Skocz do zawartości

problemy z nie kontrolowanym oobe


wietrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zależności między tym czy on istnieje, a czy spotykasz go w OOBE. Obydwoje jesteście jednym i obydwoje się uzupełniacie, nie możesz nie mieć opiekuna, bo po części on jest Tobą i Ty jesteś nim. To, że go nie widzisz i nie słyszysz (jak wielu, w tym ja) pokazuje nam tylko ile jeszcze musimy się nauczyć i jak musimy się rozwinąć. Wiedz, że on jest ZAWSZE, nie ma wakacji czy urlopu. Zawsze z Tobą, zawsze Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak teraz twojego pierwszego posta i zastanawiam się..

Masz niekontrolowane OOBE i chcesz wrócić do ciała czy chcesz iść dalej i to rozwijać?

 

Przypuszczam, że to pierwsze, a więc jeśli już jesteśmy przy kontakcie z opiekunem to nie wiem czy to co napisze będzie słuszne, bo moje doświadczenie póki co nie jest zbyt duże.

 

Ja to widze tak: Człowiek posiada świadomość, podświadomość i nadświadomość, które zebrane są w jednym fizycznym ciele. Opiekunem/MTJ-em jest nadświadomość. Gdy opuszczamy ciało świadomość nie jest ograniczona, jest "rozdzielona" i mamy możliwość rozmowy twarzą w twarz z jakąkolwiek jej częścią w tym z opiekunem.

 

Wynika z tego, że masz opiekuna- nadświadomość, który w fizycznym świecie może ci podsuwać subtelne wiadomość, a gdy masz OOBE możesz rozmawiać z nim bezpośrednio, jak z innym człowiekiem.

Więc Tak, masz stróża, a przebywanie poza ciałem może być najlepszym stanem do nawiązania z nim kontaktu.

 

Z tym jednak w moim przypadku był problem. Byłem w OSPUO i zapragnąłem się z nim zobaczyć, zamiast tego trafiłem do czegoś na wzór snu gdzie wytwory mojej wyobraźni kazały mi wkładać palec do gniazdka pod napięciem, mówiąc że to mi pomoże (nie bolało) :D. To było moje drugie wyjście więc nie rozpoznałem, że to tylko wyobraźnia.

 

Teraz prosiłbym kogoś bardziej doświadczonego o wypowiedź w tym temacie i zaprzeczenie mojemu postowi jeśli coś się nie zgadza, żebym nie wprowadzał w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MTJ to ja, tylko ze z przyszlosci - wychodzac, trafiamy na 4>=wymiar, dlatego mozna spotkac dziwne rzeczy ^^. Co do świadomości, dla mnie naturalniej jest, nie rozrozniac je na 3 aspekty. Jestem caloscia zawsze i wszedzie ^^.(no procz oddzielania swoich cial - jak to mowi Zbyszek - cialek subtelnych, wtedy mozna odczuc bycia w jednym z pojedynczych cial)

Co do niekontrolowanych oobe. Tylko pozazdroscic ;). Jestem pewien, ze samo to nie minie. Dostalas cudowna szanse na rozwoj. Nie zmarnuj tego ^^.

 

PS przy wychodzeniu sprobuj skoncentrowac sie na sobie (np. na sercu) - ciekawe rzeczy wtedy beda ^^. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...