Jump to content

krew i kał


slonko_a

Recommended Posts

Miałam kolejny raz strasznie dziwny sen a mianowicie śniło mi się najpierw że moja podopieczna krwawiła z dziąseł a później ja zaczęłam krwawic z nosa ale były tak duże skrzepy ze musiałam je wypluwać bo nie mogłam ich przedmuchać nosem a chwile później mi się śniło że jechałam autem i jakoś mój kał znalazł się w moich ustach i zaczęłam go wypluwać przez okno. Nie posiadam większych zmartwień.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To typowy sen ostrzegający przed problemami zdrowotnymi ( to to krwawienie z dziąseł). To że masz dyskonfort w gardle, skrzepy, problemy z przedmuchaniem nosa może wskazywać na problemy z górnymi drogami oddechowymi zaś kał wskazuje na przyczynę infekcji a mianowicie zarażenie bakteryjne - poatrz angina. jednym słowem należy uważać jeszcze nie jest za późno ale w przypadku jakijś katarowej infekcji należy poprostu ją wyleżeć a nie przechodzić bo skończy się to antybiotykiem na co wskazuje plucie przez okno czyli pomoc z zewnątrz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Mogę zaoferować alternatywne wyjaśnienie, oczywiście nie roszczę sobie prawa do posiadania racji, to tylko jedna z hipotez. Pozbywasz się we śnie czegoś co zatruwa twój organizm, coś zalega w twoim umyśle, dręczy cię coś co być może powiedziałaś lub chciałaś powiedzieć, ale przemilczałaś, coś co nie zostałoby zaakceptowane przez słuchaczy, a co po prostu musisz wypluć. Czasami człowiekowi trafiają się myśli i słowa, które chciałby wypluć. Zwróć uwagę, że Amerykanie mówią na wygadywane głupoty właśnie "bullshit" czyli ogólnie rzecz biorąc gówno właśnie. Może masz wrażenie, że to co powiedziałaś ostatnio było taką wypowiedzią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...