Skocz do zawartości

To i ja WCIELENIOWO


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc

No nie wiem. Chyba dusza nienajmlodsza, juz pare razy odradzajaca sie. Doswiadczona.

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka

W Kaplance chyba zle nie jest. Kaplanka to przeciez duchowosc, swiadomosc lunarna, wiedza i madrosc.

 

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja

Kontrolowac swoja energie, namietnosci i zadze. Uruchamiac wtedy, kiedy trzeba i wykorzystywac w odpowiednim kierunku.

 

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie

Kierowac sie wlasnym sercem i jego glosem a takze wspolpracowac z innymi ludzmi, postrzegac innych jako odbicie swiebie, swoje naprzeciwko.

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie

Moglabym byc dobrym mediatorem, bo umiem godzic ze soba ludzi, wynajdywac wspolne punkty ich laczac. Moglabym rowniez zajmowac sie czyms zwiazanym ze sztuka, bo jestem kreatywna i no mam jakies tam ciagoty do tego, talenta.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita

Poszukiwanie wiedzy i prawdy, ale takze nieskorosc do zawierania kompromisow, fanatyczne trzymanie sie "wlasnej" prawdy i izolowanie sie, jezeli cos nie pojdzie po mojej mysli.

 

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez

Ograniczona przez sztywne ramy? Nie czuje tej karty na tym miejscu.

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan

Chyba zadowalajacy. Podejrzewam, ze zalezny od mojego dzialania w duzej mierze.

 

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc

Zalezne od moich dzialan. Co posieje to zbiore.

 

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz

Mam wiedze, potrafie wplywac na ludzi i szanuja mnie. Z czym walczyc to z checia do wykorzystywania tego w celu manipulowania kims lub ponizania go.

 

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad

Zamkniecie pewnych spraw, ale moze takze zalozenie rodziny. Ale jak patrze na te smierc w Wisielcu ponizej to zaczynam brac ten sad doslownie. Cos mi sie wydaje, ze jednak bylam sadzona i poszlam na stryczek.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag

Chyba dosc dobrze. Mozliwe nawet, ze uciekajac sie do jakis sztuczek i manipulacji. Sad wyzej, Wisielec w Smierci nizej, Rodzinka w Diable, jakosc zycia w Wiezy. No niezle. Chyba jednak nikim uczciwym nie bylam. Zlodziej albo jakis oszust.

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny

Zostala jeszcze karma do przerobienia

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa

Bylam chyba wyczekiwanym dzieckiem. Darem dla rodzicow. Tak mi sie to kojarzy. Jako bogaty plon tego, na co czekali.

 

15. Długość życia - 0 Glupiec

Nie wiem, chyba sobie za dlugo nie pozylam. Chociaz z drugiej strony Glupiec to poczatek i koniec... wiec jest zarowno 0 AW jaki 22 AW... wiec moze tez znaczyc, ze przezylam swoje zycie dlugo i tresciwie, zyjac kazda swoja chwile tu i teraz. Albo umarlam w mlodym wieku. :)

 

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec

Zostalam powieszona. To chyba jednak w mlodym wieku.

 

17. Płeć - XIX Slonce

Facetem chyba bylam. Slonce to w koncu energia meska. :hahahaha:

 

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat

Chyba podrozowalam.

 

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc

Skryta, wrazliwa, kierujaca sie intuicja, ale nie pokazujaca tego, co tam we mnie sie krylo.

 

20. Rodzina - XV Diabel

Jakas nieciekawa rodzinka. Jakies rodzinne uzalezenienia byly.

 

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda

Chyba takie troche oderwane od ziemi. Kojarzy mi sie z korzystania tego, co daje na dana chwile. Siegania po gwiazdke z nieba, spelniania kazdej chwilowej zachcianki.

 

22. Jakość życia - XVI Wieza

Bardzo ekplozywnie szlo. Nic dziwnego, ze mnie powiesili.

 

 

Haha... rodzinka w Diable, smierc w Wisielcu, jakosc zycia w Wiezy. Kim ja u licha bylam? :hahahaha:

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PannaDorotka

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc Chyba stara dusza, z dużym doświadczeniem.

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka No nic, tylko pozazdrościć :) Chyba lepszej karty tutaj być nie mogło :) Najwyższy level zaawansowania rozwoju ;)

 

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja Bycia silną, niezależną, pewną siebie, radzić sobie w każdej sytuacji.

