Skocz do zawartości

Relacja karmiczna


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Rozklad niemrawo przeze mnie zinterpretowany... ale probowalam, jak umialam. Relacja jest rzeczywiscie karmiczna (jedna z wielu karmicznych, ale ciekawa, wiec ten rozklad)...

Jezeli ktos zechce pomoc to te sa... no... punkty karmiczne do rozdania...

oj... reputacji... :D takze smialo! :poklon::icon_smile2::serduszka:

 

 

S1, S2 - signifikatory

3 Kielichy, 7 Kielichow

Tu chyba bylo zakochanie, ale z mojej strony takie normalne. Pan jakby bardziej bujal w oblokach i tak nierealnie patrzyl na sprawe.

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys

VIII Sprawiedliwosc

Malzenstwo?

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca

10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

Czyzbym ja byla facetem? Szczesliwym i kochajacym mezem? :hahahaha:

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny)

Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

On byl kobieta, ktora umarla. :serduszka:

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej

4 Bulawy

Stworzenie zwiazku?

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone

4 Monety

Wspolny dom.

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego

8 Bulaw

Konkretne dzialania, nic innego nie przychodzi mi do glowy.

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe

2 Mieczy

Odzywac sie przez internet. :hahahaha:

Nie, no nie mam pojecia, co to ma byc. Byc gotowa do kompromisow?

 

10 - co powinni zrobic wspolnie w celu dopracowania karmy

Rycerz Kielichow

Dac sie wykazac panu i jego gestowi. :z_jezorem_na:

 

11 - co powinien zrobic partner karmiczny, by zakonczyc sprawe

XVI Wieza + Paz Monet, X Kolo Fortuny + 0 Glupiec + V Papiez ---> suma III Cesarzowa

No tego to juz nie jarze. Skonczyc te znajomosc i pojsc w swiat.

 

12,13 - jakie jest prawdopodobienstwo wspolnej karmy w nastepnych wcieleniach

Krolowa Monet, 7 Bulaw ---> suma VII Rydwan

No tutaj jest chyba mozliwosc ponownego spotkania sie, ale beda jakies przeciwnosci ze strony otoczenia.

Edytowane przez SacralNirvana
dopisywalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie:-) chociaż jestem słaba w karmicznych, ale co tam:hahahaha:.... a nóż, widelec!

 

S1, S2 - signifikatory

3 Kielichy – dla mnie to życie w „trójkącie”, 7 Kielichow – marzenie o tobie….

 

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys

VIII Sprawiedliwosc

dla mnie osądzenie przed ludnością….

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca

10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

Była twoim kochankiem, z którym chciałaś stworzyć rodzinę, ale rozwody nie były czymś uznawanym….

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny)

Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

Była twoją bratnią duszą, rozumiała Ciebie jak nikt… dzięki niej wiedziałaś co to żyć… wyzwalała cię od ograniczeń….

Śmierć też potraktowałabym dosłownie jako samobójstwo lub morderstwo….

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej

4 Bulawy

tak, nie stworzyliście razem rodziny….

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone

4 Monety

nie stworzyliście razem domu, nie mogliście wyjść poza schemat….

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego

8 Bulaw

tak jakby nie zdążył zadziałać w Twoim kierunku, nie zdążył cię zdobyć….

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe

2 Mieczy

przestać się blokować na niego, otworzyć się….

 

10 - co powinni zrobic wspolnie w celu dopracowania karmy

Rycerz Kielichow

dać upust emocjom i uczuciom….

 

11 - co powinien zrobic partner karmiczny, by zakonczyc sprawe

XVI Wieza + Paz Monet, X Kolo Fortuny + 0 Glupiec + V Papiez ---> suma III Cesarzowa

przewalić schematy, uwierzyć, że nie jest tylko paziem i że los może być dla niego łaskawy i że może wszystko rozpocząć od nowa….

 

12,13 - jakie jest prawdopodobienstwo wspolnej karmy w nastepnych wcieleniach

Krolowa Monet, 7 Bulaw ---> suma VII Rydwan

jest … i znów będą perturbacje… i ogromne zmiany….

