Skocz do zawartości

pomoc w interpretacji rozkladu


mamba55

Rekomendowane odpowiedzi

w pytaniu czy kocha

wyszło świat, pustelnik, koło fortuny

prosze o pomoc

poprawiam jestem dzis pierwszy raz i przepraszam za naruszenia

tak chodzilo mnie oczywiscie jakimi uczuciami mnie darzy

spotykamy sie od paru lat niby przypadkiem nioy co sama nie wiem

jest to bardzo dziwny uklad , relacja bardzo mi zalezy

prosze wybaczyc mi pierwszy raz i mimi to pomoc

dziekuje

karta swiat spelnienie odnalezienie drugiej polowki, pustelnik straszy partner (fakyucznie tak jest ) zapewniajacy poczucie bezpieczenstwa , karta kolo zwiazek karmiczny z przeznaczenia

mysle ze milosc jest i to ta jedyna tak mysle

Edytowane przez mamba55
moja interpretacja
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Świat faktycznie wskazuje na otwarcie się większe na siebie....ale pustelnik to czlowiek nie emanujący uczuciami jakoś wielce...tu widzialabym Pana niezależność i chęć bycia samemu z wyboru....jakby poczucie samotności lub niezrozumienia może mieć wewnętrznie....a Koło w tym przypadku jako że jest na koncu może świadczyc jedynie o tym, że wyczekuje zmian...obecnej sytuacji....czeka na swoje pzreznaczenie....

Odnośnik do komentarza

świat jest bardziej skomplikowaną kartą. Moze mowic o otwarciu ale tez o definitywnym zakonczeniu, na amen finito a swiat przy eremicie to zamkniecie się we własnym swiecie.

Ta osoba jest samolubna i zwaraca uwagę na własne potrzeby (eremita) ale to jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
tak wiem tylko w formie cwiczen czy dobrze mi uklad wyszedl

 

W formie takich ćwiczeń mamy Warsztaty od stawiania kart i sprawdzania się w tej kwestii. O tu -->Ćwiczenia i warsztaty z tarota

W dziale interpretacji wyłącznie interpretujemy karty innych użytkowników.

 

A odnośnie tematu...to Ty znasz Pana najlepiej, więc Twoje karty zapewne są najwłaściwsze.

Pomyśl czy Pan faktycznie tak się zachowuje jak dziewczyny napisały....nie zważaj na Pana słowa...a na czyny...zachowanie...

Może Pan się maskuje?

 

Warto sobie też zadać pytanie dlaczego widzisz sytuację zupełnie inaczej niż karty pokazują? Co jest tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Pan zachowuje sie bardzo dziwacznie trudno go mi rozgrysc nie wiem co sie moge po nim spodziewac

 

Dla mnie ten Pan jest przejrzysty......a jego intencje oczywiste...mimo, iż go nie znam....

Przemyśl sobie na spokojnie, a zapewne dojdziesz do zadziwiających wniosków. tylko bądź z samą sobą szczera.

Odnośnik do komentarza

Czy moge zadac takie pytanie kartom z czego wynika zachowanie pana?

 

Przejrzysty to znaczy a znamy sie bardzo dlugo raz do przodu i znowu to tylu

 

Wychodza nieszczere intencje z tego ukladu

Edytowane przez Daffne
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Czy moge zadac takie pytanie kartom z czego wynika zachowanie pana?

 

Możesz zadać pytania...będzie widać wszystko jak na dloni

 

1. "Dlaczego Pan zachowuje sie chwiejnie wobec Ciebie?" - 3 karty

2. Jak Pana zachęcić swoim postępowaniem do większych starań o relacje? - 3 karty

3. Jakie mogę osiągnąć wyniki starań maksymalnie? ( w sensie czy jest sens się starać)

4. Jak widzi naszą relacje w przyszłosci? - 3 karty

5. Jak faktycznie nasza relacja będzie wyglądała w przyszłości? (w ciągu roku) - 3 karty

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

1. odpowiedz pierwsza pustelnik, sad, smierc

2.kochankowie, swiat, rydwan

3.mag,papież, koło fortuny

4kochankowie, swiat, diabeł

5.slonce, wierza,cesarzowa

 

sprobuje interpretowac

1. zamkniety w sobie mezczyzna nie wiem jak sad tu interpretowac czu musi cos zakonczyc z przeszlosci a smierc zey zaczac od nowa

