Jump to content

problemy z nie kontrolowanym oobe


wietrzna

Recommended Posts

Cóż, chyba mamy to samo. Jak wyjdziesz a nie chcesz, poproś Opiekuna, żeby odprowadził cię do ciała. U mnie poskutkowało. Mimo tego po jakimś czasie znów wyszłam.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zależności między tym czy on istnieje, a czy spotykasz go w OOBE. Obydwoje jesteście jednym i obydwoje się uzupełniacie, nie możesz nie mieć opiekuna, bo po części on jest Tobą i Ty jesteś nim. To, że go nie widzisz i nie słyszysz (jak wielu, w tym ja) pokazuje nam tylko ile jeszcze musimy się nauczyć i jak musimy się rozwinąć. Wiedz, że on jest ZAWSZE, nie ma wakacji czy urlopu. Zawsze z Tobą, zawsze Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Czytam tak teraz twojego pierwszego posta i zastanawiam się..

Masz niekontrolowane OOBE i chcesz wrócić do ciała czy chcesz iść dalej i to rozwijać?

 

Przypuszczam, że to pierwsze, a więc jeśli już jesteśmy przy kontakcie z opiekunem to nie wiem czy to co napisze będzie słuszne, bo moje doświadczenie póki co nie jest zbyt duże.

 

Ja to widze tak: Człowiek posiada świadomość, podświadomość i nadświadomość, które zebrane są w jednym fizycznym ciele. Opiekunem/MTJ-em jest nadświadomość. Gdy opuszczamy ciało świadomość nie jest ograniczona, jest "rozdzielona" i mamy możliwość rozmowy twarzą w twarz z jakąkolwiek jej częścią w tym z opiekunem.

 

Wynika z tego, że masz opiekuna- nadświadomość, który w fizycznym świecie może ci podsuwać subtelne wiadomość, a gdy masz OOBE możesz rozmawiać z nim bezpośrednio, jak z innym człowiekiem.

Więc Tak, masz stróża, a przebywanie poza ciałem może być najlepszym stanem do nawiązania z nim kontaktu.

 

Z tym jednak w moim przypadku był problem. Byłem w OSPUO i zapragnąłem się z nim zobaczyć, zamiast tego trafiłem do czegoś na wzór snu gdzie wytwory mojej wyobraźni kazały mi wkładać palec do gniazdka pod napięciem, mówiąc że to mi pomoże (nie bolało) :D. To było moje drugie wyjście więc nie rozpoznałem, że to tylko wyobraźnia.

 

Teraz prosiłbym kogoś bardziej doświadczonego o wypowiedź w tym temacie i zaprzeczenie mojemu postowi jeśli coś się nie zgadza, żebym nie wprowadzał w błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MTJ to ja, tylko ze z przyszlosci - wychodzac, trafiamy na 4>=wymiar, dlatego mozna spotkac dziwne rzeczy ^^. Co do świadomości, dla mnie naturalniej jest, nie rozrozniac je na 3 aspekty. Jestem caloscia zawsze i wszedzie ^^.(no procz oddzielania swoich cial - jak to mowi Zbyszek - cialek subtelnych, wtedy mozna odczuc bycia w jednym z pojedynczych cial)

Co do niekontrolowanych oobe. Tylko pozazdroscic ;). Jestem pewien, ze samo to nie minie. Dostalas cudowna szanse na rozwoj. Nie zmarnuj tego ^^.

 

PS przy wychodzeniu sprobuj skoncentrowac sie na sobie (np. na sercu) - ciekawe rzeczy wtedy beda ^^. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...