Jump to content

krew z nosa


carane

Recommended Posts

witam sniło mi sie dzisiaj że bardzo obficie leciała mi brązowa gęsta ciecz z nosa,mam ostatnio trochę problemów ,przeżyłam dosyć mocno zajście gdzie grożono mi spaleniem

Link to comment
Share on other sites

Sen o krwi (cieczy) brązowej z nosa jest odzwierciedleniem Twoich przeżyć i przykrości w rzeczywistości. Bądź ostrożna wobec ludzi, którzy sprawili lub mogą sprawić przykrość. Nie uważam by sytuacja miała się powtarzać, ale sugeruję omijanie z daleka osób, które Ci groziły dla własnego psychicznego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Upływająca krew jest symbolem uchodzącej energii życiowej, tak więc faktycznie ten sen odnosi się do twoich bardzo emocjonalnych przeżyć. Czujesz trochę, jakby 'życie z ciebie uszło'. Możliwe, że odnosisz wrażenie, że cała ta sytuacja została spowodowana twoim brakiem czujności, twoją nieuwagą. Dlatego teraz starasz się tę czujność podwoić.

 

Postaraj się odbudować swoje nerwy, być może porozmawiaj ze specjalistą, oddaj się jakiemuś zajęciu, które będzie regenerowało twojego ducha. Zrób coś, dzięki czemu poczujesz się pełna i spokojna.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje wam faktycznie przeżyłam to bardzo trafiłam nawet z podejrzeniem zawału na sor zastanawiam sie mocno nad pójściem do psychologa bądź psychiatry boję się nawet śmieci wyrzucić bez oglądania się za siebie:_smutny:

Link to comment
Share on other sites

No to zdecydowanie powinnaś się zapisać na terapię do dobrego psychologa, a najlepiej zacznij od psychiatry, który poleci ci właściwą osobę. To nie robi z ciebie wariatki, a chyba ważne jest, żebyś poradziła sobie z tym problemem. Nie możesz do końca życia tkwić w paranoi. A to się może jeszcze pogłebić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...