2.okazac wiecej milosci i wyrac sie w podroz

3.przejac inicjatywe zeby wyszlo

4.nie wiem milosc spelnienie udany seks czy raczej bedzie wybieral i oklamywal

5.

niby slonce niy ardzo dobra karta ale ta wierza i cesarzowa co inna kobieta

 

1. moze tak cos zakonczy zwiazek , przez ktory jest zamkniety w sobie , po traumie

2.okazac milosc moze wybrac jakis dory sposob, moze wyjazd neutralny grund

3.przejecie inicjatywy moze pomoc

4.wkoncu spelnienie w milosci i lozku. tu mam jakis problem

5.cos mosi zakonczyc z inna kobieta aby ylismy szczesliwi

nie wiem probuje intuicyjnie

naprawde jestem na poczatku drogi

bede wdzieczna za pomoc

Edytowane przez Daffne
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1. Dlaczego Pan zachowuje sie chwiejnie wobec Ciebie? Pustelnik, Sad, Śmierć > Sąd/Kapłanka

Zachowuje się chwiejnie, niestabilnie bo nie jest pewny czy dobrze robi...ma mieszane uczucia...z jednej strony czuje brak zrozumienia...z drugiej może cenić wzajemne dobre relacje...jednak Pan może wiedzieć, czuć pod skórą bądź mieć świadomość, że ta relacja się nie uda...że i tak się zakończy (śmierć). Czy on liczy na jakieś odrodzenie czegoś z kimś? (suma Sąd/ Kapłanka)

 

2. Jak Pana zachęcić swoim postępowaniem do większych starań o relacje? Kochankowie, Świat, Rydwan > Śmierć/Cesarz

Aby Pana zachęcić swoim postępowaniem powinnaś okazywać mu ciepło, uczucie i dobroć. Pan wówczas powinien się otworzyć na Ciebie bardziej, a gdy tak się stanie powinnaś wychodzić z propozycją by Pana ośmielić.

 

3. Jakie mogę osiągnąć wyniki starań maksymalnie? ( w sensie czy jest sens się starać) Mag, Papież, Koło fortuny > Wieża

Maksymalnie...możecie być przyjaciółmi...może pojawić się stan zauroczenia czasem, ale to i tak zawsze będzie się kończyć dość nagle. Myślę, że Pan jest w stanie dać Ci tylko...przyjaźń. W Magu widzę Ciebie próbującą w Panu wzbudzić uczucie, stan zakochania.

 

4. Jak widzi naszą relacje w przyszłości? Kochankowie, Świat, Diabeł > Sąd

Pan widzi zauroczenie Twoje zauroczenie nim...zakochanie....ale Pan nie podziela Twych uczuć w swoim wnętrzu. Ty jesteś z sercem do Pana, a Pan może to wykorzystywać poprzez seks, a później nerwowość...Diabeł nie ma dobrych, czystych intencji... I on zdaje się nie chce się angazować, czego ma świadmoość.

Pan widzi możliwość romansu to w nią wejdzie, ale więcej...z siebie nie da...bo nie chce....nie potrafi...

 

5. Jak faktycznie nasza relacja będzie wyglądała w przyszłości? (w ciągu roku) Słonce, Wieża, Cesarzowa > Wieża

Będziecie cieszyć się sobą, widać dobre relacje do okolic kwietnia, po tym czasie widać burzliwy koniec relacji i oddalenie Twe...albo ewentualnie zmiana miejsca zamieszkania...Sądzę, że wyniknie to z Twej własnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mamba, ale Daff nie jest cudowtwórczynią :)))

Sama musisz sobie pomóc - tak, abyś poczuła spokój ducha. Jeśli relacja w kształcie, w jakim jest nie daje Ci satysfakcji - musisz się z nim rozmówić, albo ją zakończyć.

Odnośnik do komentarza

To, że się kogoś kocha, nie oznacza ze nalezy sie dac zniszczyc.

