Skocz do zawartości

Bardzo duży rozkład.


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero się uczę i mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusza, która zweryfikuje:)

 

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - Wieza - ojj chyba jestem stara:) Wieza jest zazwyczaj wysoka, wiec jesli ma to opisywac mój wiek to wydaje mi sie, ze trochę juz sobię liczę..

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego -> Sprawiedliwośc - Gotowy aby wykonac to co należy

 

3. Czego dusza już się nauczyła -> Kaplan - Znalazła sens, i wiarę w Boga :)

 

4. Co dusza zaniedbała, czego powinna się jeszcze nauczyć -> Rydwan - przejmowania inicjatywy, walkę o swoje i wysiłek fizyczny :D

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajęcie, do którego człowiek ma predyspozycje -> Umiar - Do zjednywania sobie ludzi, umięjętność dogadania się z każdym

 

6. Niezmienne cechy usposobienia -> Kolo fortuny - ciagle nowe doświadczenia, głod emocji i wrazen

 

7. Okoliczności obecnego życia -> Cesarzowa ( to samo wyszlo mi w karcie zycia ;)Nie wiem jak to interpretowac pod względem okolicznosci obecnego zycia.

 

8. Możliwy status majątkowy -> Głupiec - Brak przywiazywania uwagi do niego.. ale tez brak problemow z nim

 

9. Szanse na przeżycie miłości, założenie szczęśliwego związku -> śmierć - Smierc zawsze pokazuje zmiane, koniec jakiegos etapu i wkroczenie w inny. Obecnie nie jest najlepiej i nie umiem na to spojrzec bez cichej nadziei, ze karta oznacza koniec problemow.

 

10. To, z czym człowiek musi się pogodzić, a z czym walczyć -> Pustelnik - Eremita poszukuje wiedzy, potrafi dojrzec to, czego nie widza inni i rozwiazac nawet najbardziej trudne zagadki, ale potrafi tez byc w tym swoim poszukiwaniu prawdy wrecz fanatyczny i to juz tlumaczy sie na minus. Eremita to nie musi byc samotnik, to osoba skupiona na swoim wnetrzu i swoim rozwoju, ale rowniez taka, ktora nie pojdzie na kompromis a jezeli ktos sie do niego nie nagnie to sie usunie na bok, odizoluje. © SacralNirvana:poklon:

 

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia -> Zmartwychwstanie - Przebaczenie komuś i zbawienie

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia -> gwiazda - Wygląda na to, ze poradził sobie z problemem

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia -> świat - Hmm.. chyba nic. świat oznaczna wyzwolenie i zakończenie spraw..

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin -> Cesarz - hmm moje pierwsze skojarzenie to takie, że byłam dzieckiem wysoko postawionego ojca. Jakis dyrektor albo zarządca z autorytetem.. Nie wiem czy dobrze zrozumialam pytanie:)

 

15. Długość życia -> Kapłanka - ???

 

16 Rodzaj śmierci -> wisielec - haha nie mam pytan :D

 

17. Płeć -> Mag - :wstydnis: Wyglada na to ze bylam chlopcem:)

 

18. Wykonywane zajęcie -> księżyc - Moje pierwsze skojarzenie to detektyw:)

 

19. Cechy charakteru -> Kochankowie - Kochający piekno,zastanawial się, nad tym co chce a nad tym co wypada. Troche taka osoba która najpierw mysli potem robi.

 

20. Rodzina -> Diabeł - Piekielna? Ukryte intrygi czy moze mocne przywiazanie do niej? Sama nei wiem jak to odczytac.

 

21. Okoliczności życia -> słonce - Bez wiekszych problemów.

 

22. Jakość życia -> siła - Generalnie b.dobre:) Wyglada na to, ze dbalam o cialo i cieszylam się dobrym zdrowiem.

Edytowane przez JagodowaTruskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCIELENIE OBECNE

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - Wieza - Duża stara, że tak powiem z dużym przebiegiem.

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego -> Sprawiedliwośc - Gdzieś na połowie drogi.

