Skocz do zawartości

Anioł Niebieskiej Karty (Tarot)


Carleya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

:)

 

Od jakiegoś czasu zajmuję się interpretacją Kart Anielskich. Anioły są naszą ostoją dlatego moje odczyty opierają się na chęci pomocy i przekazaniu pozytywnych afirmacji wszystkim, którzy o nie proszą. Postanowiłam utworzyć nowy wątek, w którym będziecie mogli zadać pytanie dotyczące miłości, finansów, pracy lub jakichkolwiek innych kwestii do Kart Tarota Anielskiego. Jest to nowa talia jaką mam i z którą postanowiłam popracować a także pomóc Wam naświetlić niektóre spawy, być może rozwiać wątpliwości i napełnić anielskim spokojem, który daje nadzieję.

 

Talia nazywa się:

Anielski Tarot

Autorką talii jest Doreen Virtue oraz Radleigh Valentine

 

Talia ta różni się, w niektórych aspektach od klasycznego Tarota. Każda karta z Arkan Wielkich jest przypisana imieniu jednego z Archaniołów, w Arkanach Małych również można odnaleźć różnice, jednak jest to Tarot. Dlatego też, jeśli ktoś z Was nie czuje się na siłach aby zadać pytanie do tych kart lub ma jakieś osobiste obiekcje jak najbardziej zapraszam do mojego wcześniejszego wątku "Przystań na Skrzydłach Anioła", w którym interpretuję wyłącznie Karty Anielskie.

:)

 

Przed zadaniem pytania poproszę o imię i wiek. (wystarczy ilość lat)

 

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :) :roza:

Edytowane przez Carleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo.Kiedy bede miala to szczescie w kraju gdzie obecnie jestem emigrantka znalezc porzadna satysfakconujaca mnie prace dzieki ktorej uzyskam niezaleznosc finansowa?Jaki bedzie dla mnie 2013,co dobrego wniesie do mojego zycia?:icon_smile2:Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga 06.04.72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poproszę o wróżbę na przyszły rok na sferę zawodową (będę kończyła studia i szukała pracy) i uczuciową (jestem osobą wolną ).

Dane na pv

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo.Kiedy bede miala to szczescie w kraju gdzie obecnie jestem emigrantka znalezc porzadna satysfakconujaca mnie prace dzieki ktorej uzyskam niezaleznosc finansowa?Jaki bedzie dla mnie 2013,co dobrego wniesie do mojego zycia?:icon_smile2:Pozdrawiam serdecznie.Jadwiga 06.04.72.

 

Witaj Jadziu

 

Zrobiłam dla Ciebie układa trzech kart.

 

Pierwsza karta odnosi się do niedalekiej przeszłości i uwzględnia sytuację, o którą pytasz.

Druga karta określa obecny stan interesującej Cię kwestii.

Trzecia karta oznacza nieodległą przyszłość.

 

I tak:

 

1 karta : Siódemka Wody

2 karta: Szóstka Wody

3 karta: 15 Ego (Archanioł Jofiel)

 

1 Karta mówi, że zostałaś uwikłana w skomplikowaną sytuację. Podjęcie decyzji z nią związane okazało się niełatwe. Szukałaś rady. Przestałaś jednak zwlekać i postanowiłaś poszukać sobie zajęcia. Szczególne znaczenie w tej sytuacji miał dom, pieniądze. Miałaś zbyt wiele możliwości wyboru, wpadłaś w zakłopotanie. Druga karta mówi, że powracają do Ciebie jakieś zdarzenia z przeszłości. Jesteś na etapie rozwiązywania jakiegoś problemu, co jest konieczne aby pójść dalej. Możesz powrócić do starej znajomości , do kogoś kto Ci w tym pomoże. Karta mówi o Twoim dzieleniu się tym co masz. 3 karta mówi o tym, że problemy jakie mogą się pojawić w zawiązku z pracą są oparte na Twoim niepokoju. Sprawy materialne będą Cię zbytnio absorbować. Zbytnie skupienie na tym zakłóca równowagę. Karta może sygnalizować nieumiarkowanie w zadłużaniu się. Należy na to uważać. To blokuje pójście na przód. Na najbliższą przyszłość nie widzę w przekazie nowego zajęcia.

 

Jeśli chodzi o 2013 rok

 

1 karta: Dziewiątka Wody

2 karta: 17 Gwiazda (Archanioł Jofiel)

3 karta: Królowa Powietrza

 

Znajdziesz się w sytuacji konieczności podejmowania klarownych i jasnych wyborów. Możliwe zakończenie jakiejś znajomości, która niekorzystnie na Ciebie wpływa. Będziesz oczyszczać przestrzeń wokół siebie. Możliwy romans.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Metatron.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Carleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo :icon_smile2:

ja również poproszę o wróżbę i także poczekam :_kwiatek:

a o co pytam - po troszku o wszystko :pytajnik:

a najbardziej o najbliższą przyszłość :poklon:

Iza 09.01.82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!!!!

chciałabym prosić o przesłanie dla mnie na 2013 rok odnośnie sfery zawodowej....i rodzinnnej

jaką mam szansę na prace? dzięki której uzyskam niezależność finansowa.....

Jaki będzie dla mnie 2013,co dobrego wniesie do mojego życia rodzinnego i zawodowego....

dane i opis wysyłam na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poproszę o wróżbę na przyszły rok na sferę zawodową (będę kończyła studia i szukała pracy) i uczuciową (jestem osobą wolną ).

Dane na pv

Pozdrawiam :)

 

Witaj

 

Zrobiłam dla Ciebie układa trzech kart.

 

Pierwsza karta odnosi się do niedalekiej przeszłości i uwzględnia sytuację, o którą pytasz.

Druga karta określa obecny stan interesującej Cię kwestii.

Trzecia karta oznacza nieodległą przyszłość.

 

I tak:

 

1 karta: Dziewiątka Powietrza

2 karta: Ósemka Ziemi

3 karta: Szóstka Ziemi

 

W przeszłości napotykałaś wiele problemów w związku z nauką i dążeniem do celu. Wymagało to od Ciebie ogromnych poświęceń. Wciąż wiedziałaś, że to co robisz przyniesie Ci kiedyś dobrobyt. Widzę bezsenne noce, które musiałaś przejść aby uzyskać satysfakcjonujący Cię wynik. Widzę, że miałaś przechodziło przez Ciebie dużo stresów z tym związanych, obawy o słuszność podejmowanych kroków. Na chwilę obecną widzę, że jesteś bardzo związana ze swoją nauką. Angażujesz się mocno, pracujesz, myślisz o swojej karierze zawodowej nad tym do czego Cię doprowadzi. Jesteś na właściwym tropie, obrałaś dobry kierunek. Twoja praca jakże ciężka i mozolna zostanie doceniona. Możliwe podjęcie nowego kierunku studiów, nowej nauki. Karta 3 mówi o tym, że to co robisz przyniesie Ci satysfakcję, pieniądze i dobrobyt. Ty bardzo się angażujesz w to co robisz. Pojawi się dużo możliwości pracy. Nie widzę trudności ze znalezieniem jej a raczej to Ty będziesz przebierać w ofertach. Dużo możliwości przed Tobą.

 

sprawy uczuciowe

 

1 karta: Dziesiątka Ognia

2 karta: Dwójka Ziemi

3 karta: Czwórka Wody

 

Karta 1 mówi o tym, że w przeszłości skupiałaś się bardzo na nauce i gdzieś te uczucia zostały zaniedbane lub nie było na nie czasu. Stres jaki towarzyszył Ci za bardzo Tobą zawładną, odmawiałaś pomocy innych osób, można powiedzieć także o odpychaniu uczucia. Nie miałaś czasu na relaks, wspólne zabawy z kolegami, danie sobie możliwości poznania kogoś. Na chwilę obecną widzę u Ciebie poszukiwanie pracy, koncentorwanie się na tym. Równowaga między uczuciami a sprawami zawodowymi powraca jednak nie jest to jeszcze to. Nauka Cię absorbuje, widzę podejmowanie decyzji ale tyko i wyłącznie w sprawach zawodowych. Nadal nie dopuszczasz do siebie uczucia. Ktoś przy Tobie będzie, może przyjaciel osoba pomocna, która możliwe że będzie darzyć Cię czymś więcej. Jednak widzę, że Ty będziesz podchodzić do tego z dystansem, nie wiem czy pozwolisz sobie pomóc. Nie przegap szansy. Uczucia jakie wtedy mogą się pojawić to niepewność czy jest to ta osoba, możesz uznać że nie jest ona zbyt ciekawa, że macie inne ambicje. Będziesz szukać czegoś innego.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Jofiel.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę iedy z kimś się zwiąże pati 26 7 1996

 

Witaj Patrycjo

 

Nie masz 18 lat, dlatego też nie mogę zrobić wróżby z Kart Tarota. Zapraszam do mojego pierwszego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprosze na tomka G.

