Skocz do zawartości

Ciąża 2013:P


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w 2013 zajdę w ciążę (nie staram się, ale ewentualnie wisi nade mną wpadka)

 

Zrobiłam rozkład z 3 bo nie wiedziałam jaki inny byłby odpowiedni :wstydnis:

 

10pik Dama Kier Król Trefl - no szczerze to jakby pytanie było "w jakich okolicznościach zajdę w ciążę?" to powiedziałabym, że na wyjeździe z kolegą z pracy, ale skoro pytanie jest 'tak/nie' to nie wieeem, jak to interpretować?

 

Po raz kolejny przepraszam za ignorancję i liczę na pomoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to jestem ciekawa co Ci wyjdzie. Tym bardziej, ze zinterpretowałabym to podobnie jak Ty :-) Tylko dodając z przodu, że powinnaś zachować ostrożność, bo inaczej właśnie wpadniesz z kimś z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałam gdzieś na forum właśnie, że "droga symbolizowana przez 10pik jest dość odległa ale mieści się w granicach kraju", co nieco mnie uspokoiło, bo w marcu planuje jechać do jednego kolegi za granicę :lol:

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dawno zajmowałam się klasycznymi, ale jestem prawie pewna że opiera się na kolorach. Czy się interpretuje...? Nie potrafię odpowiedzieć - potrzebna pomoc Ciasteczka (: Ona lepiej wie (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że ja nie przyjmowałam takiego założenia w ogóle, więc to chyba tutaj "się nie liczy", może powinnam na to zrobić jakiś konkretny rozkład? Osobiście nie lubię założenia, że kolor mi powie, kojarzy mi się to z założeniem tarotowym, że odwrócone na 'nie' a proste na 'tak",a z doświadczenia nigdy mi się to nie sprawdzało, zawsze karty pokazywały to co znaczą a nie zamieniały\ się w orła i reszkę. Ale może w klasykach jest inaczej:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy w 2013 zajdę w ciążę (nie staram się, ale ewentualnie wisi nade mną wpadka)

 

Zrobiłam rozkład z 3 bo nie wiedziałam jaki inny byłby odpowiedni :wstydnis:

 

10pik Dama Kier Król Trefl - no szczerze to jakby pytanie było "w jakich okolicznościach zajdę w ciążę?" to powiedziałabym, że na wyjeździe z kolegą z pracy, ale skoro pytanie jest 'tak/nie' to nie wieeem, jak to interpretować?

 

 

Po raz kolejny przepraszam za ignorancję i liczę na pomoc :lol:

 

no w ciąże zajść nie zajdziesz, aaaale nie powiem iż byś nie chciała w nią zajść w odpowiednim czasie :D No i będzie czas kiedy ' miesięcznik ' będzie się opóźniał i będziesz się bała czy to nie cionsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozkład tak/nie opiera się tylko na tym jaki kolor przeważa? Tu nie intrepretuje się kart? I nie ma znaczenia jakie karty się wyciągneło?

 

Nieee, ma znaczenie i to duże. Choć kolor też, ale znacznie teeż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...