Skocz do zawartości

Dzień dzisiejszy - ZAKOŃCZONE


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Moje ćwiczonko teraz:)

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło?

 

2. Jak zareagowałam?

 

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu?

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje

 

 

Zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło?

Wieża, 5 monet, 3 kielichy (głupiec)

Nagłe nieoczekiwane zdarzenie, które przyszło jak przysłowiowy grom z jasne go nieba. Powodując konsekwencje finansowe, ale wiąże się z bardzo miłą uroczystością związaną z miłością. Jesteś szczęśliwa. Coś się zaczyna - nowa droga, nowe istnienie, nowa więź

 

2. Jak zareagowałam?

3monety, gwiazda, 4monety (głupiec)

Doceniono cię, poczułaś się wyróżniona. Otrzymaną zapowiedź nowego dzieła przyjęłaś z zadowoleniem

2. Co mam zaplanowane na jutro po południu?

 

Spotkanie z młodym mężczyzną. W wyniku tego spotkania bądź w związku z nim dojdzie do wyjawienia tajemnicy. Romantyczne spotkanie które będzie, z którym wiąże się droga porozumienia

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje

10 monet, sąd, 5 mieczy (sprawiedliwość)

Spotkanie w gronie rodziny będące realizacją planów. Spotkanie związane z realizacją planów, którego przedmiotem jest życiowy początek. Zastanawiasz się tylko czy to odpowiedni czas, trochę się wstydzisz Jednak gotowość uporządkowania życia jest silniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Przez cały rozkład nie daje mi spokoju jedna myśl, ale poczekam na rozwiązanie :)

Jaka?? Ciekawa jestem, mozesz na pw pisac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Wiem że to głupie pytanie, ale jak to zrobić?

 

Musisz mieć chyba 10 postów, jak nie to jest opcja, żeby na maila wysłać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amfora

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło? Gwiazda, 2 Monet, 9 Kielichów

Pierwsze co mi sie nasunęło na myśl to zaręczyny... Partnerstwo, nadzieja, całkiem realna i dodatkowe wydatki. Zabawa. Takie spełnione życzenie, wymarzone wręcz, ale samo jego spełnienie zaskakuje.

 

2. Jak zareagowałam?3 Monet, Król Mieczy, Król Monet

Od razu wzięłaś sie do pracy, planowania, wymyślania, żeby wszystko było perfekcyjne! Reakcja bardzo radosna, spontaniczna, ciepła.

 

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu? Królowa Kielichów, 7 Kielichów, Głupiec

Królowa pójdzie do głupca, ale nie wiem po co :)

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje? Rycerz Mieczy, 5 Kielichów, Paź Monet

Wymyślając, rozważając różne sprawy. Będziesz raczej pogrążona w planowaniu. Za i przeciw. Emocje będą mieszane, raz będzie płacz, raz śmiech.

 

Kurcze ciekawe ćwiczenie, jestem ciekawa co nam zaserwowałaś :D

Edytowane przez Amfora
literówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rycerz mieczy (wypadl)

tlumaczy: 7 mieczy, Słońce, Paź kielichów //(przelozenie) Król mieczy.

 

Chyba jakas draka zwiazana z Twoim męzem. Chyba chodzi o opieke nad dziecmi (Slonce, Paz kieli).

W tych kartach nie widze za bardzo romantycznej randki.

 

2. Rydwan:

tłumaczy: 9 kieli, Gwiazda, 6 mieczy.

 

Gwaltownie. W pierwszej chwili trzaslas drzwiami, kopnelas w kolo samochodu, cos w ten desen,

POtem stwierdzilas ze nawet byloby ci to na reke.

Olalas to i unikajac konfrontacji, przeszedlas nad tym do codzienosci.

 

3. hehehe :P Król denarów * 9 kielichów * Gwiazda * 6 mieczy

chyba jakis wyjazd nad wode ;) moze basen (o tej porze roku jezioro to nie za dobry pomysl)

albo sauna? ewentualnie spa lub gorace zrodla;P

 

4. POchwalisz sie na FB :P hahahah

8 buław , 3 miecze, krol kielichow, 3 monet

No jakis facet moze Cie wkurzyc przy okazji, chyba maz,

bo bedzie sepil albo marudzil cos o kasie,

i ogolnie Ci dzwignie cisnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło?

 

>dwójka monet , królowa buław , mag

spotkalas jakiegos faceta i kobiete lub jedno z nich,ktos wyjatkowy na swoj sposob,moze to zmiana pracy albo zmiana mieszkania,jakas propozycja nieoczekiwana lub zmiana , ewentualnie jakis wyjazd

 

2. Jak zareagowałam?

 

głupiec, ósemka kielichów , dwojka mieczów

smiech ale moze ironiczny,jakies gwałtowne emocje ,burza myśli i przemyślen

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu?