Ktos kto kocha, nie upokarza, nie trzyma w niepewnosci, nie dreczy, nie bije...

tylko troszczy się o osobe, którą kocha.

 

tak cięzko Wam to zrozumiec?

 

W imie jednostronnej milosci dacie sie wdeptac w ziemie :/

Odnośnik do komentarza

Mambo kochana, ale to nie jest miłość... To jest raczej potrzeba ego - chęć posiadania kogoś... Obraz jego kochasz, jaki sobie w głowie wytworzyłaś...

Ale to nie jest on, to tylko Twoje wyobrażenie o Nim...

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze w koncu sie uwolnisz od toksycznej relacji.

Dopoki tego nie zrobisz, albo nie popracujesz nad zmiana swojego nastawienia - nic z tego nie wyniknie.

No i na to przyjdzie czas, predzej czy pozniej.

Moze oferta wyjazdu, Twoja albo meza - sprawi ze bedziesz mogla odetchnac.

Ale dopoki nie zaczniesz zmian od siebie - takich o 180 stopni - za duzo nie zwojujesz.

PS. Domyslilem sie, ze pytasz o milosc, sprawy milosne,

ale nastepnym razem podawaj interpretacje kart, skoro je masz.

Stosuj sie do regulaminu, prosze.

Odnośnik do komentarza

czy on mnie kocha?

Wisielec - on głównie myśli.. odsuwa się by coś przemyśleć, sam nie wie co czuje ale na 100% Coś.. .. często związek przechodzi nam "koło nosa" taki on jest niezdecydowany, bierny.... Jak facet wypada w Wisielcu, to często oznacza, że jest bardzo wrażliwy, aż nadwrażliwy.. chwilowo nie wykonuje żadnego ruchu, ani na Tak, ani na Nie.. czeka.... dziwne napięte relacje, oczekiwanie, czasem kilka kroków wstecz... sztywność, problemy seksualne związkach (ludzie inaczej widzą spełnienie seksualne), czasem karta mówi o oddaleniu i fizycznym i emocjonalnym.."zamrożenie" i sztywność w związku.

Świat - tu też dwojako, najczęściej karta mówi, że jesteśmy dla niego całym światem ;).. rzadziej, ale też się zdarza..nasze drogi rozejdą się w świat..

 

Koło f- tu są uczucia, ale raz takie raz zupełnie inne, raz kocha, raz jest zimnym egoistą i tak na zmianę, huśtawka i niczego nie można być pewnym..

 

czy podsumujac nie wie co chce czeka nie wiadomo na co sam cierpi i ona tez. ale mysle ze kocha boi okazac zeby go nie skrzywdzic

taka moja interpretacja

prosze o komentarz

Odnośnik do komentarza
Mamba, a ty z samych AW ciągniesz?

Caliel, znowu się wyrychliłeś, czekamy na interpretację autorki:)

 

Cos czuję, że chęc pomocy mnie rozpiera za bardzo:D

 

MAMBO:

 

To jakie bylo pytanie? Stawialas karte na milosc dla siebie, czy dla niego, czy na zwiazek?

Bo z kazdym pytaniem jest inna wymowa kart, ja interpretowalem karty pod katem Twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
zadalam pytanie po co spotkalismy sie po raz drugi?

wyszla karta slonce-

karta slonca jest z zasady karta spelnienie , milosc wszystko co najlepsze

ale nie wiem

 

ale to wg mnie trochę nie tak z tym wrózniem. PO pierwsze sama karta słońce przy tak zadanym pytaniu może dac trylion odpowiedzi. Warto jest położyć przynajmniej trzy karty dla jasności i zadawać mniej ogólne pytania. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza

nie zadawaj ciagłych pytań kartom..Sama pomyśl bo potrafisz...na pewno.

Zastanów się co on Ci daje...i nie szukaj na siłę tłumaczenia że Cię kocha w kartach.

Szacunek do siebie jest bardzo wazny...

