Skocz do zawartości

Tarot na grudzień


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię 2 osobom (!)

1.Praca

2.Finanse

3.Uczucia

4.Dom

5.Otoczenie

6.niespodzianka

7.Co robić

8.Czego nie robić

9.Rada

Wystarczy zostawić imię i datę urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pretorio:icon_smile2:szukam postu tarota listopadowego,i nie widze.Pozwolilam sobie tutaj na pozostawienie kilku zdan.Obiecalam,ze w ramach podziekowan napisze jak w moim przypadku sprawdzil sie nowy uklad,ktory Pretorio w odp.Tarot na listopad,zastosowalas.Moge smialo powiedziec,zebardzo dobrze oddal atmosfere tego miesiaca jakim jest listopad.

Zaczynam od pracyi finansow.Mialam byc podlegla uzalezniona,jak i rowniez niezadowolona z finansow....no i jestem.Moja kolezanka szefowa,z ktora wspolpracuje zmienila sie w momencie,kiedy to zostawila swoja druga popoludniowa prace.Chyba powoli staje sie narzedziem do zarabiania pieniedzy dla niej.A jeszcze niedawno myslalam o niej tak pochlebnie.Pieniadze tez z nowych pozyskiwanych miejsc sa marne,poniewaz ona teraz jak oswiadcza ma malo...no ale nie moze byc dla mnie mniej niz najmniejsza stawka 1-godzinna.No nic uwazam,ze trzeba sie cieszyc tym co sie ma,bo zawsze mogloby byc gorzej.

Takze mialo byc nieciekawie,i tu 100%strzal w dziesiatke.

Uczucia,dom.Tu tez nieomylnie.Maz spokojnie przechodzi rekonwalescencje,piorka mu opadly,i nagle zaczal doceniac dom,rodzine dzieci.Tu nie moge narzekac,i pewnie szybko nie wroci do trybu zycia,ktory wczesniej wiodltzn.towarzystwo i rozrywka.troche czasu uplynie.w domu i tu tez sie zgadzalo trzeba bylo wiekszego wkladu i staran niz zazwyczaj.

Otoczenie,i niespodzianki.O ile pamietam pretorio pisalas,ze moge liczy na wsparcie i pomoc,i moge powiedziec,ze rzeczywiscie tak bylo,na ile to bylo mozliwe.Nie pamietam dobrze co bylo w niespodziance.Wiec to zostawie.byc moze czegos jeszcze nie dostrzeglam.

O wlasnie Pretorio co robic i czego nie robic,oraz rada to tak jakby tu byla wzajemna zaleznosc tych pkt.Zastosowalam sie jednak do tego czego nie robic w listopadzie.O ile pamietam nie byc filantropem.W tym miesiacu rozwazalam zmiane pracy co by wiazalo sie z poswieceniem ,wziecia na siebie obowiazkow utrzymania rodziny,i przeciagniecia trudnej sytuacji,w ktora to wpedzil mnie i dzieci maz przez wlasne nalogi.Normalnie bym to zrobila,ale nie tylko u ciebie Pretorio lecz juz w paru wrozbach dostawalam rady aby skupic sie na sobie,aby do pewnych rzeczy podejsc ze zdrowym egoizmem.Podpieram to,i wiem,ze i tak w przyszlosci nie dostalabym za to zadnego podziekowania.Doszlam do momentu w ktorym zrozumialam,ze czasami nawet swoim bliskim tym ktorych kochamy nie powinnismy pozwalac przesliznac sie na naszych plecach.Jesli chodzi o podpowiedz tarota co robic i rade,oile pamietam bylo cos o zadbaniu o siebie,zrobieniu czegos tylko i wylacznie dla siebie,wyjsciu do ludzi.Tu raczej za wiele nie zrobilam,bo stres nie dodawal mi skrzydel do jakichkolwiek dzialan w tym kierunku.Czasami bylam tak zmeczona,ze marzylam tylko o chwili dla siebie spedzonej w ciszy i w samotnosci.

Pretorio bardzo,bardzo dziekuje:bukiet:ten tarot na listopad to bardzo dobra robota.Jak dla mnie,bo kazdy ma swoje indywidualne zdanie znasz sie na swojej profesji.Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambere

1. 6buław

2. rycek pucharów

3. cesarz

4. 6pucharów

5. 8buław

6. 7denarów

7. 3denarów

8. giermek buław

9. 5denarów

Aoi

1. kochankowie

2. 10buław

3. 3mieczy

4. giermek denarów

5. 2pucharów

6. 6pucharów

7. 10mieczy

8. cesarz

9. wieża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pretorio,

 

Zamieszczam tutaj weryfikację listopadowej wróżby, bo tamten wątek wcięło :) pogrubionym, mój komentarz

 

1. Oddasz się pracy, którą wykonujesz. Zgadza się, w kwestii pracy bez zmian.

2. Dobre inwestycje/okres sukcesów/spełnienie w sferze zawodowej. Tu tak średnio, bez zysków i bez start.

3. Bezpieczeństwo emocjonalne, harmonia, czas radości. Czas radości – to fakt, lecz jednocześnie jakieś wątpliwości, ale ogólnie pozytywnie.

4. Wycisz się, odpocznij. Trochę były dolegliwości zdrowotne, może rzeczywiście gdybym bardziej o siebie zadbała, to by się nie zdarzyły.

5. W otoczeniu ktoś energiczny, możliwe, że nie będziesz potrafiła przewiedzieć reakcji tej osoby bądź też będzie to człowiek zdolny do pokonania wszelkich przeszkód, posiadający,,siłę przebicia".

Przyszło mi na myśl, że możliwe problemy z dzieckiem (oczywiście jeśli je posiadasz). Ale to tylko moje domysły.... Dziecka nie mam, problemów z nim tym bardziej :) ale fakt, pojawiła się w otoczeniu taka osoba energiczna i trudno przewidywalna

6. Utkwisz w błędnym kole/poczujesz się bezsilna lub po prostu będziesz chciała uciec od problemów-odpocząć. Zgadza się.

7. Przyjemnie spędzony czas, zasłużony odpoczynek/niechęć do dokonywania jakichkolwiek zmian. Przyjemnych niespodzianek w tym miesiącu było sporo, a i na odpoczynek był czas.

8. Zagłąb się w swój rozwój duchowy, skup się na swym wnętrzu. To robię już od jakiegoś czasu.

9. Nie pozwól by ktoś sprawił Ci ból, nie smuć się. Ktoś potraktował mnie niezasłużenie w bardzo przykry sposób, ale nie przejęłam się tym nadto.

10. Nie ufaj obietnicom. Przyjmij odpowiedzialność za siebie, polegaj głównie na sobie i własnej intuicji. Staram się, coraz częściej słucham intuicji i staram sie samodzielnie podejmować decyzje.

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...