Jump to content

Karty anielskie-wsparcie w miłości dr. Doreen Virtue - wylosuję chętnym przesłanie:)


Recommended Posts

Witam

 

Otwieram temat z przesłaniami miłosnymi.

 

Oferuję Wam wylosowanie przesłań z kart Dr Doreen Virtue- Karty Anielski- Wsparcie w miłości”... Zasady takie jak w przesłaniach anielskich czyli Wy zadajecie proste, konkretne pytanie (nie typu gdzie, kiedy itd. itp.) a ja Wam losuję hasła, podpowiedzi, słowa, rady od tzw Miłosnych Aniołów.

 

Te przesłania są idealne dla osób samotnych- co mają zrobić aby znaleźć miłość; dla osób w związkach- co mają zrobić by polepszyło się lub aby było tak dobrze jak do tej pory.

Jednak te karty są również po to aby poprawić wszelkie relacje z przyjaciółmi, rodzicami itp. itd.

 

Wyciągnę dla Was przesłania oraz pomogę w ich interpretacji.

 

PROSZĘ tylko dopisywać swoje imiona do pytań :) Jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie to proszę o dopisek czy jest się osobą samotną czy w związku- pomoże mi to w interpretacji.

 

Pozdrawiam cieplutko i gorąco zachęcam do pisania

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • Replies 360
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • julenka

  169

 • artvisage

  30

 • Dorotik

  16

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam   Otwieram temat z przesłaniami miłosnymi.   Oferuję Wam wylosowanie przesłań z kart Dr Doreen Virtue- Karty Anielski- Wsparcie w miłości”... Zasady takie jak w przesłaniach anielskich czyli

ODRZUĆ NAWYK KONTROLOWANIA   „Pozwól tej sytuacji rozwijać się w naturalny sposób.”   Romantyczne Anioły pragną przypomnieć Ci o tym, iż kontrolowanie sytuacji lub innych osób nie prowadzi o ni

CZYNNIKI RELIGIJNE   „Twoje życie uczuciowe znajduje się pod wpływem wychowania w duchu określonej religii i Twojej duchowej ścieżki   Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii

Witam:)

Jestem samotna i chciałabym zapytać co zrobić, może zmienić w sobie by poznać tego kogoś mi pisanego bo na dzień dzisiejszy nikogo takiego nie spotkałam choć cały czas jest przy mnie były i nie wiem co z tym fantem zrobić. Czy dać nam jeszcze szansę czy sobie już to odpuścić.

Justyna

Pozdrawiam :)

Edited by migotka20
Link to post
Share on other sites

Witam !Moje imię Sandra :)

co mam zrobić żeby poprawiła sie moja sytuacja z rodzicami ?

 

i co mam zrobić żeby poprawiła się sytuacja z moim byłym mężem ( czyli żeby nasze kontakty były poporstu normalne)

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Kochani przepraszam za moją nieobecność... była ona spowodowana wieloma czynnikami nie zawsze zależnymi ode mnie... jeszcze zdrowa nie jestem ale postaram się zacząć odpowiadać na pytania- proszę o wyrozumiałość. Mam sporo własnych problemów z którymi muzę się uporać

 

pozdrawiam serdecznie <3

Link to post
Share on other sites

Proszę o cierpliwość... Jestem też tylko człowiekiem, nie mam "etatu" na ezoforum więc to nie jest moja praca, traktuję to jako dodatowe zajęcie w wolnym czasie. Prosiłabym o zrozumienie, mam prawo mieć swoje problemy, choroby czy nawet złe samopoczucie... Jeżeli jestem aktywna na forum to każdy ma pewność, że swoją odpowiedź dostanię w swoim czasie... nigdy jeszcze nikogo nie olałam więc proszę być spokojnym.

 

Dzisiaj wieczorem powinna już pierwsza osoba dostać odpowiedź

Link to post
Share on other sites
;)

Co powinnam zrobić,żeby poukładać sobie życie uczuciowe?Agata, był ktoś, ale się odseparował,więc obecnie sama.

Przesłanie- poukładanie życia uczuciowego

 

UWOLNIJ SWOJEGO BYŁEGO PARTNERA

 

„Nadszedł czas,

by oczyścić Twoją energię.

 

Twoja sytuacja uczuciowa ulegnie poprawie kiedy emocjonalnie i energetycznie uwolnisz swojego byłego partnera. Ktoś lub jakaś sprawa z przeszłości może do ciebie co jakiś czas wracać więc energetycznie tkwisz cały czas w starej miłości. Nowy partner pojawi się wtedy kiedy ostatecznie wyzwolisz się z tego co było kiedyś. Ciągnąc to tak jak jest do tej pory możesz napotkać jedynie to samo odbicie, partnera z przeszłości, w innych osobach. Spróbuj w dowolny sposób zerwać z tym co było np. paląc po nim listy, kasując sms, numer, zdjęcia czy po prostu afirmować się dowolnym zdaniem typu „uwalniam się od dawnej miłości i z radością przyjmuję nową, lepszą miłość”. Proces uwalniania się nie zawsze musi być miły, ale warto pamiętać o tym po co my to robimy. Bądź świadoma, że następnym krokiem będzie poznanie nowej miłości. Jeżeli obawiasz się czegoś poproś o wsparcie Romantyczne Anioły.

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Klaudia - jestem singlem

Co mam zrobić,aby znaleźć miłość?

Bardzo dziękuję :)

Przesłanie- znalezienie miłości

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

 

ROZMOWY OD SERCA

 

„Szczerze porozmawiaj

o swoich odczuciach

ze swoją drugą połową.”

 

Romantyczne Anioł dają Ci to jako wskazówkę, iż Twoja miłość wymaga uzdrowienia poprzez szczerą komunikacje. Zbyt długo tłumisz w sobie swoje uczucia i emocje a to nie pozwala pokazać Twojego prawdziwego Ja i Twojego prawdziwego piękna potencjalnemu partnerowi. Nie ważne czy obawiasz się odrzucenia lub niezrozumienia powinnaś powiedzieć wszystko prosto i otwarcie co czujesz, czego potrzebujesz i czego oczekujesz. Może jest ktoś kto Ci się podoba lub o kim ciągle myślisz. Wyznaj mu swoje uczucia. Jeśli nie czujesz się na siłach poproś kogoś o pomoc w rozmowie bądź też w doradzeniu w jaki sposób masz to zrobisz. Szczera rozmowa od serca jest jedynym dobrym rozwiązaniem i szansą na lepsze. Być może za pierwszym razem nie wyjdzie tak jak chciałaś ale bynajmniej oczyścisz się i odetniesz od tych emocji i będziesz w stanie przyciągnąć nowe fajne relacje. Pamiętaj rozmowa to podstawa, a szczerość to fundament każdego związku, każdej relacji.

Link to post
Share on other sites
Kasia , Konrad - co ja mam z tą znajomością zrobić? to mój ex

Przesłanie- relacje z Konradem

 

WYCOFANIE SIĘ

 

„Nadszedł czas,

by odłączyć się od świata.”

 

Romantyczne Anioły radzą abyście oderwali się od świata zewnętrznego. Liczycie się tylko Wy, dajcie sobie czas na spędzenie dłuższego czasu tylko we dwoje- bez pracy, bez przyjaciół, rodziny, obowiązków, telefonów czy internetu. Docencie własne towarzystwo, to co lubicie w sobie i partnerze najbardziej. Przeanalizujcie swój związek.

Jeżeli jednak nie da się wrócić do byłego partnera karta razi abyś po przebywała w samotności. Poświęć ten czas na refleksje, przemyślenia, medytacje dzięki którym jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe uczucia i myśli. Jeżeli chcesz podjąć działania to upewnij się czy kieruje Tobą Twoja intuicja. To na pewno umocni Twoją energię i umożliwi szybkie przyciągnięcie i zamanifestowanie w Twoim życiu kochającego partnera (niekoniecznie byłego).

 

POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”

 

Romantyczne Anioł proszą cię abyś pozwoliła sobie pomóc poprzez inne osoby. Jeżeli masz problem zwróć się z tym do zaufanej osoby. Ona poprzez rozmowę może udzielić Ci dobrej rady lub zyskasz inne spojrzenie na daną sprawę. Jeżeli jesteś singlem poświęć więcej czasu na różnego rodzaju rozmowy lub wyjścia ze znajomymi. To pomoże Ci oderwać się od byłego partnera i możesz poznać inne ciekawe osoby w tym też nową miłość.