 

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie Podejmowania radykalnych decyzji, dokonywania przełomów w życiu.

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie Może praca z energiami? Mediator, dyplomata, osoba pomagająca rozwiązywać spory, doradca.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita Dążenie do samorozwoju, ciągle doskonalenie siebie, dbanie o rozwój wewnętrzny, dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i mądrością. Może introwertyzm.

 

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez Jakby twoim celem było bycie dla innych nauczycielem, drogowskazem, mędrcem, przyjacielem, wsparciem.

 

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan Możliwość szybkiego wzbogacenia się, ale chyba też szybkiego wydawania tego, co już się zgromadzi. Szybko przyszło, szybko odeszło i tak od nowa ;)

 

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc Na związek formalny, zalegalizowany. Stabilny i dający poczucie bezpieczeństwa, z uczciwym i lojalnym partnerem.

 

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz Podobnie jak u mnie- może też charakter dominujący, lubisz na swoim postawić, uparciuszek troszke z ciebie?

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad Zamkniecie pewnych spraw, ale moze takze zalozenie rodziny.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag Chyba poradził sobie szybko, bo mag to raczej prędki w działąniu jest :) no i niekoniecznie uczciwie, niekoniecznie tak, jak to mógł zrobić. Chyba taka realizacja karmy "na skróty" :D

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny Zostala jeszcze karma do przerobienia

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa Dziecko wyczekiwane, zwłaszcza przez kobietę- być może nie jedyne w rodzinie, bo wiadomo, cesarzowa płodna ;) więc pewnie rodzinkaliczna

 

15. Długość życia - 0 Glupiec Chyba krótkie, głupiec to dziecko, myślę, że jeszcze nie zdążyłaś dorosnąć zanim odeszłaś z tego świata

 

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec Powieszona, ew. śmierć długa (może z powodu choroby?)

 

17. Płeć - XIX Slonce Mężczyzna (albo młody chłopak)

 

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat Podróżowanie, może jakieś włóczęgostwo (tak jakoś z tym głupcem mi się skojarzyło ;) )

 

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc Bardzo wrażliwa, kobieca natura, skrywająca w sobie emocje, nieuzewnętrzniająca się. Też jakaś dwoistość w tym księżycu jest- dwie twarze.

 

20. Rodzina - XV Diabel Toksyczna rodzina bardzo, może przemoc, nałogi. Raczej mało sielankowo w domu było.

 

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda Mi się gwiazda kojarzy z błyszczeniem na niebie- zwracaniem na siebie uwagi, wyjątkowością w oczach innych i we własnym przekonaniu.

 

22. Jakość życia - XVI Wieza Życie burzliwe, dużo musiało się dziać, częste wzloty i upadki, może też nagły koniec, niespodziewany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu wiesz, ze poprzednie wcielenie odpracowane masz i zakonczone na amen. To aktualne jest zupełnie nowe na nowe doswiadczenia. My mamy limit wcielen potem się rodzimy już bez wpływu z poprzedniego wcielenia.

Karta smierci na wiek duszy super karta. Warto dobrze sobie popracowac nad obecnym wcieleniem bo jest nowiuskie ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc

Trudno z tą śmiercią, ale musisz być dość daleko. Na końcu w końcu jest śmierć.^^ ;p

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka

Bardzo wysoki stopień. Uduchowienie.

 

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja Co to za karta.?

 

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie

Miłości, bycia z drugą osobą w intymnej relacji. Razem ze Śmiercią może chodzić o toksyczne związki.

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie

Wszystko po trochu. Zdolność do prowadzenia spokojnego życia, omijania i rozwiązywania problemów.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita

Introwertyzm, skłonność do autorefleksji. Kontemplacyjny charakter. Chłód emocjonalny. Brak ekspresji uczuciowej.

 

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez

Skierowanie na duchowe sprawy. Wprowadzenie duchowego życia w sferę materialną.

 

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan

Z karmicznego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stała się bogata, ale wiadomo, najbogatsi to nie zawsze ci co najwięcej pracują, więc tutaj przewiduję średnie, średnio wysokie dochody, ale i tak w zależności od wysiłku i umiejętności poniesienia ryzyka.

 

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc

Nie widzę szans na prawdziwą wspaniałą miłość. Być może Kochankowie we wcześniejszej pozycji, wskazują, że jest to ciężka u Ciebie dziedzina.

