Skocz do zawartości

Rozkład partnerski - pierwsza próba


Bergi1986

Rekomendowane odpowiedzi

Tez postanowiłam spróbować swoich sił i zrobić rozkład partnerski na moją relację z pewnym "Panem". Jednak obawiam się, że z mojej interpretacji wyszło masło maślane. A przebiegała ona w następujący sposób:

 

1. Ty i Twoje uczucia - dziesiątka pik, dama trefl, walet trefl - Nieprzyjemne zdarzenia z przeszłości spowodowały, że jestem bardziej zdystansowana. Chciałabym stworzyć z nim trwały i stały związek. Uparcie trzymam się uczuć do niego. Zbyt wiele analizuje i rozmyślam.

 

2. Uczucia partnera - as trefl, as karo, dama kier - Jest niestabilny, lubi częste zmiany w życiu. Jest szczesliwie zakochany w innej. Plus pochlania go chęć zarabiania dużych pieniędzy???

 

3. Co nas łączy lub dzieli? - walet pik - plotki, podstępy, nieuczciwość?

 

4. Przyszłość - dziewiatka kier, król trefl, dziesiątka karo - Zakończenie miłości, relacji jaka nas łączy. Zostawienie tego za sobą. On skupi się na pracy życiu zawodowym, pieniądzach. Ja wyjadę do pracy za granicę i będzie mi się też całkiem dobrze powodzić w kwestii finansowej.

 

 

Ehhh wydaje mi się, że wszystko pokręciłam. Plus cały czas coś z podróżą wychodziło mi w kartach i zinterpretowalam, że to dlatego iż owy Pan akurat pracuje za granicą.

 

Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś Ciastko zechciała spojrzeć na mój rozkład i powiedzieć mi co robię źle i jak powinna wyglądać prawidłowa interpretacja tego rozkładu. Oczywiście jeśli znajdziesz na to czas. Gorąco pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie obcokrajowcem napewno nie jest. Chyba, że czegoś nie wiem heheh Co prawda połowa z jego rodziny mieszka obecnie za granicą, ale z narodowości są polakami. ;) On sam w Polsce jest tak średnio na 2, 3 tygodnie co 1,5 - 2 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah to już wszystko wiem :D

 

Ooo :) Też bym chciala tak potrafić. Ja się nad tym głowiłam dosyć sporo czasu i pewnie i tak same głupoty powypisałam ;) Coś wogóle udało mi się dobrze zinterpretowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez postanowiłam spróbować swoich sił i zrobić rozkład partnerski na moją relację z pewnym "Panem". Jednak obawiam się, że z mojej interpretacji wyszło masło maślane. A przebiegała ona w następujący sposób:

 

1. Ty i Twoje uczucia - dziesiątka pik, dama trefl, walet trefl - 10 pik jak i dama trefl, pokazuja nic innego jak Twoja świadomość tego, że on gdzieś tam ma rodzine (10 pik to wyjazd, dama trefl to matka/ rodzina), walet trefl przy damie trefl, sygnalizują, że masz do niego uczucia, lubisz go, ale tak jakbyś czuła hmm taką (i jak to teraz obrać w słowa :lol:, taki miód na serce jak o nim pomyślisz, takie rozczulenie.

 

2. Uczucia partnera - as trefl, as karo, dama kier - Babo jedna, no skąd Ci na myśl przyszło, że on w innej? on w Tobie nie w innej ciepluchne uczucia, super karty, tylko on ma blokade (as trefl), troche spłoszony jest, czasu mu trzeba, ale karty super :serduszka:

 

3. Co nas łączy lub dzieli? - walet pik - On nie wie wszystkiego o Tobie, a Ty nie wiesz o nim. Macie przed sobą pewne tajemnice. Być może jest to spowodowane tym, że Wasza relacja jest jeszcze w takim 'raczkującym' etapie

 

 

4. Przyszłość - dziewiatka kier, król trefl, dziesiątka karo -Dostaniesz ode mnie kopa, za to, że masz bardzo niską samoocenę to raz, a dwa, że strasznie pesymistycznie widzisz wszystko!

Przecie tu Ci związek wychodzi :serduszka:, tylko potrzeba czasu, oswojenia, ale zaczyna karta miłości, kończy karta zwycięstwa. :D

 

 

Idzie Ci bardzo, ale to bardzo dobrze, tylko troszkę tak jakbyś nie wierzyła, że dasz radę, a dasz sobie radę. Radzisz sobie naprawdę świetnie :D

 

I więcej wiary w siebie i swoje możliwości :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo :) Też bym chciala tak potrafić. Ja się nad tym głowiłam dosyć sporo czasu i pewnie i tak same głupoty powypisałam ;) Coś wogóle udało mi się dobrze zinterpretowac?

 

No jasne, że tak :D

 

Potrafisz, potrafisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci pięknie :bukiet: :bukiet: :bukiet:

 

Troche kierowałam sie tym, że jak wróży się samej sobie to nie jest się obiektywnym. Dlatego stwierdziłam, że czarniejszy scenariusz jest bardziej prawdopodobny ;) Widze, że jeszcze dużo dużo pracy przede mną w kwestii tych interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha właśnie nie :D

 

Ja sama staram się sobie nie wróżyć bo nie umiem. Nie potrafię.

Ale w ćwiczeniach dałaś sobie radę, poszło Ci naprawdę dobrze. Więc śmiało mogę powiedzieć, że bardzo dobrze sobie radzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie od jak dawna zajmujesz sie interpretowaniem kart klasycznych? I jeszcze jedno : myślisz, że rozkręci się wątek z ćwiczeniami w klasykach? W tarocie mają dużo ćwiczeń a u nas na razie tak malutko coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie od jak dawna zajmujesz sie interpretowaniem kart klasycznych? I jeszcze jedno : myślisz, że rozkręci się wątek z ćwiczeniami w klasykach? W tarocie mają dużo ćwiczeń a u nas na razie tak malutko coś.

 

Klasykami zajmuję się hm już kilka lat, ale 'wypłynęłam' z nimi tak 'bardziej' jakies 2 lata temu. Klasykami zajmowała się moja prababka stąd ten świr na ich punkcie.

 

Co do ćwiczeń, myślę, że tak. Jednak na dzień dzisiejszy więcej osób na forum interesuje się Tarotem (jest on bardziej 'magiczny'), ale myślę, że z czasem wszystko ruszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...