Skocz do zawartości

To i ja - relacja karmiczna :)


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :)

 

Uważam ten rozkład za bardzo ciekawy, więc jeśli ktoś się skusi, to będzie mi bardzo miło :) Z przełożenia wyszło Koło Fortuny, więc jest potwierdzone, że relacja jest karmiczna :)

 

S1, S2 - sygnifikatory: Ja - 3 Kielichów, pan - Rycerz Mieczy => Byłam osobą lubiącą rozywkę, spotkania towarzyskie, kontakty z panami musiałam mieć doć często, bo...pan chyba często się o to ze mną sprzeczał... Może karty dosłownie pokazały, że był rycerzem... :)))

1. To łączyło nas kiedyś: Wisielec - Oj, chyba mało tu było miłości, prędzej przywiązanie... Mogły mieć też miejsce szantaże emocjonalne ze strony zazdrosnego pana (Rycerz Mieczy), co w efekcie doprowadziło do naszego emocjonalnego oddalenia się...

2., 3. Jaką rolę odgrywałam wtedy ja? Królowa Kielichów, Król Kielichów - Byłam żoną pana, która starała się łagodzić jego wybuchy... Mógł mieć też problemy z alkoholem (Wisielec + Król Kielichów), a ja próbowałam być dla niego wsparciem, jednak za bardzo tolerowałam jego zachowanie i dużo kosztowała mnie ta relacja...

4., 5. Jaką rolę odegrał pan? Umiarkowanie, As Mieczy - Pan próbował wprowadzać równowagę do tego związku i harmonię poprzez rozmowy, wspólne podejmowanie trudnych tematów, otwartość i szczerość wobec siebie...

6. Jakie sprawy nie zostały zakończone z mojej strony? 7 Kielichów - Nie udało mi się zrealizować wyobrażeń o tym związku, moich planów, marzeń, nadziei... Może postawiłam sobie za cel, że pan wyjdzie z nałogu, że mu w tym pomogę i wtedy będziemy szczęśliwsi...ale niestety nie udało się...

7. Jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone? Rydwan - Działanie, wychodzenie z inicjatywą, podjemowanie kroków do rozwoju tej znajomości... Widocznie nie wykazywaliśmy wystarczającej inicjatywy, by zmienić nasz związek.

8. Jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony pana? Król Buław - Walka o relację, okazywanie zainteresowania, ale również zabieganie o mnie jako o kobietę...

9. Jak powinnam postępować wobec pana w tym wcieleniu? 3 Denarów - Dążyć do rozwoju tej relacji poprzez spotkania na tle bardziej "zadaniowym, celowym", ale wychodzić z inicjatywą...np.: prosić pana o pomoc...dążyć do kontaktu.

10. Co powinniśmy zrobić wspólnie, by odpracować karmę? 6 Kielichów - Karty są genialne :) Do tego trzeba ponownego kontaktu, jego odnowienia...inaczej się nie da :D Ale chodzi też o budowanie przyjaźni, takiej bezwarunkowej, ciepłych stosunków itp.

11. Co powinien zrobić pan, by zakończyć karmę? As Denarów - Wyjść z inicjatywą i dać szansę tej relacji.

12., 13. Jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w przyszłych wcieleniach? 7 Denarów, 8 Mieczy i dociągnięta do tej karty Siła --> Cesarzowa, Sprawiedliwość - Chyba jeszcze się spotkamy ;) Przed nami dużo pracy nad blokadamy mentalnymi...krok po kroku musimy je rozpracowywać... I w zależności, jak będziemy pracować w tym wcieleniu, tak będziemy mieć w następnym :)

 

Ufff... :) A waszym zdaniem? :) Dziękuję z góry za czas i wysiłek włożony w interpretacje :uscisk::serducho::kwiatek:

 

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze Ty bylas osoba, ktora zyla w trojkace. Bylo w Twoim zyciu dwoch mezczyzn.

Pan byl Twoim kochankiem. W Rycku Mieczy nie widze stalej relacji, raczej kogos takiego mlodego, z doskoku a potem wracasz do stalego partnera, moze meza.

Laczyla was ciaza. Taka pierwsza mysl, ze zaszlas z nim w ciaze, nieplanowana. Wiec wpadka.

Jaka role odegalas wtedy. Wydaje mi sie, ze bylas mezatka. Taka szukajaca gdzies prawdziwego uczucia i spotkalas pana.

Pan dlugo sie godzil na bycie trzecim, szedl na kompromisy, dopasowywal sie, az wreszcie zrozumial, ze tak nie chce i odcial sie od tego.

Co nie zostalo zakonczone z Twojej strony. Nie zeszlas na ziemie. Nie ogarnelas sytuacji na tyle logicznie, zeby pojac, co tak naprawde bylo wtedy dla Was wazne.

Jakie wspolne sprawy nie zostaly zakonczone? Mogl byc z tego zwiazek, stala relacja. Nie wykorzystaliscie tego.

Sprawy nie zakonczone ze strony pana. Nie wykazal sie inicjatywa. Duzo wtedy zalezalo od niego. Po prostu umyl rece i poszedl w sina dal. Zostawiajac Ciebie i dziecko.

Co mozesz teraz robic? Byc gotowa, aby pokonywac przeszkody, jakie sie pojawia w Waszej relacji. Wychodzic sobie na przeciw, wykorzystywac okazje, gdy bedzie okazja sie zblizyc.

Wspolnie powinniscie dbac o dobra atmosfere miedzy Wami, serdecznosc, zaufanie, wzajemne wspieranie sie.

On powinien umiec wykorzystac nadarzajaca sie szanse, ktora sie miedzy Wami pojawi i nie bac sie isc tam, gdzie widzi, ze jest jego szczescie. Karta ta mowi o szansach, ale tez pokazuje, co moze czekac, gdy sie po nie siegnie. Problem w tym, zeby chciec/umiec po to siegnac i tu pan powinien sie wykazac.

Jezeli w przyszlosci bedziecie znowu razem, w jakikolwiek sposob to bedzie to wymagalo duzo pracy, duzo wytrwalosci, zaangazowania, cierpliwosc. Widac tez zablokowanie sie na siebie wzajemne. Sila mowi o tym, ze to Ty bedziesz musiala zawalczyc o pana. Ale to juz na przyszle wcielenie.

 

To tyle. Nie czuje za bardzo karmicznych, wiec... to tyle, co mi tam sie uwiadzialo z tych kart.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaka role odegalas wtedy. Wydaje mi sie, ze bylas mezatka. Taka szukajaca gdzies prawdziwego uczucia i spotkalas pana." - I w tym wcieleniu ten problem powraca, tak mi się wydaje... Pisałaś też o nadarzającej się szansie...i inicjatywie pana. Karty w innych rozkładach pokazywały, że pan wyjdzie z inicjatywą...że na razie rozmyśla wszystko na spokojnie (bo sytuacja też nie jest łatwa), ale odezwie się... Cieszę się, że karty się uzupełniają...może faktycznie uda się tę znajomość rozwijać...

 

Dziękuję za interpretację, SacralNirvana :uscisk: :uscisk: :uscisk::bukiet: Bardzo sobie cenię Twoje spojrzenie na karty :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...