 

a takze na milosc

 

kasia 03.03.1987

 

Witaj Kasiu

 

karta 1: 19 Słońce (Archanioł Uriel)

karta 2: Piątka Powietrza

karta 3: Królowa Powietrza

 

Na chwilę obecną sytuacja ta nie przybrała obrotu takiego jak oczekiwałaś. Karta mówi o tym, że możesz podejmować próby, walczyć bo być może ruszy to dalej. Karta mówi o tym aby z tego co dotychczas zrobiłaś wyciągnąć wnioski dla siebie. Ktoś tutaj nie chce tej integracji, widzę rozłam. Szuka kompromisu, wybór jednak nie był najmądrzejszy. Ktoś tu myśli tylko o sobie. Niezbyt korzystna relacja na teraz. Będziesz postawiona w sytuacji wyboru, ale wyboru, który zmusi Cię do oczyszczenia swojej energii, Twojego otoczenia. Nie widzę dobrego wpływu tej osoby na Ciebie. Raczej dojdzie do rozstania, odcięcia uczuciowego. Nie będziesz chciała już tak dalej.

 

Imię Archanioła dla Ciebie to Archanioł Jofiel.

 

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Moje pytanie dotyczy spraw zawodowych. Znalazłem ciekawą ofertę pracy w swoim mieście, wysłałem aplikację. Chciałbym się dowiedzieć jaki to przyniesie skutek, czy chociaż zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na tym stanowisku, ponieważ umożliwi mi zdobycie doświadczenia, a ja jestem świeżo po stażu ;) Tak więc jeśli mógłbym prosić... Paweł, ur. 31.01.1992 r.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

kochanie, jest w tym sama prawda bo dokładnie to chcę zrobić- odpuscic tę relację. Jednak uwazam, nie wiem czemu ,ze on znow wróci i będzie mi gadał. ale ja chcę go pogonić,. czy mogłabys jednak rozlozyc jeszcze karty jakby to bylo gdybym jednak zceecydowala się kontynuować relację? czego mogłabym się spodziewać w relacjzi T,G., bez zmian znowu byloby to samo zapewne? i n a prace,ktorej nie mam

 

kasia 03.03.,1987 dsiękuję

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam,

Ja również poproszę - poczekam ile trzeba :)

Chciałam zapytać jak potoczy się moja relacja między pewnym panem, co z tego wyniknie i czy my w przyszłości mamy szansę być razem? Dane i szczegóły podam na priv.

Bardzo dziękuję i Pozdrawiam :)

 

Witam serdecznie

 

Odpowiedź proszę sprawdzić w wiadomości prywatnej :)

 

Pozdrawiam :roza:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ustawiam się w kolejce i czeka, cierpliwie.

Proszę o sprawdzenie spraw zawodowo-finansowych i rodzinnych na najbliższy czas.

Dane wysyłam na priv.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za wróżbę.

Wszystko się zgadza! Wiele wiele czasu poświęciłam i poświęcam nauce. Rzeczywiście czasami wymagało to ogromnych poświęceń, stresów itd. i faktycznie myślę o rozpoczęciu nowego kierunku studiów. Ta przyszłość rysuje się optymistycznie więc mam nadzieję, że tak jak moja przeszłość - przyszłość wywróżona przez panią też się sprawdzi :)

 

Co do spraw uczuciowych też sama prawda w tym co pani napisała. Za bardzo skupiałam się na nauce, a uczucia zaniedbałam, nie dałam sobie możliwości poznania kogoś.

 

Jeśli jednak chodzi o tego kogoś kto przy mnie będzie to czy ja może już znam tego kogoś? Może to wyszedł mój były, który ciągle gdzieś koło mnie jest? Jeśli to on to czy rzeczywiście warto się w to angażować?

 

I jeśli mogłabym dopytać o ten nowy kierunek który chcę rozpocząć od lutego: czy przyniósłby mi on satysfakcję i korzyść w przyszłości? Czy do niczego by się raczej nie przydał?

 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :bukiet:

Edytowane przez migotka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo :icon_smile2:

ja również poproszę o wróżbę i także poczekam :_kwiatek:

a o co pytam - po troszku o wszystko :pytajnik:

a najbardziej o najbliższą przyszłość :poklon:

Iza 09.01.82

 

Witaj Izo

:)

 

1 karta: Królowa Powietrza

2 karta: Dziewiątka Powietrza

3 karta: 21 Świat (Archanioł Michał)

 

Na chwilę obecną potrzebne Ci jest myślenie jak najbardziej pozytywne. Widzę nagromadzenie negatywnych myśli, obawy. Może targać Tobą jakieś poczucie winy, wyrzuty sumienia. Pozwól przeszłości odejść. Uważaj na swoje stany i dbaj o siebie. Obecny stres. Widzę, że na przyszłość skupisz się na jakimś zadaniu i bardzo dobrze je wykonasz, przyniesie Ci to satysfakcję. Będziesz postępować w tym co robisz i będziesz czuć się spełniona. Możliwa jest nowa praca lub zmiana mieszkania, ogólnie pomyślne wydarzenia. Odejdą dawne zmartwienia, doznasz oczyszczenia.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Chamuel.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Ja bardzo poproszę o wróżbę na przyszły rok z każdej sfery po trochu chociaż trochę więcej z zawodowej

Magdalena 31.10.1983

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!!!!

chciałabym prosić o przesłanie dla mnie na 2013 rok odnośnie sfery zawodowej....i rodzinnnej

jaką mam szansę na prace? dzięki której uzyskam niezależność finansowa.....

Jaki będzie dla mnie 2013,co dobrego wniesie do mojego życia rodzinnego i zawodowego....

dane i opis wysyłam na pv

 

Witaj

 

karta 1: Piątka Powietrza

karta 2: 8 Sprawiedliwość (Archanioł Raguel)

karta 3: Król Wody

 

Widzę, że próbujesz podjąć jakąś decyzję (myślę, że związaną z wyjazdem). Wybory w związku z tym są rozważne i mądrze przemyślane. Widzę, że nie możesz do końca też dostrzec klarowności tej sytuacji, dlatego potrzebna Ci jest pomoc kogoś bliskiego. Decyzja związana z pracą będzie dla Ciebie dobra. Możliwe, że jesteś uwikłana w jakieś sprawy pieniężno sądowe, jeśli tak wszystko pomyślnie zostanie rozwiązane. Uważaj na wszelkie podpisywane umowy, skup się na nich dokładnie. Widzę w Tobie dużo doświadczenia, ale ważne jest abyś w tych sprawach słuchała także innych i rozpatrzyła ich pomysły z ich punktu widzenia. Możliwe, że w przyszłości zajmiesz się pracą charytatywną lub praca jaką podejmiesz będzie się opierała na pomaganiu. Dostaniesz dobrą radę, idź tym tropem. Widzę kogoś kto da Ci wsparcie. Z pracą wszystko się ułoży, dostaniesz ją.

 

sprawy rodzinne

 

1 karta: As Powietrza

2 karta: Czwórka Ognia

3 karta: Siódemka Ognia

 

W sprawach rodzinnych na chwilę obecną widzę spokój i zadowolenie. Możesz być dumna ze swoich bliskich, osiągnęłaś cel który jest konsekwencją dobrych wyborów. Sprawy w domu idą ku lepszemu. Możliwe, że ktoś z Twojej rodziny wkrótce wejdzie w związek małżeński lub zjednoczy się z partnerem. Harmonia panuje w Twoim domu rodzinnym. Na przyszłość widzę w sprawach rodzinnych obronę własnych decyzji, możliwe, że pojawi się sytuacja, w której będziesz musiała bronić swoich przekonań, chronić bliskich. Możliwy konflikt spowodowany przez zazdrość kogoś z zewnątrz.Sprawa wymagająca odwagi. Pomyślne zakończenie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Michał.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Moje pytanie dotyczy spraw zawodowych. Znalazłem ciekawą ofertę pracy w swoim mieście, wysłałem aplikację. Chciałbym się dowiedzieć jaki to przyniesie skutek, czy chociaż zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na tym stanowisku, ponieważ umożliwi mi zdobycie doświadczenia, a ja jestem świeżo po stażu ;) Tak więc jeśli mógłbym prosić... Paweł, ur. 31.01.1992 r.

