Skocz do zawartości

krew i kał


slonko_a

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam kolejny raz strasznie dziwny sen a mianowicie śniło mi się najpierw że moja podopieczna krwawiła z dziąseł a później ja zaczęłam krwawic z nosa ale były tak duże skrzepy ze musiałam je wypluwać bo nie mogłam ich przedmuchać nosem a chwile później mi się śniło że jechałam autem i jakoś mój kał znalazł się w moich ustach i zaczęłam go wypluwać przez okno. Nie posiadam większych zmartwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To typowy sen ostrzegający przed problemami zdrowotnymi ( to to krwawienie z dziąseł). To że masz dyskonfort w gardle, skrzepy, problemy z przedmuchaniem nosa może wskazywać na problemy z górnymi drogami oddechowymi zaś kał wskazuje na przyczynę infekcji a mianowicie zarażenie bakteryjne - poatrz angina. jednym słowem należy uważać jeszcze nie jest za późno ale w przypadku jakijś katarowej infekcji należy poprostu ją wyleżeć a nie przechodzić bo skończy się to antybiotykiem na co wskazuje plucie przez okno czyli pomoc z zewnątrz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować alternatywne wyjaśnienie, oczywiście nie roszczę sobie prawa do posiadania racji, to tylko jedna z hipotez. Pozbywasz się we śnie czegoś co zatruwa twój organizm, coś zalega w twoim umyśle, dręczy cię coś co być może powiedziałaś lub chciałaś powiedzieć, ale przemilczałaś, coś co nie zostałoby zaakceptowane przez słuchaczy, a co po prostu musisz wypluć. Czasami człowiekowi trafiają się myśli i słowa, które chciałby wypluć. Zwróć uwagę, że Amerykanie mówią na wygadywane głupoty właśnie "bullshit" czyli ogólnie rzecz biorąc gówno właśnie. Może masz wrażenie, że to co powiedziałaś ostatnio było taką wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...