Skocz do zawartości

Ukryte medium


Yumiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogólnie chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o medium, ale może od początku. Miałam kiedyś dobrego kolegę, z którym mogłam rozmawiać na tematy związane, z ezoteryką, okultyzmem, spirytyzmem itd. Opowiadałam mu różne przypadki, które mi się przytrafiły. Stwierdził, że prawdopodobnie jestem ukrytym medium. Niestety z kolegą znałam się tylko przez net i kontakt się niestety urwał...

No i teraz prośba; mógł by mi ktoś pomóc w tej sprawie? Jak to w sobie obudzić itp? Wiem, że bycie medium to błogosławieństwo i przekleństwo zarazem, ale przecież wszystko ma swoje dwie strony; dobrą i złą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie czego to stwierdził? Bo jeśli wywnioskował z rozmowy, to, przynajmniej moim zdaniem, nic ponad stwierdzenie predyspozycji. Ot niektórzy ludzie mają większą łatwość z wpadaniem w trans, stawiają mniejszy opór, gdy istota z zewnątrz próbuje przejąć kontrole, ale to raczej fizyczne predyspozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moje rady są spóźnione ale może przydadzą się innym, Spirytyści twierdzą, że medium może być każdy. Ja uważam z kolei, że u niektórych nawet działa Nawarony nie odniosłyby pożądanego skutku. Według kolegi masz uzdolnienia. Szkoda, że nie wymieniłaś kilka z tych przypadków które mu opowiedziałaś. Podstawą jest pogłębianie wiedzy o istocie mediumizmu, aby nie skomplikować sobie życia, gdyż źle przeprowadzone kontakty mogą wyrządzić szkody prowadzące nawet do opętania i uzależnienia. Sporo info znajdziesz w książce Kardeka "Księga mediów". Poszperaj w necie o mediach o mediumizmie. Na jednym z znanych mi for otwarto kiedyś (nie wiem czy zapisy trwają nadal) uniwersytet dla spirytystów, gdzie mieli się szkolić w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...