Pozdrawiam serdecznie

 

Witam serdecznie

 

karta 1: 21 Świat (Archanioł Michał)

karta 2: Dziesiątka Ognia

karta 3: Czwórka Powietrza

 

Widzę, że w przeszłości dokonałeś czegoś co miało wielkie znaczenie (było to związane ze sprawami zawodowymi) Ten proces został jednak zakończony i widzę, że należy zacząć coś nowego. W tym kierunku idziesz. Czułeś się spełniony otrzymywałeś pochwały, które dodawały Ci entuzjazmu. To wiele Cię nauczyło. Otrzymałeś nagrodę za swoją perfekcję. Na chwilę obecną widzę, że zbyt angażujesz się w sprawy zawodowe, brakuje Ci równowagi między tą sferą a uczuciami, pamiętaj jednak, że jedno nie może wyprzeć drugiego. Być może za mocno się starasz a odrzucasz pomoc innych osób. Widzę szanse na otrzymanie propozycji rozmowy, jednak należy zmniejszyć tempo, nie naciskać. Masz mało odpoczynku, za dużo nerwów. Na najbliższy czas nie widzę podjęcia pracy, wyjdziesz na odpoczynek, odreagowanie. Ważne jest abyś odciął się od stresów. Karta mówi o tym aby odzyskać energie, odstresować się bo nie wpływa to korzystnie na Twoje zdrowie. Dbaj o sen. Możliwe poczucie zawodowego wyczerpania. Przeanalizuj i przemyśl czy warto.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Rafael.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo CI dziękuję;)))))))

jak lekko mi się zrobiło na serduchu,czytając te przesłanie od CIEBIE:)))))))

Ccekam na owocny rok,wierzę że tak będzie -DZIĘKUJĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Bardzo bym prosił o sprawy sercowe (samotny) i zawodowe (od kilku dni niepracujący) Paweł 04.04.1989

Dziękuje ślicznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

karta 1: 21 Świat (Archanioł Michał)

karta 2: Dziesiątka Ognia

karta 3: Czwórka Powietrza

 

Widzę, że w przeszłości dokonałeś czegoś co miało wielkie znaczenie (było to związane ze sprawami zawodowymi) Ten proces został jednak zakończony i widzę, że należy zacząć coś nowego. W tym kierunku idziesz. Czułeś się spełniony otrzymywałeś pochwały, które dodawały Ci entuzjazmu. To wiele Cię nauczyło. Otrzymałeś nagrodę za swoją perfekcję. Na chwilę obecną widzę, że zbyt angażujesz się w sprawy zawodowe, brakuje Ci równowagi między tą sferą a uczuciami, pamiętaj jednak, że jedno nie może wyprzeć drugiego. Być może za mocno się starasz a odrzucasz pomoc innych osób. Widzę szanse na otrzymanie propozycji rozmowy, jednak należy zmniejszyć tempo, nie naciskać. Masz mało odpoczynku, za dużo nerwów. Na najbliższy czas nie widzę podjęcia pracy, wyjdziesz na odpoczynek, odreagowanie. Ważne jest abyś odciął się od stresów. Karta mówi o tym aby odzyskać energie, odstresować się bo nie wpływa to korzystnie na Twoje zdrowie. Dbaj o sen. Możliwe poczucie zawodowego wyczerpania. Przeanalizuj i przemyśl czy warto.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Rafael.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

Dziękuję za tę wróżbę, prawie wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym prosic o wróżbę na najblizsze miesiące. Czy widac mężczyznę?i związek w najblizszym czasie? czy mozna jakoś przyblizyc osobę mężczyzny, kim on będzie?

pozdrawiam Magdalena13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanie, jest w tym sama prawda bo dokładnie to chcę zrobić- odpuscic tę relację. Jednak uwazam, nie wiem czemu ,ze on znow wróci i będzie mi gadał. ale ja chcę go pogonić,. czy mogłabys jednak rozlozyc jeszcze karty jakby to bylo gdybym jednak zceecydowala się kontynuować relację? czego mogłabym się spodziewać w relacjzi T,G., bez zmian znowu byloby to samo zapewne? i n a prace,ktorej nie mam

 

kasia 03.03.,1987 dsiękuję

 

Witaj

 

karta 1: Dziesiątka Wody

karta 2: Szóstka Ognia

karta 3: Paź Ognia

 

Widzę, że było by to dla Ciebie wyzwanie, jednak byłabyś na tą znajomość w pełni przygotowana. Zabłysłabyś swoją pomysłowością i oryginalnością. Widzę zaimponowanie.

 

praca

 

1 karta: Trójka Powietrza

2 karta: Siódemka Wody

3 karta: Czwórka Wody

 

Widzę, że w sprawie pracy dotykały Cię różne nieprzyjemności. Byłaś w centrum sytuacji, której niestety nie doprowadziłaś do końca i to może być powodem twoich rozterek. Daj sobie chwilę na przemyślenie a to co było odejdzie napełniając Cię nowym doświadczeniem. Widzę konflikty w przeszłym miejscu pracy, które nadal w Tobie tkwią. Wybór może nie był najlepszy ale ważne aby iść przed siebie. Na chwilę obecną widzę, że masz możliwości wyboru jeśli chodzi i o pracę jednak uważaj aby nie uwikłać się w skomplikowaną sytuację. Ważne jest abyś przestała zwlekać z podjęciem zajęcia. Możliwe, że znajdujesz się w sytuacji, w której nie potrafisz się zdecydować. 3 karta mówi o tym abyś uważała na przegapienie szansy, jakiegoś zajęcia, które może się oddalić spowodowane Twoim zastanawianiem się i ociąganiem. Zaakceptuj oferowaną Ci pomoc aczkolwiek możesz być z tego niezadowolona.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

moge prosic na sprawy sercowe do konca stycznia?

 

Witam Cię ciepło

:)

 

karta 1: Trójka Ognia

karta 2: Dziewiątka Powietrza

karta 3: Dziesiątka Ziemi

 

Widzę, że nachodzą Cię negatywne myśli związane z Twoimi uczuciami, miłościami. Obawiasz się, spalasz swoje emocje niepotrzebnie na rozpamiętywaniu lub nad zastanawianiem się nad tym od czego nie możesz się uwolnić. Patrz na sprawy z większą dozą kolorytu. Widzę przygnębienie i silne stany smutku. Uwolnisz się jednak od tego, spełnienie rodzinne da Ci poczucie bezpieczeństwa. Widzę miłe chwile spędzane z rodziną i odcięcie się od tego co było. Może być to też grupa przyjaciół, która pociągnie Cię do góry. Osiągniesz spokój w uczuciach,złagodzenie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Sandalfon.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słonko serdecznie dziękuję, ale powiedz mi to zaiponowanie to w jakim sensie,m ja jemu? i czemu to mialo by sluzyc?

 

Być może Kasiu, osoba ta zaczęłaby inaczej Cię postrzegać. Tak, chodziło o postrzeganie Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

kurcze, ale co niby na to wpływneło? wtej chwili z nim nei gadam i ja się nei odezwe. a jak on sięodezwie to bedzie zjazd mega ostry i moja uwaga,ze koncze te relacje.. nawt enei wiem jak by zareagowal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ale co niby na to wpływneło? wtej chwili z nim nei gadam i ja się nei odezwe. a jak on sięodezwie to bedzie zjazd mega ostry i moja uwaga,ze koncze te relacje.. nawt enei wiem jak by zareagowal..

 

Kasiu to jest przypuszczalna sytuacja z przesłania jeśli obrałabyś tą drogę odnowy kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ustawiam się w kolejce i czeka, cierpliwie.

Proszę o sprawdzenie spraw zawodowo-finansowych i rodzinnych na najbliższy czas.

Dane wysyłam na priv.

Dziękuję i pozdrawiam :)

 

Witam serdecznie

 

1 karta: 8 Sprawiedliwość(Archanioł Raguel)

2 karta: Król Ziemi

3 karta: Paź Ziemi

 

Obecnie jest to czas, który sprzyja Twoim sukcesom. Wszystkie nowe działania jakie teraz podejmiesz pójdą dobrze i we właściwym kierunku. Widzę awans, lub podwyżkę, satysfakcję z finansów. Zostaniesz dostrzeżona i nagrodzona za pracę. Widzę akceptacje nowych możliwości lub miejsca pracy. Finansowo jesteś bezpieczna. Na przyszłość możliwa jest informacja o podwyżce, lub dodatkowych pieniążkach. Widzę, że będziesz się rozwijać. Uważaj tylko aby zbytnio nie popaść w ten wir. To co robisz będzie wymagać od Ciebie dobrej organizacji i przemyśleń, widzę że będziesz przewodzić w jakimś projekcie. Widzę, że dążysz do sukcesu, którego bardzo pragniesz.

 

sprawy rodzinne

 

1 karta: 14 Równowaga (Archanioł Zadkiel)

2 karta: 15 Ego (Archanioł Jofiel)

3 karta: 0 Marzyciel (Archanioł Metatron)

 

Widzę na chwilę obecną w sprawach rodzinnych niepokoje i lęki. Możliwe, że jest t związane ze sprawami materialnymi, możliwe że zbytnio pochłaniają one grono rodzinne. Brak miejsca na inne kwestie. Nie wszystko co materialne jest najważniejsze. Uwaga na rozrzutność. Widzę, że będziesz chciała poprawić tą sytuację i masz duże szanse aby Ci się to udało. Musisz być jednak otwarta na wszelkie propozycje i możliwości. Uzyskasz niezależność. Widzę także ogarniający Cię strach przed zmianą jednak ważne jest aby zostawić go w tyle i pójść przed siebie. Będziesz chciała zerwać jakieś więzi, oddalić się od obecnej sytuacji.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Michał.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

Ja bardzo poproszę o wróżbę na przyszły rok z każdej sfery po trochu chociaż trochę więcej z zawodowej

Magdalena 31.10.1983

Dziękuję i pozdrawiam :)

 

Witaj Magdaleno

:)

 

1 karta: 11 Siła Archanioł Ariel

2 karta: Król Ziemi

3 karta: As Wody

 

Obecnie jest to dobry czas jeśli chodzi o sprawy zawodowe i finansowe. Możesz odnieść sukces w tej dziedzinie. Możliwa podwyżka. Widzę dużo ofert, możliwości, praca przynosi Ci satysfakcję i zadowolenie. Jeśli chodzi o inne sprawy przeplatające się, na przyszłość widzę pojawienie się kogoś nowego, jakieś zmiany w uczuciach, romantyczne spotkanie, radość, nowe emocje z tym związane lub zacieśnienie przyjaźni. W dalszej fazie nowego roku widzę, że będzie musiała tutaj też stoczyć jakąś walkę, spowodowaną nieporozumieniem, możliwe, że chodzi tutaj o sprawy związane z pracą. Wszystko wyjdzie pozytywnie dla Ciebie. Bądź jednak czujna (ktoś może zazdrościć Twojej pozycji). Widzę także u Ciebie odniesienie znacznego uznania co spowoduje przypływ pieniążków i otworzy nowe możliwości drogi kariery. Widzę dużo pracy i zadowolenie z niej. Jest to czas do 6 miesięcy nowego roku.