 

generalnie łączyła Was tak ogromna miłość i tak przedziwna relacja, że nie była ona rozumiana w tamtych czasach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja spróbuję według A. Chrzanowskiej i innych źródeł

 

 

 

S1, S2 - signifikatory

3 Kielichy, 7 Kielichow

S1- ta osoba zdradzała drugą, co w obecnym życiu może skutkować w trudnościach w znalezieniu partnera, nieudane związki. S2- ta osoba była kimś , która pracowała nad swoją duchowością , medytacje , szukanie sensu w życiu .

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys

VIII Sprawiedliwosc

tak jakby to było przepracowywane przez wiele wcieleń, i za każdym razem była ta osoba a Twojej drodze bardzo szczególna . możliwe , że małżeństwo

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca

10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

10 kielichów to takie wyrównanie karmy temu komuś drugiemu, najprawdopodobniej byłaś mężczyzną sukcesu , który dawał oparcie i stabilizacje .

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny)

Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

kobieta , pasja i śmierć potwierdzają pracę nad rozwojem duchowym . moim zdaniem wspierała Ciebie w tym co robiłaś .

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej

4 Bulawy

tutaj była kiedyś przesadna pewność siebie i idealizowanie swojej osoby, dlatego teraz trzeba odnaleźć tą równowagę i dać wsparcie partnerowi karmicznemu

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone

4 Monety

partner musi zwrócić uwagę na siebie , ale musi uważać by nie popaść w materializm . role się odwracają .

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego

8 Bulaw

jest to zobowiązanie karmiczne przenoszone z wcielenia na wcielenie(do tego ta sprawiedliwość) . tutaj dołożyłabym jeszcze jedną kartę by zobaczyć jakie .

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe

na pewno nie wywyższać się intelektualnie , okazywać zrozumienie i dzielić się swoim doświadczeniem . chociaż przy tej 8 buław to nie będzie takie proste by to zakończyć

 

 

 

druga moja wersja jest taka , że on był jakimś Twoim przewodnikiem duchowym (świeckim), który próbował Cię naprowadzić na odpowiednią ścieżkę . patrząc na te 7 pucharów 3 kiel i sprawkę

Edytowane przez nirva2991
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga moja wersja jest taka , że on był jakimś Twoim przewodnikiem duchowym (świeckim), który próbował Cię naprowadzić na odpowiednią ścieżkę . patrząc na te 7 pucharów 3 kiel i sprawkę

 

tak, też właśnie miałam taką myśli, tylko jeszcze dodałam sobie relacje seksualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S1 (ty)- 3 kielichy

S2 (pan)- 7 kielichów

Oboje uczuciowi, pragnący Kochać. Ty byłaś w związku, on zakochany był w Tobie. Marzył sobie przed snem i w dzień, wyobrażał jak jesteście razem. Dusza romantyka.

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys VIII Sprawiedliwość

Były to czasy, kiedy nie można było od tak sobie pobłażać i kierować się sercem...zwłaszcza jeśli jedno miało zobowiązania. Dominował rozsądek, ale też i czasy mogły nie być sprzyjające temu uczuciu.

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca 10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

Ty byłaś mężczyzną...miałaś rodzinę, ale serce bezwolnie i bezwarunkowo zaczęło drgać wobec pewnej Pani. Było to dla Ciebie ważne uczucie, na które nie miałaś wpływu bo serce nie sługa.

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny) Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

On był kobietą..miał swoje marzenia, ale i silną motywację i determinacje, która kazała mu walczyć o Twoje uczucie. W pewnym momencie jednak poddał się...uznając, że się nie uda..albo inna sytuacja Was rozdzieliła.

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej 4 Bulawy

nie stworzyliście związku, nie udało się dopełnić uczucia jakie w Was sę obudziło

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone 4 Monety

on miał zmaterializować swoje pragnienia uczuć, uzreczywistnić by razem stworzyć coś wspólnego, waszego i to nie zostało zakończone.

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego 8 Bulaw

on za mało energii, starań włożył w urzeczywistnianie tej miłości. Miał z odwagą zabiegać i to nie zostało zakończone. Poddał się, zmarnował to uczucie, dlatego tez On będzie musiał się teraz postarać, być nieugiętym i wytrwałym oraz odważnym.