Odnośnik do komentarza
czym jest milosc ? a co mam postawic karty na to pytanie chyba tu nie miejsce na takie opisy

 

To jest Twój wątek i możesz w nim pisac co chcesz - oczywiście zgodnie z regulaminem. Chodziło mi akurat żebyś sobie odpowiedziała na to pytanie, ale możesz i tutaj :)

Odnośnik do komentarza

wiem ale chce tez dla cwiczenia odpowiecie

to drugie pytanie bylo takie po co spotkalismy sie drugi raz wyszlo slonce dociagnelam papiez i kochankowie

moja interp.

slonce karta slonca jest z zasady karta spelnienie , milosc wszystko co najlepsze

ale nie wiem

papiez autorytet, zaufanie chec bycia w uczciwym zwiazku

kochankowie - wybor pomiedzy dwoma osobami milosc

podsumowujac chec spelnienia milosci zwiazku ale mus wyoru miedzy dwoma osobami

 

dlaczego mnie krytukujecie ja chce tylko sprawdzic swoja interpratacje kart a czy to prawdziwe pytanie czy nie to czy to jakies znaczenie/

Edytowane przez Daffne
połączenie postów
Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz problem, prosisz o pomoc,

a potem traktujesz ludzi ktorzy chca Ci pomoc jako cele cwiczebne - to ja dziękuję.

Szkoda mi czasu i energii na przekonywanie innych jaki to ja jestem super hiper wróż tarocista Maciej.

 

Oczekuję szacunku dla mnie, mojego czasu i energii, którą poświęcam na interpretację (tak to też zżera energie),

czy ewentualne rozłożenie kart.

 

Strzeliłaś sobie w kolano moja droga, przynajmniej jesli chodzi o mnie.

 

Pozdrawiam, i wez sobie do serca, co tu ludzie piszą.

Myśl, bo karty problemu nie rozwiążą za Ciebie.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Spotkaniem tym uwolniłaś swoją weętrzną ciemnaość. rozbysłaś nadzieją. W papieżu masz tutaj głęboką wiarę w siebie oraz w realizację swojego celu. W kochankach połączenie przeciwieństw. Wszystko to miało się sprowadzić do obiektywnego osądu, który dałby Ci wskazówkę na przyszłosć.

Odnośnik do komentarza

Z samych AW to zawsze nieco ograniczona odpowiedź jest...

Nikt Cię nie krytykuje, gdzie zauważyłaś coś takiego?

Oramin zapytał Ciebie jak pojmujesz miłość, a nie, żebyś kart o to pytała...

Spróbuj odpowiedzieć... Niekoniecznie tutaj, na forum, choć, nie powiem, byłoby to pomocne, ale jak nie chcesz - to samej sobie odpowiedz...

I zastanów się czy to Twoje pojmowanie nie jest dla tej miłości krzywdzące... Bo ona powinna być błogim spokojem, a nie wątpliwościami...

Twoje interpretacje to podawanie najprostszych internetowych znaczeń kart... One są ogólne i bardzo ograniczone...

Każdy kiedyś zaczynał, ale, mimo wszystko spójrz sama na te karty, na obrazy na nich przedstawione i intuicyjnie zinterpretować się postaraj...

Ważne jest twoje odczucie, nie to, co w książkach czy necie piszą...

Odnośnik do komentarza

Nie krytykujemy.

 

nie odbieraj wypowedzi personalnie,

nawiasem mowiac to jest kolejny sygnal ze z Twoim poczuciem wartosci jest bardzo, bardzo krucho.

 

Z tego co wyczytalem z twoich postow wnioskuje, ze:

1. masz gigantyczny klopot z poczuciem wlasnej wartosci

2. Masz problem ze zdrowym wyrazaniem i przezywaniem milosci

3. nie zachowujesz się fair (przeczytaj sama co napisalas,

zacytuję:

"dlaczego mnie krytukujecie ja chce tylko sprawdzic swoja interpratacje kart a czy to prawdziwe pytanie czy nie to czy to jakies znaczenie/"

Odpowiem Ci:

Ma. BARDZO. Duże. znaczenie. Jeżeli sama nie jesteś uczciwa wobec siebie, abo dopuszczasz oszustwo - nie oczekuj, że wróżby będą konkretne i precyzyjne.

Podając np cudze imie, czy zmieniajac date, czy falszujac okolicznosci - tylko utrudniasz innym potencjalne wróżenie Tobie, a i sama narażasz się na zupełnie nietrafioną wróżbę, co w Twoim przypadku może miec katastrofalne skutki - jak na początkującego nie masz dystansu do kart.