 

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Zadkiel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rozyczko! Czy w lecie wyjade na stale na drugi koniec Polski? Mam propozycje pomocy i szanse na znalezienie pracy bo to bardzo duze miasto. Myslisz ze powinnam? Ze tam mnie czeka w koncu normalne zycie? Ewa 29.11.73 ... dziekuje, pozdrawiam i zycze milej i spokojnej niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Różo, a czy ja mogłabym prosić o odpowiedź na moje zapytanie odnośnie Twojej wróżby które zawarłam w weryfikacji? Troszkę było to wszystko zlane więc pogrubiłam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge prosic na relacje uczuciowe do konca stycznia ? wolna jestem

oraz czym zakonczy sie moj odzew? czy mi odpisze facet o ktorym mysle ;) Alicja 21.06.93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj Różo:)) Poproszę o przesłanie na końcową inwentaryzację firmową, grudzień/styczeń(czy dam sama sobie radę i czy wyjdzie ok, czy ktoś będzie chciał mi zaszkodzić w jakiś sposób,chodzi mi o jedną koleżankę, może jakieś osobne przesłanie na nią też by było dobre,jak z nią postąpić)i jedno przesłanie na relację z szefostwem na okres miesiąca.Pozdrawiam i dane na pv wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Różo, a czy ja mogłabym prosić o odpowiedź na moje zapytanie odnośnie Twojej wróżby które zawarłam w weryfikacji? Troszkę było to wszystko zlane więc pogrubiłam :) :)

 

Oczywiście, pominęłam przepraszam :) będziesz w pierwszej kolejności :)

 

:roza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za wróżbę.

Wszystko się zgadza! Wiele wiele czasu poświęciłam i poświęcam nauce. Rzeczywiście czasami wymagało to ogromnych poświęceń, stresów itd. i faktycznie myślę o rozpoczęciu nowego kierunku studiów. Ta przyszłość rysuje się optymistycznie więc mam nadzieję, że tak jak moja przeszłość - przyszłość wywróżona przez panią też się sprawdzi :)

 

Co do spraw uczuciowych też sama prawda w tym co pani napisała. Za bardzo skupiałam się na nauce, a uczucia zaniedbałam, nie dałam sobie możliwości poznania kogoś.

 

Jeśli jednak chodzi o tego kogoś kto przy mnie będzie to czy ja może już znam tego kogoś? Może to wyszedł mój były, który ciągle gdzieś koło mnie jest? Jeśli to on to czy rzeczywiście warto się w to angażować?

 

I jeśli mogłabym dopytać o ten nowy kierunek który chcę rozpocząć od lutego: czy przyniósłby mi on satysfakcję i korzyść w przyszłości? Czy do niczego by się raczej nie przydał?

 

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :bukiet:

 

Witaj

:)

 

1 karta: Królowa Ziemi

2 karta: Rycerz Ziemi

3 karta: 9 Pustelnik (Archanioł Raziel)

 

Jest to osoba od której oczekujesz (lub będziesz oczekiwać) lojalności, większego zaangażowania. Jest to osoba, która lubi naturę, przebywanie na świeżym powietrzu. Ktoś skrupulatny, być może pedantyczny, ważne są dla niego drobiazgi. Ta osoba jest obok Ciebie. Widzę jednak, że będziesz od tego uciekać. Wystarcza Ci samotność. Czujesz się w niej bezpiecznie.

 

studia

 

1 karta: Czwórka Powietrza

2 karta: As Powietrza

3 karta: Król Powietrza

 

Widzę na chwilę obecną nowy pomysł inspirację, dodaj Ci ona optymizmu. Widzę, że teraz dostrzegasz możliwości aby się tego podjąć. Wątpliwości odchodzą, idziesz w kierunku jaki obrałaś. Widzę, że zaczniesz studia aczkolwiek początkowo nie będziesz zadowolona.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Jeremiel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Bardzo bym prosił o sprawy sercowe (samotny) i zawodowe (od kilku dni niepracujący) Paweł 04.04.1989

Dziękuje ślicznie.

Pozdrawiam

 

Witaj Pawełku

 

1 karta: Dwójka Powietrza

2 karta: 8 Sprawiedliwość(Archanioł Raguel)

3 karta: Ósemka Powietrza

 

Widzę, że jeśli chodzi o przeszłość w uczuciach ogarniała Cię bierność, brak działania. Być może nieśmiałość, brak inicjatywy i podejmowania decyzji. Obawiałeś się aby podjąć jakiekolwiek działanie. Widzę, że robisz postępy i starasz się walczyć ze swoim brakiem pewności siebie w uczuciach. Zrobisz to co właściwe. Widzę, że będziesz postępować w pracy nad sobą. Możesz także tkwić w przekonaniu , że nie uda Ci się znaleźć odpowiedniej osoby, będziesz musiał uwierzyć w siebie i wydobyć to co najbardziej pozytywne. Możesz czuć się bezradny. Na razie nie widzę poprawy w sytuacji uczuciowej. Szczęśliwsze chwile rodzinne w kwietniu przyszłego roku.

 

praca

 

1 karta: 19 Słońce (Archanioł Uriel)

2 karta: Trójka Ziemi

3 karta: Szóstka Ziemi

 

Widzę, że być może zastanawiasz się nad jakimś zajęciem. Jeśli podejmiesz wyzwanie może się udać. Widzę skupienie na pracy, która związana jest z Twoimi pasjami. Widzę postęp, tworzenie czegoś nowego. Widzę dodatkowe zyski i nowe możliwości kariery. Widzę propozycję pracy dla Ciebie w tym miesiącu lub w styczniu przyszłego roku, zastanów się nad nią bo możliwy ogarniający Cię lęk i wycofanie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawełku

 

1 karta: Dwójka Powietrza

2 karta: 8 Sprawiedliwość(Archanioł Raguel)

3 karta: Ósemka Powietrza

 

[...]

praca

 

1 karta: 19 Słońce (Archanioł Uriel)

2 karta: Trójka Ziemi

3 karta: Szóstka Ziemi

 

[...]

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Dziękuję Różo za poświęcony czas :) jak tylko coś się zacznie dziać dam znać :) Co do faktycznej analizy na forum publicznym to pominę i przy weryfikacji podam w PW co i jak ;) Dziękuję ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Różo za poświęcony czas :) jak tylko coś się zacznie dziać dam znać :) Co do faktycznej analizy na forum publicznym to pominę i przy weryfikacji podam w PW co i jak ;) Dziękuję ślicznie :)

 

Oczywiście :) oby wszystko ułożyło się jak najlepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym prosic o wróżbę na najblizsze miesiące. Czy widac mężczyznę?i związek w najblizszym czasie? czy mozna jakoś przyblizyc osobę mężczyzny, kim on będzie?

pozdrawiam Magdalena13maj77

 

Witaj Magdo

 

1 karta: Dziewiątka Wody

2 karta: Dwójka Ognia

3 karta: Paź Powietrza

 

Widzę, że na obecnej chwili koncentrujesz się na pracy. Widzę tutaj osobę w Twoim otoczeniu, być może Twój przełożony lub ktoś z pracy z kim będziesz w bliższym kontakcie. Może być to także osoba z poza Twojego otoczenia, ktoś wysoko postawiony, umysł ścisły. Ktoś kto nie boi się rozmawiać, wypowiada swoje myśli. Osoba ta może Ci imponować. Osobę tą zauważysz w lutym przyszłego roku.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko kochana mogę prosić na sprawy sercowe do końca stycznia?