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe 2 Mieczy

Ty nic nie powinnaś robić, powinnaś czekać, aż on spełni swoje zadanie przełamując sie, budząc w sobie odwagę i przejmując inicjatywę. Powinnaś czekać na rozmowę z nim. To on to uczucie zmarnował wcześniej, więc on musi się postarać. To jego zadanie.

 

10 - co powinni zrobic wspolnie w celu dopracowania karmy Rycerz Kielichow

otworzyć się wzajemnie na siebie i uczucia jakie w Was tkwią od dawien dawna...On dzięki obudzeniu w sobie odwagi, a Ty otwierając sie jak kiedyś.

 

11 - co powinien zrobic partner karmiczny, by zakonczyc sprawe XVI Wieza + Paz Monet, X Kolo Fortuny + 0 Glupiec + V Papiez ---> suma III Cesarzowa

On powinien przeczekać Twój czas rozłamu trwając przy Tobie, a potem wykorzystać możliwość zbliżenia się wzajemnego do siebie poprzez przyjaźń, poczucie więzi i bycie ze sobą. Powinien Cię uszczęśliwić.

 

12,13 - jakie jest prawdopodobienstwo wspolnej karmy w nastepnych wcieleniach Krolowa Monet, 7 Bulaw ---> suma VII Rydwan

jeśli uczucie się nie dopełni to w następnym wcieleniu i tak się spotkacie...bo Pan ma swoje zadanie do wykonania...ma nauczyć się walczyć o uczucie...które kiedyś zmarnował. Będzie się to domagać spelnienie aż do skutku. Wewnętrzna potrzeba będzie się więc budziała w każdym wcieleniu, aż się dopełni. Ty będziesz Królową, która będzie czekać.

Edytowane przez Daffne
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punk 9 wybaczenie sobie....

Osoba pytająca była facetem lubiącą 3kąty w relacjach co spowodowało, ze partner karmiczny popełnił samobójstwo dlatego nigdy ten zwiazek nie rozwinął sie jak powinien. Mozliwe, ze było małżenstwo ale zabrakło dzieci i ciepłego rodzinnego domu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punk 9 wybaczenie sobie....

Osoba pytająca była facetem lubiącą 3kąty w relacjach co spowodowało, ze partner karmiczny popełnił samobójstwo dlatego nigdy ten zwiazek nie rozwinął sie jak powinien. Mozliwe, ze było małżenstwo ale zabrakło dzieci i ciepłego rodzinnego domu.

 

relacja domaga się zrównoważenia.. prawo karmy...Osoba pytająca kiedyś narozrabiała...mogła mieć skłonności do kochliwości, zauraczania się, w tym życiu może więc przyjść czas na doświadczenie strony odwrotnej.. więc naukę poświęcenia w imię miłości, naukę cierpliwości, wytrwałości w oczekiwaniu na dopełnienie starań ze strony Pana. A wszystko to lekcja pokory by zrozumieć i doświadczyć egoizmu z drugiej strony. Osiągnąć pełnie zrozumienia w zależności od punktu "siedzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postaram się zinterpretować... Zobaczymy, co z tego wyjdzie ;)

 

S1, S2 - signifikatory

3 Kielichy, 7 Kielichow

Były spotkania, może i zabawa :), zauroczenie...uwielbialaś z panem spędzać czas, wprowadzał wiele radości do twojego życia, potrafił Cię rozśmieszyć, poprawić humor... Ale nie działał... Bujał w obłokach, marzył...wyobrażał sobie Waszą relację, ale nic w tym kierunku nie robił... Wydaje mi się, że ta relacja napotkała na jakieś przeszkody, w efekcie czego byliście oddaleni od siebie... Pan wyobrażał sobie Ciebie, Wasze życie, nigdy nie zapomniał.

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys

VIII Sprawiedliwosc

Byliście wobec siebie uczciwi, ufaliście sobie. Było to potrzebne, ponieważ otoczenie chyba nie do końca było Wam przychylne... Wasza relacja mogła być zawikła i trudna właśnie przez wpływy otoczenia. Np.: rodzina jednej ze stron próbowała tłumaczyć, sprawić, by Ty albo pan obiketywnie i trzeźwo spojrześliście na tę relację...że np. nie miała przyszłości...

