Skocz do zawartości

szukam ucznia


lyrth

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ucznia lub uczniów z którymi będziemy mogli stworzyć zgrany zespół starający się odkrywać nowe rozwiązania w ezo. Nie muszą mieć doświadczenia, mogą być zagubieni w sobie czy nieśmiali. Grunt żeby chcieli odkryć siebie i na jakiś czas złączyć drogę z moją.

 

Z góry już mówię że to czego uczę to wprowadzenie do ezo, pomoc w odkryciu siebie. Prowadzę zazwyczaj tylko przez dwa stopnie z czterech, potem nie narzucam już nic ze swojego systemu - uważam że kazdy powinien znaleźć swoją ścieżkę.

 

Mój system nauczania opiera się na szacunku i pokorze, został mi przekazany przez mojego Mistrza (nie jest znany, także imię niewiele Wam powie) i może byc trudny do przyjęcia, jednak uczę już kilka lat i uważam że powinnam dostosowywać system do ucznia, nie odwrotnie.

 

Także, jeśli ktoś chce znaleźć swoją scieżkę , a nawet jeśli chce porozmawiać, jestem.

mail:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie muszą mieć doświadczenia, mogą być zagubieni w sobie czy nieśmiali.

Mówiąc w skrócie, ludzie podatni na manipulacje.

 

 

. Prowadzę zazwyczaj tylko przez dwa stopnie z czterech, potem nie narzucam już nic ze swojego systemu

 

A co to w ogóle oznacza? bo mi nic to nie mówi.

Na czym takowe stopnie mają polegać.

Edytowane przez metalage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuję służby od uczniów. Niektorzy uczniowie potrzebują jej, sami to odkrywają, niektórzy nie. Relacje są różne. Złączyć dorgę z moją to przyjąć mój system.

 

Każdy jest podatny na manipulację. Każdy jej podlega i kazdy ją wykonuje.

 

To oznacza że pomagam tylko w podstawach. Daję podstawy a potem uczeń juz sam idzie i odkrywa swoje techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...