Marlena 31/08/1990

Pozdrawiam serdecznie ;)

 

Witam serdecznie

:)

 

1 karta: 0 Pustelnik (Archanioł Raziel)

2 karta: As ziemi

3 karta: Siódemka Ziemi

 

Na chwilę obecną nie widzę zmian uczuciowych, przykryją je sprawy związane z nauka, pracą w których będziesz się dobrze odnajdywać. Widzę wytrwałość i dążenie do przodu. Cisza w uczuciach.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Azrael.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo:) Czy ja rowniez moge zwrocic sie z prosba do Ciebie? Dane jesli moge przesle na prvi. Dziekuje za poswiecony czas i pozdrawiam:)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rozyczko! Czy w lecie wyjade na stale na drugi koniec Polski? Mam propozycje pomocy i szanse na znalezienie pracy bo to bardzo duze miasto. Myslisz ze powinnam? Ze tam mnie czeka w koncu normalne zycie? Ewa 29.11.73 ... dziekuje, pozdrawiam i zycze milej i spokojnej niedzieli :)

 

Witaj Ewo

 

1 karta: Dziewiątka Powietrza

2 karta: Piątka Ziemi

3 karta: Siódemka Ziemi

 

W przeszłości widzę nagromadzenie negatywnych myśli i obawy, zadręczenia, niespełnione pragnienia. Dużo stresu związanego o przyszłą pracę czy też jakiekolwiek zajęcie. Na chwilę obecną widzę u Ciebie obawy dotyczące finansów. Jest zbyt Tobie zbyt dużo negatywnych emocji, musisz zacząć wizualizować te obrazy w których chciałabyś się widzieć a nie te, których się obawiasz. Widzę, że obawiasz się tego nowego zajęcia i zmian, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteś niepewna i na razie czujesz się w momencie zawieszenia zawodowego.Widzę na przyszłość powolne zmiany, ale dobre. Musisz wszystko dobrze zaplanować. Zastój jaki doświadczysz będzie tylko tymczasowy. Widzę, że podejmiesz tą pracę. Rozpoczniesz zmiany.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Ariel.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge prosic na relacje uczuciowe do konca stycznia ? wolna jestem

oraz czym zakonczy sie moj odzew? czy mi odpisze facet o ktorym mysle ;) Alicja 21.06.93

 

Witaj Alicjo

 

1 karta: Królowa Powietrza

2 karta: 21 Świat (Archanioł Michał)

3 karta: 20 Odnowa (Archanioł Jeremiel)

 

Widzę u Ciebie zadowolenie, radość w uczuciach. Dostałaś jakąś lekcje, która pozytywnie na Ciebie wpływa. Widzę oczyszczenie z dawnych emocji, brak powrotu do tego co było. Widzę, że relacja, o którą pytasz zmiesza do tego aby osiągnąć swój finał. Spójrz na tą sprawę pozytywnie, widzę jasne kolory Twoich decyzji i działań. Nie widzę tej relacji. Jest pozytywne zakończenie dla Ciebie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę na uczucia do końca stycznia? Jestem sama. Natalia 26.01.1987 pozdrawiam

 

Witaj Natalko

 

1 karta: 1 Mag (Archanioł Raziel)

2 karta: 11 Siła (Archanioł Ariel)

3 karta: Dziewiątka Wody

 

W obecnej chwili możesz odczuwać słabość jeśli chodzi o uczucia, pozorne zwątpienie. Postaraj się odrzucić wrogość i otworzyć swoje uczucia łagodnie i napełniać je spokojem. Poprzez to Twoje uczucia zaczną inaczej wibrować i zostaną łatwiej dostrzeżone. Widzę u Ciebie potrzebę cierpliwości, którą będziesz musiała się wykazać. Postaraj się złagodnieć. Widzę u Ciebie zadowolenie z uczuć na najbliższy czas. Zajdzie w Tobie potrzebna przemiana na której etapie teraz jesteś. Przyciągnie to kogoś nowego. Będzie to osoba bardzo wrażliwa. Jednak jeszcze nie w styczniu.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Haniel.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różo:)) Poproszę o przesłanie na końcową inwentaryzację firmową, grudzień/styczeń(czy dam sama sobie radę i czy wyjdzie ok, czy ktoś będzie chciał mi zaszkodzić w jakiś sposób,chodzi mi o jedną koleżankę, może jakieś osobne przesłanie na nią też by było dobre,jak z nią postąpić)i jedno przesłanie na relację z szefostwem na okres miesiąca.Pozdrawiam i dane na pv wyślę.

 

Witaj

 

1 karta: 4 Cesarz (Archanioł Michał)

2 karta: Król Ognia

3 karta: Piątka Wody

 

Widzę, że w przeszłości bardzo pracowałaś nad swoim planem działania. Widzę logiczne myślenie, dbanie o sprawy, staranie się dopiąć wszystko na ostatni guzik. To sprawiło, że potrafiłaś objąć prowadzenie. Bądź łagodna w pracy związanej z firmą ale jednocześnie stanowcza aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić lub próbować Cię podporządkować. Widzę, że w przeszłości ktoś wybijał Cię z tego rytmu. Widzę u Ciebie jeszcze wahanie wobec stanowiska, na którym jesteś jednak to co robisz jest dla Ciebie właściwe. Na chwilę obecną widzę, że potrzebujesz skupienia , ogromnej uwagi nad tym co robisz. Jesteś przywódcą i dajesz przykład oraz inspirujesz inne osoby. Dostaniesz radę od kogoś w tej sprawie, która się zajmujesz, będzie ona dla Ciebie z korzyścią (myślę, że chodzi o szefową). W działaniu jakiego się teraz podejmujesz (sprawa, o którą pytasz ) widzę ryzyko. Nie jestem pewna czy sprawy pójdą do końca gładko, będzie tu jakieś zamieszanie. Wszystko jednak dobrze się ułoży, pamiętaj aby działać z rozwagą.

Ktoś Ci pomoże załagodzić tą sprawę, może być to rodzaj lekcji dla Ciebie.

 

Nie musisz obawiać się ze strony osoby, o którą pytasz.

 

Jeśli chodzi o szefostwo, widzę dobre relacje, układne związki i pomocne działania.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj

 

1 karta: 4 Cesarz (Archanioł Michał)

2 karta: Król Ognia

3 karta: Piątka Wody

 

Widzę, że w przeszłości bardzo pracowałaś nad swoim planem działania. Widzę logiczne myślenie, dbanie o sprawy, staranie się dopiąć wszystko na ostatni guzik. To sprawiło, że potrafiłaś objąć prowadzenie. Bądź łagodna w pracy związanej z firmą ale jednocześnie stanowcza aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić lub próbować Cię podporządkować. Widzę, że w przeszłości ktoś wybijał Cię z tego rytmu. Widzę u Ciebie jeszcze wahanie wobec stanowiska, na którym jesteś jednak to co robisz jest dla Ciebie właściwe. Na chwilę obecną widzę, że potrzebujesz skupienia , ogromnej uwagi nad tym co robisz. Jesteś przywódcą i dajesz przykład oraz inspirujesz inne osoby. Dostaniesz radę od kogoś w tej sprawie, która się zajmujesz, będzie ona dla Ciebie z korzyścią (myślę, że chodzi o szefową). W działaniu jakiego się teraz podejmujesz (sprawa, o którą pytasz ) widzę ryzyko. Nie jestem pewna czy sprawy pójdą do końca gładko, będzie tu jakieś zamieszanie. Wszystko jednak dobrze się ułoży, pamiętaj aby działać z rozwagą.

Ktoś Ci pomoże załagodzić tą sprawę, może być to rodzaj lekcji dla Ciebie.

 

Nie musisz obawiać się ze strony osoby, o którą pytasz.

 

Jeśli chodzi o szefostwo, widzę dobre relacje, układne związki i pomocne działania.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Dziękuję pięknie Różyczko:)))))

Dziękuję za rady i za poświęcenie czasu:bukiet:

Tu zgadza się już , że właśnie jestem przywódcą-kierowniczkąna razie, i też pierwsza część odpowiedzi, bo faktycznie dopinam wszystko na ostatni guzik i się staram, by wszystko było dobrze, logicznie myślę, a poza tym też ktoś próbował właśnie wybic mnie z rytmu,podkopując że tak powiem z zazdrości dołki. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze jak to w kartach na koniec się pokazało i jakoś sobie poradzę sama., bo widać z tego, ze jednak żadna koleżanka mi nie przyjdzie pomóc policzyć. Pocieszające jest to, ze relacje z szefostwem nie wychodzą tu wcale złe. Pozdrawiam cieplutko:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Różo prosze o pomoc w rozwikłaniu problemu... Czy jeszcze w tym roku lub w styczniu uda mi się pojechać do Gorzowa Wlkp. - oddział mojej firmy; samej lub z Marcinem?

Czy A rzeczywiście jest bardzo zapracowany ?

 

pozdr

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Pani Różyczko, chciała bym prosić o karty na sferę uczuciową (do 3 m-cy) i pracę/finanse (do pół roku). Szczegóły podam na PW. Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Różo:))

Chciałabym Cię prosić o karty na sprawy zawodowe na przyszły rok.