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca

10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

Ty dąrzyłaś do stworzenia rodziny, byłaś prawdopobnie starsza od pana; kochalaś pana, ale stanęłaś przed trudnym wyborem...

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny)

Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

Pan znał swoją godność, swoją wartość... Zdecydował odejść. Ja karty czuję tak, że Ty nie potrafiłaś podjąć "męskiej" decyzji, zaryzykować, posatwić na tę relację (mimo uczucia)... Widocznie rodizna przedstawiła Ci inną kandydatkę (Kochankowie powyżej) i zbyt długo się wahałaś... Pan uniósł się dumą i odszedł.

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej

4 Bulawy

Stworzenie dowmu, ogniska rodzinnego, związku, w którym obie osoby miałyby poczucie bezpieczeństwa, bez zahamowań, opartego na przyjaźni, szczerości i otwartości.

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone

4 Monety

Wspolny dom - też tak to widzę. Ale dodałabym, że chodzi też o szczerość... Że nie wyjaśniłaś z panem tego, co tak naprawdę czułaś, dlaczego się wahałaś... Bałaś utracić się to, co miałaś...może ziemię, budynki...majątek rodzinny...może Twój związek z inna osobą miał uratować sytuację matrerialną Twoich rodziów... Bałaś się, że jeśli pójdziesz za głosem serca, rodzina się od Ciebie odwróci.

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego

8 Bulaw

Jego odzew, reakcja... Może chciałaś wszystko wyjaśnić, pisałaś listy, ale pan się już nie odezwał...

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe

2 Mieczy

Powrót problemu dylematu, wyboru, który musisz dokonać. Wahasz się...znów przed Tobą trudna decyzja... Niechętnie podchodzisz do tego problemu, czujesz impas, niemoc...może i czujesz zwątpienie. Powinnaś określić swój stosunek do pana, pozbyt się wewnętrznych blokad, dojść z panem do porozumienia.

 

10 - co powinni zrobic wspolnie w celu dopracowania karmy

Rycerz Kielichow

Tak jest :) Powinnaś pozwolić panu zabiegać o siebie :)

 

11 - co powinien zrobic partner karmiczny, by zakonczyc sprawe

XVI Wieza + Paz Monet, X Kolo Fortuny + 0 Glupiec + V Papiez ---> suma III Cesarzowa

Budować tę relację, ale na innych zasadach, niejako od nowa... Bo to, co jest teraz, do nikąd nie prowadzi, nie służy Waszej relacji... Powinien podejmować starania ku temu, byście wyjaśnili sobie Wasze intencje, Wasze wizje tej relacji (bo chyba są różne) i przez to zachęcić Cię do dalszego rozwijania tej relacji i jej pogłębiania...

 

12,13 - jakie jest prawdopodobienstwo wspolnej karmy w nastepnych wcieleniach

Krolowa Monet, 7 Bulaw ---> suma VII Rydwan

Też nie odczuwam tego jako wypalenia karmy... Może będziecie w rozjazdach, znów oddaleni od siebie i tym razem, któreś z Was będzie zabiegać o tę drugą osobę... ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mieczy to przede wszystkim ukojenie, spokój, zrównoważenie. To tak jakby sprowadzić myśli, uczucia do jednej pozycji a biorąc pod uwagę, to że sie zrobiło krzywdę komuś to umiejętność wybaczenia sobie samemu i dzięki temu uzyska się spokój. W następnym życiu już sie nie spotkacie to prawdopodobniej jest już ost wcielenie partnera karmicznego i jego cykl zacznie się od czystej karty. Dlatego nie szukać wybaczenia u tej 2giej osoby, bo tu widać, że wybaczenie juz nastąpiło w innym wcieleniu lub obecnym (pamiętajmy, ze nam się nie pokazuje ost wcielenie ale to gdzie jesteśmy dłużnikami) jedynie trzeba wybaczyć sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym się absolutnie nie zgodze. Mit powtarzany a nie majacy odzwierciedlenia w rzeczywistości sa o wiele potężniejsze karty mowiące o relacji karmicznej niż koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim karta ktora mowi o relacji karmicznej jest kolo fortumy

inne karty jesli o to chodzi sa malo miarodajne......

