Skocz do zawartości

Astral Projection


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,

Ostatnio przed snem włączyłem sobie dose'a Astral Projection z programu I-dose na swoim telefonie. Podczas odsłuchania zaczęły pojawiać się przede mną dziwne obrazy były to czasami obrazy z mojego życia i nie tylko, ponieważ niektórych sytuacji nigdy na oczy nie widziałem. Wyglądało to mniej wiecej tak: jakieś światła wirują, mieszające się kolory potem po chwili pojawia się jak w telewizorze jakaś sytuacja czasami jest to coś co juz przezylem, lecz czasem nie wiem jakbym widział cos czego nigdy jeszcze nie widzialem tylko, że nie moge tego rozszyfrować bo są jakos mniej wyraźne trwalo to mniej wiecej 30 sekund potem znowu ta pralka kolorów i po chwili pojawia się kolejny obraz jakbym ogladal fragmenty jakichs seriali. Częstotliwosc pojawiania się obrazów to mniej wiecej 30 sek. obraz 6-8 sek. pralka kolorów i tak przez jakis czas w kólko.

Wszystko byloby ok ale od tamtego czasu zanim usne mam takie obrazy bez odsluchiwania tego dose'a.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co to mogło być?

Napisano

A ja mam kilka innych pytań, czy ten program działa na telefonach z Symbianem OS 7.1? czy możesz tutaj podać link do tego programu?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...