Jump to content

Dostać Rower


Guest Gracjan85

Recommended Posts

Guest Gracjan85

Nie mogłem znaleźć tego w żadnym senniku.Co oznacza:Dostać rower?(szary,nie nowy,lekki,bez błotników,górski,żadnych napisów na nim - tak mi się wydaje).

Edited by Gracjan85
dodałem znak zapytania
Link to comment
Share on other sites

Guest Gracjan85

Próbowałem opisać sen,ale dla mnie to zbyt trudne zadanie.Cokolwiek bym napisał zostało by to inaczej zrozumiane niż było w rzeczywistość.

Wystarczy mi ten symbol.Ja nigdy nie proszę o tłumaczenie,tylko sprawdzam symbole w senniku.

 

W tej chwili ja dokładnie tego nie pamiętam.Śniło mi się że miałem ojczyma i narzekałem że nic on nigdy dla mnie nie robi(kiedy to mówiłem leżałem chyba na podłodze w przedpokoju).

Następnego dnia na szybie za oknem był mały szczur(teraz doszyłem do wniosku że on był mały),plecami do szyby.Zadzwonił dzwonek - poszłam otworzyć drzwi.A tam mój ociec z zapakowanym rowerem.Wzięliśmy go do pokoju.Tata gadał że mama wzięła od kogoś stary rower - i że trzeba dokupić do niego błotniki.Wcześniej jeszcze szczur spadł ze szyby i przestraszył słonia.Ktoś na dole miał aparat fotograficzny i stał na kamieniu(chyba robił zdjęcia).Potem byłem w takiej dziwnej rzeczy - z drewna.W takiej gdzie tylko dziecko może wejść.

To było taka jakby skrzynka ze zbitych pólek(bez głodzi).Chodzi mi o takie stare deski co się wkładało kiedyś do starych mebli - i to były Pułki.Teraz też się tak robi,ale te dzisiejsza

nie są już tak masywne.Pamiętam że dokładałem kolejną skrzynkę siedząc w środku.Tam gdzie chciałem zęby były otwory do mocowania,tam były.Umieszczałem to na skrzynkach.

Tyle że ta w której ja siedziałem była bardziej rozbudowa(składał się z większej ilości skrzynek.

 

ps.Lepie nie potrafię - Przepraszam za znaki przystankowe.

Edited by Gracjan85
Link to comment
Share on other sites

jednak ci się udało :) ze snami to tak jest, że czasem ciężko wyjaśnić co i jak w nich się pojawiało. We śnie przemawiasz z poziomu podłogi, więc całkiem możliwe, że we śnie jesteś małym dzieckiem, zwłaszcza, że oczekujesz od czegoś ojczyma - może chodzić o opiekę, oparcie, zaangażowanie, albo po prostu o wsparcie materialne. Sen usiłuje ci zrekompensować brak czegoś na jawie w postaci wręczenia roweru, ale sądząc po tym, że rower jest stary i nie ma błotników to niespecjalnie się to udaje. Pomieszczenie ze skrzynek, które budujesz wokół siebie oznacza twój umysł i twój świat, sam otaczasz się ochroną, ale ta ochrona jednocześnie cię ogranicza i dzieli twoje życie na małe kawałki. Szczur przestraszający słonia może symbolizować małą rzecz, którą zapamiętałeś (zdjęcia, człowiek z aparatem),a która miała dla twojej postawy poważne konsekwencje. Sam rower, jako środek transportu może też oznaczać, że oczekujesz otrzymania perspektyw rozwoju, ucieczki w lepsze życie. Zaznaczam, że moja interpretacja nie musi być słuszna, ja widzę to tak, ty możesz inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...