Skocz do zawartości

Partnerski, mój pierwszy rozkład!:D


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Mam co prawda swój obiekt westchnień, ale to mi nie przeszkadza szkolić w interpretacji na innym :lol:

 

Tak więc On i Ja w luźnej relacji

 

On do mnie:

As karo 9 karo 10 pik - szczere info, opóźnienia, pracoholizm i wyjazdy - ogólnie pan uczuć do mnie chyba nie żywi żadnych, no może chce pogadać o tym co nas dzieli ewentualnie, bo zajęty jest samorealizacją, ale zbliża się jakaś rozmowa z jego str

 

Ja do pana:

Q trefl Król pik Jopek Kier - no nie powiedziałabym, że są tu jakieś mega uczucia :lol: bardziej może stawianie tej relacji do pionu? może że mam co do niej jednak jakieś oczekiwania, bardziej pracuje nad relacja i się poświęcam może trochę dla niej, idealizując ją, ale męczy mnie już to

 

Wspólna karta Jopek Karo - łączy flirt, może łączyć seks, nic zobowiązującego?

 

Przyszłość Król Trefl 9 pik 9 trefl - uuuu... on się skupi na pracy i mnie oleje, może nawet kłótnie sprowokuje, bo przytłoczą go jego problemy i będzie chciał tę "relację" zakończyć

 

 

Proszę o pomoc, przyzywam Ciastko! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda swój obiekt westchnień, ale to mi nie przeszkadza szkolić w interpretacji na innym :lol:

 

Tak więc On i Ja w luźnej relacji

 

On do mnie:

As karo 9 karo 10 pik - On jest nastawiony na zmianę pracy, planów finansowych. Jest bardzo ambitny. Na pewno dostaniesz od niego jakąś wiadomość, niekoniecznie musi to być coś znaczącego, ale odezwać się odezwie. 9 karo w połączanie z As karo, bardzo często pokazuje szanse na zbliżenie się, nie seks, ale zacieśnienie więzi, nawet szanse na związek. Więc on nie jest nastawiony na 'NIE', ale na dzień dzisiejszy bardziej pochłania go praca. Najpierw chce się w miarę możliwości ustabilizować, a potem ewentualnie myśleć o 'miłości'

 

Ja do pana:

Q trefl Król pik Jopek Kier - No Ty masz do niego ciepłe uczucia i nastawienie, ale raczej jako przyjaciółka, ta dama trefl sygnalizuje, że masz raczej takie matczyne uczucia, platoniczne. No i zdecydowanie Twoje myśli i uczucia zaprząta Pikowy

 

Wspólna karta Jopek Karo - Przede wszystkim, łączy Was znajomość, ale karo, mówi o typowo koleżeńskiej, przyjacielskiej relacji, wspólne zainteresowania. Ale i może wskazywać na to, że dzieli Was praca/ uczelnia

 

Przyszłość Król Trefl 9 pik 9 trefl - Hm, jeśli chodzi o przyszłość, to raczej oboje dacie sobie spokój, relacji nie zakończycie, ale nadacie jej zupełnie inny bieg.

 

Proszę o pomoc, przyzywam Ciastko! :lol:

 

 

Proszę uprzejmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...