 

Pozdrawiam:)

Marta 23.11.1988

 

Witam Cię Marto

 

1 karta: Trójka Ognia

2 karta: As Ziemi

3 karta: Ósemka Powietrza

 

Widzę, że możesz nie być pewna sytuacji zawodowej w jakiej jesteś. Możesz czuć się w jakiś sposób zniewolona i doświadczać przeczucia, że nie ma z niej wyjścia. Ważne jest abyś uwierzyła w siebie. Możesz odczuwać strach przed podjęciem decyzji o zmianie. Widzę, że w lutym przyszłego roku mogą pojawić się problemy finansowe jednak wszystko pójdzie ku lepszemu i będzie to chwilowy zastój. Twoja praca będzie wymagać od Ciebie cierpliwości i zaangażowania. Zwróć uwagę na oszczędności i zadbaj o nie. Widzę, że być może zainwestujesz w coś jednak będziesz mieć przed tym opory. Widzę, że wszelkie Twoje decyzje będą oparte na pewności siebie i zaradności.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Azrael.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rozo:) Czy ja rowniez moge zwrocic sie z prosba do Ciebie? Dane jesli moge przesle na prvi. Dziekuje za poswiecony czas i pozdrawiam:)

K

 

Witaj

:)

 

1 karta: 9 Pustelnik (Archanioł Raziel)

2 karta: Szóstka Ognia

3 karta: 17 Gwiazda (Archanioł Jofiel)

 

Widzę, że w przeszłość otaczała Cię samotność i jest ona dalej bazą tego w jakim momencie się znajdujesz. Być może przeszkadza Ci ona lecz dzięki temu masz chwilę na refleksję tej sytuacji. Widzę także w przeszłości dużo przemyśleń jednak twórczych. Karta mówi, że na chwilę obecną zaczynasz dostrzegać być może niewielkie lecz pozytywne aspekty tej sytuacji, coś dodało Ci otuchy. Będziesz czekać na osobę o którą pytasz. Będziesz napełniać się nadzieja ale taką która będzie Cię nastawiać do tego zdarzenia jeszcze bardziej optymistycznie. Wierz w to co sama czujesz odnośnie tej relacji a pójdziesz dobrym torem. Karta mówi, że w pewnym momencie będziesz się oddalać od tej relacji, pójdziesz do przodu ale nie w takim kierunku jaki teraz sobie wyznaczasz. Możesz przejść przez zmiany emocjonalne, jeśli tylko wykażesz się cierpliwością. Możliwe, że wciągnie Cię wir pracy. Na razie widzę oddalenie tej relacji.

Karty nie mówią o przyjeździe tej osoby.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Haniel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Carleya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różyczko, ja jeszcze raz chciałam prosić Cię o pomoc. Mogę na PW? :)

 

Witam Cię

:)

 

1 karta: Trójka Ziemi

2 karta: Czwórka Powietrza

3 karta: 7 Rydwan (Archanioł Metatron)

 

Widzę, że w przeszłości dużo pracowałaś nad tym aby wyjść na prostą. Praca bardo Cię pochłaniała. Widzę, że uzyskałaś uznanie, zostałaś doceniona za swoje działanie, skupiałaś się na swojej pracy. Wszystko się rozwijało. Na chwilę obecną widzę, że jest to przestój w Twoich działaniach w pracy. Coś Cię dekoncentruje i demobilizuje. Jesteś przemęczona, zbyt dużo stresów. Widzę odpoczynek, chwile urlopu oderwanie się od obecnej sytuacji. Tylko w ten sposób można odzyskać równowagę. Dbaj o swoje zdrowie , bo zbytnie przemęczenie blokuje Twoje postępu. Widzę brak pomysłów na nowe rozwiązania. Śpij więcej, ten niekorzystny czas ustąpi. Wszystko się wyrówna. Widzę, że w przyszłości sytuacja ta powróci do normy. Nie wydaje mi się, żebyś musiała rezygnować z obecnego zajęcia, to co teraz jest trudnością, wyprostuje się. Rozwiążesz tą sytuację i ponownie odzyskasz satysfakcję pracy. Wszystko pójdzie do przodu dzięki Twojej determinacji, którą odzyskasz. W całej tej sytuacji będzie Cię wspierać przyjazna Tobie osoba.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Jofiel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę na moją sytuację uczuciową ogólnie do końca stycznia 2013 r. Agnieszka, 20.01.1975 r.

 

Witam Cię Agnieszko serdecznie

 

1 karta: Król Powietrza

2 karta: Paź Powietrza

3 karta: Dziesiątka Wody

 

Widzę, że na chwilę obecną wynikła sytuacja, która wprowadziła troszkę zamieszania w sprawy uczuciowe. Możliwe, że dowiedziałaś się o czymś co nie wpłynęło na Ciebie dobrze i zaczęłaś się nad tym zastanawiać. Ktoś powiedział Ci coś niemiłego. Wszystko jednak się ułoży i powróci do swojej harmonii. Widzę ciepłe relacje, porozumienie, poczucie zadowolenia w uczuciach. Zwycięży szczerość i bliskość.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Azrael.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo

 

1 karta: Dziewiątka Wody

2 karta: Dwójka Ognia

3 karta: Paź Powietrza

 

Widzę, że na obecnej chwili koncentrujesz się na pracy. Widzę tutaj osobę w Twoim otoczeniu, być może Twój przełożony lub ktoś z pracy z kim będziesz w bliższym kontakcie. Może być to także osoba z poza Twojego otoczenia, ktoś wysoko postawiony, umysł ścisły. Ktoś kto nie boi się rozmawiać, wypowiada swoje myśli. Osoba ta może Ci imponować. Osobę tą zauważysz w lutym przyszłego roku.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam :)

 

Mam pytanie dot wróżby. jest mężczyzna z mojej pracy, ale nie jest to nikt z przełożonych a raczej ktoś kogo ja uczę, to mężczyzna mniej więcej w moim wieku mam na imię Krzysztof.reprezentuje sobą klasę.mam wrazenie,że mnie lubi, ale nie jestem pewna. byc moze dojdzie do spotkania w ciągu tygodnia. Czy to o nim mówiła wróżba?pozdrawiam serdecznie Magdalena 13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Witaj

Różo prosze o pomoc w rozwikłaniu problemu... Czy jeszcze w tym roku lub w styczniu uda mi się pojechać do Gorzowa Wlkp. - oddział mojej firmy; samej lub z Marcinem?

Czy A rzeczywiście jest bardzo zapracowany ?

 

pozdr

 

 

hahaa do mojego miasta rodzinnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciał bym prosić o wróżbę w sprawach milosnych Olek 07.02.94

 

Witaj Olku

 

1 karta: As Ognia

2 karta: Dziesiątka Powietrza

3 karta: 1 Mag (Archanioł Raziel)

 

Widzę, że coś dobiegło do swojego finału w Twoich uczuciach. Być może odszedł jakiś związek. Możesz odczuwać smutek jedna jest to sytuacja, która zmierza do czegoś nowego. Wszystko ulegnie poprawie musisz się tylko na tym skoncentrować. Widzę, że ponowie odzyskasz radość chociaż być może nie czujesz się jeszcze na to gotowy. Widzę wiele sposobności na to abyś odnalazł to czego pragniesz w uczuciach.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raguel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Różo prosze o pomoc w rozwikłaniu problemu... Czy jeszcze w tym roku lub w styczniu uda mi się pojechać do Gorzowa Wlkp. - oddział mojej firmy; samej lub z Marcinem?

Czy A rzeczywiście jest bardzo zapracowany ?

 

pozdr

 

Witaj

 

1 karta: Król Powietrza

2 karta: Dziewiątka Powietrza

3 karta: 17 Gwiazda (Archanioł Jofiel)

 

Widzę, że na chwilę obecną martwisz się jeśli chodzi o sprawy związane z pracą. Nie jesteś pewna tego wyjazdu. Możliwe, że odczuwasz stres. Widzę, że będziesz się wahać aczkolwiek ten wyjazdu może otworzyć nowe możliwości. Pojedziesz jednak raczej w styczniu.Może być to napięty czas.

 

sprawa z A.

 

1 karta: Czwórka Powietrza

2 karta: Trójka Ziemi

3 karta: Czwórka Ognia

 

Na chwilę obecną widzę oddalenie ale nie spowodowane brakiem uczucia a jednak zapracowaniem. Widzę tutaj, ważny projekt, skupienie nad jego sukcesem. Sukces ten zostanie osiągnięty. Na przyszłość widzę, więcej chwil dla relacji, wspólne spędzanie czasu, harmonia, zaangażowanie w sprawy uczuciowe. Widzę także, że niezbyt podoba Ci się zapracowanie osoby, o którą pytasz, mogą być z tego powodu niedogodności.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Witam Cię Agnieszko serdecznie

 

1 karta: Król Powietrza

2 karta: Paź Powietrza

3 karta: Dziesiątka Wody

 

Widzę, że na chwilę obecną wynikła sytuacja, która wprowadziła troszkę zamieszania w sprawy uczuciowe. Możliwe, że dowiedziałaś się o czymś co nie wpłynęło na Ciebie dobrze i zaczęłaś się nad tym zastanawiać. Ktoś powiedział Ci coś niemiłego. Wszystko jednak się ułoży i powróci do swojej harmonii. Widzę ciepłe relacje, porozumienie, poczucie zadowolenia w uczuciach. Zwycięży szczerość i bliskość.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Azrael.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

Mam teraz mało ciekawy okres w życiu...Ktoś może nie tyle, że mi coś powiedział, co nie zachowuje się tak jak trzeba...Cieszę się,ze ostatnia karta pokazała radość:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poproszę na relację. Dane podam na priwa. Z jakiegoś powodu czuję, że już wkrótce pomiędzy nami się coś wydarzy, nie wiem być może się pogodzimy, spotkamy, zadzwoni (mam nadzieję). Chciałbym ujrzeć tej sytuacji szersze spektrum.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz mało ciekawy okres w życiu...Ktoś może nie tyle, że mi coś powiedział, co nie zachowuje się tak jak trzeba...Cieszę się,ze ostatnia karta pokazała radość:)))

 

Życzę wszystkiego dobrego Agnieszko. To co teraz jest przejdzie a zagości radość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Różo Bardzo dziękuje :))))

 

Różo rzeczywiście martwie się o prace czy spełnie oczekiwania pracodawcy i czy im podołam;

 

Co do A. zastanawiałam się czy ten nawał pracy to nie wymówka lecz chęć zakończenia znajomości stąd pytanie.