Link to post
Share on other sites
nie wiem, czy mogę prosić o przesłanie dla mojej przyjaciółki Kasi , zakochała się w pewnym Krzysztofie i chce wiedzieć, czy coś z tego będzie ...

Przesłanie-wspólne relacje z Krzysztofem

 

WYBACZENIE I NAUKA

 

„Jak tylko uleczysz przeszłość

i uwolnisz się od niej, doświadczysz

znacznie więcej miłości w teraźniejszości.”

 

Romantyczne Anioł wiedzą, że bardzo pragniesz miłości. Być może w przeszłości zostałaś zraniona i teraz boisz się takiego samego efektu w przyszłości. Ta obawa sprawiła, że wpadłaś w sieć lęku i niemożności pójście naprzód. Ciągłe życie przeszłością, żal i obwinianie nic tu nie zmienią a wręcz przeciwnie odtrąca to co ma do Ciebie przyjść. Zastanów się czy warto tkwić w tym nadal. Może nadszedł czas aby rozprawić się z przeszłością? Jeżeli tak, to na początek Anioły mogą postawić Ci na drodze osoby z przeszłości z którymi nie miałaś okazji do tej pory zakończyć relacji. Jeżeli czujesz żal do konkretnej osoby, naucz się przebaczać lub jeśli trapią Ciebie uczucia to wyznaj je prosto i otwarcie w szczerej rozmowie. Możesz poprosić Romantyczne Anioły o pomoc w odcięciu się od przeszłości i uleczeniu relacji.

 

CHEMIA

 

„Istnieje tu

silne magnetyczne przyciąganie.”

 

Romantyczne Anioły przekazują Ci informacje, iż możesz odczuwać niebywały pociąg do konkretnej osoby. Być może jest to uczucie obustronne więc najprawdopodobniej wytworzyła się między Wami chemia. To też informacja iż czasami chemia może być powodem stresu i chęci ucieczki od podjęcia decyzji/działań. Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw poddaniu się emu uczuciu, to warto zaryzykować podjąć wyzwanie i popracować nad dalszym rozwojem tej relacji. Możesz poprosić o wsparcie Anioły w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczącej tej chemii.

Link to post
Share on other sites
gdzie mam szukać mężczyzny na dalsze życie.jestem sama i samotna :( Mariola.dziękuję.

Przesłanie-znalezienie mężczyzny na dalsze życie

 

CHEMIA

 

„Istnieje tu

silne magnetyczne przyciąganie.”

 

Romantyczne Anioły przekazują Ci informacje, iż możesz odczuwać niebywały pociąg do konkretnej osoby. Być może jest to uczucie obustronne więc najprawdopodobniej wytworzyła się między Wami chemia. To też informacja iż czasami chemia może być powodem stresu i chęci ucieczki od podjęcia decyzji/działań. Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw poddaniu się emu uczuciu, to warto zaryzykować podjąć wyzwanie i popracować nad dalszym rozwojem tej relacji. Możesz poprosić o wsparcie Anioły w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczącej tej chemii.

 

DAWANIE INNYM ZNAĆ

 

„Jak tylko ujawnisz

swoje najskrytsze potrzeby innym osobom,

wasza więź się umocni.”

 

Anioł prowadzą Cię do momentu gdy będziesz w stanie otworzyć się przed osobą, która znaczy dla Ciebie bardzo dużo lub będzie znaczyć w przyszłości. Jeżeli podejmiesz szczerą dyskusje i zawrzesz w niej swoje prawdziwe pragnienia, emocje, potrzeby, marzenia i inne skryte uczucia, to wszystko powinno doprowadzić Was do odnalezieniu wspólnych cech, pasji itd. itp.. To może umocnić Wasze relacje lub przerodzić je w coś więcej niż znajomość. Nieważne ile wysiłku będzie Cię to kosztować ale prowadzi do wielu korzyści w Twoim życiu uczuciowym.

Link to post
Share on other sites
Witam !Moje imię Sandra :)

co mam zrobić żeby poprawiła sie moja sytuacja z rodzicami ?

 

Mogę też prosić o ogólne przesłania na miłość w moim życiu w 2013 roku?

 

Można prosić o przesłanie na miłość na luty 2013 ? ;-) Aneta

 

 

Tego rodzaju pytania radzę zadawać w innych moich tematach... w tym też MOC MIŁOŚCI- uczucia, miłość, poprawa relacji akceptacja + afirmacje :)

 

Tu nie ukrywam, iż wolałabym skupić się na relacjach partnerskich mimo że w pierwszym poście pisałam o wszelkich relacjach.

Link to post
Share on other sites
Przesłanie-znalezienie mężczyzny na dalsze życie

CHEMIA

„Istnieje tu

silne magnetyczne przyciąganie.”

Romantyczne Anioły przekazują Ci informacje,iż możesz odczuwać niebywały pociąg do konkretnej osoby.Być może jest to uczucie obustronne więc najprawdopodobniej wytworzyła się między Wami chemia.To też informacja iż czasami chemia może być powodem stresu i chęci ucieczki od podjęcia decyzji/działań.Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw poddaniu się emu uczuciu,to warto zaryzykować podjąć wyzwanie i popracować nad dalszym rozwojem tej relacji.Możesz poprosić o wsparcie Anioły w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczącej tej chemii.

DAWANIE INNYM ZNAĆ

„Jak tylko ujawnisz

swoje najskrytsze potrzeby innym osobom,

wasza więź się umocni.”

Anioł prowadzą Cię do momentu gdy będziesz w stanie otworzyć się przed osobą,która znaczy dla Ciebie bardzo dużo lub będzie znaczyć w przyszłości. Jeżeli podejmiesz szczerą dyskusje i zawrzesz w niej swoje prawdziwe pragnienia,emocje,potrzeby,marzenia i inne skryte uczucia,to wszystko powinno doprowadzić Was do odnalezieniu wspólnych cech,pasji itd.itp..To może umocnić Wasze relacje lub przerodzić je w coś więcej niż znajomość. Nieważne ile wysiłku będzie Cię to kosztować ale prowadzi do wielu korzyści w Twoim życiu uczuciowym.

dziękuję serdecznie za poradę kart.już chyba wiem,kogo dotyczy ta porada,i przed kim powinnam się otworzyć.dziękuję. :poklon:

Link to post
Share on other sites
dziękuję serdecznie za poradę kart.już chyba wiem,kogo dotyczy ta porada,i przed kim powinnam się otworzyć.dziękuję. :poklon:

 

Cieszę się że mogłam pomóc :)

Wszystkiego dobrego

 

Pozdrawiam cieplutko <3

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Kochani, bardzo się cieszę, iż mogę Wam poprzez moje karty pomóc i doradzić... Czasami to długo trwa lecz mam nadzieję, że cierpliwość się opłaca.

 

Będę bardzo wdzięczna, iż w ramach „rekompensaty” za otrzymanie odpowiedzi klikniecie przycisk Podziękował/a i jeżeli nie będzie to dla Was problemem gwiazdkę ( * ) jako punkt reputacji dla mojej osoby.

 

Z góry dziękuję :)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
LittleDragon

Dobry wieczór :)

mam na imię Justyna, jestem singlem. Chciałabym się dowiedzieć co mam zrobić (gdzie szukać) aby znaleźć miłości :)

z góry dziękuję i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Witam:)

Jestem samotna i chciałabym zapytać co zrobić, może zmienić w sobie by poznać tego kogoś mi pisanego bo na dzień dzisiejszy nikogo takiego nie spotkałam choć cały czas jest przy mnie były i nie wiem co z tym fantem zrobić. Czy dać nam jeszcze szansę czy sobie już to odpuścić.

Justyna

Pozdrawiam :)

PRZYCIĄGANIE

 

„Przyciągasz romantyczną miłość

poprzez pełne radowanie się obecną chwilą.”

 

Romantyczne Anioły dają Ci informacje, że najlepszym sposobem na wprowadzenie w Twoje życie większego romantyzmu jest przyciąganie, a nie poszukiwanie. Przyciągając pozytywne, miłe energię zyskasz o wiele lepsze rezultaty. Skup się na teraźniejszości i spróbuj zauważyć piękno w chwili obecnej. Pozwól sobie na szczęśliwe chwile niezależnie od pory dnia lub miejsca. Gdy jesteś radosna i pełna nadziei, stajesz się piękniejsza dla świata. Nagradzaj się poprzez drobne rzeczy, rób to co lubisz. Poszukiwanie często wywołuje strach i odpycha miłość, skupiasz się na rozpaczliwym szukaniu i nie dostrzegasz romantyzmu jaki przynosi Ci każdy dzień. Pamiętaj, że stres wpływa negatywnie na Ciebie psychicznie jak również fizycznie przez co możesz stać się mniej atrakcyjna, a tego na pewno ie chcesz. Wyrzuć z głowy złe myśli. Każdy zasługuje na miłość i szczęście- Ty też! Afirmuj się Kocham i jestem kochana... Pracuj z Prawem Przyciągania. Gdy zastosujesz te wskazówki z czasem zobaczysz efekty swojej pracy.