 

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz

Dziwne sprzeczne pytanie. Cesarz to struktura, harówka, praca, konkret. Trzeba pogodzić się z materialnym planem życia, nie odfruwać za daleko.

 

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad

Zapłata za poprzednie uczynki? Nareszcie zamknęłaś pewien rozdział w swojej ewolucji i nie będzie się to za Tobą ciągnąć.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag

Poradziłaś sobie dobrze. Aktywnie podejmowałaś wyzwania, nie uciekałaś od nich.

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny

Doszlifowanie, dokończenie innych spraw. Można powiedzieć, że pozostały już resztki.

 

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa

Dziecko planowane. Zamożna rodzina.

 

15. Długość życia - 0 Glupiec

Chyba było krótkie. Może nawet nie dożyłaś czasu usamodzielnienia się.

 

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec

Można dosłownie. ;) Mogło też być samobójstwo, utonięcie, przedawkowanie tabletek.

 

17. Płeć - XIX Slonce

Męska

 

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat

Myślę, że nic nie robiłaś prócz zabawy. Może jakaś funkcja reprezentacyjna. Dziecko mające odziedziczyć spadek.

 

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc

Wrażliwy, emocjonalny, rozchwiany psychicznie, może jakaś choroba umysłowa...

 

20. Rodzina - XV Diabel

Rodzina może i bogata, ale nie taka święta. Zastanawiam się czy nie zabiłaś się przez nich. Brakowało miłości i ciepła. Wszystko kręciło się wokół pieniędzy i pozycji społecznej.

 

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda

Jak przy cesarzowej. Imprezy, bale, kontakty towarzyskie. Żadnych obowiązków. Może tworzyłaś, pisałaś wiersze, malowałaś...

 

22. Jakość życia - XVI Wieza

Życie na pewno nie nudne, burzliwe, fatalne w skutkach dla Twojej psychiki.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochane kobitki... Selenit... :bukiet: i Kirsty... :bukiet:

 

 

Czyli poprzednie wcielenie odrobione. :)

 

 

XI Pasja to XI Moc, XI Sila. Uzywam kart Crowley´a z niemieckojezycznymi napisami. XI to Lust, czyli na polski Pasja, Zadza... itp. Ja tlumacze to na Pasja. :)

 

 

Ta sprawiedliwosc w milosci skojarzyla mi sie wlasnie (gdy to tu przeczytalam), ze jest mozliwa, ale tylko jezeli bede potrafila sie na nia otworzyc. Tzn. Sprawiedliwosc to tyle, ile dasz, tyle dostaniesz. Takze nie moge oczekiwac, ze sama sie nie otwierajac na milosc dostane ja od kogos. A widac w Kochankach, ze mam problem z tym, aby sie tak calkiem otworzyc... :) Bardzo chronie swoje uczucia... i trudno mi je okazywac. Co nie znaczy, ze nie czuje, ale lek przed zranieniem powoduje, ze po prostu trzymam sie ostro w ryzach... :)

 

 

Dzieki bardzo za przepiekne interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... i PannoDorotko... dziekuje takze ogromnie... :)

 

Rzeczywiscie pieniazki umiem wydawac szybko... :) Nie przywiazuje sie do nich. Umiem zarobic, ale uwazam, ze sa tylko narzedziem, wiec jak widze, ze jest potrzeba to nie waham sie wydac.

 

Co do zwiazkow, tez Sprawiedliwosc skojarzyla mi sie z malzenstwem. Jednak dosc mlodo wyszlam za maz... a i dalej w rozkladach pokazuje mi sie malzenstwo. Takze mozliwe, ze ja taka jednak formalna jestem. Formalinka zwiazkowa... wbrew swojemu poczuciu nieformalnosci. :D

 

Jezeli chodzi o Eremite to kiedys tam mialam robione testy psych. i niby ekstrawertyk jestem. No ale potrafie sie izolowac co jakis czas i potrzebuje wtedy samotnosci. :) Tak juz mam po prostu.

 

Co do Cesarza, rzeczywiscie jestem BARDZO uparta. :)

 

Dziekuje BARDZO. Piekna interpretacja. :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i, znowu opieram się na książce Beaty Matuszewskiej "Tarot kluczem do poprzednich wcieleń"

 

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc

Jest to dusza doświadczona, która jakiś czas rozwijała się harmonijnie, ale potem zeszła z dobrej drogi i od jakiegoś czasu jest uwięziona. Jeśli pozostałe karty są dobre lub neutralne - w tym wcieleniu potrzebne są gwałtowne zmiany by wejść na dobrą drogę rozwoju.

