Skocz do zawartości

Prezent :) - ZAKOŃCZONE


Gość Amfora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amfora

Ostatnio sprawiłam sobie prezent i.. własnie

 

1. Jak to wygląda ? (małe duże, kwadratowe, okrągłe, czarne, kolorowe-wszystko)

2. Jakie były moje odczucia przy kupowaniu?

3. Jak zareagowałam gdy już tego użyłam?

4. Jestem zadowolona z zakupu czy może żałuje?

 

GRATIS 5. Mała zagadka, co sobie sprawiłam na prezent, co to za rzecz? ;) (może okazać sie trudne, ale kto nie lubi wyzwań)

 

Wierzę, ze Was to nie wystraszy :D

Edytowane przez Amfora
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to wygląda ? (małe duże, kwadratowe, okrągłe, czarne, kolorowe-wszystko)

Śmierć-wielkość

Średnie takie. Da się chwycić w rękę, ale już tego do kapsy nie schowasz.

 

Paź mieczy-materiał

Plastik lub szkło, może być trochę metalu

 

Koło fortuny-kształt

Okrągły.:P Na karcie widzę różne mechanizmy zegarowe, więc przedmiot może też mieć takie akcenty tj. przyciski, przełączniki, może ekran, płytkę.

 

Rycerz kieli, 8 mieczy, 2 kieli-kolory

Przeważa jasny niebieski, prawie srebrny, trochę czarnego, beżu.

 

2. Jakie były moje tj. odczucia przy kupowaniu?

Król denarów 8 mieczy 9 denarów

Umiarkowane. Wydaje mi się, że byłaś zadowolona z zakupu. Spodobał Ci się, ale na jego widok nie oszalałaś.

 

3. Jak zareagowałam gdy już to założyłam/użyłam?

As denarów Rycerz mieczy Głupiec=Gwiazda

Ciekawość, zainteresowanie, zadowolenie z dobrze wydanych pieniędzy, zaoszczędziłaś. Przez dłuższy czas testowałaś. Szczęście. Miałaś ubaw. Z czasem do niego się bardziej przekonałaś i Twoje zadowolenie wzrosło wraz z rozpakowaniem i przetestowaniem przedmiotu.

 

4. Jestem zadowolona z zakupu czy może żałuje?

Król denarów

Tak średnio zadowolona, planowałaś to od dłuższego czasu. Cenowo przedmiot jest atrakcyjny.

 

GRATIS 5. Mała zagadka, co sobie sprawiłam na prezent, co to za rzecz? ;) (może okazać sie trudne, ale kto nie lubi wyzwań)

As buław Eremita Paź mieczy=Wieża

---Koło fortuny--Diabeł----Głupiec

-----------Cesarzowa--Diabeł

--------------------Księżyc

 

Urządzenie elektroniczne, przyrząd do pielęgnacji ciała, ale sądząc po ilości ognia może to być zapalniczka, jakiś ładunek niebezpieczny, może sztuczne ognie na Sylwestra, ale skoro już to użyłaś to nie w domu.^^ Sądząc jednak po dużej liczbie kart powietrznych, będzie to coś związane z pracą intelektualną.

Edytowane przez kirsty16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Amfora
1. Jak to wygląda ? (małe duże, kwadratowe, okrągłe, czarne, kolorowe-wszystko)

Śmierć-wielkość

Średnie takie. Da się chwycić w rękę, ale już tego do kapsy nie schowasz.

 

Paź mieczy-materiał

Plastik lub szkło, może być trochę metalu

 

Koło fortuny-kształt

Okrągły.:P Na karcie widzę różne mechanizmy zegarowe, więc przedmiot może też mieć takie akcenty tj. przyciski, przełączniki, może ekran, płytkę.

 

Rycerz kieli, 8 mieczy, 2 kieli-kolory

Przeważa jasny niebieski, prawie srebrny, trochę czarnego,beżu.

 

2. Jakie były moje tj. odczucia przy kupowaniu?

Król denarów 8 mieczy 9 denarów

Umiarkowane. Wydaje mi się, że byłaś zadowolona z zakupu. Spodobał Ci się, ale na jego widok nie oszalałaś.

 

3. Jak zareagowałam gdy już to założyłam/użyłam?

As denarów Rycerz mieczy Głupiec=Gwiazda

Ciekawość, zainteresowanie, zadowolenie z dobrze wydanych pieniędzy, zaoszczędziłaś. Przez dłuższy czas testowałaś. Szczęście. Miałaś ubaw. Z czasem do niego się bardziej przekonałaś i Twoje zadowolenie wzrosło wraz z rozpakowaniem i przetestowaniem przedmiotu.

 

4. Jestem zadowolona z zakupu czy może żałuje?

Król denarów

Tak średnio zadowolona, planowałaś to od dłuższego czasu. Cenowo przedmiot jest atrakcyjny.

 

GRATIS 5. Mała zagadka, co sobie sprawiłam na prezent, co to za rzecz? ;) (może okazać sie trudne, ale kto nie lubi wyzwań)

As buław Eremita Paź mieczy=Wieża

---Koło fortuny--Diabeł----Głupiec

-----------Cesarzowa--Diabeł

--------------------Księżyc

 

Urządzenie elektroniczne, przyrząd do pielęgnacji ciała, ale sądząc po ilości ognia może to być zapalniczka, jakiś ładunek niebezpieczny, może sztuczne ognie na Sylwestra, ale skoro już to użyłaś to nie w domu.^^ Sądząc jednak po dużej liczbie kart powietrznych, będzie to coś związane z pracą intelektualną.

 

1. Jak to wygląda ? owalne, w rękę, może niezbyt poręczne,ale nie narzekam :) Białe, z różowymi elementami ;)

2. Jakie były moje odczucia przy kupowaniu? Mieszane, cena była rzeczywiście atrakcyjna i zakup był planowany

3. Jak zareagowałam gdy już tego użyłam? Szok, niezły ubaw ale i troche obawy to to urządzonko mnie nie pożre ;)

4. Jestem zadowolona z zakupu czy może żałuje? Zadowolona :)

 

GRATIS 5. Mała zagadka, co sobie sprawiłam na prezent, co to za rzecz? DEPILATOR ;)

 

Szkoda, że tak mało osób, ale cóż Kristy GRATULUJĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...