Jump to content

Ssild


Tehij

Recommended Posts

Widzę, że jeszcze nie ma tu tego tematu, a w ostatnich miesiącach ta technika stała się bardzo popularna. Głównie za sprawą tego, że jest bardzo skuteczna. Sam ją już dziś będę próbował i (o ile nie zapomnę ;)) opiszę przeżycia jutro. Wklejam tu jej opis.

 

Skuteczność: Świetna.

 

Teoria

 

Nie wiemy, dlaczego SSILD działa. Jeden z użytkowników zwrócił uwagę, że metoda akcji jest w pewnym stopniu podobna do metody autohipnozy, wprowadzonej przez martwą już żonę dr Miltona H. Ericksona, Betty Erickson. Inna teoria mówi, że powtarzające się bodźce różnych zmysłów w stanie podobnym do transu, inkubują nasz umysł i ciało w odpowiednim stanie, który nadaje się do wprowadzania DILD, WILD, lub OBE. Niezależnie od teorii, to jest absolutnie kluczowe, aby pamiętać, że SSILD to nie WILD. Chociaż wielu użytkowników zgłosiło udaną indukcję LD/OBE, to ta metoda jest równie skuteczna na DILD. W rzeczywistości, zdecydowanie polecam użytkownikom wykorzystanie tej techniki jako DILD w celu wykorzystania jej w jak najbardziej efektywny sposób.

 

Krok-Po-Kroku

 

1. Najlepszy czas, aby ćwiczyć jest po 4-5 godzinach snu. Można również łączyć praktykę WBTB dla maksymalnego efektu, ale nie jest to konieczne. Nie rób tego na początku snu - nie będzie działać !

Jedynym wyjątkiem są popołudniowe drzemki, ponieważ wtedy wchodzisz bezpośrednio do fazy REM.

 

2.Powtórz następujące procedury 4-5 razy. Nie próbuj zbyt wielu powtórzeń, nawet jeśli nic nie czujesz.

Pamiętaj, że nie robisz WILD'a. Ty po prostu ustawiasz rzeczy dla OBE i LD mające nastąpić w późniejszym czasie. Jeśli powtórzysz to zbyt wiele razy istnieje ryzyko utraty snu, czyli po prostu zniszczenia twojego celu.

 

2a)Z zamkniętymi oczyma wpatruj się w ciemność za powiekami na jakieś 15-20 sekund. Spróbuj wyłapać jakieś kolory, światła lub obrazy, ale nie wysilaj mięśni oczu. Jeśli nie widzisz nic oprócz ciemności to jest w porządku. Ponownie, nie staraj się wywoływać snu z obudzonego stanu, więc nie na siłę. Jeśli nie będziesz nic czuł, to będzie w porządku.

 

2b)Posłuchaj odgłosów w uszach przez 15-20 sekund. Są szanse, że będziesz słyszeć trochę buczenia. Sprawdź, czy możesz usłyszeć go wyraźniej. Jeśli nic nie słyszysz, jest ok.

 

2c)Zauważ jakieś dziwne odczucia ciała, takie jak: ciężkość, mrowienie, i ruchy. Szczególnie zwróć uwagę na głowę, ręce, palce, brzuch, nogi i stopy. Ponownie, jest ok, jeśli nie czujesz nic dziwnego.

 

Powyższe czynności powinny być wykonywane w zrelaksowany sposób, powoli, leniwie i bez jakichkolwiek racjonalnych myśli. Czas trwania: 15-20 sekund jest podany tylko w celach informacyjnych, nie licz go w myślach! Są szanse, że po kilku powtórzeniach zaczniesz odczuwać senność do tego punktu, że twój umysł może odpłynąć i zapomnieć, aby kontynuować ćwiczenia. Gratulacje, dokładnie takiego efektu chcemy! Kiedy to się stanie, po prostu wyciągnij swój umysł trochę z powrotem i wznów od chwili, w której się oddaliłeś. Jeśli straciłeś rachubę powtórzeń, po prostu zrób nowe. To nie będzie bolało.

 

3. Znajdź najbardziej wygodną pozycję i zaśnij tak szybko, jak to dla ciebie możliwe. Jeśli szybciej zaśniesz, tym prawdopodbniejszy będzie sukces w twoich snach!

 

Co się wydarzy

 

Kilka rzeczy może się zdarzyć za pośrednictwem tego ćwiczenia:

 

1. Po zaśnięciu możesz nagle obudzić się z dziwną sensacją. Poczujesz się jak na jawie, a twoje ciało będzie jak w stanie nieważkości. W tym momencie po prostu zrób test rzeczywistości i "rozwałkuj" się z łóżka, aby rozpocząć OBE.