 

Tu na 100% jest relacja karmiczna. Wyliczenia numerologiczne, ale nie tylko. Takze rozklad byl tylko dodatkiem, zeby zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S1, S2 - signifikatory

3 Kielichy, 7 Kielichow

Ty - nieobecna w tej relacji/znajomosci, wciaz ganajaca za towarzystwem (hulanki, swawole, ...)

on - z glowa w chmurach, "nieprztomny" - nic nie widzi z rzeczywistosci

 

1- to, co laczyło te osoby kiedys

VIII Sprawiedliwosc

jakies stosunki, uklady prawne

na rodzine to predzej Papiez, Sad ?

 

2,3 - jaka role odegrala wowczas osoba pytajaca

10 Kielichow, VI Kochankowie ---> IV Cesarz

mialas zadbac o dobre warunki dle niego, pomoc w wyborach zyciowych - ale sie nim nie przejmowalas (j.w.),

a on sam nie umial o siebie zadbac, bo taki "rozmemlany" w tych chmurach

bylas chyba facetem z duza sila przebicia i decyzyjnosci, kims na stanowisku

 

4,5 - jaka role odegrala druga osoba (partner karmiczny)

Krolowa Bulaw, XI Pasja ---> XIII Smierc

on (byl kobieta) probowal zdobyc Twoje zainteresowanie, wymoc cos na Tobie -co mialoby dla niego zasadnicze znaczenie, spowodowaloby taka radykalna zmiane

moze zapewnienie jakichs warunkow do zycia, uznanie czegos

moze jako kobieta domagala sie praw naleznych facetom? np. do uczenia sie, wyżywania sie w swojej pasji jakiejs?

Cesarz mogl byc opiekunem a moze tez na uczelni...

byla miedzy Wami wieksza roznica wieku (ale on to nie dziecko, raczej mloda kobieta wyszla)

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakonczone ze strony osoby pytajacej

4 Bulawy

danie drugiej osobie szansy, wstepu gdzies - w jakies srodowisko

 

7 - jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone

4 Monety

on nie dostal od Ciebie jakiejs ochrony, wsparcia

wypielas sie na niego

moze tez nie dalas, nie pokazalas alternatywy w tych Kochankach wyzej

 

8 - jakie sprawy nie zostaly zakonczone ze strony partnera karmicznego

8 Bulaw

siedzial z zalozonymi rekami, mogl wiecej zrobic, dzialac aktywniej (pasuje do 7 puch.)

Q kijow - w tej karcie kije mogly pokazac roszczeniowosc ("ja chce") lub urode, a takze zdolnosci do uczenia sie

 

9 - co powinna zrobic osoba pytajaca, zeby zakonczyc sprawe

2 Mieczy

poniewaz on poprzednim razem sie nie postaral - Ty teraz masz tworzyc problemy, robic trudnosci - nie ulatwiac, byc bardziej pasywna

tu dajesz mu pole do popisu

 

10 - co powinni zrobic wspolnie w celu dopracowania karmy

Rycerz Kielichow

hmm... dla mnie to jest karta relacji damsko-meskiej

w polaczeniu tym, co wyzej - masz byc zdobywana

 

11 - co powinien zrobic partner karmiczny, by zakonczyc sprawe

XVI Wieza + Paz Monet, X Kolo Fortuny + 0 Glupiec + V Papiez ---> suma III Cesarzowa

powinien diametralnie zmienic sytuacje miedzy Wami, wykorzystac okazje i rozpoczac z Toba relacje, a zakonczyc malzenstwem, amen a115.gif

 

12,13 - jakie jest prawdopodobienstwo wspolnej karmy w nastepnych wcieleniach

Krolowa Monet, 7 Bulaw ---> suma VII Rydwan

spore

ja mam wrazenie, ze w obecnym zyciu to Ty masz mu pomoc zmienic karme/odpracowac - a w nastepnym Ty bedziesz musiala zakasac rekawy... (cos tak niechetnie :P)

Edytowane przez alathea
literki
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na 100% jest relacja karmiczna. Wyliczenia numerologiczne, ale nie tylko. Takze rozklad byl tylko dodatkiem, zeby zrozumiec.

