Jump to content
hirmi

Jaki amulet lub talizman wybrać?

Recommended Posts

hirmi

Witam

Jestem nowa na forum,a trafiłam tu szukając pomocy.Po raz drugi zaczęłam moją przygodę z ezoteryką. Już podczas pierwszego dnia,gdy postanowiłam,że wrócę do tego,co robiłam kilka miesięcy wcześniej (niestety nigdy nie zostaje sama w domu i rodzina dowiedziała się co robię,więc musiałam zaprzestać) po raz pierwszy wieczorem czułam,że coś mnie obserwuje i to uczucie towarzyszy mi już od kilku dni.Mam trudności z zasypianiem,prawie ciągle czuję tą dziwną obecność.Na domiar złego podczas gdy po raz pierwszy od dłuższego czasu zaczęłam medytować (medytuje z muzyką relaksacyjną) coś spadło na ziemię i płyta wyzerowała się.Okazało się,że spadły trzy magnesy,nigdy tak się jeszcze nie stało.Płyta dodatkowo od tego wydarzenia nie chce się włączyć,ciągle pokazuje się na ekranie zero , a jak już ją włączę po chwili zacina się i wyzerowuje.Wiem,że te objawy to w sumie wygląda na nic poważnego,ale dla mnie takie wydarzenia są nowością.

A więc po krótkim przedstawieniu sytuacji wracając do tematu chciałabym się spytać,czy amulet ochronny mógł by coś tu zaradzić,a jak tak to jaki byłby najlepszy?Sama zastanawiałam się nad tym pentagramem: Pentagram z rubinem - Ciszak - Talizmany lub Tarcza Algizowa.

Pozdrawiam hirmi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SooYoung

Mam nadzieje że nie jest to ukryta reklama Pentagramu ?!

 

Po pierwsze ani Tarcza bo ta oznacza konfrontację , a przecież nie chcesz walczyć/ skonfrontować z tym czymś, ani Pentagram - nie do tej sprawy, a rubiny to już w ogóle nie wiadomo po co, no chyba ze mają symbolizować "przelaną krew" osób szukających przygód w ezoteryce :P

 

Po drugie po medytacjach nie powinno być takich "historii", stawiam na silny stres spowodowany świadomością że rodzina wie i jest temu przeciwna. W tej sytuacji każde sytuacja odmienna od rzeczywistości staje się potwierdzeniem że faktycznie coś tam może źle zrobiłaś i coś się przypętało.

 

Po trzecie zajęcie się ezoterykę nie należy traktować w kategorii przygody tylko podejść do tego z pełną świadomością ze na tej drodze mogą cie spotkać dziwne rzeczy i trafisz na dziwnych ludzi, dlatego słuchaj się swojej intuicji ( o ila masz ją wyczuloną ) i bądź realistką. Osoby które w ezoteryce uciekają w odmienne stany, szukają mocnych wrażeń - rozmów z aniołami, demonami itp cudów często kończą w wariatkowie. Dlatego rozsądek i świadomość tego co się robi jest tu najważniejsza.

 

Moja rada - > znajdź dla siebie odpowiedni kamień, taki który poczujesz że jest Tylko Twój, jakim kluczem będziesz się kierowała, zależy od Ciebie samej. Weź "naładuj" go w dłoniach i powiedz sobie że teraz on Cie wspiera. Dobrze jest uwierzyć w siebie, w swoją siłę i w To że to Ty sama kierujesz swoim życiem i nawet magnesy,które znowu spadną, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi.

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hirmi

Bardzo dziękuję Wam z wyjaśnienia,od razu mi się przejaśniło w głowie.Nie myślałam racjonalnie,jak najszybciej chciałam pozbyć się tego dziwnego uczucia. Arachnea - chętnie skorzystam z twojej rady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aga 22

Możesz wybrać kamień który Ci się podoba. Usiadź najlepiej na ziemi, weź go w dłonie i powiedz magiczną formułkę:

"Kamieniu mój! niech siła twa wciąż przy mnie trwa.

Niech chroni mnie przez wszystkie życia mego dnie.

Kamieniu mocy ochraniaj mnie, niech tak się stanie!"

Noś go przy sobie i oczyszczaj przynajmniej raz w miesiącu. Taki kamień zapewnia ochronę przed złymi życzeniami, wampiryzmem energetycznym z nim jesteś bezpieczniejsza:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lyrth

Radziłabym się ustabilizować, a jeśli wracasz do ezo po przerwie, łatwiej uzależnisz się od przedmiotów... więc po prostu z tym uważaj i zdejmuj kiedy możesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...