>as mieczy, szóstka kielichów, mag

jaks szczera,powazna rozmowe z jakims facetem,obrona swojej pozycji jakas wlasna inicjatywa

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje

król monet, siódemka buław, sąd ostateczny

bedziesz czekala na wiadomosc i roztrzygniecie sprawy , tel od jakiegos faceta z niekoniecznie milymi słowami jakas krytyka

Zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co mnie dzisiaj poruszyło?Kogo to dotyczyło?6mieczy,9 kielichów,3 kielichów,2 mieczy 9 denarów - pewna wiadomość dotycząca kobiety,aż Cię zamurowało.Dotyczyć może to zmiany jej życia.

2.Jak zareagowałam?2 mieczy,Słońce,Papież- tak jak już pisałam,zamurowało Cię i głęboko zastanowiło ale w końcu pomyślałaś sobie ,każdy ma prawo do zmian.

3.Co mam zaplanowane na jutro po południu?2 buław,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? – Giermek denarów, 8 buław – poznałaś mężczyznę, który ma określoną pasję i to właśnie ona Cię poruszyła. Albo zaproszenie/telefon/wiadomość od tej osoby.

Kogo to dotyczyło? – As denarów, Mag - mężczyzny. Ma plan na siebie, realizuje się w zawodzie.

2. Jak zareagowałam? – As buław, 4 buław – aktywnie, z radością, ekscytacją, z zapałem. To było miłe, wydaje mi się nawet, że pan Ci się bardzo spodobał wizualnie.

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu? – Królowa mieczy, Księżyc, 9 pucharów – spotkanie z tym panem, ocenianie, oglądanie…. Może kino? Albo teatr.

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje – 9 denarów, Giermek pucharów, 5 mieczy – zadowolenie, czułaś się młoda, piękna, atrakcyjna, pozytywne emocje. Twoje potrzeby/odczucia artystyczne zostały spełnione. Może nawet poróżniłaś się na tym tle z panem albo w czasie tego spotkania poczułaś jakąś izolację, swoją odrębność. Albo obroniłaś swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

weryfikacja

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło? Koleżanka z pracy powiedziała mi, że jej facet, z ktorym ma dziecko zerwał z nią przez...sms

 

2. Jak zareagowałam? Płakałam razem z nią,zaczęłam intensywnie działać, aby pomóc jej znaleźć tanie mieszkanie dla niej i dziecka

 

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu? Urodziny kuzynki:)

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje Było bardzo miło,wypiłam sporo wina, bo miałam też swoje wewnętrzne myśli,które w ten spsób chciałam zagłuszyć,ogólnie było wesoło, dużo mówiłam i smiałam się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

maniekx

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło?

Wieża, 5 monet, 3 kielichy (głupiec)

Nagłe nieoczekiwane zdarzenie, które przyszło jak przysłowiowy grom z jasne go nieba. Powodując konsekwencje finansowe, ale wiąże się z bardzo miłą uroczystością związaną z miłością. Jesteś szczęśliwa. Coś się zaczyna - nowa droga, nowe istnienie, nowa więź

 

2. Jak zareagowałam?

3monety, gwiazda, 4monety (głupiec)

Doceniono cię, poczułaś się wyróżniona. Otrzymaną zapowiedź nowego dzieła przyjęłaś z zadowoleniem

2. Co mam zaplanowane na jutro po południu?

 

Spotkanie z młodym mężczyzną. W wyniku tego spotkania bądź w związku z nim dojdzie do wyjawienia tajemnicy. Romantyczne spotkanie które będzie, z którym wiąże się droga porozumienia

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje

10 monet, sąd, 5 mieczy (sprawiedliwość)

Spotkanie w gronie rodziny będące realizacją planów. Spotkanie związane z realizacją planów, którego przedmiotem jest życiowy początek. Zastanawiasz się tylko czy to odpowiedni czas, trochę się wstydzisz Jednak gotowość uporządkowania życia jest silniejsza - podkreśliłam ten nowy początek - kuzynka przedstawiła nam swojego chłopaka:)

 

 

Madiie

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło? Gwiazda, 2 Monet, 9 Kielichów

Pierwsze co mi sie nasunęło na myśl to zaręczyny... Partnerstwo, nadzieja, całkiem realna i dodatkowe wydatki. Zabawa. Takie spełnione życzenie, wymarzone wręcz, ale samo jego spełnienie zaskakuje.

 

2. Jak zareagowałam?3 Monet, Król Mieczy, Król Monet

Od razu wzięłaś sie do pracy, planowania, wymyślania, żeby wszystko było perfekcyjne! Reakcja bardzo radosna, spontaniczna, ciepła.

 

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu? Królowa Kielichów, 7 Kielichów, Głupiec

Królowa pójdzie do głupca, ale nie wiem po co :)ha, ha, ha Królowa pojechała się pobawić:)))

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje? Rycerz Mieczy, 5 Kielichów, Paź Monet

Wymyślając, rozważając różne sprawy. Będziesz raczej pogrążona w planowaniu. Za i przeciw. Emocje będą mieszane, raz będzie płacz, raz śmiech.

