Jump to content

Hmm...


Aura

Recommended Posts

Zastanawiałam się czy wam o tym napisać.

Stwierdziłam "no trudno myślcie sobie co chcecie a ja wywalę to i nie będzie mnie męczyć".

Zobaczyłam to:

Najpierwa zobaczyłam nieżywe zwierzęta które leżały na ziemi wszedzie - były to głównie konie. Potem przeniosłam się chyba do jakiegoś miasta i biegałam z masą ludzi tak bezładnie w panice. Staraliśmy się ucieć przed kamieniami które spadały z nieba. Sądzę, że były to odłamki jakiejś komety. Potem wielka fala płyneła na to miejsce gdzie biegaliśmy przestraszeni. To była powódź pływali w tej wodzie ludzie na wszystkim co się dało. Myślę, że to była powódź ponieważ obok ludzi płyneły różne sprzęty urzytku domowego. Ja stałam przy brzegu tej wody ale już bez obaw.

Widziałam ja ci ludzie umierają w tej wodzie. Wtedy do mnie dotarło, że chyba ja też nie żyje.

A na koniec z nieba spłynoł zastęp Aniołów na czela z Michałem ubranym w zbroje miał miecz i wydaje mi się że wagę. Pomyślałam wtedy że to sąd ostateczny i nawet się ucieszyłam, że już.

Link to comment
Share on other sites

Auro,

Nie tylko Ty spotykasza się z tym tematem.

Od jakiegoś czasu w myślach towarzyszą mi Armageddon i Abaddon.

Spotkałam się z nimi dużo wcześniej, zanim usłyszałam o sensacji roku 2012.

Nie poruszałam tego tematu, bo nie wiem co o tym sądzić.

Edited by caliah
literówka
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie panikujcie...oczywiście czarny scenariusz jest możliwy wystarczy 1 meteoryt średniej wielkości ...bo ile osób na świecie obserwuje niebo w poszukiwaniu meteorytów ,których trajektornia przechodzi przez naszą planetę...do wypatrzenia ich jesteśmy nie przygotowani technicznie 1 obserwatorium nie obejrzy całego nieba dookoła ziemi więc fakt możemy podzielić los dinozaurów ale nie lękajcie się...i tak kiedyś umrzemy raźniej będzie umierać razem

ps.aura nie oglądaj tyle filmów katastroficznych Ty wiesz co jest po drugiej stronie lustra...niech ktoś Ci zinterpretuje to widzenie jak sen znaczenie tego obrazu może być wtedy inne?

Link to comment
Share on other sites

Krzyś ja nie panikuje ani się nie martwie.:_okok:

Opowiedziałam Wam tylko jedna z licznych rzeczy które widze.

Może to zkłoni ludzi by byli milsi i lepsi dla siebie póki jeszcze możemy.:uscisk:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co Auro, jak to czytałem, to sobie uświadomiłem, że to wszystko to co widzisz, to są Boże katastrofy, to że wszyscy giną, a Michał przychodzi osądzać i wybierać dobrych i złych.

Link to comment
Share on other sites

z Pulsaru polecam METRYKĘ, każdy dzień zaczynam od przeczytania...

Masz rację Radianko, zdobycie tej wiedzy do nie jest 5 minut przed kompem.

Szkolenia są bardzo dobrze zrobione ( nie uczestniczyłam, ale to wiedza od człowieka, który brał udział).

Link to comment
Share on other sites

Tak czesto zagladam na tę strone sa bardzo ciekawe tematy poruszane i na dodatek , poparte dość mocnymi argumentami konca swiata nie bedzie , bedzie stopniowe przewartosciowanie obecnie obowiazującyhc zasad moralnych i duchowych - ku lepszemu i wiekszej milosci , jakby odrodzenie nie nastapi to z dnia na dzień jak podaja date 22,12 2012r - to tylko ewolucja ku innym wartosciom -era doskonalości

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamiętam moja babcia opowiadała, że nastaną katastrofy na świecie, a ludzie z Ameryki na tratwach będą płynąć do Polski.

Wielu miało zginąć, a nieliczni którzy pozostaną na ziemi będż całować ślad stopy ludzkiej odciśniętej na ziemi i podążać za nią. Będą szukali drugiego człowieka.

Więc jest nadzieja, że to nie będzie koniec tylko jakaś przemiana.

Ale ja nie jestem pewna czy chce być wśród ocalonych.

Link to comment
Share on other sites

według mnie aura Twoje widzenie ma sens odwrotny tak jak w snach...bo ludzkość jest na dobrej drodze...cały czas idziemy do przodu rozwijamy się...przykład internet ...to obraz prawie naszych sumień wszystkich emocji na razie jest czarny ale przebijemy się przez to i już teraz to mówię...zło jest słabe ROBI SIĘ NUDNE!...to czas przejściowy...to co się dzieje ale jeśli bedzie więcej światłych ludzi to dzięki nim własnie rozwiną się nowe kierunki mysli pieniądze przestaną miec wartośc...radość widzę i szczęście w przyszłości cywilizacja 3 generacji będzie cywilizacją połączoną wyrozumiałą współczującą zło zostanie wyeliminowane zaczniemy zdobywać kosmos... byś może każdy będzie miał dla siebie cały świat swoją planetę bo właściwie energia ktora ukształtowała wszechswiat jest myślĄ TO Z MYSLI SIĘ ZRODZIŁA nie lękajcie się ludzie! przed nami ciekawe życie to nasze sytemy polityczne są nużące wszechświat nieodkryty czeka na nas przed nami przygody jak te crusoe czy verna kazdy czas jest dobry !!!! zawsze!!! każda chwila jest cenna!!!!!!ubierzmy ją jak choinkę bawmy się życiem!!!! nieważne co inni ludzie pomyslą!!! przejmujesz się pracą?sąsiadem ?skocz ze spadochronem... skocz na bungie...;) stań na wieżowcu!!! masz lęk wysokosci?zanurkuj....;) boisz się jeszcze ludzi?;))) I love this game

 

YouTube - David Morales - Needin' U II

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...