Jump to content

Latanie, szkoła, śmierć


dudaka

Recommended Posts

Witam śniło mi się, że latam z kolegami na placu szkoły na jakiejś przerwie, nie wszyscy mogli latać tylko pare osób. Nie chcieli nas wpuścić do szkoły na jakieś egzaminy o.O ale nie mam pojęcia co to było, później poleciałem do lasu (już sam) w lesie było pełno zombie ( jak z resident evil) ktróre mnie atakowały więc wyjąłem jakiś pistolet i zacząłem do nich strzelać po chwili znalazłem jakąś jaskinie, wszystko wyglądało okropnie, porośnięte jakimś brudem, szczątki ludzi czy coś w tej jaskini było pełno potworów i też zombie. Wyglądało to jak z jakiegoś najgorszego horroru.Pamiętam że walczyłem z jakimś potworem i sen się skończył a ja się obudziłem ;/ nigdy nie miałem tak porąbanego snu... nie jestem dobry w opisywaniu ale ten sen był na prawde porąbany, przerażający i obleśny.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Twoja podświadomość czyli twoje wnętrze (las, jaskinia) aż roi się od jakichś lęków, urazów, problemów, może pytań do samego siebie, które atakują Cię bezlitośnie.

W Twoim śnie najwyraźniejszym symbolem tego co chowasz głęboko w środku - jest oprócz lasu - jaskinia. Zwróć uwagę co w niej znalazłeś - potwory, szczątki ludzkie, brud. Nie można się w niej było raczej schować.

Przy tym nie jest tak, że nie potrafisz wyjśc poza strefę własnego cienia, skoro we śnie latałeś (symbol większych możliwości, oderwania się od ziemi, polotu). Natomiast z drugiej strony - jeżeli szkoła w snach jest miejscem, w którym przyswajamy wiedzę, potrzebną nam w życiu, a egzamin - jeżeli go zdamy - informacją, że jakiś etap jej zdobywania mamy zdecydowanie za sobą - to Ty na razie masz zarówno do jednego, jak i drugiego - drogę zamkniętą.

Moim skromnym zdaniem chodzi właśnie o potwory, które musisz najpierw pokonać, żeby drzwi szkoły stanęły dla Ciebie otworem, a tym samym i większe możliwości, kolejne etapy życiowych wtajemniczeń (zdany we śnie egzamin) - stały się Twoim udziałem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...