 

 

 

Caliel :)

 

1. Rycerz mieczy (wypadl)

tlumaczy: 7 mieczy, Słońce, Paź kielichów //(przelozenie) Król mieczy.

 

Chyba jakas draka zwiazana z Twoim męzem. Chyba chodzi o opieke nad dziecmi (Slonce, Paz kieli).

W tych kartach nie widze za bardzo romantycznej randki.

 

2. Rydwan:

tłumaczy: 9 kieli, Gwiazda, 6 mieczy.

 

Gwaltownie. W pierwszej chwili trzaslas drzwiami, kopnelas w kolo samochodu, cos w ten desen,

POtem stwierdzilas ze nawet byloby ci to na reke.

Olalas to i unikajac konfrontacji, przeszedlas nad tym do codzienosci.

 

3. hehehe :P Król denarów * 9 kielichów * Gwiazda * 6 mieczy

chyba jakis wyjazd nad wode ;) moze basen (o tej porze roku jezioro to nie za dobry pomysl)

albo sauna? ewentualnie spa lub gorace zrodla;P

 

4. POchwalisz sie na FB :P hahahah

8 buław , 3 miecze, krol kielichow, 3 monet

No jakis facet moze Cie wkurzyc przy okazji, chyba maz,

bo bedzie sepil albo marudzil cos o kasie,

i ogolnie Ci dzwignie cisnienie. - tej nocy kto inny podniósł mi ciśnienie,stąd pewnie takie karty:))

 

 

CessPablos

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? Kogo to dotyczyło?

 

>dwójka monet , królowa buław , mag

spotkalas jakiegos faceta i kobiete lub jedno z nich,ktos wyjatkowy na swoj sposob,moze to zmiana pracy albo zmiana mieszkania,jakas propozycja nieoczekiwana lub zmiana , ewentualnie jakis wyjazd

 

2. Jak zareagowałam?

 

głupiec, ósemka kielichów , dwojka mieczów

smiech ale moze ironiczny,jakies gwałtowne emocje ,burza myśli i przemyślen

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu?

>as mieczy, szóstka kielichów, mag

jaks szczera,powazna rozmowe z jakims facetem,obrona swojej pozycji jakas wlasna inicjatywa

 

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje

król monet, siódemka buław, sąd ostateczny

bedziesz czekala na wiadomosc i roztrzygniecie sprawy , tel od jakiegos faceta z niekoniecznie milymi słowami jakas krytyka - podkreśliłam, bo w głębi serca na to czekałam...

 

ANEZ

 

 

szkoda, że nie dokończyłaś....

 

 

1.Co mnie dzisiaj poruszyło?Kogo to dotyczyło?6mieczy,9 kielichów,3 kielichów,2 mieczy 9 denarów - pewna wiadomość dotycząca kobiety,aż Cię zamurowało.Dotyczyć może to zmiany jej życia.

2.Jak zareagowałam?2 mieczy,Słońce,Papież- tak jak już pisałam,zamurowało Cię i głęboko zastanowiło ale w końcu pomyślałaś sobie ,każdy ma prawo do zmian.

3.Co mam zaplanowane na jutro po południu?2 buław,

 

 

 

Linkinia

 

1. Co mnie dzisiaj poruszyło? – Giermek denarów, 8 buław – poznałaś mężczyznę, który ma określoną pasję i to właśnie ona Cię poruszyła. Albo zaproszenie/telefon/wiadomość od tej osoby.

Kogo to dotyczyło? – As denarów, Mag - mężczyzny. Ma plan na siebie, realizuje się w zawodzie.

2. Jak zareagowałam? – As buław, 4 buław – aktywnie, z radością, ekscytacją, z zapałem. To było miłe, wydaje mi się nawet, że pan Ci się bardzo spodobał wizualnie.

3. Co mam zaplanowane na jutro po południu? – Królowa mieczy, Księżyc, 9 pucharów – spotkanie z tym panem, ocenianie, oglądanie…. Może kino? Albo teatr.

4. Jak spędzę ten czas? Moje emocje – 9 denarów, Giermek pucharów, 5 mieczy – zadowolenie, czułaś się młoda, piękna, atrakcyjna, pozytywne emocje. Twoje potrzeby/odczucia artystyczne zostały spełnione. Może nawet poróżniłaś się na tym tle z panem albo w czasie tego spotkania poczułaś jakąś izolację, swoją odrębność. Albo obroniłaś swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Inez ale popsuł mi się laptop i nawet nie wiedziałam że coś weszło ale z tego wynika że tylko trochę,reszta zginęła a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Przepraszam Inez ale popsuł mi się laptop i nawet nie wiedziałam że coś weszło ale z tego wynika że tylko trochę,reszta zginęła a szkoda.

 

Tak pomyslałam, ze coś nie tak pewnie ze sprzętem lub z forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Mam wrażenie, ze chyba ciężko jest się przeze mnie przebić, to kolejne moje ćwiczenie, gdy jest mało dobrych odpowiedzi. Być może oznacza to, że udało mi się stworzyć skuteczną barierę energetyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...