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka

Znajdujesz się na wysokim, lecz mało stabilnym poziomie rozwoju. Wciąż podlegasz burzliwym przemianom, które niezmiennie prowadzą Cię do doskonałości.

 

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja

Zwyciężyłaś nad swoimi "demonami", zapanowałaś nad wadami i słabościami.

 

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie

Bałaś się podejmować decyzje, czekałaś, aż ktoś zrobi to za Ciebie. Później miałaś pretensje, że sytuacja rozwija się nie po Twojej myśli. Jeśli juz podejmowałaś decyzje - robiłaś to spontanicznie i bez zastanowienia, co też przynosiło mierne skutki. Musisz nauczyć się podejmować decyzje głową, a nie sercem i brać za nie odpowiedzialność.

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie

Rozjemca, negocjator, dyplomata, polityk. Wszystkie związane z rozstrzyganiem sporów lub reprezentowaniem interesów jakiejś grupy społecznej.

 

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita

Głęboka wiara w siły nadprzyrodzone, wewnętrzny spokój. Nie dążysz do rozgłosu, unikasz tłumów. Jesteś jednak charyzmatyczna i przyciągasz ludzi.

 

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez

J.w. NIe szukasz kontaktów z ludźmi, jeśli tylko możesz - wybierasz samotność. Gdybyś mogła - zaszyłabyś się w odludnym miejscu i pisała mądre książki. Masz jednak też nauczycielskie posłannictwo i wypełniasz je z radością współpracując z innymi.

 

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan

Jeśli pieniądze są tym, o czym marzysz, na pewno będziesz je mieć. Zwykle jednak wydajesz je na badania, podróże, poszerzanie wiedzy i pomoc innym.

 

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc

Trzeba zajrzeć do poprzedniego wcielenia, by sprawdzić czy na nią zasłużyłaś...

 

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz

Tak, jak u PannyDorotki - zacytuję:

Czasem twoje poglądy i zachowanie są zbyt sztywne i konserwatywne. Musisz nauczyć się dostosowywać się do ludzi i okoliczności, być bardziej elastyczna. Nie każdego do siebie przekonasz, nie dla każdego będziesz autorytetem, nie każdego obronisz. Musisz się z tym pogodzić.

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad

Musiałaś zrozumieć, że nie jesteś pępkiem świata, tylko częścią wielkiej maszyny. Miałaś nauczyć się rezygnować z planów własnych w imię planów większej grupy.

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag

O ile nie rządził Tobą egoizm (patrz pkt poprzedni) powinnaś była osiągnąć wszystko, co było Ci pisane.

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny

Musisz zrozumieć, że choćbyś nie wiem jak chciała zatrzymać coś na stałe - nie uda się to. Koło zawsze jest w ruchu i czasem jesteś na górze, czasem na dole. Musisz zaakceptować zmienność kolei losu, dostosować się do świata i okoliczności, a nie je przystosowywać do siebie.

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa

Warunki porodu dostatnie, zdrowe i bezpieczne, dziecko oczekiwane z miłością, traktowane jak największy skarb.

 

15. Długość życia - 0 Glupiec

Energia tej karty nie sprzeciwia się długiemu życiu, jednak bardzo często śmierć przychodzi nagle, w młodym wieku, jest spowodowana młodzieńczą beztroską i brawurą.

 

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec

Śmierć łagodna, spokojne przejście do tamtego świata. Jeśli żyłaś długo, pod koniec życia możliwe unieruchomienie, paraliż dolnych kończyn, ogólne trudności w poruszaniu się. Prawdopodobne nadużywanie alkoholu.

 

17. Płeć - XIX Slonce

Facet :)

 

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat

Byłaś nauczycielem, duchowym przewodnikiem, guru, lub kapłanem. Ale to chyba pod koniec życia, wcześniej jeździłaś po świecie, próbując się wzbogacić...

 

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc

Obdarzona wielką intuicją i wyobraźnią, czasem drażliwa, uparta, uciekająca w swiat marzeń. Miałaś tendencje do oszukiwania siebie i innych.