 

3. Czego dusza już się nauczyła -> Kaplan - Wstąpiła na duchową ścieżkę.

 

4. Co dusza zaniedbała, czego powinna się jeszcze nauczyć -> Rydwan - Zaniedbała podejmowania nowych wyzwań. Można powiedzieć, że popadła w stagnację.

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajęcie, do którego człowiek ma predyspozycje -> Umiar - Do prowadzenia spokojnego umiarkowanego życia. Umiejętność godzenia zwaśnionych stron, rozwiązywania problemów na drodze dyplomacji.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia -> Kolo fortuny - Rozrywkowość, energia, zapał, ale też roztrzepanie, porzucanie zaczętych planów.

 

7. Okoliczności obecnego życia -> Cesarzowa ( to samo wyszlo mi w karcie życia ;) Wzrost, produktywność, cieszenie się urokami życia. Zadbanie o swoją kobiecą stronę.

 

8. Możliwy status majątkowy -> Głupiec - Status niezbyt wysoki.

 

9. Szanse na przeżycie miłości, założenie szczęśliwego związku -> śmierć - Z romantyczną miłością może być ciężko. Związki męczące, degradujące wewnętrznie.

 

10. To, z czym człowiek musi się pogodzić, a z czym walczyć -> Pustelnik - Że życie będzie cały czas naprowadzać Cię na wnętrze. Że kłody rzucane pod nogi znikną, aż wreszcie zdecydujesz się skierować uwagę na swoje "wyższe ja".

 

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia -> Zmartwychwstanie - Poniesienie kosztów wcześniejszego postępowania.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia -> gwiazda - Poradziłaś sobie bardzo dobrze.

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia -> świat - No chyba nic konkretnego, ale skoro się urodziłaś to nie po to żeby robić nic. :) Może chodzić, że jeszcze tego jest, ale nie od razu masz się z tym zmierzać.

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin -> Cesarz - Rodzina robotnicza, ciężko harująca na chleb. Ojciec mógł być pijakiem i tyranem. Znęcał się nad żoną i dziećmi.

 

15. Długość życia -> Kapłanka - Niedługie, może ok. 30 lat.

 

16 Rodzaj śmierci -> wisielec - Wisielec kojarzy mi się z jakąś zarazą, utonięciem, otruciem, napadnięciem, uduszeniem

 

17. Płeć -> Mag - Facet.

 

18. Wykonywane zajęcie -> księżyc - Może złodziej.

 

19. Cechy charakteru -> Kochankowie - Towarzyski, uprzejmy, pełen uroku osobistego, uwodziciel.

 

20. Rodzina -> Diabeł - Jak przy cesarzu. Nie było kolorowo. Szybko się usamodzielniłaś.

 

21. Okoliczności życia -> słonce - Życie bez większych udręk, bez przywiązywania się.

 

22. Jakość życia -> siła - Myślę, że życie wymagało siły. Było dużo trudu, przeciwności. Hartujące ducha. Życie z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem ci zrobię 2gą połowę ;)

 

WCIELENIE OBECNE

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - Wieza - noo już swoje przeszła

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego -> Sprawiedliwośc - bardzo wysoki poziom umiejętność podziału na serce i rozum :)

 

3. Czego dusza już się nauczyła -> Kaplan - juz wiele

 

4. Co dusza zaniedbała, czego powinna się jeszcze nauczyć -> Rydwan - to zeby działać szybciej a nie się zastanawiać

 

5. Zajęcie, do którego człowiek ma predyspozycje -> Umiar - do godzenia przeciwieństw i super karta bo to karta odnalezienia złotego srodka

6. Niezmienne cechy usposobienia -> Kolo fortuny - uu tu nie ma nic niezmiennego tu się wiecznie zmienia

 

7. Okoliczności obecnego życia -> Cesarzowa zaplanowane tak miało być, miałaś przynieść szczęscie :))

 

8. Możliwy status majątkowy -> Głupiec - mozlwie, ze bedziesz inwestowac w dzieci albo bez rozsądku wydawac kase ale też jest powiedzenie "głupi ma szczęscie" ;)

 

9. Szanse na przeżycie miłości, założenie szczęśliwego związku -> śmierć - no cóz bedzie odpowiedni czas a smierc mowi o gotowości do tego

 

10. To, z czym człowiek musi się pogodzić, a z czym walczyć -> Pustelnik - zobacz pozycja 4 to bardziej mi pasuje z czym powinnaś walczyć. nie zastanawiaj sie za duzo i samolubnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak roznia sie nasze interpretacje wcielenia poprzedniego:))

Staram się nie czytać wcześniejszych interpretacji, żeby się nie sugerować. Poza tym jedna karta reprezentuje ten sam archetyp, ale kilka różnych wersji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCIELENIE OBECNE

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - Wieza raczej tak.. wieza jest wystarczajaco wymowna.