 

ja na przykład absolutnie zawierzam swojej intuicji....

nie mam zielonego pojęcia jak wyliczyć związek karmiczny z numerologii, albo, która karta wg schematu jest za karmicznym, a która przeciw...

ale jak widzę rozkład, to po prostu czuję to, że jest lub nie.... i to jest dla mnie najważniejsze... moje wewnętrzne przekonanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak. Facet snil mi sie zanim go poznalam i w ogole wiedzialam, kto to taki. Widzialam, jego otoczenie, prace. Ogolnie... absolutnie go wczesniej nie znajac, nie wiedzac, jak wyglada i w ogole, co to za cudo. Owszem, znalam na forum z nicka, ale tyle mnie interesowla, co zeszloroczny snieg.

A tu nagle sny calymi nocami, z facetem gadalam i takie tam...

Zreszta tych snow bylo troche wiecej... i bylo tez pare pokazujacych to, co w tym wcieleniu na pewno (jeszcze) nie mialo miejsca. Ale tu akurta od tych snow sie odcinam, traktuje jak gre umyslu.

Chociaz mam czesto sny prekognicyjne, no ale tu dystansuje sie... do tego.

 

Dalej... ktos wyliczal mi numero... wiec jest relacja karmiczna. Dalej mam kalkulatro - potwierdza to. Pozniej z tym znajomym (tez zna sie na numero) rozmawialam, tez potwierdza, ze znaym sie nie w pierwszym wcieleniu.

Co nie jest niczym dziwnym, bo w zyciu spotykamy duzo karmikow...

 

Dzieci np. sa zazwyczaj karmiczne. Moje wszystkie takie sa...

 

To tak mniej wiecej, takze u mnie nie tylko wyliczenia, ale tez intuicja. Dodam, ze gdzies tam kiedys jak faceta zobaczylam na fotce to bylo wrazenie, jakbym go juz znala 100 lat... a nie znam... :) na 100%...

 

Dlatego bylam ciekawa, co karty mowia na temat tej znajomosci...

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak. Facet snil mi sie zanim go poznalam i w ogole wiedzialam, kto to taki. Widzialam, jego otoczenie, prace. Ogolnie... absolutnie go wczesniej nie znajac, nie wiedzac, jak wyglada i w ogole, co to za cudo. Owszem, znalam na forum z nicka, ale tyle mnie interesowla, co zeszloroczny snieg.

A tu nagle sny calymi nocami, z facetem gadalam i takie tam...

Zreszta tych snow bylo troche wiecej... i bylo tez pare pokazujacych to, co w tym wcieleniu na pewno (jeszcze) nie mialo miejsca. Ale tu akurta od tych snow sie odcinam, traktuje jak gre umyslu.

Chociaz mam czesto sny prekognicyjne, no ale tu dystansuje sie... do tego.

 

Dalej... ktos wyliczal mi numero... wiec jest relacja karmiczna. Dalej mam kalkulatro - potwierdza to. Pozniej z tym znajomym (tez zna sie na numero) rozmawialam, tez potwierdza, ze znaym sie nie w pierwszym wcieleniu.

Co nie jest niczym dziwnym, bo w zyciu spotykamy duzo karmikow...

 

Dzieci np. sa zazwyczaj karmiczne. Moje wszystkie takie sa...

 

To tak mniej wiecej, takze u mnie nie tylko wyliczenia, ale tez intuicja. Dodam, ze gdzies tam kiedys jak faceta zobaczylam na fotce to bylo wrazenie, jakbym go juz znala 100 lat... a nie znam... :) na 100%...

 

Dlatego bylam ciekawa, co karty mowia na temat tej znajomosci...

 

kocham taką jazdę!!!:-)))

:hahahaha:

 

kiedyś jak byłam na warsztatach malarskich to usiadł na przeciwko mnie koleś, którego pierwszy raz na oczy widziałam... kompletnie go nie znałam... i przegadałam z nim kilka godzin w myślach....

później podeszliśmy do siebie i na głos wypowiadaliśmy to, co on mówił do mnie, a on to co ja do niego....

przypomnieliśmy sobie też nasze wspólne wcielenie:-) było bardzo zabawnie:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SacralNirvana, a czy widzisz mój post na tej stronie? Pytam, bo ostatnio sheina nie widziała mojej odpowiedzi u siebie w wątku ;) Jakby co, wyślę Ci ją na pv...