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

Edited by julenka
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Witam !Moje imię Sandra :)

co mam zrobić żeby poprawiła sie moja sytuacja z rodzicami ?

 

i co mam zrobić żeby poprawiła się sytuacja z moim byłym mężem ( czyli żeby nasze kontakty były poporstu normalne)

Przesłanie- poprawa relacji z byłym mężem

 

UWOLNIJ SWOJEGO BYŁEGO PARTNERA

 

„Nadszedł czas,

by oczyścić Twoją energię.

 

Twoja sytuacja uczuciowa ulegnie poprawie kiedy emocjonalnie i energetycznie uwolnisz swojego byłego partnera. Ktoś lub jakaś sprawa z przeszłości może do ciebie co jakiś czas wracać więc energetycznie tkwisz cały czas w starej miłości. Nowy partner pojawi się wtedy kiedy ostatecznie wyzwolisz się z tego co było kiedyś. Ciągnąc to tak jak jest do tej pory możesz napotkać jedynie to samo odbicie, partnera z przeszłości, w innych osobach. Spróbuj w dowolny sposób zerwać z tym co było np. paląc po nim listy, kasując sms, numer, zdjęcia czy po prostu afirmować się dowolnym zdaniem typu „uwalniam się od dawnej miłości i z radością przyjmuję nową, lepszą miłość”. Proces uwalniania się nie zawsze musi być miły, ale warto pamiętać o tym po co my to robimy. Bądź świadoma, że następnym krokiem będzie poznanie nowej miłości. Jeżeli obawiasz się czegoś poproś o wsparcie Romantyczne Anioły.

 

CZYNNIKI RELIGIJNE

 

„Twoje życie uczuciowe

znajduje się pod wpływem wychowania w duchu

określonej religii i Twojej duchowej ścieżki

 

Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii o którą pytasz istotna jest religia lub tradycja/poglądy pokoleniowe. Możliwe, że nie czujesz się z czymś dobrze, a poprzez czynniki religijne nie możesz nic zmienić. Przemyśl to wszystko na spokojnie i albo zaakceptuj albo mimo wszystko próbuj zmieniać. Jeżeli znaczenie na relacje mają inne poglądy w ważnych sprawach należy jak najszybciej podjąć dyskusje i na spokojnie przedstawić swoje stanowisko na dany temat. Kompromis jest konieczny, a szczera rozmowa jest szansą na kompromis. Zaufaj Aniołom, poproś je o wsparcie, a one pomogą Ci rozwiązać obecny problem.

 

 

-----

na pierwsze pytanie, tak jak pisałam wyżej, wolałabym odpowiedzieć w innym temacie

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Witam,

Proszę o karty dla nas :)

Czy nastąpi ocieplenie relacji w naszym związku?

Ja Łukasz, moja partnerka Ania.

Pozdrawiam :)

 

Przesłanie- ocieplenie relacji w związku z Łukaszem

 

ZACHOWAJ OTWARTY UMYSŁ

 

„Twoja bratnia dusza

może różnić się

od Twojego wyobrażenia ideału.”

 

Romantyczne Anioły zsyłają Ci informacje, iż Twoja bratnia dusza może różnić się zupełnie od wcześniejszych wyobrażeń. Miej otwarty umysł zauważaj zalety jak i wady tej osoby- nie idealizuj, ani nie przekreślaj. Być może przywykłaś do klimatu otoczenia jaki wywoływały osoby z którymi przebywałaś wcześniej. Jeżeli naprawdę darzysz tą osobę uczuciem to kochaj ją taką jaką ona jest, z jej zaletami i wadami. Porozmawiaj z partnerem szczerze o Waszej relacji na pewno dojdziecie do porozumienia.

 

FLIRT

 

„Rozszerzaj

swoją przepełnioną radością energię

na innych!”

 

Romantyczne Anioły radzą, abyś odrodziła to uczucie, które było w Was na początku. Kokietowanie partnera czy inne przejawy seksualności wobec partnera na pewno sprawi, że Wasze uczucia ocieplą się. To też rada abyś poprzez zabawne flirtowanie ze swoim partnerem pokazała swoje piękno wewnętrzne, to uśmiech nie tylko poprzez usta ale śmiej się również oczami. Ocieplenie uczuć czasami można wywołać prostymi sposobami. Potrzeba tylko chęci.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Poprosze o przesłanie na pytanie czy jeszcze zejdą sie nasze drogi?Dorota, Andrzej.Pozdrawiam cieplutko

 

nie odpowiadam na pytanie "CZY?" ja tu nie robię rozkładów... losuję przesłania czyli co mam robić aby było lepiej

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites

ok Julenko:)co zrobić aby poprawiły się relacje między nami (ociepliły), znów zabiło jego serce mocniej do mnie:)?

Edited by Dorotik
Link to post
Share on other sites
Marcin

jestem singlem

szukam 2 połówki

Przesłanie- znalezienie drugiej połówki

 

ROZMOWY OD SERCA

 

„Szczerze porozmawiaj

o swoich odczuciach

ze swoją drugą połową.”

 

Romantyczne Anioł dają Ci to jako wskazówkę, iż Twoja miłość wymaga uzdrowienia poprzez szczerą komunikacje. Zbyt długo tłumisz w sobie swoje uczucia i emocje a to nie pozwala pokazać Twojego prawdziwego Ja i Twojego prawdziwego piękna potencjalnej partnerce. Nie ważne czy obawiasz się odrzucenia lub niezrozumienia powinieneś powiedzieć wszystko prosto i otwarcie co czujesz, czego potrzebujesz i czego oczekujesz. Może jest ktoś kto Ci się podoba lub o kim ciągle myślisz. Wyznaj jej swoje uczucia. Jeśli nie czujesz się na siłach poproś kogoś o pomoc w rozmowie bądź też w doradzeniu w jaki sposób masz to zrobisz. Szczera rozmowa od serca jest jedynym dobrym rozwiązaniem i szansą na lepsze. Być może za pierwszym razem nie wyjdzie tak jak chciałeś ale bynajmniej oczyścisz się i odetniesz od tych emocji i będziesz w stanie przyciągnąć nowe fajne relacje. Pamiętaj rozmowa to podstawa, a szczerość to fundament każdego związku, każdej relacji.

 

PRZYCIĄGANIE

 

„Przyciągasz romantyczną miłość

poprzez pełne radowanie się obecną chwilą.”

 

Romantyczne Anioły dają Ci informacje, że najlepszym sposobem na wprowadzenie w Twoje życie większego romantyzmu jest przyciąganie, a nie poszukiwanie. Przyciągając pozytywne, miłe energię zyskasz o wiele lepsze rezultaty. Skup się na teraźniejszości i spróbuj zauważyć piękno w chwili obecnej. Pozwól sobie na szczęśliwe chwile niezależnie od pory dnia lub miejsca. Gdy jesteś radosny i pełen nadziei, stajesz się piękniejszy dla świata. Nagradzaj się poprzez drobne rzeczy, rób to co lubisz. Poszukiwanie często wywołuje strach i odpycha miłość, skupiasz się na rozpaczliwym szukaniu i nie dostrzegasz romantyzmu jaki przynosi Ci każdy dzień. Pamiętaj, że stres wpływa negatywnie na Ciebie psychicznie jak również fizycznie przez co możesz stać się mniej atrakcyjny, a tego na pewno nie chcesz. Wyrzuć z głowy złe myśli. Każdy zasługuje na miłość i szczęście- Ty też! Afirmuj się Kocham i jestem kochany... Pracuj z Prawem Przyciągania. Gdy zastosujesz te wskazówki z czasem zobaczysz efekty swojej pracy.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za opóźnienia..... ale potwornie boli mi ząb, a dentysta niestety akurat na to nie pomoże bo ząb musi sam "wyjść"... jak będę lepiej się czuć to wrócę z odpowiedziami

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Niebawem wracam do odpowiadania na pytania... dajcie mi trochę czasu, tylko dodam recenzje książki i dostaniecie swoje odpowiedzi

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
Dobry wieczór :)

mam na imię Justyna, jestem singlem. Chciałabym się dowiedzieć co mam zrobić (gdzie szukać) aby znaleźć miłości :)

z góry dziękuję i pozdrawiam!