 

2. Budzisz się z wibracji i innych dziwnych doznań. Zawieszenie się na tych doznaniach doprowadzi cię do OBE.

 

3. Nagle uświadamiasz się w snach bez widocznych powodów, albo zaczynasz podejrzewać, że śnisz.

 

4. Masz fałszywe przebudzenia. W przeciwieństwie do pierwszego doświadczenia, możesz czuć się obudzony, ale będziesz wciąż senny. Fałszywe przebudzenia będą występować często z SSILD, dlatego należy się do nich przyzwyczaić i stać się dobrym w ich identyfikacji

 

5. WILD lub bezpośrednie OBE. Wejście w fazę REM może wystąpić podczas powtórzenia, kiedy umysł jeszcze nie śpi. Gdy się tak dzieje, wiele wrażeń zostają wzmocnione. Wtedy zaprzestań robienia dodatkowych ćwiczeń i zacznij się skupiać na odczuciach, aż do momentu skutecznego wejścia w fazę.

 

6. Jeśli nie możesz spróbować niczego innego możesz wykorzystać tę technikę w ostateczności. Po przebudzeniu się ponownie, co jest podane w kroku 3 spróbuj zrelaksować głowę i pozwolić jej pogrążyć się w poduszce. Jeśli wykonasz to prawidłowo, wygenerujesz wibracje i wejdziesz w OBE z w pełni obudzonego stanu. To działa, ponieważ SSILD przygotował twoje ciało i umysł, aby łątwo wejść w fazę. W rzeczywistości, jeśli zwiększysz liczbę powtórzeń, możesz być w stanie zrobić to jeszcze przed zaśnięciem z kroku 3!

 

Najczęstsze przyczyny utraty snu

 

Nie móc łatwo zasnąć po cyklu jest częstym problemem spotykanym przez niedoświadczonych użytkowników techniki SSILD, istnieje kilka możliwych przyczyn:

 

1.Masz FA. Nie żartuję. To co doświadczasz może byc FA, jest to bardzo częsty "problem" po zrobieniu SSILD. Po prostu leżysz w łóżku próbując zasnąć mimo tego że już śpisz. Jeżeli nie możesz zasnąć zrób jeszcze kilka powtórzeń. Jeżeli naprawdę bedziesz miał FA to wywołasz wibracje, HI lub inne efekty.

 

2. Często za bardzo koncentrujemy się na produkcję efektów, doznań podczas wykonywania powtórzeń. Pamiętaj, WILD i OBE, są to produkty SSILD. Nie powinny być poszukiwane. Kiedy robisz cykle, nie oczekuj niczego, co się stanie. Skup się na utracie ostrości. To dobry sposób, żeby zrobić SSILD.

 

3. Wprowadzamy racjonalne myśli do umysłu podczas wykonywania cykli. Jest w porządku, abyś pozwolił myśleć o różnych rzeczach, ale nigdy nie powinieneś analizować tego, co robisz! Nie licz czasu! Nie chcesz precyzji !

 

4. Celowo starasz się zrelaksować. Pamiętaj, SSILD jest samo w sobie narzędziem hipnozy, więc należy polegać na nim, aby skierowało cię do snu. Nie mieszaj w żadnej technice relaksacyjnej przed lub po!

I na pewno nie próbuj pozostać zrelaksowany podczas powtórzeń. Po prostu poczuj się wygodnie i pozostaw część relaksacyjną technice.

 

5. Przerywanie. To jest największy morderca. Jeżeli ciągle coś ci przeszkadza, nagłe dźwięki, dyskomfort lub coś innego, olej ćwiczenie i idź spać. Zawsze możesz zrobić to następnej nocy lub po kolejnym przebudzeniu.

 

Teraz coś co napisał C. w dalszej części tematu:

 

1. Nie zasypiaj póki nie czujesz że wszedłeś w tans - twój umysł zaczyna odpływać, zapomniałeś co przed chwilą robiłeś itp.

2. Im więcej razy powtarzasz tym głębiej powinieneś wchodzić w trans. Nie próbuj wywoływać żadnych odczuć. Możliwość pójścia zpać jest twoim największym priorytetem.

 

// notka ode mnie

Źródło: SPAM

Mam nadzieję, że akceptujecie wklejanie tekstów/linków z innych stron.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...