 

pozdrawiam

A.

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-)

Chciałam zapytać jak ułoży się mój kilkuletni związek i jak będzie "kwitł" nasz związek w 2013 roku ?

Magdalena 25.08.1989.

Z góry dziękuję i pozdrawiam ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko nie dałam :(:zalamka:

 

Małgosia 26.04.70r.

Dziękuję :roza:

 

Witaj Gosiu

:)

 

1 karta: Czwórka Powietrza

2 karta: Czwórka Ognia

3 karta: Trójka Wody

 

Widzę, że w przeszłości doświadczyłaś dużo stresów związanych z uczuciami. Potrzebowałaś odpoczynku i odcięcia się od tego zmęczenia. Potrzebowałaś samotności aby samodzielnie uporządkować swoje sprawy. Być może musiałaś podjąć jakąś decyzję, której rozważanie wyczerpywało Cię intelektualnie i psychicznie. Widzę, że obecnie udało Ci się poukładać sprawy miłosne. Twoje wysiłki zostały wynagrodzone. Wybierasz drogę, która jest dla Ciebie najbezpieczniejsza i najbardziej satysfakcjonująca. Sprawy w Twoim domu układają się, uczuciowo osiągasz stabilizację, możliwe że jest planowany ślub w Twojej rodzinie. Widzę na przyszłość szczęśliwe chwile rodzinne (uczuciowe) . Chwile spędzane z rodziną w większym gronie, świętowanie. Pozwól sobie na tą wspólna zabawę. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Możliwa wieść o nowym członku rodziny.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Ariel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Pani Różyczko, chciała bym prosić o karty na sferę uczuciową (do 3 m-cy) i pracę/finanse (do pół roku). Szczegóły podam na PW. Pozdrawiam cieplutko :)

 

Witaj Justynko

 

1 karta: 1 Mag (Archanioł Raziel)

2 karta: Szóstka Powietrza

3 karta: Ósemka Wody

 

Widzę, że do poprzedniej relacji podchodziłaś z wielkim entuzjazmem. Możliwe, że na ten czas coś umknęło, uciekło jedna etap w jakim się znajdowałaś i uczucia jakie w sobie gromadziłaś pójdą na przód i pojawią się gdy ponownie spotkasz kogoś na swojej drodze. Ta wiara w związek spełni Twoje marzenia. Była to być może lekcja aby Cię do tego przygotować. Na chwilę obecną wszystko się wyrównuje i idzie w lepszą stronę. Wszystko co negatywne odejdzie a potem dostrzeżesz kogoś na kogo czekasz. Jest to moment aby dokonać zmian w Twoim nastawieniu. Myślę, że sama zdecydujesz aby odsunąć się od poprzedniej relacji. Osoba ta przestanie Cię interesować. Widzę, że zaczniesz szukać kogoś nowego, kogoś przy kim będziesz czuła się spełniona. Poradzisz sobie z uczuciem "pustki". Nie widzę na razie nowej osoby, ale jest ona tuż przed Tobą.

 

finanse

 

1 karta: Szóstka Ziemi

2 karta: Ósemka Powietrza

3 karta: Dziewiątka Ziemi

 

Widzę, że bardzo przykładałaś się do tego aby pójść tą drogą zawodową, którą obrałaś. Widzę, że dostałaś pomoc podczas otworzenia działalności. Działałaś uczciwie i odpowiedzialnie podejmując się tego kroku. Otrzymałaś pożyczę. Na chwile obecną widzę, że jesteś na etapie zawieszenia. Czujesz się uwięziona przez tą sytuację i boisz się swoich dalszych działa w tym kierunku. Widzę, że brak Ci pewności siebie a jest to bardzo ważne do tego abyś rozwiązała pomyślnie tą sytuację. Ufaj w to co robisz a wszystko rozwinie się po Twojej myśli. Jesteś zakłopotana i tkwisz w tym. Na przyszłość widzę, że to co teraz osiągasz to baza pod to co będziesz mieć z tego później. Zapewni Ci to bezpieczeństwo finansowe. Osiągniesz sukces a z tym poczujesz się niezależna. Myślę, że otrzymasz dotację Justynko.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Sandalfon.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-)

Chciałam zapytać jak ułoży się mój kilkuletni związek i jak będzie "kwitł" nasz związek w 2013 roku ?

Magdalena 25.08.1989.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-)

Chciałam zapytać jak ułoży się mój kilkuletni związek i jak będzie "kwitł" nasz związek w 2013 roku ?

Magdalena 25.08.1989.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

Witaj

 

Bardzo proszę poczekać na swoją kolejkę.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Bardzo proszę poczekać na swoją kolejkę.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

 

Ok, czekam :-)

Myślałam, że mnie pominięto :-)

 

Pozdrawiam cieplutko:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moglabym prosic to ogolna karta na uczucia na rok 2013 :) i na zmiany.

 

kasia 03,03,1987 dziekuje

 

Witaj Kasiu

:)

 

1 karta: Dziesiątka Wody

2 karta: Piątka Wody

3 karta: 10 Koło Fortuny (Archanioł Michał)

 

Widzę, że na chwilę obecną sprawy nie idą tak jakbyś tego chciała. Zbyt mocno skupiasz się na negatywnych odczuciach tej sytuacji. Walczysz z zaistniałymi zmianami a to może nie przynosić Ci oczekiwanych korzyści. Widzę płacz nad tym co minęło. Na przyszłość wszystko się odmieni. To co teraz jest przy Tobie będzie daleko od Ciebie i zostanie zastąpione wszystkim co pozytywne. Będziesz mieć dużo szans i możliwości jeśli chodzi o poukładanie uczuć. To co blokowało Cię i powstrzymywało zniknie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również poproszę :) szczegóły na pw

 

Witam Cię serdecznie

 

1 karta: Trójka Powietrza

2 karta: As Ziemi

3 karta: Siódemka Powietrza

 

Widzę, że w przeszłości nastąpiły nienajlepsze momenty dla tego związku. Widzę, że potrzebowałaś spokoju a by sobie wszystko poukładać. Pamiętaj aby wybaczyć sobie i iść dalej. Na chwilę obecną widzę zadowolenie ze związku, początkową stabilizację. Widzę, że jeśli chodzi o wyjazd, plany te ulegną modyfikacji. Nie będzie to najlepszy moment na wspólny wyjazd. Możliwe odwołanie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot wróżby. jest mężczyzna z mojej pracy, ale nie jest to nikt z przełożonych a raczej ktoś kogo ja uczę, to mężczyzna mniej więcej w moim wieku mam na imię Krzysztof.reprezentuje sobą klasę.mam wrazenie,że mnie lubi, ale nie jestem pewna. byc moze dojdzie do spotkania w ciągu tygodnia. Czy to o nim mówiła wróżba?pozdrawiam serdecznie Magdalena 13maj77

 

Witaj Magdaleno

 

1 karta: Rycerz Ziemi

2 karta: 3 Cesarzowa (Archanioł Gabriel)

3 karta: 5 Jedność (Archanioł Sandalfon)

 

Widzę, że osoba , którą poznałaś to ktoś kto wykonuje dobrze swoją pracę, nadzorujesz ją. Ktoś lojalny, uczciwy owszem. Widzę współpracę i korzyści z niej płynące na chwilę obecną. Osoba ta będzie Twoim kolegą, przyjacielem, ktoś podobnie myślący do Ciebie w sprawach związanych z pracą. Nie jest to osoba, o którą pytasz.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Haniel.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

to ja jeszcze na T. G. co to dalej z nami będzie. narazie cisza w eterze, jakas rada,albo przepowiednias czy to jzu koniec na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poproszę na relację. Dane podam na priwa. Z jakiegoś powodu czuję, że już wkrótce pomiędzy nami się coś wydarzy, nie wiem być może się pogodzimy, spotkamy, zadzwoni (mam nadzieję). Chciałbym ujrzeć tej sytuacji szersze spektrum.

 

pozdrawiam.