Przesłanie- znalezienie miłości

 

POZOSTAŃ CZUJNY

 

„Znaki Cię ostrzegają.”

 

Romantyczne Anioły ostrzegają Cię, że coś w Twoich uczuciach nie funkcjonuje dobrze. Może chodzić tu też o zachowanie osoby, którą jesteś (byłaś niedawno lub będziesz w najbliższej przyszłości) zainteresowana. Dostrzegaj zarówno zalety jak i wady drugiej osoby. Może tu chodzić o brak szacunku, nieszczerość, niestałość, nałogi lub brak zasad moralnych. Zwracaj uwagę jak dana osoba zachowuje się i w jaki sposób odnosi się do innych, nie tylko znajomych, lecz też całkiem obcych ludzi. Nie próbuj nikogo idealizować, spójrz na rzeczywisty stan sytuacji i rozważ czy na pewno właśnie tego chcesz...

 

ROZTANIE

 

„Zbliża się czas rozstania

z Twoim partnerem.”

 

Romantyczne Anioły przypominają Ci, że są przy Tobie kiedy ich potrzebujesz. Poproś je o wsparcie podczas okresu samotności, uzdrowią Twoje serce, duszę i ciało; napełnią radością i ufnością i przygotują Cię na nowy dobry związek. Doceń ten okres i skup się na sobie, przeanalizuj swoje życie, dowiedz się czego pragniesz i tym się kieruj.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
ok Julenko:)co zrobić aby poprawiły się relacje między nami (ociepliły), znów zabiło jego serce mocniej do mnie:)?

Przesłanie- poprawa relacji (partnerskiej) z Andrzejem

 

DAWANIE INNYM ZNAĆ

 

„Jak tylko ujawnisz

swoje najskrytsze potrzeby innym osobom,

wasza więź się umocni.”

 

Anioł prowadzą Cię do momentu gdy będziesz w stanie otworzyć się przed osobą, która znaczy dla Ciebie bardzo dużo lub będzie znaczyć w przyszłości. Jeżeli podejmiesz szczerą dyskusje i zawrzesz w niej swoje prawdziwe pragnienia, emocje, potrzeby, marzenia i inne skryte uczucia, to wszystko powinno doprowadzić Was do odnalezieniu wspólnych cech, pasji itd. itp.. To może umocnić Wasze relacje lub przerodzić je w coś więcej niż znajomość. Nieważne ile wysiłku będzie Cię to kosztować ale prowadzi do wielu korzyści w Twoim życiu uczuciowym.

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

Link to post
Share on other sites
Serdecznie Witam :)

To ja również poproszę o przesłanie, jestem samotna, a więc co mam zrobić, aby znaleźć miłość?

i jeszcze hm, mam problem z pewnym panem - co zrobić aby poprawiły się relacje między nami?

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Przesłanie- znalezienie miłości

 

POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”

 

Romantyczne Anioł proszą cię abyś pozwoliła sobie pomóc poprzez inne osoby. Jeżeli masz problem zwróć się z tym do zaufanej osoby. Ona poprzez rozmowę może udzielić Ci dobrej rady lub zyskasz inne spojrzenie na daną sprawę. Jeżeli jesteś singlem poświęć więcej czasu na różnego rodzaju rozmowy lub wyjścia ze znajomymi. To pomoże Ci oderwać się od byłego partnera i możesz poznać inne ciekawe osoby w tym też nową miłość.

 

WYCOFANIE SIĘ

 

„Nadszedł czas,

by odłączyć się od świata.”

 

Romantyczne Anioły radzą abyście oderwali się od świata zewnętrznego. Liczycie się tylko Wy, dajcie sobie czas na spędzenie dłuższego czasu tylko we dwoje- bez pracy, bez przyjaciół, rodziny, obowiązków, telefonów czy internetu. Docencie własne towarzystwo, to co lubicie w sobie i partnerze najbardziej. Przeanalizujcie swój związek.

Jeżeli jednak nie da się wrócić do byłego partnera karta radzi abyś po przebywała w samotności. Poświęć ten czas na refleksje, przemyślenia, medytacje dzięki którym jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe uczucia i myśli. Jeżeli chcesz podjąć działania to upewnij się czy kieruje Tobą Twoja intuicja. To na pewno umocni Twoją energię i umożliwi szybkie przyciągnięcie i zamanifestowanie w Twoim życiu kochającego partnera (niekoniecznie byłego).

Edited by Czarownica
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Witam

a dla mnie przesłanie? :_smutny:

przypominam co chcialam moje małżenstwo się sypie co mam robić rozstac sie czy naprawiać - moje imię Asia

 

o wszystkich pamiętam... ale na takie pytania nie odpowiadam z przesłań

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
o wszystkich pamiętam... ale na takie pytania nie odpowiadam z przesłań

 

pozdrawiam cieplutko <3

To te karty na takie pytania się nie nadają? nosiłam sie z zamiarem kupienia takich kart ale skoro mówisz że w tym przypadku nic nie dają to chyba zrezygnuje a co sądzisz o tablicy przewodnictwa aniołów Doreen Virtue?

Link to post
Share on other sites
To te karty na takie pytania się nie nadają? nosiłam sie z zamiarem kupienia takich kart ale skoro mówisz że w tym przypadku nic nie dają to chyba zrezygnuje a co sądzisz o tablicy przewodnictwa aniołów Doreen Virtue?

 

wiesz, zależy od wróżącego.... ja osobiście nie odpowiadam na pytania czy pozostać w związku czy nie ponieważ moim zdaniem z 2 kart nie otrzyma się odpowiedzi tłumaczącej ten konkretny problem... jak dla mnie to takie pytania lepiej zadawać w tematac gdzie stawia się rozkłady bo wtey masz szerszy obraz całej sytuacji

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
już nie proszę .

 

Pozdrawiam

 

jak to ma być śmieszne to niestety tak nie jest... poczytaj najpierw tematy a potem pisz

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

UWAGA ! ! !

 

Jeżeli pytacie się o konkretną osobę (np ja- Pola on- Paddy), proszę określić kim ona jest (np mąż, chłopak, nasza sympatia). Ci, którzy pisali swoje przesłania otrzymają je oprócz odpowiedzi odnośnie relacji- proszę napisać nowego posta z pytaniem o relacje i uwzględnić te sprawy o których pisałam wyżej.

 

Pamiętajcie o moich pozostałych tematach :)

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
Ja także proszę o przesłanie, co mam zrobić, aby znaleźć miłość? Teraz jestem samotna.

Pozdrawiam, Kasia :)

Przesłanie- znalezienie miłości

 

BRATNIA DUSZA

 

„Tak, to jest Twoja bratnia dusza.”

 

Ta karta jest zapewnieniem, że Twoja bratnia dusza na pewno się pojawi. Często jest tak, że bratnią duszą okazuje się osoba, którą już znałaś. Mimo że początkowo nie poczuliście nic szczególnego wobec siebie np. iskry namiętności to nie rezygnujcie z poznania siebie o wiele bliżej.

 

UZDROWIENIE ŻYCIA RODZINNEGO

 

„Twoje życie uczuciowe skorzysta,

jeżeli przebaczysz swoim rodzicom.”

 

Twoje problemy w kwestii uczuć mogą być związane z relacjami jakie masz z rodzicami lub kimś bliskim z rodziny. Osoby, które przyciągasz do swojego życia mogą być odbiciem złych wzorców rodzinnych. Warto poprosić Anioły o to aby pomogły Tobie przejść przez proces wybaczania danej osobie. Wybaczyć to nie znaczy popierać zachowanie, ale to coś w rodzaju detoksykacji Twojego ciała i Twojej duszy z negatywnych emocji. Gdy przejdziesz ten etap z pewnością poczujesz się lepiej, zaczniesz przyciągać do siebie pozytywne zdarzenia, a co za tym idzie także i lepszych ludzi. Skorzysta na tym także związek z sobą. Pamiętaj, że Ty powinnaś być zawsze najważniejsza, gdy poczujesz się silna i szczęśliwa, będziesz wiedzieć co dalej robić...

