Skocz do zawartości

Grudzień u Linkinii


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Mam problem z odczytaniem ''Nieoczekiwane''. Nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Z góry bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcą swój czas i dodadzą coś od siebie, poprawią ;)

 

Grudzień

1-10 dnia miesiąca - 2 denarów - Będzie trochę pracowicie, ale też leniwie. Może być problem z kontynuowaniem rozpoczętych prac. Rozważanie za i przeciw w sprawie finansowej/współpracy/czy innej.

10-20 dnia miesiąca - Cesarzowa - Dobry czas i nastrój, dbanie o siebie i dogadzanie. Kreatywność.

20-31 dnia miesiąca - As pucharów, dociągnęłam 10 mieczy - Radosny czas, imprezy, pomysły… nie wiem jak dopasować do tego 10 mieczy. Może przesyt tym wszystkim?

 

Uczucia - 5 pucharów, 2 mieczy, 6 pucharów – Samotność. Bicie się z myślami, dokonywanie wyboru. Wspominanie tego, co było, trochę tęsknienie za przeszłością. Albo pojawienie się kogoś z przeszłości i związane z tym przemyślenia, dylematy.

Przyjaźnie - 9 pucharów, Rycerz buław, 3 buław – Zadowolenie, stabilizacja. Nowe kontakty, które zaowocują długą znajomością. Albo pokłócenie z kimś, odcięcie się i rozejście dróg.

Nieoczekiwane - 7 buław, Księżyc, Świat – obawy, lęki przed czymś nowym? Zdeterminowanie, mimo obaw i sukces?

Ogólna atmosfera miesiąca - 10 pucharów, Rycerz denarów, 3 mieczy – Radość, spełnienie, wsparcie, realizacja planów, rozwaga i dokładność w działaniu. Odcięcie się od czegoś przykrego? Albo rozczarowanie czymś.

Odnośnik do komentarza

Grudzień

1-10 dnia miesiąca - 2 denarów - będziesz chciała zrobić wiele rzeczy na raz, wiele spraw będziesz chciała rozpocząć, stawianie sobie ciagle nowych zadań/wyzwań-pracowicie

10-20 dnia miesiąca - Cesarzowa -Troszeczkę sie zatrzymasz, odpoczniesz, Skupisz sie głównie na sobie

20-31 dnia miesiąca - As pucharów, dociągnęłam 10 mieczy - Emocje zasłonią Ci obraz rzeczywistości. Działając zbyt uczuciowo możesz niezauważać oczywistych rzeczy :)

 

Uczucia - 5 pucharów, 2 mieczy, 6 pucharów – Skupisz sie na stracie i na rozmyślaniu wspominaniu, zamiast cieszyć sie z tego co masz :) Takie rozpamiętywanie i skupianie sie na stratach.

Przyjaźnie - 9 pucharów, Rycerz buław, 3 buław – Przyjaźnie będą krótkie, ale intensywne. Radość, serdeczność, korzystanie z życia, ale ta sielanka wśród przyjaciół sie skończy.

Nieoczekiwane - 7 buław, Księżyc, Świat – Los zagra Ci troche na nosie, ale stawisz mu czoła wykorzystując okazje. Będzie nieoczekiwana zmiana sytuacji na lepszą.

Ogólna atmosfera miesiąca - 10 pucharów, Rycerz denarów, 3 mieczy – Nie wszystko jest tak trwałe i nie zniszczalne jak sie może wydawać. Raz dobrze, a raz źle. Masz wpłów na to jaki będzie miesiac, wiele zalezy od Ciebie :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Linkinia

Myślę, że już nic szczególnego się nie wydarzy, więc weryfikuję. Serdecznie dziękuję Madiie :bukiet_na: Bardzo celna interpretacja, już leci do Ciebie punkcik.

 

 

Grudzień

1-10 dnia miesiąca - 2 denarów - Będzie trochę pracowicie, ale też leniwie. Może być problem z kontynuowaniem rozpoczętych prac. Rozważanie za i przeciw w sprawie finansowej/współpracy/czy innej.

10-20 dnia miesiąca - Cesarzowa - Dobry czas i nastrój, dbanie o siebie i dogadzanie. Kreatywność.

20-31 dnia miesiąca - As pucharów, dociągnęłam 10 mieczy - Radosny czas, imprezy, pomysły… nie wiem jak dopasować do tego 10 mieczy. Może przesyt tym wszystkim?

Uczucia - 5 pucharów, 2 mieczy, 6 pucharówSamotność. Bicie się z myślami, dokonywanie wyboru. Wspominanie tego, co było, trochę tęsknienie za przeszłością. Albo pojawienie się kogoś z przeszłości i związane z tym przemyślenia, dylematy.

Przyjaźnie - 9 pucharów, Rycerz buław, 3 buławZadowolenie, stabilizacja. Nowe kontakty, które zaowocują długą znajomością. Albo pokłócenie z kimś, odcięcie się i rozejście dróg. --> nowy kontakt, który zapowiadał się bardzo ładnie, ale tak mnie ta osóbka wyprowadzała z równowagi, że zdecydowałam się tylko kolegować.

Nieoczekiwane - 7 buław, Księżyc, Świat – obawy, lęki przed czymś nowym? Zdeterminowanie, mimo obaw i sukces?

Ogólna atmosfera miesiąca - 10 pucharów, Rycerz denarów, 3 mieczyRadość, spełnienie, wsparcie, realizacja planów, rozwaga i dokładność w działaniu. Odcięcie się od czegoś przykrego? Albo rozczarowanie czymś.

 

Grudzień

1-10 dnia miesiąca - 2 denarów - będziesz chciała zrobić wiele rzeczy na raz, wiele spraw będziesz chciała rozpocząć, stawianie sobie ciagle nowych zadań/wyzwań-pracowicie

10-20 dnia miesiąca - Cesarzowa -Troszeczkę sie zatrzymasz, odpoczniesz, Skupisz sie głównie na sobie

20-31 dnia miesiąca - As pucharów, dociągnęłam 10 mieczy - Emocje zasłonią Ci obraz rzeczywistości. Działając zbyt uczuciowo możesz niezauważać oczywistych rzeczy :)

 

Uczucia - 5 pucharów, 2 mieczy, 6 pucharów – Skupisz sie na stracie i na rozmyślaniu wspominaniu, zamiast cieszyć sie z tego co masz :) Takie rozpamiętywanie i skupianie sie na stratach.

Przyjaźnie - 9 pucharów, Rycerz buław, 3 buław – Przyjaźnie będą krótkie, ale intensywne. Radość, serdeczność, korzystanie z życia, ale ta sielanka wśród przyjaciół sie skończy.

Nieoczekiwane - 7 buław, Księżyc, Świat – Los zagra Ci troche na nosie, ale stawisz mu czoła wykorzystując okazje. Będzie nieoczekiwana zmiana sytuacji na lepszą.

Ogólna atmosfera miesiąca - 10 pucharów, Rycerz denarów, 3 mieczy – Nie wszystko jest tak trwałe i nie zniszczalne jak sie może wydawać. Raz dobrze, a raz źle. Masz wpłów na to jaki będzie miesiac, wiele zalezy od Ciebie :]

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...