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego -> Sprawiedliwośc Przecietny, ale masz wysokie poczucie sprawiedliwosci.

 

3. Czego dusza już się nauczyła -> Kaplan A takze znaczenia dziedzictwa duchowego, nauki, wspolnoty, religii itp

 

4. Co dusza zaniedbała, czego powinna się jeszcze nauczyć -> Rydwan Rydwan to inaczej wojownik, wiec walki, umiejetnosc bronienia siebie ale tez innych, kodeks moralny (powiazanie ze sprawiedliwoscia). Honor, dbalosc o cialo.

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajęcie, do którego człowiek ma predyspozycje -> Umiar Kompromisy owszem, ale tez sztuka. Umiejetnosc wydobycia z innych i z rzeczy tego co najpiekniejsze.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia -> Kolo fortuny Ale tez taka biernosc wobec losu, chimerycznosc nastroju. Wahania.

 

7. Okoliczności obecnego życia -> Cesarzowa Realizacje przez bycie matka i mentorka, przez bycie kobieta, przez swoje piekno, dobroc, hojnosc.. wszystkie aspekty wenus.

 

8. Możliwy status majątkowy -> Głupiec Ale takze nieodpowiedzialnosc i liczenie : A jakos to bedzie...

 

9. Szanse na przeżycie miłości, założenie szczęśliwego związku -> śmierć Ciagle zmiany. mozliwe ze partnera poznasz dopiero w poznych latach, ale juz zestarzejecie sie razem. Milosc bardzo wymagajaca.

 

10. To, z czym człowiek musi się pogodzić, a z czym walczyć -> Pustelnik Madrosc, wykorzystanie madrosci, musisz nauczyc sie kiedy walczyc, a kiedy sobie odpuscic (vide Sprawiedliwosc i Rydwan)

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia -> ZMartwychwstanie - ale trzeba pamietac ze caly czas ten aspekt dziala, niestety.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia -> gwiazda - a moze musi zejsc na ziemie, nie mylic odbicia gwiazd w jeziorze z niebem, jak to napisal Sapkowski w wiedzminie. Marzenia i idealy sa piekne, ale musza miec pokrycie w rzeczywistosci.

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia -> świat Chyab duzo, musisz poznac wiele arkan, przejsc na wyzszy poziom energii.. inaczej caly czas bedziesz uwieziona w obecnym. To Najwieksza karta brama ze wszystkich.

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin -> Cesarz - Coreczka tatusia?:)

 

15. Długość życia -> Kapłanka - uwazam tego typu pytania ze niezgodne z etyka. Ile czlowiek ma zyc, to sprawa przeznaczenia i Boga. kaplanka ladnie to zakrywa.

 

16 Rodzaj śmierci WISIELEC - nie wiem skad te pytania, karta jest dosc sugestywna, ale mogla to byc tez trucizna, utopienie sie, przedawkowanie narkotykow..

nie lubie takich pytan.

 

17. Płeć -> Mag - mozliwe

 

18. Wykonywane zajęcie -> księżyc - Moje pierwsze skojarzenie to detektyw:) a takze rybak, artysta,:)

 

19. Cechy charakteru -> Kochankowie - Albo Casanova ;)

 

20. Rodzina -> Diabeł - Toksyczne relacje. niszczace.

 

21. Okoliczności życia -> słonce - ALbo mlodo umarty :P

 

22. Jakość życia -> siła wysoka. Jednak w negatywie - niestalosc uczuciowa (Kochankowie+Diabel), slaba wola, wykorzystywanie slabosci innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...