Link to post
Share on other sites
A czy możesz wyciagnać przeslanie jak zapatruja sie Anioły na moją sytuacje relacji w miłosci

pozdrawiam Asia

Przesłanie- relacje w miłości

 

FRYWOLNOŚĆ

 

„Odtworzenie romantyzmu w związku wymaga

od Ciebie pozwolenia na ponowne rozbłyśnięcie

Twojej młodzieńczej skłonności do zabaw.”

 

Romantyczne Anioły to cherubiny, które cieszą się ze wszystkiego, co spotkają na swojej drodze, obdarzają miłością wszystko i wszystkich włącznie z samym sobą. Pragną abyś i Ty przypomniała sobie, że zabawa i radość z najmniejszych rzeczy codziennych jest niezbędna do życia. Wprowadź w swój harmonogram dnia czas na odrobinę rozrywki, niekoniecznie musi być coś płatne. Rób to, co lubisz i co sprawia Ci prawdziwą radość. Wszystko to sprawi, że odnowisz swoje zasoby energetyczne i poprawisz nastrój. Pamiętaj, iż to co jest w Tobie rozsyłasz w świat i to samo odbierasz z powrotem. Będąc szczęśliwa i czasami frywolna napotkasz też na szczęśliwość losu, który ześle Ci pozytywne zdarzenia lub miłych i interesujących ludzi także nową miłość.

 

UZDROWIENIE ŻYCIA RODZINNEGO

 

„Twoje życie uczuciowe skorzysta,

jeżeli przebaczysz swoim rodzicom.”

 

Twoje problemy w kwestii uczuć mogą być związane z relacjami jakie masz z rodzicami lub kimś bliskim z rodziny. Osoby, które przyciągasz do swojego życia mogą być odbiciem złych wzorców rodzinnych. Warto poprosić Anioły o to aby pomogły Tobie przejść przez proces wybaczania danej osobie. Wybaczyć to nie znaczy popierać zachowanie, ale to coś w rodzaju detoksykacji Twojego ciała i Twojej duszy z negatywnych emocji. Gdy przejdziesz ten etap z pewnością poczujesz się lepiej, zaczniesz przyciągać do siebie pozytywne zdarzenia, a co za tym idzie także i lepszych ludzi. Skorzysta na tym także związek z sobą. Pamiętaj, że Ty powinnaś być zawsze najważniejsza, gdy poczujesz się silna i szczęśliwa, będziesz wiedzieć co dalej robić...

Link to post
Share on other sites
Również poproszę co mam zrobić aby odnaleźć miłosc;) I co anioły mówią o znajomości Ania i Łukasz??

Witaj

 

Jeżeli chodzi o relacje z konkretną osobą zapraszam do zapoznania się z postem # 60 , a wtedy jak najbardziej odpowiem na pytanie. :)

 

Przesłanie- znalezienie miłości

 

POZOSTAŃ OPTYMISTĄ W KWESTIACH UCZUCIOWYCH

 

„Pozytywne myślenie i wiara

zapewnią ci romantyczność.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że masz bardzo duży wpływ na to co się dzieje w Twoim życiu uczuciowym. Nawet jeżeli niedawno Twoje nadzieje w kwestii uczuć legły w gruzach, to jest sens walczyć o miłość, należy tylko w t uwierzyć. Twoje pozytywne nastawienie jest bardzo ważnym czynnikiem w danej sytuacji, ponieważ świat odbiera Ciebie taką jaką jesteś. Jeżeli jesteś szczęśliwa, silna i pewna tego co chcesz osiągnąć, stajesz się dla świata bardziej atrakcyjna duchowo jak i fizycznie i przez to bardziej zauważalna dla innych osób. To wszystko powinno wspomóc przede wszystkim Twój związek z samym sobą, a co za tym idzie z innymi wokół Ciebie.

 

Warto popracować nad pozytywnymi myślami... Możesz np. wizualizować sobie bycie z konkretną osobą w związku lub z kimś kto ma wszystkie cechy ważne dla Ciebie. Możesz również pisać swoje marzenia na kartce. Zwróć uwagę na to, co w danej chwili czujesz.

 

Pomóc może Ci np. 28-Dniowy Kurs Formułowania Marzeń o którym wspomniałam w mojej nowej recenzji. Warto też zastanowić się nad założeniem Księgi Marzeń. Bądź co bądź to już Twój wybór co i jak chcesz zrobić, ale różne rodzaje pracy z pewnością wzmocnią Twoje pozytywne myślenie i samoocenę, a to bardzo ważne, gdy chcesz osiągnąć sukces.

 

ZDOBĄDŹ SIĘ NA WYSIŁEK

 

„Wielka miłość jest warta podjęcia kroków,

do których zostałeś doprowadzony.”

 

Romantyczne Anioły chcą abyś wiedziała, że otworzyły przed Tobą drzwi do wysłuchanej modlitwy. Jednak to od Ciebie zależy czy przez nie chcesz przejść. Nic nie stanie się bez Twojej woli i chęci. Pamiętaj, że musisz podjąć odpowiednie działania aby otrzymać nagrodę. Ta karta to ponaglenie, nie możesz już odwlekać w czasie tego, co chcesz zrobić. Poproś Anioły o pomoc, a one ześlą Ci wewnętrzną intuicje, która poprowadzi Cię i da Ci wskazówki co należy wykonać np. poprzez powtarzające się myśli lub zdarzenia. Warto zdać sobie sprawę, że największy wysiłek daje najwięcej satysfakcji i najlepsze efekty. Nie stój bezczynnie, po prostu działaj...

Link to post
Share on other sites
Julcia to ja poproszę to co ci pisłam :))) Jakby co przypomne ;)

 

Przesłanie-sprawa wspominana wcześniej

 

NARZECZEŃSTWO

 

„Twoje życie uczuciowe

osiąga wyższy poziom

wzajemnych zobowiązań.”

 

Ta karta mówi o tym, że jest Ci pisane małżeństwo. Jednak zanim to się stanie lub żeby małżeństwo było lepsze (to też tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich) powinnaś zwrócić uwagę na związek sama z sobą. Przemyśl wszelkie aspekty swojego życia, podejmij decyzje co chcesz osiągnąć oraz nakreśl granice swojej akceptacji (czyli co potrafisz tolerować a co nie w danej sferze życia). Gdy to uczynisz będzie Ci łatwiej określić co oczekujesz i co Ci się nie podoba w zachowaniu drugiej osoby. Masz szanse na to, aby dana relacja przeszła na wyższy etap, pamiętaj o zobowiązaniach wobec drugiej osoby, ale przede wszystkim nie zapominaj o tym, co Tobie się należy.

 

ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ

 

„Jesteś kochaną osobą.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci powiedzieć, że masz prawo do miłości tak samo jak inne osoby. Zasługujesz na miłość i szacunek ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Być może niemiłe wspomnienia z przeszłości zakłóciły Twoją samoocenę lecz pamiętaj, że nie jesteś gorsza od innych. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, nie przejmuj się tym co mówią ludzie. Masz prawo kochać i być kochana. Przez powtarzane często afirmacje powinnaś poczuć się pewniej, a następstwem tego będzie przyciąganie oczekiwanych skutków- sytuacji, ludzi, a też związków.

Przykładową afirmacją może być ta: „Jestem wart miłości. Jestem kochany. Kocham.”

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Jestem samotna. Co zrobić aby znaleźć miłość? ;)

 

Przesłanie- znalezienie miłości

 

MIESIĄC MIODOWY

 

„Raduj się błogosławieństwem

spędzonych wspólnie wakacji.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś zwróciła uwagę na osoby poznane podczas wakacji lub wyjazdu. Mogą one mieć wpływ na Twoje życie uczuciowe. Czasami niepozorna znajomość jest początkiem wielkiej i namiętnej miłości.

 

POZOSTAŃ OPTYMISTĄ W KWESTIACH UCZUCIOWYCH

 

„Pozytywne myślenie i wiara

zapewnią ci romantyczność.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że masz bardzo duży wpływ na to co się dzieje w Twoim życiu uczuciowym. Nawet jeżeli niedawno Twoje nadzieje w kwestii uczuć legły w gruzach, to jest sens walczyć o miłość, należy tylko w t uwierzyć. Twoje pozytywne nastawienie jest bardzo ważnym czynnikiem w danej sytuacji, ponieważ świat odbiera Ciebie taką jaką jesteś. Jeżeli jesteś szczęśliwa, silna i pewna tego co chcesz osiągnąć, stajesz się dla świata bardziej atrakcyjna duchowo jak i fizycznie i przez to bardziej zauważalna dla innych osób. To wszystko powinno wspomóc przede wszystkim Twój związek z samym sobą, a co za tym idzie z innymi wokół Ciebie.