 

20. Rodzina - XV Diabel

Tutaj opis z książki trochę mi się kłoci z tym, że byłaś taka wyczekiwana...

Jedyne, co mi do głowy przychodzi to utrata rodziców w młodym wieku i trafienie do jakiejś zastępczej... Albo porwanie...

Rodzice (chyba Ci kolejni) traktowali dzieci nie jako dzieci, a sprzęt. Były wynajmowane do różnych robót, sprzedawane... Wcześnie uciekłaś z domu, szybko założyłaś rodzinę...

 

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda

Dom otwarty, wielu przyjaciół i znajomych... Nawiązywałaś wiele znajomości pozytywnie zmieniających Twoje życie... (chyba w ramach odreagowania po tamtej rodzince...)

 

22. Jakość życia - XVI Wieza

Jakość życia ulegała dramatycznym zmianom. Próbowałaś pomnożyć majątek, nie udało się, zbankrutowałaś... Przez resztę życia próbowałaś go odzyskać, nic poza tym się nie liczyło... Dopiero pod koniec życia zrozumiałaś, że majątek nie jest najważniejszy...

 

No to z podsumowania mi wychodzi, że rodzinę wybili, majątek rozgrabili, Ciebie komuś tam oddali...

I stąd taka szarpanina... Może byłaś żołnierzem, najemnikiem najpierw, chciałaś się wzbogacić na wyprawach... Potem się uspokoiłaś... I zostałaś szamanem w indiańskiej wiosce na przykład;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo... bardzo, bardzo Ci dziekuje. Przepiekna interpretacja, jestem autentycznie pod wrazeniem. Bardzo wiele zgadza sie.

Kochankowie i podejmowanie decyzji. Rzeczywiscie w tym zyciu tez problem.

Jako dziecko, rodzicie robili to za mnie, nadopiekuncza matka. Wyrwalam sie szybko, ale uciekalam od odpowiedzialnosci. Potem wyszlam za maz. Maz przejal odpowiedzialnosc w duzej mierze za mnie. Z czasem uczylam sie robic to ja. Takze rzeczywiscie sprawa, przed ktora zostalam w tym zyciu postawiona jak pod sciana. Ni w lewo ni w prawo. :)

 

I fakt... ze nie lubie rozglosu. Lubie cos robic, ale jak ktos zaczyna mnie chwalic to wycofuje sie, nie lubie poklasku. :)

Lubie tez samotnosc. Ludzi tez, ale potem lubie sie wycofac i pobyc ze soba... ;)

 

Jeszcze raz Ci bardzo, bardzo dziekuje. :)

 

 

I jeszcze jedno... z tym zolnierzem itd. Mi czesto sni sie II wojna swiatowa i ja snilam sie sobie jako zolnierz taki mlody. Bylam w bazie, gdzie byl m.in. dr josef mengele. Wiele zreszta takich snow bylo. Kiedys snil mi sie sen, bardzo realny, gdzie siedzialam jako mlody facet obok Hitlera. Rozne takie tam... ale wlasnie motyw II wojny swiatowej.

Byc moze tam wlasnie stracilam rodzine i bylam zolnierzem jakims w Niemczech. Byc moze dlatego tez trafilam tu znowu, zeby zyc. :)

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc - ostatnie wcielenie odpracowywujące karmę, albo się narodzisz ponownie z czystą kartą, albo będziesz Aniołek:-)

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka - komentować nie trzeba....:-)

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja - tak jak napisałaś

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie - nie nauczyła się kochać... po prostu dawać i otrzymywać

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie - twój cel życiowy to szukanie równowagi absolutnie we wszystkim co robisz

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita - poczucie osamotnienia, które jest w tobie zapisane... z tym człowiek się rodzi, tego się nie nabywa... i ty to masz..

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez - mi to się kojarzy z taką klatką nałożoną na Ciebie, w której środowisko każe ci żyć....

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan - tak jak napisałaś

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc - dokładnie

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz - w cesarzu jest ogromna siła wewnętrzna, przeogromna moc, stabilność, pewność siebie, takie wewnętrzne przekonanie "wiem kim jestem i wiem dokąd zmierzam", ale jest też ego... które bardzo często daje osobie znać...

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad - biorąc pod uwagę kolejne karty stryczek jak nic...

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag - sztukmistrz z Lublina normalnie:-))) kojarzy mi się to z iluzjonistą, ale nie takim, co to gołębia z rękawa wyciąga, tylko takim co przez szybę przechodzi...

