Jump to content

Czy to związek karmiczny?


dorota74

Recommended Posts

jest to dosyć mocna relacja karmiczna

Wasze drogi życia sumują się do 3, jego 1 punkt zwrotny też 3 i Twój dzień urodzenia tak samo...

relacja trójkowa, albo jest to trójkąt, albo trzecie osoby wtrącać się mogą do tego układu, możecie sobie wzajemnie "wisieć" na kieszeni.

W ogole to wychodzi jakiś albo niezobowiązujący układ, albo jakiś taki trochę rozproszony.

 

 

suma waszych dróg: 6 z 33 może niestety dawać związek, gdzie bez względu na to, czego my z partnerem chcemy zmuszeni jesteśmy przez okoliczności do bycia ciągle opiekunami tych, którzy są od nas jakoś tam uzależnieni emocjonalnie. Czasami bardzo są uzależnieni materialnie, a właściwie nas od siebie uzależniają materialnie pt. często jest to związek, gdzie rodzice muszą spłacać długi swoich dzieci i pomimo że te dzieci są już dojrzałe, dorosłe i właściwie zaciągając te długi, czy robiąc dziwne rzeczy w swoim życiu kierowały się już własnym rozumem, a nie radami swoich rodziców. Wtedy związek sygnowany wibracją 33 będzie związkiem, gdzie mamy takie poczucie na progu 60- lecia czy 70-lecia naszych urodzin, że właściwie cały czas nie wyszliśmy z etapu prowadzenia naszych dzieci, czy naszych bliskich za ręce. Tu też jest informacja, że najpierw opiekujemy się dziećmi, później często nasi rodzice stają się osobami, które wymagają szczególnej opieki i nie dlatego, że są starzy, tylko dlatego, że dotyka choroba i właściwie ci rodzice czy nasi bliscy znacznie wcześniej niż nam się wydawało, że powinniśmy tą naszą uwagę na nich kierować, będziemy zmuszeni wcześniej. I taki związek może wtedy mieć trudności w realizacji tego tzw. życia przyjemnego, życia towarzyskiego. Taki związek może mieć problemy z wyjazdami np. ludzie się kochają, ale nie mogą wyjechać i pobiegać boso po plaży, bo jak nie dzieci wrzucają swoje dzieci, to siostra przywiezie swoje dziecko i ciągle gdzieś w tym wszystkim my jesteśmy uwikłani w konieczność odłożenia swojej przyjemności na półkę.

 

Źródło: Tarocistka Danuta

Link to comment
Share on other sites

Niestety prawda. Trójkąt- forma romansu ( uklad niezobowiązujący też pasuje). I jest rozproszony tzn ciągle problemy nic trwałego. Wieić na kieszniach narazie nie wisimy ale kto wie co przed nami. Można coś zrobić by popracować nad tą relacją ? Jakieś wskazówki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...