Jump to content

gnicie i odpadanie kawałków ciała, wypadające zęby


poprostucandy

Recommended Posts

sniło mi się, że otaczali mnie obcy ludzie ale jakby mi bliscy i niemogący uwierzyć, że dzieje się ze mną coś złego. Leżałam w łóżku i czułam jak rozkłada mnie choroba. wydawałoby się, ze to nic groźnego - czułam się tylko wyczerpana. ale po jakimś czasie poczułam jak całkiem opuszczają mnie siły a moje ciało zaczyna się rozpadać, odpadają całe kawałki twarzy które staram się przyczepić spowrotem. i w końcu zaczynam jakby wymiotować i wypadają mi dwa zęby trzonowe. bez krwi. już całkiem nie mam siły się ruszać i czuję że umieram, ale w śnie nie umarłam. okropny sen. jestem pełna niepokoju. proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

a w tym śnie co mnie otaczało.. cóż, byłam w jakimś pokoju... jakby w szpitalu ale byłam sama jedna gdzieś na jakimś uboczu, nie było tam drzwi tylko puste przejsci i tam kręcili sie ludzie, czasami wpadali i patrzyli co się ze mną dzieje i byli trochę przerażeni co się dzieje ale tylko sie przyglądali...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dziękuję mój drogi. trafiłeś w samo sedno. dużo czasu nie musiało upłynąć byśmy się rozstali. i teraz przeżywam mega kryzys. przez chwilę o mało nie straciłam twarzy, bo chcaiąłm zrobić straszną rzecz, ale tak jak w tym śnie wszyscy widzieli że umieram a nik nie potrafił mi pomóc, na jawie zostałam otoczona przez przyjaciól, którzy podali mi rękę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...