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny - no jeszcze trzeba popracować nad tym magiem.....

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa - tu mi przyszło coś dziwnego do głowy "specjalnie zrodzona", nie wiem skąd, ale tak jakbyś była poczęta w jakimś specjalnym celu podczas jakiegoś rytuału...

15. Długość życia - 0 Glupiec - a tą kartę odczuwam tak, jakbyś była dzieckiem i dorosłym jednocześnie, charakterologicznie i psychologicznie.. to tak jakbyś miała pamięć wszystkich swoich wcieleń

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec - tak, zostałaś powieszona.... jako dziecko....

17. Płeć - XIX Slonce - mimo tego, że jest to energia męska, ja czuję tutaj dziewczynkę, ale taką z charakterem męskim

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat - tak podróżowanie - ale nie takie zwykłe, od domku do domku, tylko pdróżowanie w celu rozwoju duchowego, do specjalnych miejsc, bardzo dalekich...

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc - po raz kolejny dla mnie karta iluzji.. magii...

20. Rodzina - XV Diabel - mi się skojarzyło z czarną magią... i rytuałami podczas poczęcia i narodzin....

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda -nie czułaś się "ziemska"

22. Jakość życia - XVI Wieza - uuuuhuuuuu! (to chyba mówi wszystko?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

WCIELENIE OBECNE

 

 

Plan duchowy obecnego wcielenia

 

1. Wiek duszy - XIII Smierc

Dusza doświadczona, można powiedzieć, że weteranka z wielką liczbą umiejętności, zdolności. (Ciekawiłaby mnie bardzo Twoja aura :D)

 

2. Stopień zaawansowania rozwoju duchowego - II Kaplanka

Duży stopień rozwoju duchowego masz, jest to zasługa wielu wcieleń, doświadczeń. Jest w Tobie wiele wiedzy, mądrości i zrozumienia, które to możesz wykorzystywać intuicyjnie, gdy będzie taka potrzeba. Twoim zdaniem jest się też tą wiedzą dzielić z mniej dojrzałymi, służyć radą, pomocą bo to co dla Ciebie jest oczywiste i jasne ( z powodu doświadczeń wielu wcieleń) dla innych młodych dusz może być nie do ogarnięcia...lub ukryte.

 

3. Czego dusza juz sie nauczyla - XI Pasja

nauczyła się być silna: bo potrafi niezależnie myśleć, a inni nie są w stanie wpłynąć na Twe decyzje i wybory jeśli tego nie będziesz chcieć. Ciężko Cię więc zmanipulować. To siła ducha...determinacja...i umiejętność intuicyjnego wglądu w czyjeś intencje...pozwala Ci nie mieszać samej sobie lub innym Tobie w głowie. Duża siła wnętrza u Ciebie zdobyta metodami prób i błędów w innych wcieleniach. Silna wola, moc umysłu.

 

4. Co dusza zaniedbala, czego powinna sie jeszcze nauczyc - VI Kochankowie

masz potrzebę Kochania i bycia Kochaną, gdzie panuje ciepło, wzajemna troska o siebie i szacunek. Miłość bezwarunkową jeszcze przyjdzie Ci zaznać, doświadczyć.

 

 

Plan fizyczny obecnego wcielenia

 

5. Zajecie, do ktorego czlowiek ma predyspozycje - XIV Umiarkowanie

Mediator, osoba działająca kojąco, uspokajająco na innych. Świetny przyjaciel...pomocna w trudnościach, warto Cię mieć obok siebie :)). Natura...życie blisko niej...czerpanie z niej energii, harmonijny dom z dobrą atmosferą. Masz silnego opiekuna - Aniołka Stróża :aniolek:

 

6. Niezmienne cechy usposobienia - IX Eremita

mądrość zdobyta w wielu wcieleniach. "Nawet gdy idziesz ciemną doliną zła się nie ulękniesz"...nie zatracasz widzenia dobrej drogi..właściwej dla siebie...nawet gdy okoliczności życiowe nie sprzyjają. Jakby niezależność myślenia (Siła wyżej), ale i dystans, ciężko na Ciebie wpłynąć bo Ty wiesz swoje..choć nie zawsze to otwarcie powiesz :D i słusznie. (tez to kiedyś miałam na tym miejscu :P)

 

