Skocz do zawartości

2 mieczy


mała24/5

Rekomendowane odpowiedzi

wylosowalam tylko jedna kartę c 2 mieczy w pytaniu czy sa checi kontynuowania znajomosci oznacza ze nie chce czy moze ze sie waha i stoi na przeszkodzie cos jakas wewnetrzna blokada? Mysle tez ze po prostu wycofanie sie. Chialabym tylko ta jedna kartę zinterpretowac do tego pytania.

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza

Pan ma jakieś wewnętrzne blokady, waha się...ma wewnętrzny konflikt... Chciałby, ale... Jest sceptycznie nastawiony, nie umie podjąć decyzji. Dla mnie z jego strony na dzień dzisiejszy nie będzie kontynuacji.

 

A może zrobisz rozkład na ukryte intencje pana?

 

1. Jak mnie postrzga?

2. Jak jejo zdaniem ja go postrzegam?

3. Jakie uczucia do mnie pokazuje na zewnątrz?

4. Co naprawdę pan czuje do mnie?

5. Jak postrzega naszą relację?

 

I opcjonalnie: Rozwój znajomości do np.: 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

To znaczy ja juz zadałam pytanie czy mysli i czy sie odezwie i wyszlo ze nic nie bedzie z tego rozkładu tzn nie bedzie zadnej kontynuacji. Ale ta karte dociagnelam żeby sie dowiedzieć czy on chce kontynuować. i wyszła ta 2 mieczy roźnie opisywana bo gdzies jest napisane ze kontakt przez łącza. gdzieś indziej wycofanie i whania.

 

Na pytanie czy sie odezwie wyszly mi wtedy karty ksiezyc wieża i król mieczy wiec na pewno nie...

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy to On nie ma chęci kontynuowania. Zablokował się. Zamknął oczy jak na karcie oraz skrzyżował miecze na klatce piersiowej... To gest obronny - zamknięcia się na relacje...

 

No tez tak myślę :)

Odnośnik do komentarza
To znaczy ja juz zadałam pytanie czy mysli i czy sie odezwie i wyszlo ze nic nie bedzie z tego rozkładu tzn nie bedzie zadnej kontynuacji. Ale ta karte dociagnelam żeby sie dowiedzieć czy on chce kontynuować. i wyszła ta 2 mieczy roźnie opisywana bo gdzies jest napisane ze kontakt przez łącza. gdzieś indziej wycofanie i whania.

 

Na pytanie czy sie odezwie wyszly mi wtedy karty ksiezyc wieża i król mieczy wiec na pewno nie...

 

No, pan sie odciął... I w sumie nie podał za bardzo powodu...

Odnośnik do komentarza

Checi sa, ale jedynie na poziomie czysto intelektualnym, ewentualnie, jezeli cos miedzy Wami jest to tak bardzo, bardzo fair. Relacje w 2 Mieczach sa odciete od uczuc, a obie strony dbaja o to, aby bylo bezproblemowo, kompromisyjnie i aby kazda strona byla "zadowolona". To polega mniej wiecej na tym, ze jak dajmy na to w TV leci serial, ktory lubi ona i mecz pilki noznej, ktory chcialby obejrzec on, to oni nie beda sie klocic, kto bedzie ogladal, tylko zorganizuja drugi telewizor.

Jednak takie podejcie na dluzsza mete jest zimne i bezuczuciowe. Wiec jezeli nie przerodzi sie w nic innego to po 2 Mieczy nastepuje 3 Mieczy i to juz jest bolesne rozpoznanie, ze "to nie to" i zazwyczaj chirurgiczne odcinanie sie od tego, co jest.

Takze 2 Mieczy, jezeli na dluzsza mete, to prowadzi do rozczarowan. Zwiazkowo raczej nie jest. Chyba, ze znajomosc ma pozostac netowa (tez moze sie to pokazac) albo na poziomie czysto intelektualnym (bez zaangazowania uczuciowego), gdzie obie osoby wymieniaja sie wiedza.

Odnośnik do komentarza

a pan wolny?

Ksiezyc, Wieza, Krol mieczy - pods.Smierc/Cesarz

pan moglby Ci co nieco wyjasnic, ale postanowil tego nie robic i urwac kontakt

Cesarz - ma zone badz ewentualnie sprawa wieku albo jest Twoim przelozonym/szefem i np. nie uznaje relacji w miesjcu pracy

w 2 mieczach pokazuje, ze nie chce zaciesniac/kontunuowac relacji z Toba

Odnośnik do komentarza

Ksiezyc, Wieza, Krol mieczy ---> suma (HB) VII Rydwan

 

 

