Jump to content
Yumiko

Ukryte medium

Recommended Posts

Yumiko

Witam. Ogólnie chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o medium, ale może od początku. Miałam kiedyś dobrego kolegę, z którym mogłam rozmawiać na tematy związane, z ezoteryką, okultyzmem, spirytyzmem itd. Opowiadałam mu różne przypadki, które mi się przytrafiły. Stwierdził, że prawdopodobnie jestem ukrytym medium. Niestety z kolegą znałam się tylko przez net i kontakt się niestety urwał...

No i teraz prośba; mógł by mi ktoś pomóc w tej sprawie? Jak to w sobie obudzić itp? Wiem, że bycie medium to błogosławieństwo i przekleństwo zarazem, ale przecież wszystko ma swoje dwie strony; dobrą i złą.

Viperius

Na podstawie czego to stwierdził? Bo jeśli wywnioskował z rozmowy, to, przynajmniej moim zdaniem, nic ponad stwierdzenie predyspozycji. Ot niektórzy ludzie mają większą łatwość z wpadaniem w trans, stawiają mniejszy opór, gdy istota z zewnątrz próbuje przejąć kontrole, ale to raczej fizyczne predyspozycje.

lyrth

Sprawdzić Cię? Możesz się do mnie odezwać.

12633968

vinitor

Moje rady są spóźnione ale może przydadzą się innym, Spirytyści twierdzą, że medium może być każdy. Ja uważam z kolei, że u niektórych nawet działa Nawarony nie odniosłyby pożądanego skutku. Według kolegi masz uzdolnienia. Szkoda, że nie wymieniłaś kilka z tych przypadków które mu opowiedziałaś. Podstawą jest pogłębianie wiedzy o istocie mediumizmu, aby nie skomplikować sobie życia, gdyż źle przeprowadzone kontakty mogą wyrządzić szkody prowadzące nawet do opętania i uzależnienia. Sporo info znajdziesz w książce Kardeka "Księga mediów". Poszperaj w necie o mediach o mediumizmie. Na jednym z znanych mi for otwarto kiedyś (nie wiem czy zapisy trwają nadal) uniwersytet dla spirytystów, gdzie mieli się szkolić w tym kierunku.