Jump to content

Szeptanie


pgirl

Recommended Posts

Witam

Chciałabym uzyskać jeżeli ktoś wiedziałby coś na temat szeptu we śnie. Śniło mi się że jestem z chłopakiem na lekcji matematyki, próbuje się skupić nad lekcją a chłopak przytula się do mnie i mówi do mnie szeptem, rozprasza mnie. W pewnym momencie wchodzi do klasy dziewczyna z wózkeim dziecięcym i on mówi do mnie że my wkrótce będziemy mieli dziecko, ale... i wtedy powiedział coś czego już nie usłyszałam. Prosze o jakąś interpretacje

Link to comment
Share on other sites

Radzę zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi opisu snu, który wysyłamy do interpretacji. Nie wiem czy da się powiedzieć coś sensownego przy takiej ilości informacji. Choć widzę, że większość snów w tym dziale jest opisywana w taki właśnie sposób.

 

http://www.ezoforum.pl/prosby-o-interpretacje-snu/63387-regulamin-dzialu-prosby-o-interpretacje-snu.html

 

Punkt III.II.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen jest bardzo prosty i dosłowny - myśli o nim rozpraszają cię jak jego szept podczas lekcji zaś dziewczyna z dzieckiemjest symbolem twoich planów chcesz porostu coś zacząć coś nowego - to właśnie symbolizuje to twoje dziecko.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...