądać albo ktoś mnie, będzie obawa ze względu na sytuację i raczej chyba takie tylko przyglądanie się

7 karta pozycja obecna- król buław- wskazuje chyba na przyglądającego się, on zdecyduje jak to przyglądanie potoczy się dalej, te karty pokazywały mi sie już wcześniej, ale chcę się odciąć od tej znajomości, no ale nie wiem może to tez całkiem inna osoba.

8 karta otoczenie i sytuacja w oczach innych- diabeł- chyba nie będzie z tego nic dobrego raczej relacja uzależniająca, będą mi odradzać ten kontakt.

9 karta obawy i nadzieje- 5 mieczy- to karta dająca nadzieje na wiele rożnych możliwości, ale w obawach to raczej rozczarowanie i rozstanie

10 karta wynik końcowy- 4 buławy, co najwyżej romans

 

Również proszę o wsparcie dla interpretacji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...