Jump to content

rzucona klątwa na moją rodzinę-POMOC


magda4588

Recommended Posts

Witam.Jestem na forum pierwszy raz...weszłam,bo potrzebuję pomocy.Nie wiem czy jest to moja wyobraźnia,czy naprawdę ktoś źle życzył nam kiedyś.Wszyscy od strony mojej mamy mają problemy ze zdrowiem,albo tragedie.Zaczęło się od mojej prababci,która została potrącona przez samochód i wylądowała w wariatkowie.Moja babcia zmarła na raka,jej siostra też.Kiedy była na jej pogrzebie to podeszła do niej jakaś obca kobieta i powiedziała,żeby nie płakała,bo niedługo ona tez będzie leżała w grobie i poszła.Nikt jej nie znał.Potem jakieś dziwne głosy wołały ją do bagna jak przechodziła obok niego.Moja mama bardzo choruje,jej bracia też,a siostrze zmarł syn tragicznie przed Komunią Świętą.Mój dziadek też zmarł szybko i był alkoholikiem.Wiem,że może niezbyt składnie piszę,ale jestem zdenerwowana,bo moja mama właśnie miała kolejny udar.Nie wiem czy to ma związek z tą kobietą z cmentarza,czy jakąś wcześniejszą klątwą,ale to jest zbyt dużo zbiegów okoliczności.Nie wiem co robić,bo szkoda mi mamy,że tak cierpi.Proszę o pomoc jak odczarować zły urok i pozbyć się klątwy.

Link to comment
Share on other sites

Wiem,że może niezbyt składnie piszę,ale jestem zdenerwowana,bo moja mama właśnie miała kolejny udar.Nie wiem czy to ma związek z tą kobietą z cmentarza,czy jakąś wcześniejszą klątwą,ale to jest zbyt dużo zbiegów okoliczności.

 

Znam rodziny z podobnymi historiami gdzie nie udało się ustalić żadnej klątwy - po prostu ludzie mieli pecha albo złe geny. W przypadku klątwy choroby często są nietypowe (nie jest to reguła) - jeśli na zawał czy udar pada potencjalnie zdrowy człowiek można się zastanawiać czy coś nie jest na rzeczy. Widziałem już takich co to palą 40 fajek dziennie, mają nadciśnienie i cukrzycę i twierdzą, że ich kłopoty zdrowotne to klątwa sąsiadki. Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, ale zastanów się czy można to wytłumaczyć bardziej konwencjonalnie.

 

Tak czy siak podstawą jest zbadanie sprawy - czasami trzeba zbadać członków rodziny (w tym także tych zmarłych), żeby orzec czy rzeczywiście coś nad rodziną ciązy.

 

.Proszę o pomoc jak odczarować zły urok i pozbyć się klątwy.

 

Na forum raczej nikt nie zdradzi Ci konkretnego sposobu - są co prawda proste sposoby, opisane na forum, ale w takim przypadku ich skuteczność może okazać się niewielka. Najlepsze będzie znalezienie kogoś kto jest specjalistą w tej kwestii i pomoże uporać Ci się z problemem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...