Te karty mowia o tym, ze pan postrzegal Wasza znajomosc/relacje czy jak to nazwiesz, jako cos nierealnego, cos, co nie ma racji bytu, gdzie on (albo nawet Wy oboje) sie w tym gubiliscie. To karta iluzji i dwuznacznosci, falszywych wyobrazen i nalogow, jak rowniez uzalezniajacych relacji. W Wiezy widac, ze on sie od tego (przynajmniej w jego mniemaniu) uwolnil. Wieza burzy streotypy myslowe i ramy, ktore nas w jakis sposob ograniczaja. Tu tymi ograniczeniami byla Wasza relacja niestety, ktora nie dawala panu oddychac. On czul sie wrecz zniewolony. Byc moze uczucie bylo bardzo silne albo bardzo nim miotalo. W kazdym razie czul sie niepewnie z tym i niedobrze mu bylo. Wiec zburzyl to i odsunal sie. Wybral dzialania z daleka od emocji, ktore nie byly mu milo. W podsumie jest VII Rydwan, takze pan raczej nie widzi dla tej znajomosci racji bytu. Popedzil przed siebie. Kontaktu nie widac w kartach.

 

Jezeli kiedykolwiek mialby byc jakis kontakt to 2 Mieczy jasno mowi, ze nie wykroczy on poza sfere intelektualna. Czyli moze jakas wymiana wiadomosci, wiedzy... ale zero uczuc, zero emocji. On tak tego chce.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
To znaczy ja juz zadałam pytanie czy mysli i czy sie odezwie i wyszlo ze nic nie bedzie z tego rozkładu tzn nie bedzie zadnej kontynuacji. Ale ta karte dociagnelam żeby sie dowiedzieć czy on chce kontynuować. i wyszła ta 2 mieczy roźnie opisywana bo gdzies jest napisane ze kontakt przez łącza. gdzieś indziej wycofanie i whania.

 

Na pytanie czy sie odezwie wyszly mi wtedy karty ksiezyc wieża i król mieczy wiec na pewno nie...

 

Czy się odezwie...po tych kartach niestety widać że nie...odciął się i myślę że zamilkł nagle/gwałtownie bez podania przyczyny, jakiegokolwiek wyjaśnienia...

Co do tego czy chce kontynuować Waszą znajomość...no po karcie 2 Mieczy widać wycofanie, zwątpienie ~ Pan ma jakąś blokadę emocjonalną...nie wiem, może być też tak że się czymś rozczarował, ale nie znam Waszej sytuacji więc ciężko powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Checi sa, ale jedynie na poziomie czysto intelektualnym, ewentualnie, jezeli cos miedzy Wami jest to tak bardzo, bardzo fair. Relacje w 2 Mieczach sa odciete od uczuc, a obie strony dbaja o to, aby bylo bezproblemowo, kompromisyjnie i aby kazda strona byla "zadowolona". To polega mniej wiecej na tym, ze jak dajmy na to w TV leci serial, ktory lubi ona i mecz pilki noznej, ktory chcialby obejrzec on, to oni nie beda sie klocic, kto bedzie ogladal, tylko zorganizuja drugi telewizor.

Jednak takie podejcie na dluzsza mete jest zimne i bezuczuciowe. Wiec jezeli nie przerodzi sie w nic innego to po 2 Mieczy nastepuje 3 Mieczy i to juz jest bolesne rozpoznanie, ze "to nie to" i zazwyczaj chirurgiczne odcinanie sie od tego, co jest.

Takze 2 Mieczy, jezeli na dluzsza mete, to prowadzi do rozczarowan. Zwiazkowo raczej nie jest. Chyba, ze znajomosc ma pozostac netowa (tez moze sie to pokazac) albo na poziomie czysto intelektualnym (bez zaangazowania uczuciowego), gdzie obie osoby wymieniaja sie wiedza.

Dziekuje za wyczerpujaca i ciekawa interpretacje tej karty w tym pytaniu:)) W sumie cos w tym jest. Po pierwsze ja tez nie che problemów dla tego nie pytam o nic uważam ze sam by mi powiedzial, Po drugie ta znajomosc byla krótka i nie zdażyła wejsc w cos wiecej niż koleżenstwo był raczej flirt zauroczenie itd.

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza
a pan wolny?

Ksiezyc, Wieza, Krol mieczy - pods.Smierc/Cesarz

pan moglby Ci co nieco wyjasnic, ale postanowil tego nie robic i urwac kontakt

Cesarz - ma zone badz ewentualnie sprawa wieku albo jest Twoim przelozonym/szefem i np. nie uznaje relacji w miesjcu pracy

w 2 mieczach pokazuje, ze nie chce zaciesniac/kontunuowac relacji z Toba

Pan wolny ale starszy o 8 lat wiec chodzi o wiek. W sumie urwal konrtakt dzienie bo sam z siebie dzwonił pisal. Oczywiscie spotykalismy sie tez i nagle ciach. W sumie nawet tez nie zapaytałam dla czego sie nie odzywa...