4. Przemyśl proszę, czy kochający partner tak się zachowuje jak np Twój?

5. No i najważniejsze - jak to wpływa na Ciebie? Chcesz taka być? Nieszczęśliwa, czekająca na Bóg wie co, zgorzkniałą kobietą ze złamanym sercem?

Odnośnik do komentarza

rozumiem ale nie chce sie wyglupic swoja interpretacja taka calkiem swoja bo tak jak mowie ucze sie,myslalam ze ktos pomoze

przepraszam wszystkich nie mialam zadnych zlych intencji szkoda ze tak to zrozumieliscie chcialam tylko pomocy

Odnośnik do komentarza

Tu nie ma głupich interpretacji.

Każdy z nas kiedys zaczynal.

Nie bój się, tylko działaj, ucz się, czuj.

czytaj forum, i interpretuj innym,

staraj się wyczuć karty,to co je łączy, a nie dopasowac znaczenia z ksiazki.

Życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Caliel nie rozumiem Cie ja nie jestem super Maciej nie wiem o co ci chodzi ja dopiero raczkuje nawet nie . tylko wszyscy zamiast mi pomoc w rozkladzie krytykowali moja uczucia

 

Ja nie zauważyłem żadnej krytyki - a Caliel też pewnie nie chciał tak dosadnie pisac. Chodzi tutaj ogólnie o to, że każdy dał Ci jakąś poradę poza kartami - bo czytanie kart nie polega tylko na nauczeniu się znaczeń. Polega tez na doświadczeniu zyciowym. Czasami gdy wyciągniesz jakies karty to po rozmowie z Tobą moga miec one zupełnie inne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
(...) nie chce sie wyglupic swoja interpretacja (...)

 

Powtarzam - każdy się kiedyś uczył, albo i nadal się uczy. O żadnym wygłupieniu się nie ma tutaj mowy.

Jeśli chcesz się poważnie wziąć za karty - musisz odejść od netowych znaczeń.

Jeśli nie chcesz uczyć się kart i chodzi Ci tylko o sprawdzanie tej relacji - lepiej poproś o wróżbę lub pomoc kogoś doświadczonego.

Odnośnik do komentarza

nie chce byc ze zlamanym sercem

pytania byly prawdziwe, ale nie wiesz tak naprwde w jakiej jestem sytuacji uczuciowej zapytalam ogolnie.

nie uwazam siebie ze mam niska ocene wartosci - tylko nie chcialam nikogo urazic Ciebie Caliel rowniez.

Odnośnik do komentarza
nie chce byc ze zlamanym sercem

pytania byly prawdziwe, ale nie wiesz tak naprwde w jakiej jestem sytuacji uczuciowej zapytalam ogolnie.

nie uwazam siebie ze mam niska ocene wartosci - tylko nie chcialam nikogo urazic Ciebie Caliel rowniez.

 

Czasami złamane serce daje nam naukę na przyszłosć. Czasami musimy się sparzyć żeby w przyszłosći uniknąć błędów. Pytanie mam takie: Czy Ty jesteś w stanie zaufać na tyle kartom, żeby zrezygnować z czegoś w życiu?

Odnośnik do komentarza

nie wiem nie zastanawialam sie nad tym a z czego mialabym z zrezygnowac bo teraz nie rozumiem, ja zdaje sobie sprawe ze jestem zielona

 

czyli nikt sie nie zlituje i znterpretuje moi wypocin

Edytowane przez Daffne
połączenie postów
Odnośnik do komentarza

Wrozbita Oramin co chodzi o co ze jesli zaufam kartom a to nie bedzie prawda to moge stracic nawet milosc o to Ci chodzilo?

 

dziekuje bardzo W Oramin

Edytowane przez KatiJo
Połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Wrozbita Oramin co chodzi o co ze jesli zaufam kartom a to nie bedzie prawda to moge stracic nawet milosc o to Ci chodzilo?

