Skocz do zawartości

Sen z nożem


kipika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyśnił mi się dziś bardzo dziwny sen- otóż znajdowałam się na jakimś dworcu autobusowym i zobaczyłam jak w moim kierunku idzie mężczyzna starszy, z nożem w ręce- poprosiłam kierowcę busa, by mnie wpuścił do środka, natomiast on stwiedził, że nie, bo panikuję. Po chwili mężczyzna z nożem zbliżył się do mnie i poprosiłam, by nie robił mi krzywdy, on powiedział, że tylko skaleczy mnie w dłoń i zrobił to, ja przyłozyłam ta dłoń do serca i prosiłam, by mnie nie zabijał, a on wbił mi nóż przez dłoń w serce. Nie umarłam, tylko krwawiłam, po chwili podniosłam się z ziemi (nikt mi nie pomógł) i poszłam- okazało się, że krew jest na koszuli i koszulce, natomiast na piersi mam tylko spuchniete ciało, bez znaku noża.

 

Co może oznaczać ów sen? Bardzo dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będziesz pragnęła się uchronić przed przykrością ze strony mężczyzny, który z jakichś względów może być niedobry dla Ciebie lub wiesz, że może Cię zranić. Mężczyzna sprawi Ci przykrość mimo, iż będziesz próbowała załagadzać sytuację. Zrani Cię raniąc Twe uczucia i serce mając świadomość, że czujesz coś do niego...

Ale życzę by sen okazał się jedynie projekcją obaw..:przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugodził mnie w prawa dłoń, czułam ukłucie, ale umowa była taka, że pozowlę mu się zranić w dłoń, jeśli nic więcej mi nie zrobi, po ugodzeniu nożem (piekło trochę), tą ręką zasłoniłam pierś, w którą on wbił nóż, ja się przewróciłam i zaczęłam krwawić, wiedziałam, że mnie boli, ale nie czułam tego, czekałam na pomoc, która nie przyszła, w końcu sama zakrwawiona poszłam stamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna którego darzysz uczuciem w sercu może nie pozwolić Ci okazać swego uczucia do niego i ewentualnej inicjatywy, którą zahamuje raniąc Cię. Jeśli więc nie odpuścisz i nie pozostaniesz bierna jak Pan chce może okazać się, że pan Cię zrani mocniej. Nie czyń żadnych kroków w najbliższym czasie wobec meżczyzny, gdyż nie jest to dobry moment, o czym sen ostrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oby, oby...ostatnio z tarota to wyszły na ten temat bardzo pozytywne rzeczy...tylko też nie mogę niczego przyspieszać...

 

Nie nie możesz bo zaszkodzisz i to bardzo...Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...