 

Warto popracować nad pozytywnymi myślami... Możesz np. wizualizować sobie bycie z konkretną osobą w związku lub z kimś kto ma wszystkie cechy ważne dla Ciebie. Możesz również pisać swoje marzenia na kartce. Zwróć uwagę na to, co w danej chwili czujesz.

 

Pomóc może Ci np. 28-Dniowy Kurs Formułowania Marzeń o którym wspomniałam w mojej nowej recenzji. Warto też zastanowić się nad założeniem Księgi Marzeń. Bądź co bądź to już Twój wybór co i jak chcesz zrobić, ale różne rodzaje pracy z pewnością wzmocnią Twoje pozytywne myślenie i samoocenę, a to bardzo ważne, gdy chcesz osiągnąć sukces.

Link to post
Share on other sites
Witam;)

 

Poprosiłabym o przesłanie co mam zrobić zrezygnowac z małżenstwa czy walczyć o nie?

 

Kasiunia

 

w przesłaniach nie doradzam czy się rozstać... mogę wylosować przesłania np na polepszenie relacji w małżeństwie

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites

Witam

ja tez prosiłabym o przesłanie od Aniołów w sprawie .. mieliśmy romans, ale nagle uciekł ...

pozdrawiam

Edited by motylek34
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

uwaga!!!

 

Przerwa niestety się przedłuży...... Choroba mnie rozłożyła. Idę się kurować, mam nadzieję, że szybko dojdę do zdrowia i nabiorę sił do wróżb.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites

Hej :) Byłoby mi strasznie miło, gdybyś spojrzała, co karty mówią o mnie.

 

Karolina i Luke - był początek romansu, a potem się jakby rozmyło. Więcej niż znajomi mniej niż związek.

Link to post
Share on other sites
julenka
a więc poprosiłabym bardzo przesłanie na polepszenie relacji w małżeństwie;)

Przesłanie- polepszenie się relacji w małżeństwie

 

POZOSTAŃ CZUJNY

 

„Znaki Cię ostrzegają.”

 

Romantyczne Anioły ostrzegają Cię, że coś w Twoich uczuciach nie funkcjonuje dobrze. Może chodzić tu też o zachowanie osoby, którą jesteś (byłaś niedawno lub będziesz w najbliższej przyszłości) zainteresowana. Dostrzegaj zarówno zalety jak i wady drugiej osoby. Może tu chodzić o brak szacunku, nieszczerość, niestałość, nałogi lub brak zasad moralnych. Zwracaj uwagę jak dana osoba zachowuje się i w jaki sposób odnosi się do innych, nie tylko znajomych, lecz też całkiem obcych ludzi. Nie próbuj nikogo idealizować, spójrz na rzeczywisty stan sytuacji i rozważ czy na pewno właśnie tego chcesz...

 

KOCHAJ NAJPIERW SIEBIE

 

„Twój szacunek

do własnej osoby sprawia,

że przyciągasz więcej miłości.”

 

Karta ta przede wszystkim mówi o tym abyś zrozumiała, że na pierwszym miejscu zawsze stawiaj miłość do własnej osoby. Spójrz na siebie z miłością bez cienia krytyki. Możliwe, iż potrzebujesz pobyć więcej czasu w samotności po to aby zrozumieć co jest dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj jeżeli nabierzesz większego szacunku i miłości do swojej osoby przyciągniesz lepsze i bardziej korzystne sytuacje do swojego życia w tym też uleczenie dla obecnego związku. Pamiętaj również o nierozpamiętywaniu przeszłości- z przeszłości zabierz tylko lekcje jakich się nauczyłaś i miłość...

Link to post
Share on other sites
julenka
Witam

ja tez prosiłabym o przesłanie od Aniołów w sprawie Patrycja i Rafał... mieliśmy romans, ale nagle uciekł ...

pozdrawiam

Przesłanie- relacje- Patrycja i Rafał

 

WYCOFANIE SIĘ

 

„Nadszedł czas,

by odłączyć się od świata.”

 

Romantyczne Anioły radzą abyście oderwali się od świata zewnętrznego. Liczycie się tylko Wy, dajcie sobie czas na spędzenie dłuższego czasu tylko we dwoje- bez pracy, bez przyjaciół, rodziny, obowiązków, telefonów czy internetu. Docencie własne towarzystwo, to co lubicie w sobie i partnerze najbardziej. Przeanalizujcie swój związek.

Jeżeli jednak nie da się wrócić do byłego partnera karta radzi abyś po przebywała w samotności. Poświęć ten czas na refleksje, przemyślenia, medytacje dzięki którym jesteś w stanie odkryć swoje prawdziwe uczucia i myśli. Jeżeli chcesz podjąć działania to upewnij się czy kieruje Tobą Twoja intuicja. To na pewno umocni Twoją energię i umożliwi szybkie przyciągnięcie i zamanifestowanie w Twoim życiu kochającego partnera (niekoniecznie byłego).

 

NARZECZEŃSTWO

 

„Twoje życie uczuciowe

osiąga wyższy poziom

wzajemnych zobowiązań.”

 

Ta karta mówi o tym, że jest Ci pisane małżeństwo. Jednak zanim to się stanie lub żeby małżeństwo było lepsze (to też tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich) powinnaś zwrócić uwagę na związek sama z sobą. Przemyśl wszelkie aspekty swojego życia, podejmij decyzje co chcesz osiągnąć oraz nakreśl granice swojej akceptacji (czyli co potrafisz tolerować a co nie w danej sferze życia). Gdy to uczynisz będzie Ci łatwiej określić co oczekujesz i co Ci się nie podoba w zachowaniu drugiej osoby. Masz szanse na to, aby dana relacja przeszła na wyższy etap, pamiętaj o zobowiązaniach wobec drugiej osoby, ale przede wszystkim nie zapominaj o tym, co Tobie się należy.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
artvisage
Jak przyszlosc zwiazku nasz czeka jak rozwinie sie nasza przyszlosc szczegoly na wp.

 

hyba zostałam pominieta :(

jak rozwinie sie nasza przyszłosc /zwiazek Malwina Jacek

Edited by artvisage
Link to post
Share on other sites
julenka
hyba zostałam pominieta :(

jak rozwinie sie nasza przyszłosc /zwiazek Malwina Jacek

 

nie nie zostałaś pominięta... nie muszę od razu wszystkim dać odpowiedź na pytanie... proszę o cierpliwość

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
julenka
Poproszę na relacje Ania i Łukasz -dawny znajomy:)

Przesłanie- relacje Ania i Łukasz

 

POZOSTAŃ OPTYMISTĄ W KWESTIACH UCZUCIOWYCH

 

„Pozytywne myślenie i wiara

zapewnią ci romantyczność.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że masz bardzo duży wpływ na to co się dzieje w Twoim życiu uczuciowym. Nawet jeżeli niedawno Twoje nadzieje w kwestii uczuć legły w gruzach, to jest sens walczyć o miłość, należy tylko w t uwierzyć. Twoje pozytywne nastawienie jest bardzo ważnym czynnikiem w danej sytuacji, ponieważ świat odbiera Ciebie taką jaką jesteś. Jeżeli jesteś szczęśliwa, silna i pewna tego co chcesz osiągnąć, stajesz się dla świata bardziej atrakcyjna duchowo jak i fizycznie i przez to bardziej zauważalna dla innych osób. To wszystko powinno wspomóc przede wszystkim Twój związek z samym sobą, a co za tym idzie z innymi wokół Ciebie.

 

Warto popracować nad pozytywnymi myślami... Możesz np. wizualizować sobie bycie z konkretną osobą w związku lub z kimś kto ma wszystkie cechy ważne dla Ciebie. Możesz również pisać swoje marzenia na kartce. Zwróć uwagę na to, co w danej chwili czujesz.

 

Pomóc może Ci np. 28-Dniowy Kurs Formułowania Marzeń o którym wspomniałam w mojej nowej recenzji. Warto też zastanowić się nad założeniem Księgi Marzeń. Bądź co bądź to już Twój wybór co i jak chcesz zrobić, ale różne rodzaje pracy z pewnością wzmocnią Twoje pozytywne myślenie i samoocenę, a to bardzo ważne, gdy chcesz osiągnąć sukces.

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

Link to post
Share on other sites
julenka
Witam :)

 

Agata, singielka, przesłanie - znalezienie miłości.