 

Witam Cię bardzo serdecznie

 

1 karta: Dwójka Powietrza

2 karta: 16 Doświadczenie Życiowe (Archanioł Chamuel)

3 karta: 13 Uwolnienie (Archanioł Azrael)

 

Widzę, że w przeszłości nastąpiło jakieś rozdarcie dotyczące tego związku. Problem w podjęciu decyzji. Serce mówiło Ci jedno a rozum drugie. Tkwiłeś w bierności jednak podjąłeś działanie. Widzę brak kompromisu co pociągnęło za sobą zwątpienie w siebie. To co się wydarzyło wprowadza zmiany w Twoich uczuciach i działaniach. Widzę, że systematycznie odkładałeś jakąś ważną decyzję. Zacząłeś inaczej postrzegać tą sytuację, coś się przebudziło i staje się to motywacją dla Ciebie abyś podążał ścieżką swoich pragnień. Widzę, że zamkniesz ten etap i zaczniesz dostrzegać to co nowe. Może się to wiązać ze smutkiem ale tak naprawdę otworzy to przed Tobą nowe drzwi. Nie widzę tej relacji na najbliższą przyszłość.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Jeremiel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justynko

 

1 karta: 1 Mag (Archanioł Raziel)

2 karta: Szóstka Powietrza

3 karta: Ósemka Wody

 

Widzę, że do poprzedniej relacji podchodziłaś z wielkim entuzjazmem. Możliwe, że na ten czas coś umknęło, uciekło jedna etap w jakim się znajdowałaś i uczucia jakie w sobie gromadziłaś pójdą na przód i pojawią się gdy ponownie spotkasz kogoś na swojej drodze. Ta wiara w związek spełni Twoje marzenia. Była to być może lekcja aby Cię do tego przygotować. Na chwilę obecną wszystko się wyrównuje i idzie w lepszą stronę. Wszystko co negatywne odejdzie a potem dostrzeżesz kogoś na kogo czekasz. Jest to moment aby dokonać zmian w Twoim nastawieniu. Myślę, że sama zdecydujesz aby odsunąć się od poprzedniej relacji. Osoba ta przestanie Cię interesować. Widzę, że zaczniesz szukać kogoś nowego, kogoś przy kim będziesz czuła się spełniona. Poradzisz sobie z uczuciem "pustki". Nie widzę na razie nowej osoby, ale jest ona tuż przed Tobą.

 

finanse

 

1 karta: Szóstka Ziemi

2 karta: Ósemka Powietrza

3 karta: Dziewiątka Ziemi

 

Widzę, że bardzo przykładałaś się do tego aby pójść tą drogą zawodową, którą obrałaś. Widzę, że dostałaś pomoc podczas otworzenia działalności. Działałaś uczciwie i odpowiedzialnie podejmując się tego kroku. Otrzymałaś pożyczę. Na chwile obecną widzę, że jesteś na etapie zawieszenia. Czujesz się uwięziona przez tą sytuację i boisz się swoich dalszych działa w tym kierunku. Widzę, że brak Ci pewności siebie a jest to bardzo ważne do tego abyś rozwiązała pomyślnie tą sytuację. Ufaj w to co robisz a wszystko rozwinie się po Twojej myśli. Jesteś zakłopotana i tkwisz w tym. Na przyszłość widzę, że to co teraz osiągasz to baza pod to co będziesz mieć z tego później. Zapewni Ci to bezpieczeństwo finansowe. Osiągniesz sukces a z tym poczujesz się niezależna. Myślę, że otrzymasz dotację Justynko.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Sandalfon.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Ślicznie Pani dziękuję za czas i energię, jaką Pani mi poświęciła :) Czekam więc na te lepsze dni ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :-)

Chciałam zapytać jak ułoży się mój kilkuletni związek i jak będzie "kwitł" nasz związek w 2013 roku ?

Magdalena 25.08.1989.

Z góry dziękuję i pozdrawiam ):

 

Witam Cię Magdaleno

 

1 karta: Dziewiątka Powietrza

2 karta: Paź Ziemi

3 karta: Ósemka Ognia

 

Widzę, że w przeszłości ogarniał Cię strach dotyczący związku, relacji. Widzę niepewność, poczucie winy. Związek ten Cię przytłaczał. Widzę, że na chwile obecną uczucia te są oddalone. Skupienie na czym zupełnie innym. Widzę, że zajmuje Cię nauka i do tego dążysz. Pracujesz nad czymś co jest dla Ciebie niezwykle istotne. Na przyszłość widzę natłok obowiązków, wszystko będzie się rozwijać bardzo szybko, myślę że będzie to związane z Twoją karierą. Brak czasu aby skupić się na związku i uczuciach, aby go naprawić. Nie widzę tego związku pod względem uczuciowym.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Azrael.

 

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poproszę na konkretną relację, ale na pw.

 

Witam Cię Agnieszko

 

1 karta: Dziewiątka Powietrza

2 karta: Szóstka Ognia

3 karta: Dziewiątka Ognia

 

Widzę, że nie byłaś pewna tej znajomości, zawładnęły Tobą negatywne uczucia i osądy. Widzę na chwilę obecną, że jesteś podziwiana przez osobę, o która pytasz. Możliwe, że ją ciekawisz. Widzę tutaj skupienie na sprawach zawodowych i jakby osoba, o którą pytasz przewijała się właśnie w tej strefie lub chodzi tutaj o jakieś sprawy formalne. Widzę Twoje zaangażowanie jak na razie w sprawy zawodowe, osoba ta nie ma na Ciebie negatywnego wpływu, ale rozwoju tej relacji na najbliższy czas również nie widzę. Nie widzę kwitnącego uczucia.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze na T. G. co to dalej z nami będzie. narazie cisza w eterze, jakas rada,albo przepowiednias czy to jzu koniec na dobre

 

Witaj Kasiu

 

1 karta: Rycerz Ognia

2 karta: Piątka Ziemi

3 karta: Siódemka Ognia

 

Widzę na chwile obecną, że martwisz się o pracę a jeśli chodzi o uczucia związane z osobą, o którą pytasz jest to przestój, przepaść. Widzę, że na przyszłość może pojawić się jakaś walka, być może będziesz w sytuacji gdzie wymagane będzie abyś cofnęła swoją decyzję. Sprawa ta jednak będzie mieć szczęśliwy finał. Widzę, że będziesz bronić tego co uważasz za słuszne. Będziesz wytrwała w tym co czujesz.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rozo28 chciałabym Cie prosić o karty na uczucia. dane wyslę na priv.

 

Witam Cię bardzo serdecznie

 

1 karta: Paź Ognia

2 karta: Paź Powietrza

3 karta: Król Powietrza

 

Widzę, że ta znajomość pojawiła się na Twojej drodze jako coś ekscytującego. Możliwe, że odczuwałaś to jako wyzwanie i widzę, że udało Ci się kogoś olśnić, zainteresować. Relacja jaka zaistniała między Tobą, a osobą o którą pytasz nie jest Twoim wymysłem. Widzę w Twoim otoczeniu jakąś osobę, którą ciekawi ta relacja. Nie jest ona zbyt wrażliwa, możliwa jest z jej strony plotka lub niechęć do tego zdarzenia. To osoba spod znaku bliźniąt lub wodnika. Widzę, że kontakty z osobą o którą pytasz będą bliższe, widzę rozmowy, rady, wskazówki jakich będzie Ci ona udzielać. Będziesz otwarta na jego prowadzenie. Uważaj na tą relację.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Witam Cię Agnieszko

 

1 karta: Dziewiątka Powietrza

2 karta: Szóstka Ognia

3 karta: Dziewiątka Ognia

 

Widzę, że nie byłaś pewna tej znajomości, zawładnęły Tobą negatywne uczucia i osądy. Widzę na chwilę obecną, że jesteś podziwiana przez osobę, o która pytasz. Możliwe, że ją ciekawisz. Widzę tutaj skupienie na sprawach zawodowych i jakby osoba, o którą pytasz przewijała się właśnie w tej strefie lub chodzi tutaj o jakieś sprawy formalne. Widzę Twoje zaangażowanie jak na razie w sprawy zawodowe, osoba ta nie ma na Ciebie negatywnego wpływu, ale rozwoju tej relacji na najbliższy czas również nie widzę. Nie widzę kwitnącego uczucia.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Gabriel.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

 

Dziękuję....Co do spraw zawodowych , to az tak się obecnie nie angażuję...Co do jego wpływu na mnie, to mam nieco inne zdanie, ale to tylko karty przecież:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bardzo serdecznie

 

1 karta: Paź Ognia

2 karta: Paź Powietrza

3 karta: Król Powietrza

 

Widzę, że ta znajomość pojawiła się na Twojej drodze jako coś ekscytującego. Możliwe, że odczuwałaś to jako wyzwanie i widzę, że udało Ci się kogoś olśnić, zainteresować. Relacja jaka zaistniała między Tobą, a osobą o którą pytasz nie jest Twoim wymysłem. Widzę w Twoim otoczeniu jakąś osobę, którą ciekawi ta relacja. Nie jest ona zbyt wrażliwa, możliwa jest z jej strony plotka lub niechęć do tego zdarzenia. To osoba spod znaku bliźniąt lub wodnika. Widzę, że kontakty z osobą o którą pytasz będą bliższe, widzę rozmowy, rady, wskazówki jakich będzie Ci ona udzielać. Będziesz otwarta na jego prowadzenie. Uważaj na tą relację.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Bardzo dziękuję za karty

Rzeczywiście on pojawił sie w moim zyciu tak nagle, gdy Go tylko zobaczyłam, nasze spojrzenia się spotkały i bach zgłupiałam. :)

Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego napisałaś, ze mam uwazać na tą relację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję....Co do spraw zawodowych , to az tak się obecnie nie angażuję...Co do jego wpływu na mnie, to mam nieco inne zdanie, ale to tylko karty przecież:)

 

Tak odczytałam Agnieszko. W każdym razie życzę poukładania wszystkich spraw :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za karty

Rzeczywiście on pojawił sie w moim zyciu tak nagle, gdy Go tylko zobaczyłam, nasze spojrzenia się spotkały i bach zgłupiałam. :)

Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego napisałaś, ze mam uwazać na tą relację?

 

Możliwy jest niewłaściwy wybór. Będziesz czuła co zrobić.

 

Pozdrawiam Cię raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...