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza
Czy się odezwie...po tych kartach niestety widać że nie...odciął się i myślę że zamilkł nagle/gwałtownie bez podania przyczyny, jakiegokolwiek wyjaśnienia...

Co do tego czy chce kontynuować Waszą znajomość...no po karcie 2 Mieczy widać wycofanie, zwątpienie ~ Pan ma jakąś blokadę emocjonalną...nie wiem, może być też tak że się czymś rozczarował, ale nie znam Waszej sytuacji więc ciężko powiedzieć...

Ja kiedys pytalam o jego stosunek tutaj do mnie ale nie moge odnależć tego rozkałduu a chciałam zwerifikować. on miał ciepły stosunek do mnie i wogole. Tak sie zastanawiam czy to ja czasami nie byłam za chlodna albo raczej niedostepna i dla tego tak wyszło. w sumie nawet teraz jak sie nie odzywa to ja nie zapytałam go dlaczego. Nie mam kart sama sobie nie stawiam rozłoze moze później ten rokład ukryte intenceje . Dziekuje :) wszystkim:)

:

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza
Ksiezyc, Wieza, Krol mieczy ---> suma (HB) VII Rydwan

 

 

Te karty mowia o tym, ze pan postrzegal Wasza znajomosc/relacje czy jak to nazwiesz, jako cos nierealnego, cos, co nie ma racji bytu, gdzie on (albo nawet Wy oboje) sie w tym gubiliscie. To karta iluzji i dwuznacznosci, falszywych wyobrazen i nalogow, jak rowniez uzalezniajacych relacji. W Wiezy widac, ze on sie od tego (przynajmniej w jego mniemaniu) uwolnil. Wieza burzy streotypy myslowe i ramy, ktore nas w jakis sposob ograniczaja. Tu tymi ograniczeniami byla Wasza relacja niestety, ktora nie dawala panu oddychac. On czul sie wrecz zniewolony. Byc moze uczucie bylo bardzo silne albo bardzo nim miotalo. W kazdym razie czul sie niepewnie z tym i niedobrze mu bylo. Wiec zburzyl to i odsunal sie. Wybral dzialania z daleka od emocji, ktore nie byly mu milo. W podsumie jest VII Rydwan, takze pan raczej nie widzi dla tej znajomosci racji bytu. Popedzil przed siebie. Kontaktu nie widac w kartach.

 

Jezeli kiedykolwiek mialby byc jakis kontakt to 2 Mieczy jasno mowi, ze nie wykroczy on poza sfere intelektualna. Czyli moze jakas wymiana wiadomosci, wiedzy... ale zero uczuc, zero emocji. On tak tego chce.

W sumie my bardzo duzo z sobą żartowalismy gadaliśmy. czy sie męczył? raczej ta rekacja te kontakty wychodziły od niego. Mzoliwe ze dzo fantazjował malo sie widywalimsy bo on wyjeżdzal do pracy wiec kontakt bardziej przez łacza.

Edytowane przez mała24/5
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Ja kiedys pytalam o jego stosunek tutaj do mnie ale nie moge odnależć tego rozkałduu a chciałam zwerifikować. on miał ciepły stosunek do mnie i wogole. Tak sie zastanawiam czy to ja czasami nie byłam za chlodna albo raczej niedostepna i dla tego tak wyszło. w sumie nawet teraz jak sie nie odzywa to ja nie zapytałam go dlaczego. Nie mam kart sama sobie nie stawiam rozłoze moze później ten rokład ukryte intenceje . Dziekuje :) wszystkim:)

:

 

Powiem Ci tak z własnego doświadczenia z kartami...i tak w duuużym skrócie...

Z tych kart które tu masz...

Po 1 - to że na daną chwilę karty pokazały iż się nie odezwie ~ nie oznacza że nie odezwie się już w ogóle nigdy do Ciebie...

Po 2 - to że na daną chwilę gdy zapytałaś czy chce kontynuować znajomość z Tobą pokazała sie karta 2 Mieczy ~ też nie zakładałabym że nie będzie tego chciał już nigdy...

 

Bardzo możliwe że byłaś dla Pana zbyt chłodna i rozczarowała Go właśnie taka Twoja postawa bo być może liczył na cieplejsze relacje...możliwe...

Można tak gdybać beż końca...

Tak więc naprawdę proponuję zrobić jakiś jeden konkretny/porządny rozkład który więcej Ci "powie".

 

P.S.

A rozkładu o którym wspominasz najprawdopodobniej nie możesz odnależć dlatego że byl atak hakerski na forum...i poznikało wieleee....

 

 

Pozdrawiam Cieplutko.:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...