Przesłanie- znalezienie miłości

 

FLIRT

 

„Rozszerzaj

swoją przepełnioną radością energię

na innych!”

 

Romantyczne Anioły radzą, abyś odrodziła to uczucie, które było w Was na początku. Kokietowanie partnera czy inne przejawy seksualności wobec partnera na pewno sprawi, że Wasze uczucia ocieplą się. To też rada abyś poprzez zabawne flirtowanie ze swoim partnerem pokazała swoje piękno wewnętrzne, to uśmiech nie tylko poprzez usta ale śmiej się również oczami. Ocieplenie uczuć czasami można wywołać prostymi sposobami. Potrzeba tylko chęci.

Jeżeli nie masz partnera to spróbuj zwrócić kogoś uwagę na najlepsze Twoje cechy i fizyczne i wewnętrzne- nie wstydź się i nie ukrywaj. Możesz osiągnąć wszystko co tylko chcesz. Pamiętaj mały flirt nikomu nie zaszkodził...

 

ZAUFANIE

 

„Ta sytuacja wymaga od Ciebie

odrobiny wiary.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś zaufała, że obecna droga którą podążasz jest właściwa. Porzuć strach ponieważ to przez niego przyciągasz negatywy. Obecna sytuacja ma na celu pogłębić Twój rozwój duchowy. Pamiętaj, gdy nabierzesz pewności siebie i uwierzysz, że wszystko będzie dobrze przyciągniesz do siebie pozytywne doświadczenia i dobrych ludzi- też partnera w miłości.

Link to post
Share on other sites
julenka
Jak przyszlosc zwiazku nasz czeka jak rozwinie sie nasza przyszlosc szczegoly na wp.

Przesłanie- wspólna przyszłość

 

POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”

 

Romantyczne Anioł proszą cię abyś pozwoliła sobie pomóc poprzez inne osoby. Jeżeli masz problem zwróć się z tym do zaufanej osoby. Ona poprzez rozmowę może udzielić Ci dobrej rady lub zyskasz inne spojrzenie na daną sprawę. Jeżeli jesteś singlem poświęć więcej czasu na różnego rodzaju rozmowy lub wyjścia ze znajomymi. To pomoże Ci oderwać się od byłego partnera i możesz poznać inne ciekawe osoby w tym też nową miłość.

 

BRATNIA DUSZA

 

„Tak, to jest Twoja bratnia dusza.”

 

Ta karta jest zapewnieniem, że Twoja bratnia dusza na pewno się pojawi. Często jest tak, że bratnią duszą okazuje się osoba, którą już znałaś. Mimo że początkowo nie poczuliście nic szczególnego wobec siebie np. iskry namiętności to nie rezygnujcie z poznania siebie o wiele bliżej.

Link to post
Share on other sites
julenka
Hej :) Byłoby mi strasznie miło, gdybyś spojrzała, co karty mówią o mnie.

 

Karolina i Luke - był początek romansu, a potem się jakby rozmyło. Więcej niż znajomi mniej niż związek.

Przesłanie- relacje Karolina i Luke

 

FINANSE I KARIERA

 

„W tej chwili kwestie finansowe

wpływają na Twoje życie uczuciowe.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś więcej czasu poświęciła na inne aspekty życia niż kariera i finanse. Ciągła bieganina i zamartwianie się wypala z czasem nawet najszczersze uczucie. Radzą abyś popracowała ale nad sobą przypomnij sobie o frywolności i śmiechu. Poproś Anioły aby były obecne w każdym aspekcie życia i aby pomogły Ci uzdrowić sytuacje zawodową i finansową, polepszyć Twój nastrój i zwiększyć Twoją energię.

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

Link to post
Share on other sites
julenka
Witam:)

Poprosze o przesłanie dla siebie :)Kasia- jestem samotna i czeeekam na milosc ,co zrobic zeby w koncu trafila do mnie :)

Pozdrawiam

Przesłanie- znalezienie miłości

 

POZOSTAŃ CZUJNY

 

„Znaki Cię ostrzegają.”

 

Romantyczne Anioły ostrzegają Cię, że coś w Twoich uczuciach nie funkcjonuje dobrze. Może chodzić tu też o zachowanie osoby, którą jesteś (byłaś niedawno lub będziesz w najbliższej przyszłości) zainteresowana. Dostrzegaj zarówno zalety jak i wady drugiej osoby. Może tu chodzić o brak szacunku, nieszczerość, niestałość, nałogi lub brak zasad moralnych. Zwracaj uwagę jak dana osoba zachowuje się i w jaki sposób odnosi się do innych, nie tylko znajomych, lecz też całkiem obcych ludzi. Nie próbuj nikogo idealizować, spójrz na rzeczywisty stan sytuacji i rozważ czy na pewno właśnie tego chcesz...

 

MOŻESZ BEZPIECZNIE KOCHAĆ

 

„Otwórz swoje serce na otrzymywanie

i dawanie najwyższej energii.”

 

Przez doświadczenia z przeszłości próbujesz chronić swoje serce przed bólem. Strach, wycofanie i brak zaufania odpycha od Ciebie wszelkie pozytywne aspekty w tym też partnera, którego pragniesz przyciągnąć. Pamiętaj Anioły mogą przesłać Ci tylko tyle miłości, ile przyjmujesz do swojego wnętrza. Poproś Anioły o stawianie na Twojej drodze tylko właściwych osób. Możesz zaufać tym miłym i delikatnym, a poczujesz, że kochasz i jesteś kochana...

Link to post
Share on other sites
artvisage
Przesłanie- wspólna przyszłość

 

POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”

 

Romantyczne Anioł proszą cię abyś pozwoliła sobie pomóc poprzez inne osoby. Jeżeli masz problem zwróć się z tym do zaufanej osoby. Ona poprzez rozmowę może udzielić Ci dobrej rady lub zyskasz inne spojrzenie na daną sprawę. Jeżeli jesteś singlem poświęć więcej czasu na różnego rodzaju rozmowy lub wyjścia ze znajomymi. To pomoże Ci oderwać się od byłego partnera i możesz poznać inne ciekawe osoby w tym też nową miłość.

 

BRATNIA DUSZA

 

„Tak, to jest Twoja bratnia dusza.”

 

Ta karta jest zapewnieniem, że Twoja bratnia dusza na pewno się pojawi. Często jest tak, że bratnią duszą okazuje się osoba, którą już znałaś. Mimo że początkowo nie poczuliście nic szczególnego wobec siebie np. iskry namiętności to nie rezygnujcie z poznania siebie o wiele bliżej.

 

co mam przez to rozumiec?? jestesmy sobie przeznaczeni czy nie??

Link to post
Share on other sites
julenka
co mam przez to rozumiec?? jestesmy sobie przeznaczeni czy nie??

 

czy przeznaczeni to nie wiem bo dla mnie bratnia dusza to przede wszystkim wspaniały przyjaciel na dobre i złe... czy będziecie razem to już od Was zależy

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
julenka
hej julenka;-) poprosze o przeslanie na szkole i relacje uczuciowe - jestem wolna alicja 21.06.93

 

na ogólne pytania odpowiadam w innym temacie. w tym tylko odnośnie miłości- relacje lub znalezienie

 

pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites

po 2 letnim związku rozstaliśmy się przez kryzys, pojawiła się osoba 3, czy nasze uczucie przetrwa i wrócimy do siebie? Ewa i Piotr

Link to post
Share on other sites
motylek11

witam mam na imię dagmara niedawno się rozstałam z partnerem dlaczego nie umiem byc w związku co robię nie tak ? to był mój drugi związek i też do niczego tak jak pierwszy może aniołki pomogą dagmara i sławomir bardzo dziękuję

Edited by motylek11
Link to post
Share on other sites
julenka
no to poprosze na uczucia jeslí mozna ;)

Przesłanie- uczucia

 

UZDRAWIANIE ŻYCIA RODZINNEGO

 

„Twoje życie uczuciowe skorzysta,

jeżeli przebaczysz swoim rodzicom.”