7. Okolicznosci obecnego życia - V Papiez

nauczyciel...doradza...dzielenie się swą wiedzą...stanowienie dobrego przykładu, ale i udzielanie mądrych rad. Mądrość ogromna, wielowymiarowa jakby...potrafisz spojrzeć na wiele spraw z wielu stron, dzieki czemu potrafisz postawić się w sytuacji innych, zrozumieć czyjeś położenie, ewentualne uczucia...to czyni Cię świetnym doradzą, ale i psychologiem :D

 

8. Możliwy status majatkowy - VII Rydwan

Niezależność się zaznacza...jeśli jeszcze jej nie ma...to winnaś zadbać o sferę materialną, może założyć firmę? Możesz osiągnąć sukces.

 

9. Szanse na przezycie milosci, zalozenie szczesliwego zwiazku - VIII Sprawiedliwosc

tu jakby sprawy dotychczasowe rzucają się na pierwszy ogień. Uważam, że jest możliwość, ale najpierw musisz wyzwolić wnętrze od lojalności wobec Sprawiedliwości.

 

10. To, z czym człowiek musi sie pogodzic, a z czym walczyc - IV Cesarz

walczyć powinnaś o swoją stabilizacje, dostatek, a pogodzić się z nadchodzącymi zmianami.

 

 

WCIELENIE PRZESZŁE

 

Plan duchowy przeszłego wcielenia

 

11. To, co w poprzednim wcieleniu było do przerobienia - XX Sad

rodzina była najważniejsza dla Ciebie...być może poprzednie wcielenie poświęciłaś całe dla innych i nie miałaś okazji pomysleć o sobie, dlatego teraz...będzie taka możliwość :)

 

12. Jak człowiek poradził sobie z tym, co miał do przerobienia - I Mag

świetnie spełniłaś swoje zadania, ale też myślę, że dużo wcześniej zajmowałaś się ezoteryką..tematy nie są Ci obce. Zresztą czujesz to :)

 

13. Co jeszcze zostało do zrobienia - X Kolo Fortuny

wzięcie życia w swoje ręce i żyć tak jak pragniesz bo wcześniej nie było Ci dane. Co najmniej 2 wcielenia poświęcałaś się rodzinie.

 

Plan fizyczny przeszłego wcielenia

 

14. Okoliczności narodzin - III Cesarzowa

Dobre okoliczności. Wygodnie, ciepło...czekano na Ciebie, pewnie byłaś oczkiem w głowie mamy w przeszłym wcieleniu. Otrzymałaś wiele miłości, którą sama później przekazałaś swej rodzinie.

 

15. Długość życia - 0 Glupiec

przeciętna długość życia...zapewne koło 50-60 lat

 

16 Rodzaj śmierci - XII Wisielec

być może na starość pojawiły się dolegliwości ograniczające poruszanie się, co mogło powodować przymusową bierność, a może życie spokojne, ale...naturalna śmierć myślę.

 

17. Płeć - XIX Slonce

Mężczyzna? Energia męska jak nic

 

18. Wykonywane zajęcie - XXI Swiat

może podróżowałaś? Ale nie pasuje mi to z poświęceniem sie dla rodziny...chyba, że karta pokazuje zamknięty świat, swój świat, rodzinny oczywiście.

 

19. Cechy charakteru - XVIII Ksiezyc

byłaś nieodkryta...sama dla siebie. Być może żyłaś z dnia na dzień skoncentrowana na życiu i nie myślałaś o sobie jakoś specjalnie.

 

20. Rodzina - XV Diabel

Rodzina...bardzo Ci na niej zależało, wręcz uzależnienie od niej...poświęcenie...jak na karcie diabła nałożone kajdany...Ale kiedyś takie czasy też były...że choćby się waliło, paliło to się ludzie nie rozstawali i żyli do końca

 

21. Okoliczności życia - XVII Gwiazda

zawsze potrafiłaś mieć dobre, pozytywne myśli. Nawet wtedy gdy było źle, a może zwłaszcza wtedy? Dawało Ci to otuchę. Może czułaś od zawsze opiekę nad sobą? (umairkowanie - silny Anioł Stróż)

 

22. Jakość życia - XVI Wieza

oj ciężkie życie miałaś...zapewne w domu...niespokojnie...partner/partnerka wymagający/a (Diabeł), wywierająca naciski. Może były to czasy wojny....wiele przeżyłaś...ale nigdy nie straciłaś wiary i dobrego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...