Jump to content
karczes

Problem - wahadełko kręci się tylko w jedną tronę

Recommended Posts

karczes

Witam.

Waham sobie od 3 miesięcy i nigdy dotąd nie miałem takiego problemu. Mianowicie... 4dni temu, wahadełko zaczęło szwankować - o cokolwiek bym nie spytał, to wahadełko kręci się praktycznie zawsze zgodnie z ruchem wskazówek zegara (bardzo,podkreślam, bardzo rzadko kręci się w odwrotnym kierunku wtedy, kiedy powinno).

Staram się szukać jakichś powiązań i jedyne jakie znajduję to to, że w ten sam dzień, gdy nastąpił problem, zachorowałem na zespół jelita drażliwego (ból brzucha). Minęły 4 dni, choroba też [minęła] lub prawie (ciężko stwierdzić), ale problem z wahadełkiem już nie [minął]. :icon_mad:

 

Zostało mi zwrócić się do osób wiedzących lepiej... wie ktoś co się stało?

 

EDIT: Dopiszę jeszcze, że wahadełko mam zrobione ze "stopki" karnisza drewnianego i nitki, od samego początku (od 3 miesięcy) te samo. Wykombinowałem sobie inne wahadełko, nic to nie rozwiązało.

 

Rozwiązanie

Problem został rozwiązany. Faktycznie, problem z użytkowaniem wahadełka był związany z chorobą, jak się okazało wirusowym zapaleniem jelita cienkiego. Problem sam by zniknął po pewnym czasie, ale udało mi się ten okres stety albo niestety przyśpieszyć (nic nie dzieje się bez przyczyny; skoro użytkowanie wahadełka staje się problematyczne podczas choroby, to tak ma być, tak postanowiło Wyższe Ja). Dokonałem tego przez powtarzanie ciągle pytania, na które powinna być odpowiedź "nie" i negowanie kręcenia wahadełka, gdy zaczynało kręcić się na "tak". 2 sesje po 20min i wahadełko działa jak powinno... albo jak chciałem żeby działało.

 

Nie biorę odpowiedzialności za uszczerbki na zdrowiu fizycznym, psychicznym, astralnym, mentalnym, etc... ;P

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. ;D

Edited by karczes

Share this post


Link to post
Share on other sites
karczes

Proszę o usunięcie postu.

Edited by karczes

Share this post


Link to post
Share on other sites
karczes

bump

 

za krótki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...