 

Twoje problemy w kwestii uczuć mogą być związane z relacjami jakie masz z rodzicami lub kimś bliskim z rodziny. Osoby, które przyciągasz do swojego życia mogą być odbiciem złych wzorców rodzinnych. Warto poprosić Anioły o to aby pomogły Tobie przejść przez proces wybaczania danej osobie. Wybaczyć to nie znaczy popierać zachowanie, ale to coś w rodzaju detoksykacji Twojego ciała i Twojej duszy z negatywnych emocji. Gdy przejdziesz ten etap z pewnością poczujesz się lepiej, zaczniesz przyciągać do siebie pozytywne zdarzenia, a co za tym idzie także i lepszych ludzi. Skorzysta na tym także związek z sobą. Pamiętaj, że Ty powinnaś być zawsze najważniejsza, gdy poczujesz się silna i szczęśliwa, będziesz wiedzieć co dalej robić...

 

CHEMIA

 

„Istnieje tu

silne magnetyczne przyciąganie.”

 

Romantyczne Anioły przekazują Ci informacje, iż możesz odczuwać niebywały pociąg do konkretnej osoby. Być może jest to uczucie obustronne więc najprawdopodobniej wytworzyła się między Wami chemia. To też informacja iż czasami chemia może być powodem stresu i chęci ucieczki od podjęcia decyzji/działań. Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw poddaniu się emu uczuciu, to warto zaryzykować podjąć wyzwanie i popracować nad dalszym rozwojem tej relacji. Możesz poprosić o wsparcie Anioły w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczącej tej chemii.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
julenka
po 2 letnim związku rozstaliśmy się przez kryzys, pojawiła się osoba 3, czy nasze uczucie przetrwa i wrócimy do siebie? Ewa i Piotr

Przesłanie- relacje Ewa i Piotr

 

NARZECZEŃSTWO

 

„Twoje życie uczuciowe

osiąga wyższy poziom

wzajemnych zobowiązań.”

 

Ta karta mówi o tym, że jest Ci pisane małżeństwo. Jednak zanim to się stanie lub żeby małżeństwo było lepsze (to też tyczy się wszelkich relacji międzyludzkich) powinnaś zwrócić uwagę na związek sama z sobą. Przemyśl wszelkie aspekty swojego życia, podejmij decyzje co chcesz osiągnąć oraz nakreśl granice swojej akceptacji (czyli co potrafisz tolerować a co nie w danej sferze życia). Gdy to uczynisz będzie Ci łatwiej określić co oczekujesz i co Ci się nie podoba w zachowaniu drugiej osoby. Masz szanse na to, aby dana relacja przeszła na wyższy etap, pamiętaj o zobowiązaniach wobec drugiej osoby, ale przede wszystkim nie zapominaj o tym, co Tobie się należy.

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
julenka
witam mam na imię dagmara niedawno się rozstałam z partnerem dlaczego nie umiem byc w związku co robię nie tak ? to był mój drugi związek i też do niczego tak jak pierwszy może aniołki pomogą dagmara i sławomir bardzo dziękuję

Przesłanie- relacje Dagmara i Sławomir

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

 

NOWA MIŁOŚĆ

 

„Jakaś nowa osoba obudziła w Tobie

romantyczne uczucia.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że jest Ci pisana nowa miłość, mogłaś kiedyś już spotkać tę osobę w przeszłości i być nią zainteresowana. Teraz możesz bez strachu rozwijać znajomość i uczucie.... Jeżeli jesteś w związku pamiętaj, że należy najpierw wyjaśnić wszelkie wątpliwości z obecnym partnerem przed wpadnięciem w ramiona innej osoby. Spróbuj zasięgnąć rady od zaufanej osoby... Uwierz, że miłość Cię spotka, przygotuj się na to aby ją w pełni przyjąć...

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, byłabym bardzo wdzięczna za wylosowanie kart także i dla mnie :) Jestem sama od długiego czasu, czy może tej wiosny poznam kogoś z kim będę mogła stworzyć poważny, stabilny związek? Ewelina

Link to post
Share on other sites
julenka

witaj

 

dla Ciebie wypadły 3 przesłania :)

 

Witam serdecznie, byłabym bardzo wdzięczna za wylosowanie kart także i dla mnie :) Jestem sama od długiego czasu, czy może tej wiosny poznam kogoś z kim będę mogła stworzyć poważny, stabilny związek? Ewelina

Przesłanie- znalezienie miłości- wiosna 201

 

FRYWOLNOŚĆ

 

„Odtworzenie romantyzmu w związku wymaga

od Ciebie pozwolenia na ponowne rozbłyśnięcie

Twojej młodzieńczej skłonności do zabaw.”

 

Romantyczne Anioły to cherubiny, które cieszą się ze wszystkiego, co spotkają na swojej drodze, obdarzają miłością wszystko i wszystkich włącznie z samym sobą. Pragną abyś i Ty przypomniała sobie, że zabawa i radość z najmniejszych rzeczy codziennych jest niezbędna do życia. Wprowadź w swój harmonogram dnia czas na odrobinę rozrywki, niekoniecznie musi być coś płatne. Rób to, co lubisz i co sprawia Ci prawdziwą radość. Wszystko to sprawi, że odnowisz swoje zasoby energetyczne i poprawisz nastrój. Pamiętaj, iż to co jest w Tobie rozsyłasz w świat i to samo odbierasz z powrotem. Będąc szczęśliwa i czasami frywolna napotkasz też na szczęśliwość losu, który ześle Ci pozytywne zdarzenia lub miłych i interesujących ludzi także nową miłość.

 

BRATNIA DUSZA

 

„Tak, to jest Twoja bratnia dusza.”

 

Ta karta jest zapewnieniem, że Twoja bratnia dusza na pewno się pojawi. Często jest tak, że bratnią duszą okazuje się osoba, którą już znałaś. Mimo że początkowo nie poczuliście nic szczególnego wobec siebie np. iskry namiętności to nie rezygnujcie z poznania siebie o wiele bliżej.

 

MIESIĄC MIODOWY

 

„Raduj się błogosławieństwem

spędzonych wspólnie wakacji.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś zwróciła uwagę na osoby poznane podczas wakacji lub wyjazdu. Mogą one mieć wpływ na Twoje życie uczuciowe. Czasami niepozorna znajomość jest początkiem wielkiej i namiętnej miłości.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo :) Ta pierwsza karta pokazuje dokładnie to, nad czym sama zastanawiałam się od jakiegoś czasu i w sumie doszłam do takich samych wniosków - więc to przesłanie jest na pewno trafne! Zobaczymy za jakiś czas co z pozostałymi, ale dają nadzieję :)

Link to post
Share on other sites
artvisage
czy przeznaczeni to nie wiem bo dla mnie bratnia dusza to przede wszystkim wspaniały przyjaciel na dobre i złe... czy będziecie razem to już od Was zależy

 

pozdrawiam cieplutko <3

 

kurde nie daje mi spokoju to przesłanie co miałoby oznaczać to pierwsze POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”????????

 

Mogłabyś mi Julenko bardziej wytłumaczyć przesłanie ???

czy pierwsza karta oznacza przeszłość czy przyszłość???

Pozdrawiam serdecznie ART....

Link to post
Share on other sites
julenka
kurde nie daje mi spokoju to przesłanie co miałoby oznaczać to pierwsze POZWÓL BY PRZYJACIELE CI POMOGLI

 

„Poproś inne osoby o wsparcie

i je zaakceptuj.”????????

 

Mogłabyś mi Julenko bardziej wytłumaczyć przesłanie ???

czy pierwsza karta oznacza przeszłość czy przyszłość???

Pozdrawiam serdecznie ART....

W przesłaniach ja nie robię na przeszłość itd.... ja robię przekaz z 3 kart czyli co masz od teraz zrobić, aby teraz już się mogło zmieniać i zaowocować dobrze w przyszłości...

 

To przesłanie, o którym wspominasz jest to przekaz, że nie wszystko musisz robić sama.... jeżeli masz problem i nie możesz sobie z nim poradzić to po prostu zwróć się o pomoc do kogoś zaufanego- rodzina, przyjaciel, terapeuta. Razem znajdziecie rozwiązanie lub po prostu zrozumiesz i zaakceptujesz dany stan rzeczy.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Link to post
Share on other sites
artvisage

Witaj ,dziękuje za pomoc w interpretacji :) Mogę prosić o przesłanie...... ....co mam zrobić by Jacek kochał mnie mocniej i bardziej niż kiedyś..?

Malwina

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
julenka

Malwino, nie wiem czy powinnam dawać Ci przesłanie na to poniważ jeżeli człowiek kocha drugiego człowieka, to kocha stałym uczuciem.... czasami przez codzienność tracimy coś, ten ogień, ale jednak miłość jest taka sama ;)

 

Postaraj się zadać inaczej pytanie, a ja chętnie wylosuję przesłania :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Edited by julenka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.