Dokładnie o to - w takich sytuacjach jezeli chcialabyś zaryzykowac decyzję - warto byłoby naprawdę poprosic o wróżbę osoby, która jakby to powiedzieć pomogła wielu osobom. Pomimo tego, że tutaj jest wiele osób, które naprawde umieją dobrze doradzić z kart - niekoniecznie te karty, które wyciągnęłaś moga sie zgadzać z rzeczywistoscią. Mogłas np wyciagac je pod wplywem emocji itd.

Cały szkopuł w tym, że wtedy nie zawsze można w nich zobaczyć rzeczywistosć.

Odnośnik do komentarza

Ja Cie w żaden sposób nie chcę obnażać :)

Ja po prostu uważam, że oni mają rację. Swoją drogą jak czytam Twoje posty i tą zaciekłość jaką w nich widać, to przypominam sobie siebie kilka lat wstecz. Oj też taka byłam :)

Odnośnik do komentarza

Dystans :)

Myślę, że nie warto, dziewczyny i chłopaki dobrze Ci radzą, ja mogę tylko z własnej autopsji napisać, że szkoda czasu. Jesteś pewnie fajną, ładną dziewczyną i z biegiem czasu sama zrozumiesz o co nam chodziło :)

Odnośnik do komentarza

wiesz ja rozumiem bieg tej sprawy o ktora pytalam bys sie zdziwila ile to trwa lat -byla nawet spora przerwa ale wrocilo ja zdaje sobie sprawe ze stracilam , trace czas -masochistka tez jestem nie chce tego a nie moge wyrwac tego z serca ja to wszystko wiem niestety.

i tez moze jest to moja wina mojego zachowania wzgledem tej osoby i wogole nie wykorzystania okazji- ktos mi kiedys powiedzial ze to jest zwiazek karmiczny i nic nie zrobie z tym

Edytowane przez mamba55
Odnośnik do komentarza
Jak moge się wtrącić w dyskusję - czy Wy rozstaliście się w momencie gdy Twoja miłość była w pelnym rozkwicie? Czy ty widziałaś wtedy w ogóle jego złe strony?

 

oto jest pytanie....

mambo?

Odnośnik do komentarza

On nie mial zlych stron jak sie rozstalismy to byla bardzo skomplikowana sprawa. wydaje mi sie ze wtedy bardziej okazywal mi udzucia, cieszylo mnie to "tz latanie za mna " nie przepuszczalam ze los nas rozdzieli(przeszkoda) a ja odeszlam wtedy bez slowa pozegnania - myslalam wtedy ze tak bedzie lepiej ze mi przeszlo

Odnośnik do komentarza

Ponieważ widzę, że nie jest Ci łatwo zapyutałem o to gdyż to jest normalne w takich sytuacjach. Tzn może nie tyle co normalne, ale jest to dosyć częste. Ze względu na budowę mózgu u Kobiet - w takich sytuacjach gdy rozstajesz się z partnerem jakby powiedzieć w tym najwyższym punkcie emocjonalnym zw dalej miłosćią - gdyż tak naprawdę to nią nie jest. Może to zostac w Tobie na długie lata. Czesto zdarza się, ze kobieta nie potrafi zbudowac żadnego innego związku gdyż wciąż jest przy tej niespełnionej miłości - przy fantazjach jaki to on wspaniały. I to jest głęboko zakorzenione w umyśle.

Wiesz to jest bardzo toksyczne dla takiej osoby, gdyż są przypadki, ze kobieta potrafi w ten sposób się niszczyć przez 20 a nawet 30 lat. Wczesniej czy później może udać jej się coś z tym zrobić samemu, a to polega na dogłebnym rozpoznaniu co jest iluzją a co faktem. Zorientowaniu się w tym, ze ten rycerz z bajki jest zwyklym śmiertelnikiem ze swoimi wadami - i to możliwe, że z dużo większymi niż np "sąsiad". To ejst bardzo trudne żeby samemu wybrnąć.

Tak naprawdę i nie odbierz tego złośliwie - powinnaś pojśc do psychoterapeuty - seksuologa i to dobrego. Sama pewnie wiesz jak bardzo jest to w Tobie zakorzenione. Ja tu tylko podałem sposoby rozwiązania tego problemu.

 

Pozdrawiam Ciebie i życzę wszytskiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...