 

 

Tak, tak, widze. Nie mam pojecia, jak to sie stalo, ze nie zauwazylam. Bardzo pieknie Ci dziekuje za interpretacje. Ciekawe, ciekawie... jest.

 

Czytam sobie jeszcze raz. Duzo ciekawych informacji zostalo z tego rozkladu wyciagnietych. Dziekuje... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, widze. Nie mam pojecia, jak to sie stalo, ze nie zauwazylam. Bardzo pieknie Ci dziekuje za interpretacje. Ciekawe, ciekawie... jest.

 

Czytam sobie jeszcze raz. Duzo ciekawych informacji zostalo z tego rozkladu wyciagnietych. Dziekuje... :bukiet:

 

:) Bałam się tylko, że ten post gdzieś wciągło, więc wolałam zapytać za wczasu... ;)

 

@SacralNirvana i Iwka: Czytałam Wasze posty o snach i o relacjach karmicznych... Mnie to zawsze fascynowało i coś w tym jest... Chociaż nie mam pojęcia, jak można być w stanie przypomnieć sobie swoje poprzednie wcielenie (wow! :)), ani mieć tak świetny telepatyczny kontakt z drugą osobą (a przez sny to dopiero jest coś), to u siebie też rozpoznaję karmiczne znajomości... To jest "to coś" co łączy nas już od pierwszych chwil, to uczucie swobody w obecności tej drugiej osoby, zrozumienia...jakby to nie było nasze pierwsze spotkanie po prostu :D Te osoby spotykamy po coś i o ile byłoby łatwiej wiedzieć, co mamy wspólnie do przerobienia... Trochę odbiegłam od tematu, ale chciałam podzielić się moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony do karmiczniakow ciagnie nawet jak powinno sie ich dawno juz kopnac w tylek. Takze bywa, ze relacje sa piekne, ale czesciej trudne i zamotane. Takze w kontekscie tego czasem mysle sobie, ze lepiej byloby sie nie spotkac. Szczegolnie jezeli nie za bardzo pojmuje sie motywy postepowania tej drugiej osoby a tu ciagnie do niej mimo wszystko.

No wlasnie... Normalnie jak cos nie pasuje dajesz kopa takiemu delikwentowi... i tyle. W takich relacjach nadal ciagnie... Czlowiek miewa dosyc, ale i tak nie potrafi zerwac tej znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony do karmiczniakow ciagnie nawet jak powinno sie ich dawno juz kopnac w tylek. Takze bywa, ze relacje sa piekne, ale czesciej trudne i zamotane. Takze w kontekscie tego czasem mysle sobie, ze lepiej byloby sie nie spotkac. Szczegolnie jezeli nie za bardzo pojmuje sie motywy postepowania tej drugiej osoby a tu ciagnie do niej mimo wszystko.

No wlasnie... Normalnie jak cos nie pasuje dajesz kopa takiemu delikwentowi... i tyle. W takich relacjach nadal ciagnie... Czlowiek miewa dosyc, ale i tak nie potrafi zerwac tej znajomosci.

 

Oj, tak...w moim przypadku jest właśnie tak, jak piszesz... Widać, że ta relacja jest trudna, że obie strony musiałyby poświęcić dużo, by ją kontynuuować/ pogłębiać...są przeszkody... I ja nie raz już myslałam coś w stylu: "Po co, do choinki, my się w ogóle spotkaliśmy, jak i tak to wszystko do niczego nie prowadzi...". Ale mimo to...coś nie daje zapomnieć... Człowiek machnąłby najchętniej ręką, ale się nie da, ta osoba zawsze będzie w pewnym sensie nam bliska...

 

EDIT: I jeszcze jedno... Nie wiem, czy też tak masz/ macie, ale w moim przypadku, podczas roztania z taką osobą, czuję przeszywający smutek... Ciężko mi to opisać ;), ale to tak, jakbym zostawiała za sobą coś ważnego i cennego... :mysli:

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...